Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość betka:)
u nas jednak nie na ząbki była ta gorączka,mały dostał wyspki na całym brzuszku i plecach ,przestraszyłam sie ze to rózyczka ,takich plamek dostał .Ale pojechalismy do pediatry ,i stwierdził ze na tle uczuleniowym.Ale dlaczego taka goraczka była to sam nie wiedzial.Podaje mu narazie wapno i zeszło. Nie zmieniałam żadnych pokarmów ,ani nic nowego nie wprowadzałam ,zadnych proszków nie zmieniałam .Wiec sama nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kiedyś miał tak samo i pediatra mi powiedziała, że po wysokiej gorączce u dzieci czasami występuję tzw. 3 dniówka ( wysypka na ciele takie czerwone drobne kropeczki)-ale trzeba na to uważać i nie można przeziębić. Wapno pomaga :) Radzę poczekać i zostać w domu. U Nas- młody już zdrowy ale znowu zęby idą:/ Ja za to od 4 dni mam 38 stopni i płuca wypluwam... Chłopak od rana do 23 w robocie a młody nie da odpocząć :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
hej, u Nas dziś gorączka 38,2. Oprócz tego żadnych innych objawów, poza tym, że mała marudna i nie ma na nic ochoty. I nie wiem czy to na zęby czy początek jakieś choroby. Nigdy wcześniej mi nie gorączkowała, dziś pierwszy raz. Dałam czopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Tez się zastanawiam czy to nie 3-dniówka, zobaczę jak jutro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę szybkiego powrotu do zdrowia :* Ja nadal choruję i nie mam sił ruszyć nogą :( Jutro pojadę do lekarza bo ciągła gorączka doprowadza mnie do szału, jeszcze mam mega wielki ból zatok i teraz już wogóle nie wiem co sie dzieję ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusie Grudzień 2012
Młodość jest , na którym ma się oprzeć budowla życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
hej, u Nas gorączki dziś nie ma, w nocy też nie było, tylko mała prawie całą noc nie spała, marudziła. Zobaczę, jak dziś będzie, czy gorączka wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 3mamy kciuki oby nie było już gorączki. Muszę się pochwalić, że młody już raczkuje :) Koślawo ale raczkuje.. tak jak nie chciał być na brzuszku tak teraz trudno go powstrzymać aby się nie przekręcał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
gorączki już nie było, więc to na pewno na zęby. Fajnie,że mały raczkuje. moja nie raczkuje, woli chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka:)
Własnie mówił pediatra ze na 3 dniowke to nie wyglada.Podwałam mu wpno i w dwa dni przeszło.Pewnie dostał wysypki od jakiegos pokarmu,potem sobie przypomniałam ze dałam mu sos z duszonych zeberek,wiec moze to przez ten sos,Do tej pory mu dawałam tylko z duszonego drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No może być przez ten sos, może za ciężki był dla Niego. ja ostatnio dałam małej serek o smaku poziomkowym i dostała wysypki, a raczej takich plam na buzi, ale po chwili zeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka:)
wczoraj wziełam od babci domowy sok malinowy na spróbowanie czy mały bedzie pił.Bardzo mu smakuje ,wiec zrobie mu jak tylko beda maliny,mysle tez o truskawkowym.Zbieram teraz buteleczki z soczkow i zrobie w takich małych.Narazie nie dostał zadnych plamek ani wysypki wiec od czasu do czasu bede mu podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Takie domowe soczki są dla dzieci najlepsze, te ze sklepów chowają się. Dałaś mi myśl, też chyba zrobię jak przyjdzie sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka:)
No trzeba się wziąść do roboty w sezonie:)Ja sama bardzo lubie domowe soki,mały widze tez bo butelke do dna pije.Do tej pory kupowałam soki z bobofruta ,pił po pare łyczków.A ten domowy to tylko dmuchnnie tak pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
ja tych dla dzieci bobofrut czy gerber to nie kupuje, daje małej normalne soki takie jak my pijemy np. z hortexu czy fortuny, oczywiście te 100%. nie jakieś napoje. A te dla dzieci to w ogóle smaku nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Mąż właśnie rosół gotuje, to dopiero mała będzie szczęśliwa jak sobie poje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no Tymek właśnie pił malinki i dałam mu do jedzenia- bardzo mu smakowały. Z nowych rzeczy to bardzo mu smakuje też herbata z cytryna ;) Mam do Was pytanko dziewczyny: jak dbacie o ząbki maluszków? bo jedni mówią,aby już myć pastą bez fluorku a drudzy, że tylko gazikiem czyścić i to po każdym karmieniu. Myję mu w buźce codziennie ale nie po ostatnim karmieniu bo już śpi więc jakbym zaczęła mu to robić to by się obudził a ie chce aby mu jakaś próchnica się przypałętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Co do ząbków, moja jeszcze nie ma,ale na razie to chyba wystarczy gazikiem, mówią, że najważniejsze po ostatnim jedzonku, ale właśnie jak to zrobić jak często dziecko od razu zasypia. Ja małej dziąsła przemywam rumiankiem, ale nie codziennie, bo właśnie czasami od razu zaśnie to nie chcę Jej budzić. Jak dziecko ma już troszkę ząbków to można kupić taką szczoteczkę co się na swój palec zakłada i troszkę pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę do Akpolu to kupię mu właśnie taką szczoteczkę. Niestety pomimo,że mu myję buźkę podczas kąpieli codziennie to i tak niezbyt ładnie mu pachnie z buzi dlatego zastanawiałam się jak to zrobić aby mu jednak myć po wieczornym karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Słyszałam, że w czasie ząbkowania czasami jest nieprzyjemny zapach z buzi i że to normalne jest. Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
A patrzyłaś czy nie ma żadnych pleśniawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale nic nie ma w buźce. Zastanawiam się od czego to może być. Mam nadzieję, że to nie migdałki czy coś. Chyba w następnym tygodniu podjadę do lekarza niech go obejrzy. Kupiłam mu szczoteczkę i pastę ( taką z ziaji od pierwszego ząbka).,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No zawsze można pójść do lekarza, ale myślę, że to nie są żadne migdałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
co tam u was dziewczyny słychać? Jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u Na katarek ale to na kolejne zęby:/ znów mamy śnieg i aż się nie chce wychodzić.. tu gdzie mieszkam zawsze jest tyle śniegu,że można się zakopać :/ Do tego nie wszędzie jest odśnieżone i spacer jest męczący... Ale po za tym to wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
u nas też śnieg, niestety i ze spacerami trochę ciężko. nadal ząbków brak, ale chlebek mała wcina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka:)
hej jest tu ktoś??widze ze pozadki i zblizajce sie swieta pochłoneły wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a właśnie dziś też myślałam aby napisać tutaj :) U Nas po staremu:) mały raczkuje, teraz nawet z wielką chęcią je nowe rzeczy ale nie rusza nic ze słoiczków tylko chce to co my akurat jemy :) Dziś mijają 10 eć mięsięcy od urodzenia się Tymka- nie wiem kiedy to zleciało a zaraz będziemy się wszystkie bawić się na roczkach Naszych maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
hej, u Nas już niedługo roczek. Powoli myślę o przygotowaniach, ale na razie są przygotowania do Świąt. Mała dalej chodzi za 2 ręce, czasami za jedną i nadal nie ma ząbków. Odpukać nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka:)
Ale mam świeta...........Mały choruje zapalenie oskrzeli wymioty biegunka ,jak mu nie przejdzie to szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×