Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość marcyś87
cziłałka, ja biorę luteinę 2 razy dziennie po 2 tabletki i też pytałam lekarza na ostatniej wizycie jak długo jeszcze (bo szczerze mówiąc mam już dosyć tej luteiny, biorę ją już od 8 miesięcy, poza tym ostatnio mam "tam"tak ciasno, że aplikacja tych tabletek jest bolesna) i powiedział, że od końca 12tyg. zaczniemy zmniejszać dawkę aż do odstawienia..już nie mogę się doczekać tego momentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys87 a czy Ty też masz taką żółtą wydzielinę po Luteinie ? przepraszam jeśli pytanie jest zbyt osobiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację , my gdy wzielismy pepsi ze schroniska mowie w aucie do m podaj mi pepsi a ta zaczela sie cieszyc i szczekac heh wiec jest pepsi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja tez mam - a maz + ale synek ma po mnie a jak bedzie teraz to nie wiem. MamaMalpki jesli jeden jest pepsi to drugi powinien byc cola ale ze to pies to raczej colek hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w żywcu są sklepy zielarskie kilku firm od ziół ojców po produkcje krajową. Rozejrzę się za imbirową.... Ja mam czarną suczkę z fundacji mieszańca po labradorce i nazwaliśmy ją NORKA bo lubi kopać nory ;) Ja też przyjmuję luteinę dopochwowo ale nie mam żadnych żółtych wydzielin. Raczej to luteina schodzi i jest to kolor bialy po tabletkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Dzień Dobry ! Dziewczynki, to tylko zabawa ,ale możecie sobie zobaczyć ile dzieci i jakiej płci los Wam szykuje :) http://on.fb.me/KZ1oYF Mnie wyszło ,że 2 synów i 1 córka. Zobaczmymy. Jak się okaże ,że mam w brzuszku chłopca to trafność 100 % hi hi :) Można też według chińskiego kalendarza poczęć sprawdzić płeć. http://jak-zaplanowac-plec-dziecka.blogspot.com/p/chinski-kalendarz-plci.html Mnie we wszystkich możliwych zabawach -testach wychodzi ,że syn. A chciałabym córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana :) Nika zrobiłam sobie ten test hihi wyszło mi 2 chłopaczkow i 1 dziewczynka . to tylko zabawa . 2 dziewczynki juz mam a oprócz tego co mam w brzuszku dzieci juz nie planujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po pobraniu krwi o dziwo mało ludzi było.Ale cóż 130 zl poszło. Jak sie dzis czujecie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrska ja dzisiaj dobrze nawet tylko głodna jestem chociaż już z rana jadłam . Dzisiaj oprócz bólu piersi czuje się nie ciążowo zupełnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano nie jem w ogole w sumie przez caly dzien moge nie jesc bo nie mam apetytu a jak tylko otwieram lodowke to juz mam odruchy wymiotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale mam spiaczke, rano oczu nie moglam otworzyc :/ no nareszcie zaczynam 12 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ciągle coś jadła wyjątek stanowią rzeczy słodkie nie mogę teraz . Non stop siedzę w lodówce . Dzisiaj mnie naszło na pastę z makreli i białego sera mniam :) chyba bedę później robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chinskim mi wyszlo ze bedzie chlopiec ale jak bylam z synkiem w ciazy miala byc dzieczynka wiec sie nie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszedl chlopiec i w sumie liczymy z mezem na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Jasne ,że to tylko zabawa ale nieszkodliwa :) Ja dziś na nogach od 5 rano. Dzieci rozjechały się po Polsce w ramach wycieczek szkolnych i przedszkolnych a mnie naszło na porządki w półkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Ja w tej ciąży nie mam ani zachcianek, ani też mnie od niczego nie odrzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój brzuszek z kazdym dnie coraz wiekszy... co do luteiny to tez bralam ale juz skonczylam bralam do 13 tygodnia teraz jestem w 14 a nawet w koncówce bo we czwartek bedzie juz 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję herbatki z imbirem, Mam taki suszony w malutkich kawałechkach. Wsypuję parę do gorącej herbaty. Mi nawet pomaga i smakuje :) Juz w piątek koniec 12 tyg, ale ten czas leci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc mamusie:) Dawno mnie nie było i na wstępie przeczytałam coś tak smutnego. Safari tak mi przykro :( nie będę ci pisała nic więcej bo przeżyłam to samo co ty i ten sam powód w styczniu, trzymam kciuki za ciebie, jeżeli będziesz chciała coś wiedziec to pisz śmiało, ja swoje dzieciątko pochowałam :( i często je odwiedzam i nadal jest to dla mnie trudny temat, nawet teraz płaczę :( Dziewczynki pisałyście o bólach brzucha, ja mam częste bóle, rano brzuch jest miękki a wieczorem już twardszy i dobrze że jutro mam wizytę bo się trochę tym martwię. W ogóle to mnie codziennie boli. Dzisiaj od rana wymioty ale to przez połykanie tabletek biorę aspargin i strasznie źle się je połyka do dziewczyn które je biorą czy wy też macie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dopiero siew obudzilam i juz czuje sie glodna. Narazie przezulam ta skorke od chleba, moze dzis nie bede wymiotowac. Co do aspargin to ja biore. Fakt, tabletki sa duze ale ja nigdy nie mialam problemow z polykaniem lekow. Tylko zapach asparginu odrzuca mnie. Dzis jak obudzilam sie to normalnie przezroczysty sluz sie lal ze mnie i nie wiem czemu. Chwilowo mdlosci nie mam tylko zaparcia mnie mecza i brzuszek od tego boli. Ja dzis zaczynam 13tc. Mam nadzieje ze szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Ja jeszcze wciskam się w swoje jeansy ale to chyba długo nie potrwa. Bóle ciągle mi towarzyszą. Ponieważ jestem alergikiem to bardzo dużo kicham. Boli wtedy bardzo. No i jak za szybko wstanę z fotela czy kanapy to też rwący ból . Ale wiem ,że to normalne i się nie przejmuję. W drugiej ciąży kiedy już była wysoko kiedy próbowałam przekręcić się w nocy z boku na bok, to płakałam z bólu. To z powodu rozchodzenia się kości spojenia łonowego. Mam nadzieję ,ze teraz tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
czesc kobietki. u mnie nic nowego. mdlosci raczej dosc rzadko i to ciagniecie w brzuchu ale praktycznie wszystkie tak maja wiec zupelnie mnie to nie martwi :) biore sie zaraz za obiadek. dzis mlode ziemniaczki, kotlety z piersi i mizeria z ogorkow. mam nadzieje ze zjem ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bolącego brzucha to wiem że to normalne że boli ale martwi mnie że mam często twardy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze zjadłabym coś takiego...coś jak ziemniaki jajko albo mizeria.. narobiłyście mi smaka a jestem w pracy inie bardzo mam jak sobie skombinować ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co do boląceg brzucha to u mnie jest strasznie. Boli prawie cały czas w różnych miejscach:( Niestety chyba taki już mój urok. Mdłości są cały czas. Zaczynam dziś 15 tydzień:) W związku z tą przepukliną pępkową ktora prawdopodobnie nie wchłonęła się u mojego maleństwa postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem. W poniedziałek o 20:25 mam wizytę. Kurde martwię się co będzie dalej,ale coż. Zobaczymy:) Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
ale sobie dzisiaj pojem... tesciowa wlasnie mi przyniosla pyzy z truskawkami i kopytka. chyba pękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×