Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gość fghjkl
JAK NIE PRZYTYĆ W ŚWIETA? To proste: JEŚĆ JAK NAJMNIEJ ! ;) A jeśli ktoś ma z tym problem, to mam kilka rad: najważniejsze to zapełnić żołądek niskokalorycznymi potrawami, wtedy nie będzie już za wiele miejsca na to, co tuczy, a my będziemy nasyceni;) zamiast ciast- owoce zamiast śmietany- dodajmy do zupy jogurt naturalny zamiast smażyć pierogi na tłuszczu- ugotujmy je, będą o wiele mniej kaloryczne! zamiast smażonych ryb ryby w galarecie zamiast kompotu czy napojów - YERBA MATE !!! Tą ostatnią szczególnie polecam. YERBA MATE hamuje głód, daje poczucie, że jesteśmy nasyceni, wspomaga trawienie i przyspiesza przemianę materii. Jest to genialny napój dla tych, którzy nie chcą się obżerać w święta, ale są jednocześnie łakomczuchami i widok ciast i kalorycznych dań może ich złamać. Ja piję Yerbę od dawna, schudłam na niej, i zamierzam zaszokować nieco babcie i ciotki, popijajac Yerbę w czasie Świąt z tykwy :D Będzie na pewno nietypowo, ale wiem, że dzięki temu nie przytyje i pójdę spać po wieczerzy z lekkim brzuchem i bez wyrzutów sumienia ;) Polecam zaciekawionym tematem zajrzeć na blog o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Tam macie skład Yerby, jej właściwosci potwierdzone badaniami i różne cenne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u nas ok! Chciałam Wam życzyć najlepszego na Święta! Wspaniałych rodzinnych chwil, biesiadowania przy stole i dużo miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej troszkę się przeziębilam ale Święta minęły wyjątkowo sympatycznie raczej nie przeginałam z jedzeniem jadłam po troszku to na co miałam ochotę ale nie pod kurek ;) zaraz mam ostatniego gościa Iga dziś była w żłobku z drzemką wydaje się, że dobrze jej tam jutro też zawozimy ją na 4h muszę zacząć znowu chodzić na siłkę ale to już pisałam wiele razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Guga zaczniemy razem z ta silka, o ile mi zdrowie pozwoli :/ Rok sie konczy parszywie, bleh... Wracam 2 stycznia, dzisiaj juz na Sylwka jedziemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) no to do dziela ! na silke Dziewczyny! Dzidzia moja ma 13cm juz ;) wiec rosnie rosnie :) waga znow troche podskoczyla, ale pamietam zeby nie przeginac ;) buziaki i pozdrowienia w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Badziu ciesze sie, ze wszystko u Was ok :) Ja jestem za tym, zeby sie jednak waga przejmowac, takze super, ze jesz z glowa ! Guga, milego pierwszego dnia pracy! Zdaj nam relacje jak wrocisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam- tak sie nie przejmuj, a wiec ma sie przejmowac ale nie za bardzo. W ciazy raczej powinno sie niczym nie przejmowac, zwlaszcza jesli jest zagrozona w jakikolwiek sposob moja droga Karolino. Guga- jak tam, jak tam>? :) Pisz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała sqaw
Hej dziewczyny mogę się do Was przyłączyć?...już od sierpnia staram się jeść zdrowo i ćwiczyć, troszkę sobie pofolgowałam w święta...sporo słodyczy i zero ruchu. Ale mam plan aby zacząć biegać. Zamówiłam sobie właśnie buty do biegania bo boję się troszkę o stawy...wcześniej chodziłam na długie marsze,ale teraz nie mam za dużo czasu. Moja waga waha się +- 2,3 kg. Jem raczej wszystko,staram się tylko unikać białego pieczywa,masła,słodyczy,sosów itp. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla w ciazy nie bylam, pisze jak ja to widze, nie kazdy musi sie ze mna zgadzac. Czesc biała sqaw , napisz ile wazysz a ile bys chciala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialahbhbh
tutaj cisza i nikt nie pisze,sporadycznie.Poczytaj kilka ost stron to sie przekonasz,ze sie motywacja skonczyla buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialahbhbh
a ty co w ciazy nie bylas po co sie wypowiadasz jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) jakie dyskusje :) a ja tam zrozumialam obie dziewczyny!!!! toc wiadomo o co chodzi! dzieki wielkie za wypowiedzi skierowane do mnie :) staram sie nie przejmowac, zeby nie zdenerwowac Malenstwa, a z drugiej strony wiem, ze jak zupelnie odpuszcze to moze byc ciekawie :D takze poki co NIE JEM po 18tej.. i waga sie nie ruszy jesli Dzidzia nie bedzie chciala :) o. Guguuuu - a Ty jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzia, ja mysle, ze sie ze szczupla troche zle zrozumialysmy i tyle :) Tez czekam az guga skrobnie, jak w pracy bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała sqaw
Ja już w tej chwili nie mam nadwagi, mam 160 cm wzrostu,ważę 53kg. ale najlepiej wyglądam jak mam 50 kg. Nie stosuję,żadnej diety tylko Mż. Moje dzisiejsze menu: śniadanie- 3 kanapki razowca z drobiową wędlinką, zielonym ogórkiem i żółtą papryką , gorzka herbata II śniadanie- owsianka z żurawiną Obiad- udko z sałatą,papryką,pomidorkiem pokropione oliwą i sokiem wyciśniętym z pomarańczy podwieczorek-2 ciasteczka owsiane,kawa z mlekiem kolacja- owsianka z otrębów z mlekiem i bananem. Hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) No pomaranczo komu sie skonczyla motywacja, temu sie skonczyla. Ja nadal chudne, cwicze etc jak na poczatku :P x Karolcia- Ja mialam na mysli, zeby sie badzia zanadto nie przejmowala waga jesli cos jej przybedzie, bo jej dzidzia jest naj najwazniejsza. Tylko o to :* Jak to przeczytalam- nasz dialog- mialam wrazenie, ze sie sp[rzeczamy. A tak nie jest przeciez :) x biała sqaw- Witaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż ja się odezwę ;) jestem, jestem było fajnie dzień typowo organizacyjny ale warunki biurowo- socjalne super nie ukrywam, że mi to potrzebne, by wyjść z domu uczesać się, zrobić makijaż spojrzeć w lustro i zobaczyć jak pięknie utyłam i jak cudownie spodnie uciskają :O dzisiejsze papu to mój wielki come back chcę znowu spróbować zwłaszcza, że znowu nie palę od 1-go co do ciąży to chodzi o to by nie utyć więcej niż potrzeba no ale dobrze, że się ruszył topik kładę się zaraz dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i napisałam i cisza nastała :P w pracy ok, po pracy na noc nie mam czasu, padam koło 22 i tyle dziś zjadłam napoleonke ale ogólnie od kilku dni było już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i napisałam i cisza nastała :P w pracy ok, po pracy na noc nie mam czasu, padam koło 22 i tyle dziś zjadłam napoleonke ale ogólnie od kilku dni było już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze do przoduuuuuuu Gugaaa :) szybko ten czas leci... ja Cie... ja jutro zaczynam 19tydzien - Dzidzi serducho bije..wagowo tydzien do przodu - wiec w porzadku :) BUZIAKI i miego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a gdzie moj post wcielo. no nic skroce zatem : wszystko u mnie w porzadcku - jutro zaczynam 19tydzien :) szybko czas mknieeeeeeeeeeeeee buziaki i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laski! Jak tam, co tam u Was? U mnie powolutku leci ale w dol caly czas, takze dobrze. Badzia- kochana, ale czas leciii az nie moge w to uwierzyc :) Super, ze wszystko ok :) Wysylam calusy i przytulasy ;) Guga- jak praca i Igusia>? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Laskiiii!!! co z Wami??? :) gdzie jestescie? potrzebuje Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie dobrze, nawet zaczęłam chodzić na basen i byłam raz biegać z kolegami no ale od soboty jestem chora i dupka z ruchem ale jem nareszcie ok!!!!!!!!!!! Badziu sorki, że sie tak musisz dopraszać :( obiecuję, że będę regularnie co u Ciebie, jak się masz? jak u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula +30
gugajnaa ...podziwiam za wytrwałość obejrzałam fotki polecam dietę strukturalną..pije się smaczne koktjale... powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula dawno mnie nikt nie zawstydził :P dzięki, ale jakby dodać fotę pt: styczeń 2013 to byłyby znowu trzy cyfry:( chcociaż może już 98? jutro się zważę Iga dziś miala w żłobku bal, przebrana była za pszczołę :D czekam na fotki, bo Panie robiły miska nadal dobrze, nie mam siły nawet myśleć o słodyczach jest ok, biorę chrom i kurka działa, nie mam wcale na nie ochoty i mogą leżeć obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×