Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej :) Ja mialam taki upal w domu, ze nie mialam sily cwiczyc. Wlasnie sniadanie zjadlam i ide na marszo-bieg, ciekawe co mi z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo 5 km i okazalo sie, ze wcale nie mam tak zlej kondycji jak myslalam, jestemw szoku :d Jednak te power walki i cardio w domu cos daly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis pada, to raczej będę siedziec w domu! Może skocze wynieść śmieci! :D Ja jak zwykle dopiero wstałam i jem sniadanko :P Dzis w planie ostatni trening Brazil Butt Lift,a od jutra Turbo Fire! Już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Dziś od rana jestem zalatana, niedawno zjadłam późny obiadek i odpoczywam przy kompie :) Wieczorem biorę się za TF,a teraz podsumowanie BBL! Po miesiącu ćwiczeń Brazil Butt Lift spadłam z: waga : z 64,1 na 62,8 biust : z 93 na 93 ramiona : prawe z 28 na 27 / lewe z 27 na 27 talia : z 68/69 na 65/66 biodro-dupa (najszersze miejsce mojego dołu): z 104 cm na 101 cm uda : oba z 61 na 58/59 łydki : z 36/37 na 35 Nie wiem, czy to dużo, czy mało - w końcu ćwiczyłam cały miesiąc, godzinę dziennie. Ale widzę w lustrze, że ładniej wyglądam. Wreszcie moja dupa oddzieliła się od ud, bo wcześniej to była jedna wielka tłusta masa i jak stałam bokiem, to nie wiedziałam gdzie zaczyna mi się tyłek. No to teraz mam już ładnie zarysowaną linię pośladów :) Jeszcze tkankę tłuszczową mam dużo, ale całkiem fajnie już to zaczyna wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki! Ładnie cm spadły! Jestem pewna, że w lustrze ogromna różnica. :) Kurde, ja dzisiaj nie cwiczylam, niby chce mi się iść na spacer, niby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz sobie pospacerować w domku z Leslie Sansone ;) Wygodniejsze, bo nie trzeba się ubierać :D Ja dziś będę ćwiczyć cardio 55 min i do tego 10 min rozciągania. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale coś czuję, że pot się nieźle poleje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalam rade te 5 km :) Jestem z siebie dumna, jednak w terenie inaczej sie idzie niz w domu, ale ja lubie to i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, skończyłam właśnie ćwiczyć TF :D Nie było tak źle! TurboFire wygląda podobnie jak TurboJam, a przynajmniej to cardio, które dziś ćwiczyłam. Trochę boksowania, kopania, skoków i jakoś zeszło. Nic trudnego, chociaż nie powiem - ciutkę się zasapałam ;) Milo :) No i ta atmosfera :D Oj, jak ja tęskniłam za ta prowadzącą! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ten weekend strasznie wymęczył 2 dni na uczelni a noce nieprzespane bo córcia się co chwilę budziła :O poproszę o skierowanie do sanatorium ;) wczoraj niestety miałam kompuls nie duży ale miałam wszystko przez obiad na mieście i batonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajnaa, co to jest jeden batonik! już bez przesady nie trzeba, aż tak sobie wyliczać :) Mój chłop ostatnio szaleje, bo na YouTubie znalazł jakie przepisy na angielski fast food i teraz jakieś dziwolągi gotuje :D Ciasteczka z ziemniaków, albo deser z herbatników, czekolady i śmietanki... Akurat mu się zachciało pitrasić jak ja jestem na diecie, ehh faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj zrobiłam drugi dzień Turbo Fire i jestem wykończona! 90 min aerobiku, to dla mnie masakra! Dziś boli mnie wszystko: nogi, ręce, żebra :D Tragedia po prostu ;) Ale jak już zaczęłam, to skończę przynajmniej te 5 Day Inferno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, jak nie było
zdrowego stylu życia, tak i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ autorko, jak nie było właśnie, że nie! :P U mnie nie było, a powoli robi się :D I to nie tylko mi, ale wciągnęłam w to też mojego faceta! jak sie chce, to sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sie da :) Zdrowo jemy, nie wiem skad taki wniosek ze nie ma zdrowego trybu zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karoliny i Gugajny
jaki jest sens pisania na tych forach jesli wy w ogole nie chudniecie? nie wierze ze jak centymetry tak bardzo wam leca to waga stoi w miejscu? bez przesady, jestescie smutne 100kilowe baby i jak nie ukrocicie jedzenia to nic z tego nie bedzie, smiech na sali ze tyle lat wypisujecie tu na forach takie bzdury a zajadacie sie dalej, wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ta osoba ma rację jeżeli chodzi o mnie już 10 lat kręcę się jak smród po gaciach wokół tej 100 i ni chuchu się nie udaje przekroczyć magicznej bariery na dłużej i fakt zbyt bardzo kocham jeść ale to nie powód nie pisania na forach :) może dzieki takim forom nie ważę znowu 117kg może właśnie wystawianie się na publiczną krytykę mnie trzyma lepiej utrzymywać wagę niż tyć a to już też dla mnie mały sukces z ruchu w tej chwili mam tylko spacery bo wieczorami uczę się do sesji, oby do soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludu, co sie tu dzieje :d Pomaranczo, a TY co robisz? Latasz po ilus topickach o odchudzaniu, skoro wiesz ile tu siedzimy.:D Swietnie sobie organizujesz czas, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Już nawet nie będę się produkować i odpisywać takim pomarańczom, bo szkoda czasu :D Ja dopiero wstałam i jem śniadanko :) Dziś w planach ostatni trening Turbo Fire z tych 5 dni Inferno, a potem regeneracja! Czuje się mega zmęczona, takie skakanie przez godzinę dziennie daje w kość. Co śmieszniejsze waga od 5 maja nic, a nic mi nie spada :D Bez znaczenia czy zjem 1600 kcal czy 2100, ile było tyle jest. W sumie to dobrze, bo przynajmniej nie mam jojo :) Za to widzę w lustrze, że mi uda ciutkę wyszczuplały, ale nie wiem czy to zasługa turbo cardio, czy raczej tego że chwilowo nie ćwiczę siłowo i po prostu mi mięśnie oklapły. gugajnaa, ja też uwielbiam jeść! Dieta ograniczająca jedzonko, to dla mnie katorga i powód to frustracji! A jak coś mnie frustruje, to tego nie lubię i szybko kończę! Dlatego postanowiłam wyszczupleć sportem i ćwiczeniami, bo jedzenia nie umiem sobie odmówić. Staram się przestrzegać zdrowych nawyków, nauczyliśmy się razem z moim facetem jeść ciemne pieczywo, ciemne makarony, brązowy ryż, itp. Najgorzej było z makaronami, bo ja uwielbiam makaron w gęstym sosie. Ale dało się! Jak makaron to ciemny, sosik można zrobić z pomidorów z puszki, a jak spaghetti bolognese, to zawsze jest chude mięsko z indyka! :) Mój facet jest chudy jak patyk, ale zdrowe nawyki mu służą, bo "dużo białka na masę" :D Najgorsze są weekendy, kiedy zasiadamy do wieczornego filmu z do wyboru: chipsy/popcorn/ciastka i piwo ;/ No ale staram się później te kalorie spalić i póki co moja metoda działa :) Chudnę baaaardzo wolno, ale zawsze to coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karoliny
Odpowiadajac na Twoje pytanie Karolina, tak czytam fora i w przeciagu 6 miesiecy schudlam 20kg uprawiajac sport i zdrowo jedzac. A Ty czym mozesz sie pochwalic? Ze podnioslas dwa razy ciezarki kazdy 2kg? Prosze Cie, nigdy nie schudniesz, jestes po prostu zalosna. Czemu Twoja stopka nigdy sie nie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja stopka jest stara :D Czlowieku poczytaj dobrze, jakie ja ciezary podnosze, a nie zapisujesz mnie do klubu rozowej hantelki:D Jak nie wiesz, jak mozna chudnac w cm a kg wolniej gubic, to widocznie sama nalezysz do klubu rozowej hantelki i nie masz bladego pojecia o odchudzaniu. Tak jedrnego ciala to ja od lat nie mialam jak teraz, a Twoje zwisy zapewne sa piekne, no ale wazne, ze 20 kg sie zgubilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Karoliny
Pewnie ze stara bo teraz juz pewnie ze 100 wazysz!!!! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sciema
To pochwal sie calemu swiatu ile teraz wazysz skoro tak Ci te centymetry leca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×