Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mnie rozsmieszaja

wstyd latac do polski

Polecane posty

"a rozmawiałyśmy w ogole o seksie? bo nie zauważyłam to pewnie wina tej strefy. czasowej. i krosty" rzomowa to to nie byla - ty tak spontanicznie rzucilas o moim lizaniu penisow zagranicznych (Freud by cos tutaj podejrzewal) - mala mi mama takie pyatnie a ty czasem nie meiszkasz w UK i nie masz mzea polaka, hm? ;-))) to by jakos sie laczylo....;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR nie denerwuj się tak. To tylko forum;-) Nie bierz tak do siebie wszystkiego co użytkownicy chcą ci przekazać. ROR uwierz nie jestem masochistą aby przed snem narobić sobie wrzodów na temat ciebie i seksu oralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co do ROR to jej tu nikt nie lubi z tego co mi wiadomo ;]" ojej - to dopeiro smutne;-))) nikt nie lubi , nikt nie zgadauje;-))) "a zeby ror miala sie czego czepiac to teraz mieszkam.. na wsi " ty sie sama czepiasz ...wlasnego konkubinatu , kt chyba poza toba sama na nikim wrazenie nie robi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała Miax czy siedział za Tobą ktoś z laptopem i charakterystyczną krostą na nosie?" gdyby nie laptop to bym pomyslala ze o mnie chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona to nie wzmianka o seksie kojarzy mi sie z frustracja tylko ty a seks kojarzycie mi sie z frustracja . .. a taka tam intuicja... " tluamcz sie tylko winni;-)) a zeby twoja intuicja nie zadzwialala tak jak iwesz...w przypadku tego konkubinatu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona kazdy moglby sie od ciebie uczyc czegos nowego - i mielibysmy swiat pelen frustratow z chamsko wysublimowanym stylem bycia " co nie?;-)))) a takto mamy coiraz wiecej wulagarnych matek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel ROR nie denerwuj się tak. To tylko forum Nie bierz tak do siebie wszystkiego co użytkownicy chcą ci przekazać. ROR uwierz nie jestem masochistą aby przed snem narobić sobie wrzodów na temat ciebie i seksu oralnego" widze ze naprawde sie rozochociles;-)))) bede milosierna i pozwole ci sobie troszeczke o mnie pofanztazjowac;-)) amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel ROR zazdrości tego, że można mieć drugą połówkę i być szczęśliwym. Biedna Pacyfistka całe życie sama. Za to ma samych skarbów, synków na forum " o j tobie zlotko to wszystkiego zadroszcze - a najbardziej poczucia humoru;-)))) p.s. smutne jak drugie polowki nie sa na tyle atrakcyjne zeby wieczorem od laptopa partnera oderwac, co nie?;-)) amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona powtarzasz sie jak zdarta plyta" to dla ciebie - zeby cie nowosci nie przytloczyly;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel Widać, że potrzebny Ci jest facet. Odgarnie pajęczyny i rozładuje to napięcie, które siedzi w tobie. Gdzie takiego szukać hmmmm " aten jaki zniewolony;-)))))) moze facet a moze koza ;-)))) a co twoja druga poloweczka taka powscigliwa ze nigdy masturbacji nie probowala - do rozladowania napiecia seksualnego czy jak to mowi "odgarniania pajeczyny" - widac boisz sie slowa pochwa;-) ( to typowe u takick hak ty) wystaczy dobry wibrator a nie meskie pracie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakim sanitariuszem, bo tego ni w ząb nie rozumiem? że twój mąż jest sanitariuszem, ROR? jesteś pewna, że to nie po prostu miły pan z pokoju dla personelu, który czasem do ciebie zagląda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystaczy dobry wibrator a nie meskie pracie a wy jej zarzucacie brak doświadczenia w tym co mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Styczniowy przyjaciel ROR jak założysz sobie nowe konto ROR- Czarna Wdowa to złożymy się na faceta wspólnie na forum i on rozładuje twoje napięcie" kochaneki ty sie lepiej zajmi swoja szczesliwa polowka - a nie dotykasz sie przezd ekranem komputera i zmaiast bzykac swoja polowke to prowadzis zromowy na temat pochwy nieznanej blziej sobie;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaneki ty sie lepiej zajmi swoja szczesliwa polowka - a nie dotykasz sie przezd ekranem komputera i zmaiast bzykac swoja polowke to prowadzis zromowy na temat pochwy nieznanej blziej sobie ROR już prawie szczytuje, sądząc po tym poście;) chusteczki są? (wszak płeć - jak zagranica - to sprawa względna u osób światowych);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi małale jakim sanitariuszem, bo tego ni w ząb nie rozumiem?" mi mala - ty wielu rzeczy nie rozumiesz;-)))) za duzo fantazjuszesz o lizaniu zagranicznych penisow - tak oceniam;-)) moze polski ci sie znudzil?:-) "że twój mąż jest sanitariuszem, ROR? jesteś pewna, że to nie po prostu miły pan z pokoju dla personelu, który czasem do ciebie zagląda?" ja zyje z koza - to juz zostalo ustalone przeciez na tym forum;-)))))) "mi mała wystaczy dobry wibrator a nie meskie pracie a wy jej zarzucacie brak doświadczenia w tym co mówi" mi mala tak odwazna w swiecie skesu -a az z wibratorem i mezem naraz nie probowala - no wiesz , wstydz sie ;-)))) widac wolisz "naturalnie";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel ROR ja nie chce zagłębiać się w twoje życie seksualne !!!! proszę jest noc, horrory to ja lubię ale oglądać" jasne ze nie chcesz ;-)))) tia.....;-) napisz sobie to drukowanymi literami i powtarzaja na glos;-)))) moze uwierzysz?;-) "Styczniowy przyjaciel ROR jest czas na bzykanie i czas na pisanie na forum" oczywiscie - oraz na fantazjownaie o forumowiczowksich pochwach - zmaiast o tej "szczeliwie kochanej";-)))) wspolczuej wybrance;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR już prawie szczytuje, sądząc po tym poście" o kolejna sioe znalazla;-))) "chusteczki są? (wszak płeć - jak zagranica - to sprawa względna u osób światowych)" mala mi - moze czsa polizac swojego polskiego peniska, hm?;-))) oczywiscie "pelnoprawnie" p[oslubionego - przed bogiem i na oltarzu;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowo pochwa zawsze dziala niezawodnie na otwarty -konserwatynie ludek;-)) amen;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
hahaha nie no masakra normalnie:D:D:D czy jest tu jakis psychatra bla tej biednej ROR?? bo dziewczę zaraz komputer połknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala tak odwazna w swiecie skesu -a az z wibratorem i mezem naraz nie probowala - no wiesz , wstydz sie tak tak, i mam krostę na nosie - nie zapominaj;) cokolwiek pomoże ci rozładować napięcie i dojść wreszcie:) a swoją drogą Ty świntuszko, fanztazjować o mnie, moim mężu i wibratorze w pupci naraz? nieładnie;) ale wybaczamy, cała trójka jak mówiłam - cokolwiek pomoże ci dojść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Ja pierdziele az tak wam sie nudzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×