Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mnie rozsmieszaja

wstyd latac do polski

Polecane posty

"najbrzydsze sa golfy och ROR znów sie cieszy że może komuś dopiec" jak mnie rozgryzla skubana;-))) "to że żona jest wulgarna i "i to matka" powtarzała juz kilka razy" po prostu mam dobra pamiec - zeby nie popelniac bledow;-) a bycie wulgarnym/znizanie sie do obrazania innych - jest dla mnie najnizsza szufladka ktorej bardzo pilnuje i mam tu sprawnie dzialajaca pamieac;-)) as easy as it is;-))) "przypuszczam że w rozmowie w oczy biedna ROR juz by sie pogubiła.Bo jak rozłożyć na czynniki pierwsze czyjąś wypowiedz jak nie będzie miała tego napisanego,jak tu zacytować i zdanie po zdaniu przełożyć na własna korzyść" a tam ;-)) to zes wymyslila - ja sie grzecznie ustosunkowywuje zamiast rzucac ogolnikami;-)) albo wyzwisakami - jak wulgarne matki i zony;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowski
ROR ty masz problem. Zawsze musisz miec ostatnie slowo. Chociaz piszesz glupoty i bez ladu i skladu poprostu zawsze musisz odpisac. Jakis kompleks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a bycie wulgarnym/znizanie sie do obrazania innych" a co sama robisz jak nie obrazasz? "albo wyzwisakami - jak wulgarne matki i zony" zacytuj mi chociaz jedno wyzwisko z mojej strony.. jestes taka hipokrytka (o pani samotna i bezdzietna) ze az twoje posty swieca. moze nie uzywasz wulgaryzmow ale twoja osoba przwyzsza wulgarnoscia kazdy jeden i kazdego z osobna post na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona kochana.. ehhh... najwiecej tlumaczysz sie tutaj ty..." nauczyc gowniarza to chodzi i powtarza;-))) "kaszpirowskiROR ty masz problem. Zawsze musisz miec ostatnie slowo. Chociaz piszesz glupoty i bez ladu i skladu poprostu zawsze musisz odpisac. Jakis kompleks?" ty to nazywasz problemem , ja grzecznoscia polegajaca na odpowiedzi jelsi ktos sie zwraca do ciebie - as easy as it is;-) "Zdesperowana Domowa Żona "a bycie wulgarnym/znizanie sie do obrazania innych" a co sama robisz jak nie obrazasz?" ja nie obrazam - nie pisze ze ktos jest glupi/zalosny itd. a to ze ktos sie czuje dotkniety moim postem - z ato juz nie odpowiedam ale do ponizania sie nie znizam. Rozumiem ze moze cie to szokowac;-) "albo wyzwisakami - jak wulgarne matki i zony" zacytuj mi chociaz jedno wyzwisko z mojej strony.." nie pochlebiaj sobie - na innych watkach nie raz - niesiona nerwami - pisalas wulagaryzmy ale szukac mi sie nie chce - nie ty bedziesz zabko mowic mi co mam robic - moze wiecej uwagi poswiec dziecku, hm?;-) "jestes taka hipokrytka (o pani samotna i bezdzietna) ze az twoje posty swieca" jeszcze napisz ze jestem nie dosc ze samotna i bezdietna to ze jestem dziewica ale po rozwoadzi i koniecznie - z duza krosta na nosie - to jest wlasnie cos w czym jestes dobra i co cie niesle wychodzi;-) biedne ten twoj dzieciak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowski
grzecznosc? Nie sadze. Raczej upierdliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowski
ROR jakas ty monotematyczna. Jak nie o sluzbowych podrozach, w klasie bizness, to o matkach a dziecmi, jak nie o matkach to o seksie, jak nie o seksie to o krostach. Nie wnosisz nic nowego. Ciagle walkujesz to samo. Ktos cie tu dobrze podsumowal. Siada ROR z wypiekami przez komputerem i odpisuje na posty. Czy posty skierowane do ROR czy nie, nie wazne. Byleby znow zaistniec, byleby ktos znowu zwrocil na nia uwage. A, ze wszyscy z niej kpia. Bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kaszpirowski grzecznosc? Nie sadze. Raczej upierdliwosc" no coz;-) kazdy mierzy wlasnymi standardami;-)) "ROR jakas ty monotematyczna" a ty widac to lubisz;-) "Jak nie o sluzbowych podrozach, w klasie bizness, to o matkach a dziecmi, jak nie o matkach to o seksie, jak nie o seksie to o krostach" widzialam ze predzej czy pozniej ktos ie czepi tej biznes klasy - "pociesze" twoje ego - ostatnio lecialam ekonomiczna (sluzbopwo!) - lepiej ci na duszy?;-) nie ja zaczelam matek z dziecmi - ale wiadac duzo osob ten temat grzeje;-) seks - w porzadku, uwazam ze zagluszanie i niemowienie o nim nie ejst wlasciwe u dosroslej osoby;-) krosty - to zeby ludziom cisnienie opadalo powli;-)))) "Nie wnosisz nic nowego" a jednak twoje mysli zajmuje;-)) "Ciagle walkujesz to samo" jak juz pisalm - sa tacy (m.in. ty) - ktorym to odpwiada;-)) "Ktos cie tu dobrze podsumowal. Siada ROR z wypiekami przez komputerem i odpisuje na posty" zgadza sie ;-))) choc z tymi wypiekami bym nie przesadzala - raczej z talerzem winogron;-) " Czy posty skierowane do ROR czy nie, nie wazne" od tego jest forum - ze dostep jest nieograniczony - sa tez fora prywatne co nie?;-) "Byleby znow zaistniec, byleby ktos znowu zwrocil na nia uwage." taka, tak - slusznym tropem idziesz;-)) bo w realu nikt mnie nie kocha i nie lubi i jeszcze ta krrosta na nosie.....;-)) "A, ze wszyscy z niej kpia. Bywa" to dobrzez ze kpia ;-)) kpina to smiech , nawet czsaem pusty, a smiech to zdrowie;-)) as easy as it is;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona ty zwracasz sie do mnie matko i zono" z tego pisalas to nie ejstes zona- czy cos myle?pisalas tylko ze masz dziecko z obywatelem UK - czyli bardziej konkubina jestes - ale mozliwe ze pomylilam cos. mniejsza o to - bo ja do ciebie to sie zwracam nie matko i zono - tylko wulgarna matko (zono);-))) as easy as it is;-)) " to ja do ciebie samotna i bezdzietna a moze nie? " mozesz sie do mnie zwracac jak soiebie zyczysz ;-))) jest mi to grucha ze tak powiem, natoamist faktow oczywiscie nie podaje\nie prostuje;-))) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona a wulgaryzmy to nie wyzwiska, i zauwaz, ze ani razu nie nazwalam cie zadnym nawet grzecznym epitetem typu "zalosna" chociaz az cisnie sie na usta" a ta widze nie moze przebiolec mojej opinii;-)))) juz ci napisalam w innym watku kiedys sama przynalas ze jestes wulagarna - i w moich oczach zawsze taka bedziesz. as easy as it is. a wyzywac mozesz dowoli ;-))) oprocza starej panny - wartozebys wpsomnialam ze mam krote na nosie - powtarzam zebys nie zapomniala;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stara panna to wyzwisko? nie przypominam sobie, nie w moim stylu mi nazywac kogos w ten sposob.. z zyciem osobistym kazdy robi co cchce. poza tym zauwazylam, ze oczywiscie nie omieszkalas mi nie wbic przyslowiowej "szpili" wypominajac mi moj "konkubinat", wiec jakby nie bylo to ja akurat jestem stara panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym zauwazylam, ze oczywiscie nie omieszkalas mi nie wbic przyslowiowej "szpili" wypominajac mi moj "konkubinat", wiec jakby nie bylo to ja akurat jestem stara panna " a konkubinat to szpila?;-)))))))) hahahahahah - pachnie malomiasteczkowym mysleniem - ciekawe czy do takich maluych maisteczke tez lataja tanie linie, hmmmm.....;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała strasznie długo tę krostę masz - polecam Panoxyl;p" te kroste bede "hodowac' zeby innym zylo sie lzej;-) amen;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gorsze: małomiasteczkowy konkubinat vs sfrustrowane staropanieństwo? tani wulgaryzm vs wyrafinowane chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
AUTOPORTRET ROR Pacyfistka zaniedbana, załamana Na forum wszystkim dobrze znana Swoje frustracje wyrzuca od rana Ręce zaciera, spocone czoło ociera Nerwowo podskakuje kiedy komentarz otrzymuje Nastrój sobie psuje, kiedy chłop jej nie pojmuje Światowa z niej Dama, bo lata niczym kura obesrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona nie, tanie linie nie lataja do malych miasteczek" no wreszcie cos na temat;-)))]\moze niedlugo zaczna - bo widac ruch bylby spory;-)) "mi mała co gorsze: małomiasteczkowy konkubinat vs sfrustrowane staropanieństwo? tani wulgaryzm vs wyrafinowane chamstwo?" konkubinat to jest w istocie staropanienstwo (chyab ze jest to konkubunat z wdowa lub rozwodka) wiec w towim pyaniu, ajk i czsaem , myslenieu widac blad logiczny;-) tani wulgaryzm to jest wlasnie chamstwo;-) as easy as it is;-))) masz jeszcze jakies pytanka zlotko?;-) bo wiesz troche offtopic robisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam doprawdy nie rozumiem, dlaczego ROR wzbudza takie emocje i tak Was drażni? prosta, chamska dziewczyna, która liznęła trochę zagranicznych penisów i pozjadała wszystkie rozumy;) toż to takich na pęczki jest. nieszkodliwe toto, a i pośmiać się można;) Pozdrawiam ciepło, ROR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ten wianuszek moich dzielnych fanow;-))) "Malowany dzban............ AUTOPORTRET ROR Pacyfistka zaniedbana, załamana - ze starym manicurem oczywiscie;-)) Na forum wszystkim dobrze znana - no to nie da sie zparzeczyc, w rzeczywistosci niekochana to chociaz na forum uwielbiana;-)) Swoje frustracje wyrzuca od rana - tu bym sie upierala do stref czsaowych , roznie to bywa z wrzcuaniem tych frystracji ;-)))) Ręce zaciera, spocone czoło ociera - oraz spocone pachy - najbardzij pot na klawiature kapie mi spod pachy;-)))) Nerwowo podskakuje kiedy komentarz otrzymuje - bym powiedzila ze ekstatycznie wrecz;-))) Nastrój sobie psuje, kiedy chłop jej nie pojmuje - jaki chlop?;-))))) ach ten patriarchat;-)) Światowa z niej Dama, bo lata niczym kura obesrana - a widze kazdy ma swoj maly komplesik ;-))) ale oczywiscie reszta sie zgadza + krosta na nosie amen;-))) i dzieki;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkubinat to jest w istocie staropanienstwo (chyab ze jest to konkubunat z wdowa lub rozwodka) wiec w towim pyaniu, ajk i czsaem , myslenieu widac blad logiczny tani wulgaryzm to jest wlasnie chamstwo as easy as it is lubię, jak dajesz się nabrać;) jesteś wtedy słodka jak Sheldon Cooper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR tobie nawet nie jest wróżony konkubinat. Pierwsza ważna kwestia, który normalny facet zainteresuje się taką wiecznie nadętą istotką jaką jesteś Ty. Wrzuć na wstrzymanie, bo twoje zachowanie jest śmieszne tak samo jak Ty cała. Musisz być strasznie zakompleksiona i samotna. Trafiłem w sedno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memmarkk
Przepraszam bardzo, ale ktos tu cos napomknal o malomiasteczkowym podejsciu do zycia. Ja pochodze ze wsi, kocham wies i bardzo za nia tesknie bedac za granica. Nie, tanie linie nie lataja do mojej wsi. Lataja do najblizszego miasta. Czy to znaczy, ze jestem gorsza, bo jestem ze wsi? Dlaczego tak szufladkujesz ludzi? Za kogo sie uwazasz i jdlaczego masz czelnosc smiac sie z malomiasteczkowych osob? Tak, to pytanie do ciebie, ror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała e tam doprawdy nie rozumiem, dlaczego ROR wzbudza takie emocje i tak Was drażni? prosta, chamska dziewczyna, która liznęła trochę zagranicznych penisów i pozjadała wszystkie rozumy toż to takich na pęczki jest" oho - mala mi male piorka nastroszyla;-))) moze cos pan sanitariusz z 3 tysiacami funtow by na to poradzil, hm?;-)))) mala mi nie stroni od seksu oralnego co widac powyzej w jej smialej wypowiedzi na temat fanzji o moim zyciu seksualnym - to i pan maz pewnie zadowolony;-)) a msiech to zdrowie - popieram;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wyjaśnienia: moja ulubienica forumowa nie jest samotna ani zakompleksiona! ona jest tylko w innej strefie czasowej. co, może to wszystkiego nie tłumaczy?! phi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi nie stroni od seksu oralnego co widac powyzej w jej smialej wypowiedzi na temat fanzji o moim zyciu seksualnym - to i pan maz pewnie zadowolony jeśli dla ciebie seks oralny to śmiała fantazja, to już wszystko rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×