Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mnie rozsmieszaja

wstyd latac do polski

Polecane posty

Gość najlepszy jest sok z borówki
Mi Mała, jesteś niesamowita:D Rozwaliłaś ROR jej własną bronią, z uśmiechem na twarzy;) Pozdrawiam Cię inteligentna bestyjko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahaha nie no masakra normalnie czy jest tu jakis psychatra bla tej biednej ROR?? bo dziewczę zaraz komputer połknie" smiech to zdrowie i to ejst najwazniejszez i tego sie trzymajmy;-))) juz nawet mniejsza o to z czego sie smiejemy;-)) "Myślę, że 5 lat związku coś znaczy. Jednak dla ciebie to abstrakcja więc nie będę zagłębiał się w szczegóły" jasne;-))) tlumacz sie , kochanenki, udowdniaj - obcej dziewcvzynie jaki "normalny" i "szczesliwy" jestes......przed kompem;-)))) "tak tak, i mam krostę na nosie - nie zapominaj cokolwiek pomoże ci rozładować napięcie i dojść wreszcie" nie papuj z krosta;-)) a juz napisalam co mi zwykle pomaga dojsc - skoro tak bardzo dociekasz - koza;-)))) asc easy as it is;-)) "a swoją drogą Ty świntuszko, fanztazjować o mnie, moim mężu i wibratorze w pupci naraz?" a nie przepraszam mialam - na mysli wibrator w pochwie - no ale skoro wolisz inaczej;-))) a pupcie to maja 5-letnie dzieci - a nie dorosle kobiety ciulajace funtki na mieszkanko w krakowie to maja odbyty (ale ciii - bo zarz sie ktos zgorszy;-)) a temat o penisach w ustach zaczelas sama;-)) "nieładnie ale wybaczamy, cała trójka jak mówiłam - cokolwiek pomoże ci dojść" tez juz mowilam - koza;-)) znudzilsci sie juz smak tego smaego polskiego penisa w "uteczkack?,hm? ;-) stosujac twoja sematyke;-) czy sie nudzi? now iesz mamym tutaj z krosta na nosie stara panne (czyli mnie) z nieuzywana pochwe, i gostka szczeliwego w zwiazku oraz mala mi - lubiaca smak jedynego penisa - polskiego meza - i to oni glownie ciagna watek ze mna ;-)))))))))) przekorne , nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel ROR naoglądałaś się Teresy Orlowskiej ???????" kto to jest - ta orlowska?;-) "mi mała chyba doszła a teraz spij spokojnie, żabko as easy as possible!" sie nakrecila;-)) zakladam ze mowisz z wlasnego doswiadczenia - raz a potem mezus karze spac? wspolczuje rybko;-)) as easy as it is;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Styczniowy przyjaciel Proszę nie mów że ROR została w tym momencie zaspokojona" pozwol malej mi fantazjowac;-)) "Mi Mała, jesteś niesamowita Rozwaliłaś ROR jej własną bronią, z uśmiechem na twarzy Pozdrawiam Cię inteligentna bestyjko" o tak - to prawda;-))) leze rozwalona na lopatki;-))) po prostu ta jej porjekcja - malej mi - o ssaniu zagrabnicznych penisow (podczas gdy ona mieszka a mezem polakiem w uk) tak na mnie podzialala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BELLA__BEAUTIFUL Cyrk!!!! laska ROR to jakiś TROLL" cyrk nie cyrk - wazne ze kupa smiechu;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
Brawo Brawo dla Mi Malej! ROR juz sie gubi, odkad jej mi mala napisala o lizaniu penisow za granica hahaha Od tamtego momentu biedna ROR caly czas powtarza w kolko o tym lizaniu penisow, widac ze ja zabolalo heheheh Prawda w oczy kole nie ? dziecinko ROR pozdrawiam ciebie i twoje krosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle - tym razem z pomoca malej mi - temat z podrozawania samolotem przeszedl na temat mojego zycia seksualnego ;-))) ze tez ludzie akurat o tym chca bez konca gadac;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bernardynka Brawo Brawo dla Mi Malej! ROR juz sie gubi, odkad jej mi mala napisala o lizaniu penisow za granica hahaha Od tamtego momentu biedna ROR caly czas powtarza w kolko o tym lizaniu penisow, widac ze ja zabolalo heheheh" zabolalo to fakt ;-)))) zwlaszcza z ust malej mi - lizacej glownie jednego penisa, zawsze starma sie dostosowac do posiomu rozmowcy - teraz gdy zobacza mala mi = lizanie zagranicznych peniskow;-))) "Prawda w oczy kole nie ? dziecinko ROR pozdrawiam ciebie i twoje krosty " dziekuje za pozdrowienia - pyatsz cxzy lubie lziac penisy? i to zgarniczne?;-))) whatever makes you feel better;-))) rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
ech nikogo nie interesuje twoje zycie seksualne. To ty sama sie nakrecasz, zabiegasz o atencje a w dodatku wbilas sobie do swojej glowki,ze kazdy o tobie fantazjuje. a gdy brak ci argumentow odpowiadasz jedynie "masturbujesz sie piszac posta" albo zachecasz do cytuje "wyzycia sie z pseudo maczo". to wlasnie ty dziecinko masz chore kompleksy na punkcie seksu i gdziekolwiek ty sie pojawisz na watku, to zaczynaja sie offtopy z twojej strony i gadki o seksie. Idz do psychologa, bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bernardynka ech nikogo nie interesuje twoje zycie seksualne. To ty sama sie nakrecasz" ja jedynie podpuszczam ;-))) zgadzam sie ze najrozadniej jest nie upubliczniac swojego zycia erotycznego - ale fajnie przczytac jak taka mala mi peka;-)) zawzse taka patriotyczna i uduchiowina - zbiera funciaki z agranmica na mieszkanie w byle krakowie - a tu nagle wychodzi ze ma ochote zakosztowac icnncyh penisow;-)))) "zabiegasz o atencje a w dodatku wbilas sobie do swojej glowki,ze kazdy o tobie fantazjuje" przciez wieksosc sob wie ze to sa zarzty - myelsisz ze ktos to bierze na serio?;-) "a gdy brak ci argumentow odpowiadasz jedynie "masturbujesz sie piszac posta" albo zachecasz do cytuje "wyzycia sie z pseudo maczo" bo czasami posiom dyskutantow wola o takiego posta;-))) "to wlasnie ty dziecinko masz chore kompleksy na punkcie seksu i gdziekolwiek ty sie pojawisz na watku, to zaczynaja sie offtopy z twojej strony i gadki o seksie" tym razem zcaezla mala mi - fakt podpusczona;-))) dzieki za rady;-)) grunt to ze wszyscy sie posmiali;-)) alleluja i do przodu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
Mala mi po prostu ci odpisala w stylu takim jakim ty piszesz do innych uzytkownikow forum. Nie tylko na tym watku, ale na innych rowniez. To jak? Tobie wolno tak pisac, ale innym juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
ROR na kogo masz ochotę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bernardynka Mala mi po prostu ci odpisala w stylu takim jakim ty piszesz do innych uzytkownikow forum" moim zdaniem to mala mi ponioslo i dlatego tez sie zmyla;-))) nie chodzi o moej domyslne lub nie tzw. "lizanie penisow" tylko ze to ona powiedziala - laska kt mieszka w uk, wysmiewa sie z polowy lkudnosci tam, pisze ze jest nawet nieszczesliwa, i chodzi do polskiego kosciola z polskim mezem - a tu nagle peka i robie projekcje wlasnych fanatazji na mnie, tak to widze;-))) sam seks oralny to sprawa prywatne - i ani grzeje ani ziebi;-) "Nie tylko na tym watku, ale na innych rowniez. To jak? Tobie wolno tak pisac, ale innym juz nie?" wszystkim wolno - uwazam ze powinno sie tak czesbiej robic - bo zobacz ile przy tym radosci a i pewnie ukrytych czytelnikow;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Malowany dzban............ ROR na kogo masz ochotę ????" juz napislam - na koze;-))) zraz po malej mi i jej fantazjach o lizaniou zgranicznych peniskow - zmaoist ciegle tego samego polskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
już nie wiem bo piszesz o wszystkich snach, małej mi zdesperowanej, marekkk ze wsi, styczniowy, itp z kim ten sex chcesz uprawiać, kto ma ci robić dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malowany ...- ja zawsze o malej mi ktora ma polskiego meza w uk a marzy jej sie ssanie zagranicznych peniskow - co na mnie projektuje ;-)) (w tym kontekscie pozostane skromna i swoje fanztazje pozostawie na wodzy niech palme pierszewnstwa dzierzy mala mi ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fantazja malej mi naprawde mnie rozbudzila;-))) poptarz jakie to niepozorne wszystko - poukladan, z mezem , z "wartosciami", z 3 tys. funciakow/miesiac, ba - z odkladaniem funtkow zatyranych w UK na mieszkanko w krakowie (o czym pisala) , typowa rasistka (to wszystko sie trzyma kupy - pasuje do konserwatyzmo-patriotyzmu po krakowskiemu) tu nagle wystrrezla proste we mnie z taka fanatzja - o lizaniu zagranicznych penisow, ach zycie ...ciagle mnie zaskakauje;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
Ale przestan juz pisac o tym lizaniu zagranicznych peniskow, ROR. Widze, ze cie bardzo to ruszylo, bo w kazdym poscie o tym wspominasz. Mala mi zmyla sie byc moze dlatego,ze ma prywatne zycie i meza. nie bedzie przeciez siedziec caly dzien/wieczor i dyskutowac z toba. kazdy ma swoje wlasne zycie a kilka minut na kafeterii to odskocznia np. w w olnej chwili, o tak dla zabawy. "laska kt mieszka w uk, wysmiewa sie z polowy lkudnosci tam, pisze ze jest nawet nieszczesliwa, i chodzi do polskiego kosciola z polskim mezem - a tu nagle peka i robie projekcje wlasnych fanatazji na mnie, tak to widze" A co mnie obchodzi czy mala mi jest szczesliwa czy nie? Ciebie to tez nie powinno obchodzic. dlaczego pragniesz sie wtryniac w prywatne zycie osoby, ktorej nigdy w swoim zyciu nie spotkasz? Dlaczego piszesz o prywatnych rzeczach na forum, np. o konkubinacie zony, o mezu malej mi... swiadczy to tylko o tym, ze jestes slaba, bo tylko slabeusze zaczynaja pisac o prywatnych sprawach osoby z ktora pisza, widac ze brak ci argumentow... A mala mi ci po prostu dowalila, z klasa i jak z klasa przystalo, zakonczyla to w sposob swietny i wylogowala sie. Trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny, moja droga ROR. Wez sobie te uwage do serducha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
ROR lubisz jak facet przejmuje inicjatywę w łóżku??? co lubisz skoro jesteśmy na temat seksu co preferujesz jesteś w związana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
malowany dzban, przeciez ROR ci napisala, ze lubi kozy... :) no coz, kazdy ma swoje gusta. i gusciki. I feel sorry for the goat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
"I feel sorry for the goat:( " padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bernardynka Ale przestan juz pisac o tym lizaniu zagranicznych peniskow, ROR. Widze, ze cie bardzo to ruszylo, bo w kazdym poscie o tym wspominasz" masz racje bardzo mnie ruszylo bo nbapisala to mala mi, inni pisali rozne inne rzeczy ale ona cicha woda brzego rwie , jak to mowia;-) "A co mnie obchodzi czy mala mi jest szczesliwa czy nie? Ciebie to tez nie powinno obchodzic. dlaczego pragniesz sie wtryniac w prywatne zycie osoby, ktorej nigdy w swoim zyciu nie spotkasz? " wtryniac - nie przesadzaj - po prtosu mnie ziantrygowla z ta sugestia i tyle. nic nie wspominalam o jej szczeciu - co mnie to obchodzi, tylko ze zawsze taka zrownowaona a tu prosze co jej pod skora siedzi;-) "Dlaczego piszesz o prywatnych rzeczach na forum, np. o konkubinacie zony, o mezu malej mi... swiadczy to tylko o tym, ze jestes slaba, bo tylko slabeusze zaczynaja pisac o prywatnych sprawach osoby z ktora pisza, widac ze brak ci argumentow..." to nie sa prywatne sprawy - ci ludzoi sami o tym napisali na publicznych forach , widzisz te roznice? czy ja npsialm cokolwiek gdziesz (poza zartami) o moich dzieciach, stanie cywilnych czy nawet pracy? (ujawnilam tylko ze duzo podrozuje - jak tysiace ludzi na swiecie) ci ludzie sami to upublicznili - pytanie gdzie sie konczy prywatnosc? "A mala mi ci po prostu dowalila, z klasa i jak z klasa przystalo, zakonczyla to w sposob swietny i wylogowala sie. Trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny, moja droga ROR. Wez sobie te uwage do serducha" mala mi - ezsla po linii prostej w dol - i oto mi chodzi;/ ludzie tu pisali o mnie gorsze rzeczy niz "lezanie penisow" z reszta cala masa ludzi czyta bez logownaia - i tak tez robi mala mi, a to ze ktos mowi "mam swoje zycie a ty calym czas na kafe"....to prosze cie to jest dziecinne straszne, co do rezsty zgoda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bernardynka malowany dzban, przeciez ROR ci napisala, ze lubi kozy... no coz, kazdy ma swoje gusta. i gusciki. I feel sorry for the goat " dokladnie tak;-))) malowany - idz na erotyczne - tu nie bedziesz miec posluchu - bo mnie mezczyzni nie intersuja tylko kozki;-) amen;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najbrzydsze sa golfy "I feel sorry for the goat " padłam" tez sie umsmiechnelam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
mi mała, zdesperowana, marekk, styczniowy też chcesz ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ble ble ble ROR ciebie juz tu nie czytamy szkoda że lepsi ze sceny zeszli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×