Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość malaFiuFiu
Salva! Gratulacje!!! Duzo zdrowka i pociechy z malenstwa zycze! Czekamy na pierwsze zdjecia przystojniaczka :) Pisz jak sie czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
No to teraz kolej na Keerah! : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva, gratuluję!!! :) Z tego co piszesz, to nie miałaś chyba ciężkiego porodu, co? :) takiej to dobrze.. :) Dużo zdrówka dla Was, odpoczywajcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
gosienka2666, a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Salva!!! Ale wszystko sprawnie poszło. Trzymajcie sie:-) Ja tez juz chcialabym urodzic, wczoraj przechodziłam cały dzień po mieście, mam nadzieje, że to przyśpieszy poród. Dziś mam spotkanie z położną, mam omawiać swój poród, nie wiem jaką pozycje wybrać, w której rodzi się najłatwiej i znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam od lekarza, i mam skierowanie do szpitala bo mam początku zatrucia ciążowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
czerwonag, kiedy idziesz do szpitala i jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
No i zaraz wszystkie styczniowki w grudniu sie rozpakuja : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALVA KOCHANA GARTULACJE WIELKIE!!!!! :):):) cudownie i poród chyba idealny z tego co piszesz - czop, wody, skurcze i parte i dzidzia :) ehhh marzę o takim :) CZERWONAG trzymaj się ciepło! trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie 168/90 puls 102, obrzęki nie schodzą nawet po nocy, mały ma nierówne tetno trochę, dziś idę czekam tylko na męża aby mi rzeczy z domu przywiózł bo u rodziców nocowalam. Strasznie się boje o Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
czerwonag, Kochana, wszystko bedzie dobrze! badz dobrej mysli. W szpitalu sie Wami zaopiekuja, oni juz wiedza jak sobie radzic w takich sytuacjach. Trzymamy kciuki. Daj nam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Salvaaaaaa, gratuluję!!!:* :* Ja święta w zasadzie przechorowałam, gorączka 38, brałam 2 dni apap i jakoś przechodzi, modliłam się żeby przypadkiem nie zacząć rodzić w takim stanie...Profilaktycznie siedzę w domu teraz. Mleko zaczęło mi się wydzielać, a bóle w pachwinach narastają, czasem aż się składam w pół ;) I tak cały czas odraczam Małej termin wyjścia, a to żeby poczekała, bo wyniki badań, a to jestem chora, a to święta, a teraz sylwester i Nowy Rok... ;) Już jej obiecałam, że 2.01 naprawdę może wyskoczyć. ;D malafiufiu: termin mam w zależności od usg i ostatniej @ na 13-15 stycznia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
Ja zawziecie pije sok z cebuli i powiem Wam szczerze, ze pomaga. Juz raz gardlo zaczynalo mnie bolec i teraz katar sie pojawil, ale zauwazylam, ze po cebuli wszystko przechodzi. Pije tez soczki i letnia wode z cytryna i jakos sie trzymam. Najgorsze mam noce tzn po 12 zaczyna sie party czyli napinanie brzucha, ciagnace bole w dolnej czesci no i malej ruchy czuje bardziej niz w ciagu dnia. I tak do okolo 4 czy 5 nad ranem ciezko przekrecic sie z boku na bok a ucisk na pecherz taki, ze bym w ogole z lazienki nie wychodzila. blanka25, to Twojej malej widac spieszy sie na ten swiat : ) moja chyba postanowila przedluzyc sobie pobyt bo zamiast sie pakowac to mam wrazenie, ze mi przemeblowanie w brzuchu robi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva KOCHANA GRATULUJĘ !!!!!!!!!!! :) :) Ale masz fajniutko :) Jak będziesz miała czas to pisz jak się czujesz i jak dzieciątko :) Ja już nie mogę się doczekać... Puchną mi strasznie stopy z łydkami i coraz bardziej drętwieje mi prawa ręka. Utrzymuje się to cały czas, nic nie przechodzi ani w dzień ani w nocy:( Święta spędziłam ok.a Nasz Kacperek chociaż jeszcze w brzuniu dostał dwa prezenty.. Mam kłócia na samym dole ale nie wiem czy to skurcze..;/ Są króciutkie i nieregularne.. Wczoraj wyleciało ze mnie tak sporawo białego śluzu.. Czuję, że coraz bliżej :) Aby w Nowym Roku.. Tak bardzo bym chciała ze względu na to drętwienie i opuchnięcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranowa
www.notoklops.pl zapraszam do czytania i komentowania sama mam termin na początek stycznia, ale mam nadzieje że maleństwo zaszczyci nas swoją obecnością jeszcze w tym roku, tym bardziej, że meczy mnie pokrzywka(wysypka);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva wielkie gratulacje! Duzo zdrowka dla was! Buziaki dla maluszka! Czerwonag trzymajcie sie i nie stresuj sie zabardzo. Ja mam od dwoch dni silne klucia-bole podbrzusza ale mijaja. Oby do 1 stycznia wytrwac. Trzeba zaktualizowac tabelke-ja z tel nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva, zajrzałam po świętach dopiero teraz aby sprawdzić co u Ciebie a tu niespodzianka :-D aż mi się łezki zakręciły :-D super wiadomość. Gratuluję. Nie udało się do stycznia ale co tam ;-) ważne, że maleństwo zdrowe :-) Jeszcze raz gratuluję i całuje cieplutko. Ja ciągle kursuje z bliźniakami , ale sa nadal grzeczni. Śpią w nocy ładnie karmienie co 4 godziny, nie ma płaczu, krzyków, kolek niczego co mogłoby nas niepokoić. Dziś załatwiłam przychodnie i lekarza dla chłopców, wózek sprawuje się świetnie, dla mnie rewelacja, auto bez zarzutów również ;-) no i spacerowaliśmy sobie już nie raz. Polożna powiedziała tylko że w mrozy trochę krócej spacerować, na wadze przybrali ładnie , wszystko ok więc niczym się nie martwimy i rośniemy dalej :-) Idę coś zjeść bo jeszcze nie miałam kiedy (dopiero wróciliśmy do domu). Do później :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva gratulacje i zazdroszczę bo już też bym chciała mieć swojego synusia w domu :) a u mnie od wczoraj poprawa stanu, mam dużo siły i energii bóle w nocy jakby słabsze, śpię po 12-13 godz z pobudkami na siusiu ale zasypiam od razu no i mały też jakby spokojniejszy się zrobił. Wszyscy się śmieją, że to cisza przed burza :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Salva gratulacje!!! :) dzielna mamusia :) buziaki dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Salva!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeny buziole dla syneczka i mamusi. Zazdroszczę, że jesteście już po:) Ja dzisaj lekarza zaliczyłam. 02 stycznia mam się zgłosić do szpitala, ze skierowaniem. Byle wytrzymać!! Bo krzyż mi napierdziela Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALVA ogromniaste gratulacje!!! przesyłam buziaki dla synka!!! uwazaj teraz na niego i czekamy na wieści jak słodziak wygląda i jak sie czuje z mamusią nowa?? Keerah sie nie odzywa czyzbys tez urodziła juz?? macie laski jeden plus ze rodzicie w grudniu bankowo dostaniecie 1000 zl becikowego bez znaczenia na dochody drugi tysiak wpadnie jak dochody nie beda wysokie. trzymam za was wszystkie kciuki!! oby porody nie były cięzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE******************************* malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX *********************************MAMUSIE ROZPAKOWANE ************************************ *******************************Termin P / Data P************************************************* Bentonowa......25.........01.01.13/ 27.11.12 ....CC....syn...........Filip mama_......Szczecin......09.01.13/ 04.12.12...CC..bl iźniaki...Norbert,Hubert Salva............27...Bydgoszcz........08.01.13/27.12.12.....Antoni...3100...54cm...SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zatrzymali na patologii, w sumie nic nie wiem robiono mi juz dwa ktg nikt nic nie powiedział mam czekać na jutrzejszy obchod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
no Salva - wielkie graulacje :) całuski da Ciebie i Antosia :) Taka niespodzianka po świętach :) Teraz już masz spokój z insuliną i całym wariactwem "cukrzycowym":) no zazdroszcze :) .....i do tego miałaś (z tego co opisujesz) całkiem dobry poród :) TERAZ szybciutko wracaj do 100% formy :) Czekamy na kolejne "dobre nowiny" ...... Która nastepna :) ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna? dziewczyny doczekajcie juz te pare dni :D tu tak pusto ze wydaje sie ze wszystkie razem zaczełyscie juz rodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
aga- :) spoko ....sądzę ze każda z nas czeka do styczna :) mi lekarz wczoraj powiedzial że spokojnie 17.01 jeszcze sie zobaczymy :) hmmmm....ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze czekam do Nowego Roku, a potem...niech się dzieje co chce :) Mogę rodzić. Tak już nie mogę się doczekać.. Na dodatek dwie moje koleżanki urodziły,mmm... Jedna w grudniu, a druga 24 grudnia:) Kolej na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo byle do stycznia a potem niech sie dzieję co ma dziać ;) chyba mi się uda bo jak pisałam od paru dni czuję się nadzwyczaj dobrze :) no ale szczerze już nie mogę się doczekać:) w ogóle cicho coś tu . Mam nadzieję, że nie rodzicie już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale fajnie, niektore juz urodzily :) ja ma zamiar zaraz po nowym roku torbe pakowac, niby termin mam na 14 lutego ale ostatnio z USG wyszlo na... 4 lutego, po z atym mam problemy, 6 pobytow w szpotalu, krwawienie, skurcze, krotka szyjka... obecnie juz 34tc i juz sie nie moge doczekac az usciskam synka, no ale mam nadzieje ze dotrwam do terminu, ale cos czuje ze z lutowki 2013 stane sie stycznowka 2013 :) POZDRAWIAM :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×