Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

hej :) Napiszę Wam moje objawy: * od dwóch tyg cały czas twardy brzuch bez przerwy nawet w nocy, jak kamień * od dwóch tyg skurcze o różnych porach i różnej długości coraz częściej i coraz mocniejsze i o dziwo pojawiają się często przy zmianach pozycji * dzidzia szalała bardzo ale od tyg spokojniejsza nieco * bóle wszystkiego - pachwin, bioder, żeber, krzyża, nóg * od Wigilii nie mogę chodzić tak mi ciężko z brzuchem i tymi bólami * od tyg sikam co godz, w nocy 10 razy * od 3 dni mdłości, ból żołądka, brak apetytu, jakieś kręcenie w brzuchu jak na biegunkę * senność i mega zmęczenie, osłabienie, tylko mnie na wyro ciągnie * od Wigilii ból gardla i uszu, gardło mnie tak piecze, że nic absolutnie mi na nie nie pomaga * od kilku dni więcej wodnisto-białej wydzieliny * od kilku dni złość, panika, strach przed porodem, rezygnacja, płacz ... samopoczucie fatalne .. * od 3 tyg opuchlizna, a od kilku dni nie schodzi wogóle z rąk i nóg aż mnie stawy bolą * jakieś spadki i wzrosty 36 st do 37 temperatury Wygląda na to że rodzę od kilku tyg i nic :( a każdy dzien to męka .. jestem jak kaleka i fiz i psych :( do terminu dokładnie 2 tyg ale nie wyobrażam sobie w tym stanie dotrwać nawet do początku stycznia :( choć bardzo chcę i muszę choć do 1.01. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, no trochę pusto, ale ja mam podwójne uprawiedliwienie ;-) Tak naprawdę zawsze bym znalazła chwilę ale chyba w tym czasie wolę robić NIC :-) w każdej wolnej chwili odpoczywam.. Najbardziej męczy mnie wstawanie nocą, nigdy nie miałam z tym aż takiego problemu a teraz chodzę średnio przytomna przez to właśnie. Widzę, że porody idą ładnie ;-) niebawem nikt nie będzie pisał, bo każda będzie tuliła swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
lenka, no to faktycznie biedna jesteś :* Mi jakoś minęły chyba objawy, trochę mnie czasem coś zaboli, ale to nic. Mdłości też mam, ale może za dużo jem, muszę przystopować. A i gardło i uszy - też bolą, ale to chyba pozostałość mojej świątecznej choroby... W pon mam ostatnie badania krwi i moczu, w środę idę na wizytę u gin i Córeńka może się rodzić. ;) Już niedługo Kochane, musimy wytrzymać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas czeka na nowy rok i wtedy niech sie dzieje co chce. Ja mam silne bole podbrzusza coraz czesciej. Zastanawia mnie co z Keerah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Keer zrobi nam niespodziankę i pochwali się , że urodziła ;-) Ale tak serio to mam nadzieję, że i u niej wszystko dobrze i bez sensacji. Lenka, biedaku, jak Ty funkcjonujesz? Trochę tak czytam jak ja narzekałam... A tu już prawie miesiąc po porodzie ;-) szybko minie, zobaczysz że kilka dni i już po krzyku. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka, ale się uśmiałam z twojego stwierdzenia "Wygląda na to że rodzę od kilku tyg i nic ", ale prawdę prawisz!!! wszystkie rodzimy, bo przecież organizm przygotowuje się do porodu trochę dłużej niż tylko tych kilka godzin faktycznych skurczów. Ja też zresztą tak mam, cały czas coś się dziej, a to twardnienie brzuszka ( po prawdzie brzuchola!), a to zwiększona ilość upławów, hormony szaleją , jestem cała wysypana!, mężowi żyć nie daję, i o ile zwykle do płaczu doprowadza mnie tylko wściekłość to teraz wszystko...... Kręgosłup napierdziela (napisałabym inaczej, ale może jakieś dzieci czytają???) mi tak że wstać nie mogę, a jak stoję , to ciężko usiąść, żeby nie ten chrzaniony datownik i zmiana roczników to przysięgam, na porodówkę pojechałabym choćby w tej chwili i choćbym miała im nakłamać doprowadziłabym do pocięcia mnie natychmiast!!! ale mam dość a to i tak końcówka tylko 3 dni a potem na 2 mam skierowanie do szpitala :) zegar tyka. Strach mnie też z drugiej strony obleciał, ale cóż jest tylko jedno rozwiązanie :) Xandra, Keerah co u Was?? Mamo cieszę się że tak wspaniale radę dajesz!! Salva już w domku? Bentonowa co u was?? Ciężarówki jeszcze 3 dni potem jedziemy na legalu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA dziękuję :* zazdroszczę Ci, że to już prawie miesiąc po :) już doszłaś pewnie do siebie :) z tego co piszesz to fenomenalnie. Zanta bo naprawdę mam wszelkie objawy od miesiąca tylko porodu brak, a niektóre to przechodzą termin i są śmigające, nagle je złapie i rodzą.. ale ja nie mam tego szczęścia. Jej jak niewiele Ci zostało już :)i chociaż znasz dzień i godzinę :) !!! Blanka ciesz się, że naprawdę dobrze się w miarę czujesz :) A ja wiem, że tylko narzekam ale właściwie to już nie funkcjonuję i powiem Wam, że nawet zaraz bym chciała rodzić i mam już w d... ten styczeń :( chcę już moją dziecinkę!!!! poza tym mam dodatkowy objaw - od wczoraj jakiś dziwny ból w środku brzucha jakby zakwasy, czy siniaki nie mogę kichnąć, kaszleć bo chce mnie rozerwać a jak chodzę to brzuch muszę rękami trzymać, a twardy!! nigdy taki nie był jak dziś, szkoda mi małej w takim twardym brzuchu już naprawdę ledwo się przeciąga :( aż mi sie płakać chce z przykrości :( Wizyta 31.12, trochę się boję każdego dnia bo ja mam stare łożysko już od 33 tyg a wiecie to nie jest za dobre :( lepiej żebym zaraz rodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzis o 7.15 przyszedl na swiat moj synek Łukaszek. Wazy 3350g i ma 55 cm. Porod bardzo ciezki i bolesny ale teraz jestem najszczesliwsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzis o 7.15 przyszedl na swiat moj synek Łukaszek. Wazy 3350g i ma 55 cm. Porod bardzo ciezki i bolesny ale teraz jestem najszczesliwsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulahhhhhhhhhhhh!!!!!! gratuluje następnej szcześliwej mamusi. Buziaki dla Łukaszka. Czy Ty nie pisałaś wczoraj , że uda się do stycznia??? hihih kochana super że już nie jestes oczekującą tylko praktykującą mamuśką. gratuluję z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
Madziulah, gratulacje!!! Wiec to jednak byla cisza przed burza!!!! : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
Madziulah, gratuluje! Wiec to jednak byla cisza przed burza! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaFiuFiu
zanta, ja mam podobnie! Ciezko mi chodzic i wszystko okrakiem robie :D Bol brzucha, siusiu co 5 min itd..itd Zmeczona jestem strasznie i zastanawiam sie jak potem znalezc energie na porod no i dni po porodzie, kiedy to nadal obolala jestes i zmeczona a tu juz malenstwem musisz sie zajmowac. Ja jak zobaczylam, ze moj maz zaczyna sie zachowywac jakby to on byl w ciazy( !!! )zazartowalam, ze po porodzie to ja wolne biore, zostawiam mu mala a sama na wczasy jade - basen, kapiele sloneczne, spa, drinki ..i tak przez caly dzien hahah ajjjj... nalezy nam sie za te 9 miesiecy, czyz nie? ; )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł z tym urlopem!!!!!!!!!!! Jezuuu ak mi się chce słonka, opalania i drinków z parasolką. tylko że mój małż na razie ignoruje fakt "ostatnich dni" twierdzi że nadrabia teraz żeby potem moc zajać siew domem i mną. A ja w duuuszy to mam , bo potrzebuje go teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE******************************* malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX *********************************MAMUSIE ROZPAKOWANE *************************************** *********************************Termin P / Data P************************************************* Bentonowa......25.........01.01.13/ 27.11.12 ....CC....syn...........Filip mama_......Szczecin......09.01.13/ 04.12.12...CC..bl iźniaki...Norbert,Hubert Salva....27...Bydgoszcz...08.01.13/27.12.12. ....Antoni...3100...54cm...SN madziulah..28..St. Szcz....10.01.13/29.12........synek.........Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulah kochana gratulacje! Duzo zdrowka dla was! Opowiadaj o porodzie i wg jak tylko znajdziesz czas! No to zaczynamy sie rozsypywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
aaaa, no jak ja Wam zazdroszczę!! Już tulicie maluszki :)) Madziulah, gratulacje!!! Trochę nadziei mi dałaś, bo u mnie też ucichło wszystko i gdyby nie ogromny brzuchol, nie czułabym że jestem w ciąży ;) Aż się zaczęłam bać, że przenoszę. ;) To widzę, że wszystkie przed terminem póki co. :) Kochane, powiedzcie jakie badania krwi robicie do porodu? Bo mi lekarka przepisała tego mnóstwo, zastanawiam się po co, np. znowu toxo (miałam już 2 razy) albo Hiv (też miałam na początku ciąży). Chyba wystarczyłoby Hbs i Wr...? Za te wszystkie bad to zapłacę z 500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLANKA ja miałam tylko hbs i zwykłą morfologię, mocz i gbs - to były ostatnie moje badania, WR i toxo miałam raz na początku i już nie powtarzałam. Mi lekarz przed badaniami typu toxo, cytomegalia, różyczka dokładnie omawiał czy jest sens to robić czy nie ma sensu i szczerze powiem, że w większości przypadków nie było sensu, podawał bardzo rzeczowe argumenty. Zrobiłam przez całą ciążę : glukozę 2x obciążenie glukozą WR toxo hbs gbs grupę krwi kilka razy morfo i mocz to wszystko, reszta wydała mi się bez sensu z tego co mówił mi lekarz, omawiał każdą chorobę, statystyki, leczenie, zagrożenia dla dziecka, grupę ryzyka u mnie i tak podejmowałam decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O porodzie opowiadac nie bede zeby was nie straszyc ale nic mnie nigdy tak nie bolalo i bylo ciezko. I potem szycie krocza tez jakas masakra bo bolalo ale to wszystko nie wazne gdy patrze na malego:-) i mialam racje ze to byla cisza przed burza;-) o 22.30 odeszly mi wody a rozwarcia nie bylo wiec moze dlatego tak bolalo. Ale polecam prysznic. Siedzialam pod nim z2 godz i rozwarcie poszlo. Maly juz po dwoch szczepieniach i teraz odpoczywamy. Jest idealny i taki pyzaty:-) trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne gratulacje !!!! Jak Wam to sprawnie idzie :-D Ja wyłam po porodzie jakieś 5 godzin po cc.. Obkurczanie macicy pl bliźniakach będę wspominać jako największą torturę życia. Cieszcie się że macie po jednym malcu ;-) Wszystkie z zaskoczenia lecą rodzic ;-) Lenka, może i Ty niebawem urodzisz? Zresztą jeszcze trochę zostało kobiet zapakowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Lenka, dziękuję:-* tamoja jest jakaś nadgorliwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Madziulah gratulacje!!! Fajnie, że worek rodzących został otwarty :) Kochane ja wiem, że Wam ciężko w tej końcówce ale musicie być silne bo gdybym miała tylko jakąś moc sprawczą to bym potrzymała tego mojego bobaska w brzuchu i oszczędziła mu teraz wizyt u różnych specjalistów, którzy sprawdzają czy prawidłowo się rozwija. Mama_ dla mnie najgorszy był ten worek z piaskiem a tak to spoko- wszystko do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva i Madziulah - gratulacje! :D Zauważyłyście dziewczyny, że sami chłopcy się rodzą? :) Coś dziewczynkom nieśpieszno na ten świat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonova ale już wróciłaś do formy zupełnie? Mój brzuch już prawie prawie.ale generalnie to to jest najgorszy skutek uboczny ciąży jak dla mnie. Ale przecież Wy młode laski to raz dwa wrocicie do formy ;-) Jak Twój malec? Wszystko ok? Trochę zaniedbałam forum :-( ale chłopaki mnie wykańczaja zresztą nie tylko oni no i mało jesteśmy w domu.. To i brak czasu na czytanie i pisanie do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gratuluje madziulah synka!!! ******************************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE******************************* malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013.............córka.........Natalka MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX *********************************MAMUSIE ROZPAKOWANE *************************************** *********************************Termin P / Data P************************************************* Bentonowa......25.........01.01.13/ 27.11.12 ....CC....syn...........Filip mama_......Szczecin......09.01.13/ 04.12.12...CC..bl iźniaki...Norbert,Hubert Salva....27...Bydgoszcz...08.01.13/27.12.12. ....Antoni...3100...54cm...SN madziulah..28..St. Szcz....10.01.13/29.12.12........Łukasz...3350...55cm...SN mama_ a jak tam kolki juz dopadły Cie?? czy chłopcy dają Ci zyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
Madziulka, gratuluję :)) Cieszę się razem z Tobą Twoim szkrabem :) Fajnie, że powoli zaczynamy się rozpakowywać :) Ja póki co rzadko zaglądam, dostałam chyba jakiejś depresji przedporodowej, chce mi się płakac i wyć do księżyca. Całe dnie śpię a w nocy nie wiem co ze sobą zrobić... Chciałabym już mieć poród za sobą, bo mnie straszliwie przeraża, a jednocześnie boję się tego momentu. Chcę i nie chcę... dziwne. Mialam mieć wizytę u lekarza, ale go nie było :O i nie wiem czy mały obrócony, czy wszystko oki, miał mi pessar ściągnąć.. qźwa ,wszystko na opak u mnie jak zwykle. No kochane, nie będę wam tu smutków wypłakiwać :) mam nadzieję, że to chwilowy stan.. Buziaki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulah - GRATULUJĘ z całego serducha !!! :) Ale Wam jest dobrze, macie już swoje pocieszki przy sobie :) Ja już jutro po północy mogłabym urodzić, tak bardzo bym chciała.. Ale znając życie jak tak się nakręcam to urodzę w terminie...Wiecie co? Ja o porodzie, cięciu w ogóle nie myślę, ani się tego nie boję.. Poprostu myślę ciągle o Kacperku i tak bardzo chcielibyśmy mieć już Go przy sobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Też w ogóle się nie bałam, a ostatnio owszem - boję się bólu. Jak ja wymiękałam przy skurczach przepowiadających to co będzie teraz... a chciałam bez znieczulenia rodzić, heh. Jeszcze te bóle z krzyża to jakaś totalna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×