Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Iducha te gałki propolisowe można bez recepty kupić w aptece?????????? aga podziwiam Cię jak ty dajesz radę praca, malutkie dziecko i ciążą? Gosieńka a twój były nie ma nowej rodziny którą by sie zają? Fajnie że masz nowego fajnego partnera i tatusia dla swoich dzieci, byłym nie ma się co przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj ciszaaaa :) wszystkie na usg poleciały :) a ja dopiero za tydz. :( nie mogę się już doczekać i mój mąż idzie ze mną, bo widział dzidziusia tylko 2 razy jak dotąd. Czas na jakiś spacerek, wczoraj jak pochodziłam 3 h to strasznie bolał mnie kręgosłup i całą noc spać nie mogłam :( czy Was też tak boli kręgosłup?? ja mam od dziecka skoliozę lekką ( a przy tym krzywą miednicę i nierówne kończyny, co jest normalne przy skoliozie, tak troszkę oczywiście) i lekkie zwyrodnienie kręgosłupa (ale bez żadnych poważniejszych zmian) na odcinku lędźwiowo krzyżowym czyli na dole. Lekarz powiedział, że potrzebuje opini od ortopedy czy mogę rodzić naturalnie. Trochę mnie to wszystko martwi ale czytałam, że w niektórych przypadkach kobiety nawet po operacji kręgosłupa rodzą naturalnie... czy słyszała któraś o takich przypadkach? żeby to bylo wskazanie do cc?? Wybiorę się oczywiście do ortopedy ale na koniec ciąży jak będzie wiadomo czy te bóle są na tyle silne, że nie dam rady rodzić naturalnie choć nie wyobrażam sobie cc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Londynek mozna kupic bez recpety, brałam je przed ciążą :) Madziulah ja dopiero za tydzien w sr a juz tez się stresuje, bo to bedzie 3D i oby sie dzidzia dobrze ułożyła :D Gosieńka dobrze, że teraz masz już faceta którego kochasz, i pewnie on cienie i twrzocie suoer rodzinkę :) nie dziwię się, że byłas wkurzona.... Stawia wam sie brzuszek wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin24
lenka.k moja koleżanka miala operację na kręgosłup była u ortopedy i lekarz jej powiedział,że nie ma przeciwskazań to porodu siłami natury. i tak 2 miesiece temu została szczęśliwą mamusią;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Moim zdaniem to nie jest przeciwwskazanie. Też mam skoliozę i o czymś takim nie słyszałam. A dziś byliśmy na usg, maleńka jest zdrowa jak rydz i strrrraaasznie się wierci ;)). Wszystkie parametry idealne, jestem przeszczęśliwa. A najlepsze było jak ziewnęła podczas usg! Cudowne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, czyli na szczęście powinnam rodzić SN :) Blanka gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
Dziewczyny synek będzie!!! :) Aż nie mogę uwierzyć bo nastawiona byłam na dziewczynkę ale 100% siusiak był widoczny :) Jestem szczęśliwa jak nigdy i w dodatku dzidzia zdrowa. A ja śmiałam się i płakałam i tak przez całe usg. Najbardziej się rozpłakałam jak lekarz mi pokazał jak mały robi takiego słodkiego dziubka ustami i to kilka razy a potem rączki zbliżał do buzi. Lekarz śmiał się że przesyła mamusi buziaki a ja w ryk :) Normalnie nie mogę w to wszystko uwierzyć, bardzo jestem szczęśliwa. Jutro idę coś kupić synkowi, pierwsze zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
i uaktualniam tabelkę :) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........córka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .XXX.....Antoni-Jagoda londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013...........synek.........Łukasz lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xx x...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............XXX ............XX Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak pięknie :) Madziulah gratulacje:)! jak czytam te Wasze posty to też ryczę :) ze wzruszenia. i gdzie reszta dziewczyn po usg ?? czekamy na sprawozdania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne i praktyczne, ja bym zamówiła te pierwsze bo mają pajacyk, śpioszki i kaftanik, body :) spodenki nie wiem czy bym kupiła nie myślałam o nich ale za taką cenę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
dzięki zastanawiam się nad obydwoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie :) mnie się bardzo ten pomysł spodobał i chyba rozejrzę się też za takim komplecikiem ! a dziś przyszły moje dwa kocyki, są cudne i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje :) jeszcze bardziej, nie mogę się doczekać usg za tydzień :) Lenka super zestawy, bardziej mi się podoba ten drugi, ale faktycznie praktyczniejszy ten pierwszy :) super, że to wstawiłaś!!! ja tez skorzystam :D A co do kręgosłupa, to ja mimo , że nie miałam żadnych schorzeń, to jak za długo chodzę albo siedzę mam już bóle, pomaga mi poduszka, kupiłam w ikea (dla śpiacych na boku), ale ponoc najlpeiej pomaga poduszka "fasolka", którą zamierzam kupić :) Dziewczyny a co tym stawianiem się brzuszka, miewacie, bo ja wczoraj wieczorem i dzisiaj od południa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
hehe zestawy wstawiłam ja ale cieszę się, że się podobają:) jutro zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulah tak faktycznie :P hehe, sorki za błąd :D ale dzisiaj cisza i pustki na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
dziewczyny albo świętują po usg albo odpoczywają:) ze mnie dopiero teraz schodzą emocje, nawet nie sądziłam że tak to przeżyje:) uciekam do łóżeczka bo rano do szkoły. Ale usnę spokojna i szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) sorki że się wczoraj tak wyżaliłam, po prostu czuje się czasem osaczona przez byłego, jakby na siłę chciał mi z buciorami w życie włazić :O A co do dzisiejszego USG - wszystko super! :) już wiem co mnie tak boleśnie kłuje w brzuchu - maluch jest ustawiony pośladkowo i kopie mnie tak, że aż sprawia ból. Nawet nie wiedziałam, ze to on, myslałam, że zwyczajnie gdzieś mnie tam boli. No i całe usg trzymał palca w nosie :D nie wiem, może mu tam utknął, bo jedną łapką machał, a drugą trzymał w nosie :D lekarz się śmiał, przełączył mi na 4D żebym sobie pooglądała :) miło z jego strony. Bo cały czas chodze państwowo. No ale lepiej nie mogłam trafić :) Rok szkolny się rozpoczął :) córcia przeszczęśliwa i podekscytowana :) ogladała wszystkie szkolne rzeczy po 10 razy :D Zapisałam ją też do szkoły muzycznej, bedzie grać na fortepianie, prosi mnie jeszcze o tańce, ale nie wiem... bo ma jeszcze zajęcia na basenie i nie wiem czy nie za dużo, choć ja jestem zdania, że dziecku powinno pokazywac się wszystkie formy zainteresowań :) sama nigdy na nic nie chodziłam, a bardzo chciałam. Oli też chce, więc nie potrafię odmówić. Choć wiadomo, wszystko kosztuje i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka gratulacje, super, że nie musisz płacić, ja będę musiała 250 zl w tym dodatkowo, bo mój lekarz nie ma 3D :( a córcia, zdolna, i ile chęci, zazdroszczę, oby nasze dzieci też miały taki zapał :D nie przepraszaj za użalanie, ja tez to dzis zrobiłam, a na pewno sam fakt, że nas wysłuchały babki, to super, i zawsze miłe słowo, myśle, że od tego jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Cześć Mamuśki :) wróciłam dziś na basen po letniej przerwie, pierwszy raz jak czuje ruchy Małego :) generalnie przespał całe zajęcia, raz się przeciągnął i dalej drzemka...no i wreszcie kręgosłup dziś nie boli, endorfiny skaczą jak szalone :) Dziewczyny czy dacie wiarę, że my już "bliżej jak dalej"?? zaczynamy 6 miesiąc a dopiero co rozpoczynała się nasza przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też czas szybko leci :) Salva ,dzieki za ciepłe słowa :) Madziula- świetne te kompleciki, zastanawiam się, cz nie zamówić tego w krówkę bo bajerancki! :) Mnie ie boli kręgosłup, tylko brzuch pobolewa i kłuje, czuję takie dziwne ciągnięcie w pochwie. no ale lekarz mnie dziś uspokoił i powiedział, żebym była gotowa na mocne intensywne kopniaki :) buziaki i uciekam lulu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Salva, nie mam pojecia skąd ta anemia sie wziela, bo jem duzo warzyw, owoców, no nie wiem.. Wyczytałam, że dzidziś pobiera dużo składnikow naszej krwi i stad takie oslabienie w wynikach matki. Pewnie dlatego tak mi wlosy szly;/ Jem buraczki, piję pokrzywę, odstawilam słodycze. Wszystko dla dobra mojego malego gucia Moje endorfiny są na poziomie minus 100 :( Dziś uśpiłam mojego najkochańszego pieska, mikusia, 12 lat był z nami. Byłam dziś na wizycie ale z tego wszystkiego prawie o nic nie wypytałam doktora. Zmieniłam tamtego konowała na innego, od tej pory będę chodzić już prywatnie. W czwartek jade na 3D. Dzidziuś miał dziś najgorszy dzień razem ze mna, prawie caly przepłakalam. Nie wiem jaki to miało wpływ na niego. Spokojnej nocki śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodać, że od kilku dni czuję pulsowanie na dole brzuszka, jakby w okolicach pęcherza, nie wiem, czy to dzidzius tak kopie, w tamtym miejscu, czy to skurcze, czy ta kolka ???? Ma ktoraś z was tak? Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluku
bardzo sliczne kapleciki jak moge cos doradzic to kupujcie w roz 68.ja mialam tylko jeden 56 a i tak nie uzywalam go bo na wyjscie z szpitala polozna ubrala mi malego w komplet 62 i byl ok.tez rodzilam w styczniu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa;)
Hej dziewczyny ja mam termin na 26 stycznia ;) już czuję ruchy ;) czasem słabsze czasem mocniejsze ;) mój partner dwa razy poczuł przez rękę jak maleństwo ręką rozpychało się ;) a raz jak kopnęło wieczorkiem przed spaniem ;) nie wiem jak u was ale ja schudłam 10kg a brzuszek coraz większy ;) noszę już spodnie na gumce ;) 17 września idę na USG połówkowe i dowiem się(jak pokaże maleństwo) płeć;) bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać ;) a jak Wy się czujecie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Miluska współczuje, bo to jak utrata członka rodziny :( ja zawsze się pocieszałam że piesek trafił do psiego nieba i teraz mu dobrze, nic nie boli (moje dwa pieski były bardzo chore), ma zawsze pełną michę frykasów, zimniutką i świeżutką wodę, no i pełno kumpli do zabawy :) wypłacz się porządnie, bo to chyba lepsze dla maluszka aniżeli tłumienie w sobie emocji. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Super, że po usg wszystko dobrze:) ! Gosieńka mnie mała tak skopała po pachwinie, że aż psychicznie mi było źle, takie dziwne uczucie, bardzo lubi lewą stronę:) jak na wizytę na NFZ to masz naprawdę świetnie z tym lekarzem, mój prywatnie nawet nie ma usg 3d. Bentonowa niesamowite to jest! ja jutro zaczynam 6 miesiąc:) nie mogę w to uwierzyć... szok. Zauważyłam, że coraz szybciej mi czas leci, zaraz będziemy torby pakować na porodowkę:) jak tak sobie pomyślę to aż płaczę, nie wyobrażam sobie widzieć mojej maleńkiej takie to wszystko niesamowite. Miluśkamiluśka szkoda pieska :( ja też mam takiego u rodziców w domu, który jest z nami od 10 lat i zawsze jak się uczylam leżała mi na kolanach:) kochana jest tyle lat mi na kolanach przeleżała:) zapłakałabym się chyba na amen:( tymbardziej, że w ciąży płaczę nad zabitą muchą nawet! tak mi się poprzestawiało. U mnie też jest tak, że jak mała uloży się inaczej to aż boli. Aluku ja zamierzam właśnie kupować wszystko na 62, moja mala już teraz ma bardzo długie nóżki i myślę, że będzie długa po mnie i po mężu, mam kilka sztuk używanych mniejszych ale do szpitala zabieram nowe na 62, tak myślę. Nowa witaj! bardzo dużo schudłaś ale różnie to jest, ja mam po skończonym 5 miesiącu 8,5 kg na plusie. Każda ma inaczej:) a czujemy się dobrze oby tak dalej:) Dziewczyny w nocy nie zmróżyłam oka!!!! mam dość, spanie u mnie to koszmar!!! wszystkie gnaty mnie bolą i tak przewracam się jak kotlet z jednego boku na drugi z poduszką między kolanami.. i nic.. dzisiaj miałam najgorszą noc w historii! zasnęłam dopiero jak mąż wstał o 7:00 !! i spałam do 10:30 i tyle z mojego snu, jestem wykonczona, zauważylam, że bardzo zmęczona chodzę od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie styczniowe mamusie:) muszę się przyznać, ze podczytuje Was regularnie praktycznie od początku forum, ale tak wyszło, że do tej pory się nie ujawniałam. Jeśli tylko pozwolicie to chętnie dołączę do Waszego grona, gdyż termin porodu mam wyznaczony wg OM na 05.01.2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×