Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

miluskamiluskamili wszystkiego najlepszego i głowa do góry!!! tez znam klientke z cholestreroza i dzidzia jest wczesniakiem ale zdrowa jak ryba wiec Ty tez sobie poradzisz!!! ja jestem bardzo zadowolona z porodu naturalnego i w zyciu dobrowolnie nie poddałabym sie cesarki. kazda z nas inaczej odczuwa ból i dlatego porody inaczej wygladaja. co do porodu rodzinnego to moj m to przezyl i wcale nie było tak zle, krwi duzo nie ma, minimalnie, bo m przeciez nie stoi nam przy kroczu tylko przy głowie. Jednak wazne jest aby ktos z nami byl i czuwał nad tymi pseudo lekarzami co oni tam robia bo my przeciez trzezwo nie myslimy podczas porodu. tak wiec polecam i poród naturalny i rodzinny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keerah powodzenia na scanie, i przyznaje warunki w Uk to nie Polska, ja rodziłam w jednym z najlepszych szpitali połozniczych i strasznie sobie go chwale, pomimo ze zjezdzam do Pl w przyszłym roku ostatnio sie smiałam ze 3 dziecko tez przyjade do Anglii rodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
keerah powodzenia na skanie i daj znać czy z maleństwem wszystko ok:) my z niecierpliwością czekamy na poniedziałek i usg, już tak bardzo chcę zobaczyć moje maleństwo i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) co do ruchów to moje kopie jak szalone może po tacie ma zamiłowanie do piłki ;) a ja po takiej serii kopniaków to raz się śmieje jak głupia raz płaczę ze wzruszenia :) uciekam zrobić naleśniki z musem jabłkowym - mam straszna ochotę na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też sobie upodobało sobie mój pęcherz ;) a najgorzej jak sie zapełni, od razu muszę do toalety :P Dzisiaj rano słodkości mocno się ruszało, i dużo mocnych kopniaków, ale jak zaczęłam mu śpiewać to uspokoiło sie, jakby się własnie tego domagało :D Też chcę rodzić z mężem, nie wyobrażam sobie inaczej :) po szkole rodzenia trochę się do tego chłopak przygotuje :D mam nadzieję :D Ja też wolę chłodne dni ale ze słońcem :) tak 20 stopni i jest super :D Sprzątam już 2 h, i idę dalej bo jeszcze trochę zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
cześć Dziewczyny ,,,,, no może macie rację z tą zmiana etatu .....;) i faktycznie to o czym pisałam dotyczy tylko podwyżki :) no nieważne :) zzwracam "honor":D:D:D:D i duzego l4 życzę :) ...bo przyda sie nam :) dziewczyny - też czujecie sie jak "ballon" bo ja mam taki brzuch że aż się poje pomyśleć ...a to dopiero połowa:) czaad :) jutro sprzątamy ...tzn mój kochany m będzie mył okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novinka, ja mam system prowizyjny w pracy oprócz płacy podstawowej, i mi sie bardziej opłacało pojsc od razu na zwolnienie, i nawet szefowa była za :) bo na moim stanowisku mogłabym tylko 4 h pracować, a tam potrzebna jest osoba, która da z siebie wszytsko... Mój tez mi pomaga w sprzątaniu, bierze te gorsze :P Też już się czuję jak balon, a zwłaszcza teraz po kolacji :P ale dzidzi chyba samokowało, albo nie, bo dostałam 4 kopniaki pod rząd, aż się pierwszego wystraszyłam, już coraz mocniejsze są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinka_1982
Hej Salva:) coś widze że "urzędujemy" w podobnych godzinach:) Ja też mam 4 h przy kompie......ale jeszcze siedze w ppracy .....po 4 h zaczynam się błąkać po firmie;) generalnie mam całość w płacy podstawowej a zmienili mi podstawe w lipcu ,,,,, i teraz tyle ile będę tak procentowo będę miała większe l4...ehhhhh ja jeszcze nie czuje kopniaków...ale coś mi się tam błąka w brzuchu ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, ile ja sie stresu najem. Z wątrobą wszystko ok, w wynikach tylko anemia wyszła. Teraz musze ją zwalczać. :) Bardzo dziękuje za zyczenia :) Novinka, ja czuje sie jak balon. Każdy zawyża mi wiek ciąży. Jak mowie, w ktorym jestem tygodniu to nie dowierzają. Jestem ciekawa waszych brzuszkow, moglybysmy porobić sobie zdjęcia i pokazać, żebysmy sie porównały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskamiluskamili super ze wyniki ok i to tylko anemia. Zrobie zdjęcie na pewno bo nie mam z kim porównać brzucha a mi się wydaje że jest ogromny a mąz mowi ze nie. No i rano jest duzo mniejszy niz wieczorem, wieczorem to wręcz czuje napinającą sie skórę. To który brzuch jest bardziej wiarygodny ten z rana czy wieczora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Niestety nie wiem ktory bo u mnie jest duuzzyy rano i wieczorem. Ja sobie na bierzaco zdjecia tel robie brzuszka zeby miec pamiatke i porownywac co mies jak sie zmienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zawsze waze z rana i brzuszek tez oceniam poranny, żeby porównywac jego wzrost. Tak jakby na pusty żołądek;) Teraz juz rano bez sniadania jest duzy, nie da sie go pomylić z najedzonym ;-) Zwracacie uwage na to,ze ludzie patrza sie na brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No w moim przypadku nie da sie tego uniknac.pracuje w sklepie i moj brzuch komentuja nawet osoby z ktorymi nigdy za duzo nie rozmawialam. Innie udaja ze nie widza i za plecami gadaja.teraz juz sie w miare uspokoilo bo brzuch juz od dawna widac takze znalezli inny obiekt do plotek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Ciężarówki! Czytam Was w zasadzie od początku, ale dopiero teraz zdecydowałam się ujawnić. :) Poniżej aktualizacja tabelki z moimi danymi, mam nadzieję, że nic nie pokaszaniłam. :) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........córka..........julka Salva..............27................08.01.2013...........XXX...........Antoni-Jagoda londynek....32....................09.01.2013...........synek. .............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............XXX.............XXX lenka.k...........26...............11.01.2013...........córeczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............córka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013............XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............xxx...........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XXX..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........synek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013...........XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........XXX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XXX.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........syn............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córeczka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............synus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23................27.01.2013............XXX............XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............XXX............XX Iducha............20..........28.01.2013................synek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............XXX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013.............XXX...........XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jedną ze starszych mam, a z debiutujących to chyba najstarszą. :) Wczoraj rozpoczęłam 21 tydzień. Data porodu wyliczona przez lekarza to 22 stycznia, z USG wychodzi mi 15 stycznia, ale marzy mi się prezent na urodziny, a że jestem z 17 stycznia to właśnie tą datę wpisałam do tabelki. Tak ma być. ;) lenka.k - też jestem z Częstochowy - pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Miluskamiluska - świetne wieści, czyli tylko na szczęście anemia:) wiem, że to dziewnie zabrzmiało ale anemia nie jest aż tak straszna, a ta cała holestaza czy jak jej tam jest bardzo groźna podobno, więc jedz buraczki :) i nie tylko. mój brzuch też ogromny i największy wieczorem:) Estrella ooo jak fajnie;:) to napis koniecznie jakiego masz lekarza i gdzie będziesz rodzić bo bardzo ciekawa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmierzyłam mój brzuc właśnie :( i aaaaaaaaaaaaa 103 cm!!!! ma taki któraś??? to połowa 22 tygodnia dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmierzyłam mój brzuc właśnie :( i aaaaaaaaaaaaa 103 cm!!!! ma taki któraś??? to połowa 22 tygodnia dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmierzyłam mój brzuch właśnie i aaaaaaaaaaaaaaaaa 103 cm, a to połowa 22 tyg dopiero... ma któraś taki bęc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie zmierzyłam mój brzuchol i aaaaaaaaa 103 cm, a to dopiero polowa 22 tyg! ma którać taki brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko !!!!! co za głupia kafeteria!!! pisałam to zdanie 4 razy za każdym razem nic nie było a tu nagle 4 !!!! sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko !!!!! co za głupia kafeteria!!! pisałam to zdanie 4 razy za każdym razem nic nie było a tu nagle 4 !!!! sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko !!!!! co za głupia kafeteria!!! pisałam to zdanie 4 razy za każdym razem nic nie było a tu nagle 4 !!!! sorki :( coś się dzisiaj tu dziwnego dzieje .. pisać się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Zmierzylam moj brzuszek na wysokosci pepka i jest 97 cm czyli duzo wiekszego nie masz tak na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam równe 90 cm - to początek 21 tygodnia. Hmm, myślałam, że więcej będzie, bo mi się wydaje, że mam wielkie brzuszysko i to już dawno widoczne - spodnie musiałam zmienić na ciążowe już 2 miesiące temu. lenka - Ja postanowiłam rodzić w otwartej na początku tego roku klinice św. Łukasza, właśnie stamtąd wybrałam sobie lekarza i póki co chodzę do niego prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak :) ale niech tak będzie, idzie mi już tylko w brzuszek i z tego się cieszę, reszta bez zmian :) a wysoka jestem więc nie widać nawet aż tak bardzo, moja kruszynka ma ponadprzeciętne wyniki i ja też też i lekarz sam się dziwi bo od początku maleńka wg usg jest o ok 10 dni większa niż wynika to z terminu O.M. :) czeka mnie podobno poród przed terminem jak tak dalej będzie, ale się cieszę, że ładnie rośnie i nawet gdyby chciała wyjść od 38 tygodnia to się nie obrażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie zmierzyłam 21 tydzień - 81 cm Przed ciążą to jakoś 65-70 miałam. A nie mierzy się od łona do pępka? Hej Estrella80 :) Skąd jesteś? Czym się zajmujesz? :) Dziewczyny ależ pyszną zupę pieczarkową z zacierkami dziś zrobiłam. Chyba gar do jutra nie wytrzyma :) haha :D A! No i byłam wczoraj na usg, mały urósł całkiem sporo przez 2 tygodnie, co sama zauważyłam po zdjęciach. Jedyne co się dowiedziałam na tym usg to że ma 167 mm H/C to chyba główki obwód. Nie wiem ile powinien mieć. Tylko powiedziała, że wszystko OK. Buźkę widzieliśmy i nosek zadarty :) Usteczka ewidentnie po tatusiu. Hehe co tam jeszcze... chyba wszycho :) Piszcie piszcie bo od teraz siedzę na kanapie z ciastkami i TV i z chęcią popiszę hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja się zmierzę w poniedziałek jak kupię miarkę ;) aż się boję, a jak mierzycie wasze brzuszki, w którym miejscu, od pępka? ja właśnie wróciłam ze spacerku z psem, zjadłam nektarynki i teraz mój robi tosty ;) ogólnie to leniwa ta sobota. Jutro muszę sobie coś przygotować na rozpoczęcie roku chociaż może być ciężko bo nie wiem czy wejdę w cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
keerah narobiłaś mi smaka na zupkę:) za mną chodzi pomidorowa z ryżem:) może jutro zrobię gar to będzie na parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×