Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

uciekaj pa :) eh ciuszki tyle łądnych jest w hm widziałam fajny komplecik taki misiowy własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... Da radę to czyścić, wyglada na porzadny material, myśle, ze nie zżółknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, dziewczyny... Tyle z Was ma problemy... Trzymajcie się mocno i głowa do góry! Oszczędzajcie się i postarajcie nie zamartwiać się na zapas. Teraz jesteśmy już w takiej fazie, że dzieci są naprawdę duże, więc choćby doszło do najgorszego (odpukać) to mają duże szanse. Mam Was w myślach i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Ja kupuję wózek: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2166&%3CosCsid%3E Podobno emmaljunga są najlepsze :) Wanienkę taką: http://cokupic.pl/produkt/OK-Baby-Wanienka-do-kapieli-Onda-Evolution A ciuszków już mam prawie całą wyprawkę skompletowaną na pół roku :) Jedynie nie mam niani z monitorem oddechu, maty edukacyjnej i wózka kupionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inlove a widziales te nianie z kamerkami? sa super! ja taka kupie :) nie dosc ze slyszysz to widzisz maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wanienki - znalazłam takie coś: http://www.amazon.co.uk/Tippitoes-BM3-Mini-Bath-White/dp/B0037ZTT2A Ta wanienka ma rewelacyjne recenzje, jest ponoć bardzo wygodna dla niemowląt i powinna wystarczyć do 9 m-ca. Jest też na allegro, ale tutaj wychodzi za 70 parę złotych + wysyłka gratis na zakupy powyżej 130 zł. Ja chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
jak wy wrzesklo takie bedziecie kupowac to na dzien dobry wydacie z 20tys, dla mnie to nic innego jak glupota,snobizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sraty maty a co sie to obchodzi? twoje pieniadze? ja dla swojego dziecka chce jak najlepiej, to chyba dobrze ze mnie stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Ta wanienka którą wyżej dałam jest nawet do roku, na allegro ok 100 zł kosztuje :) moja szwagierka miała do obydwu dzieci i bardzo sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Ok 1 tys kosztuje ta niania, można wyszukać za ok 950 zł. Sraty taty weź się do roboty, a nie forum to też Cię będzie stać :) ja kupuję za swoje zapracowane pieniądze, więc nie powinno to Cię interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poCOCOCOCOOCOC
dziewczyny nie lepiej najzwyklejszą wanienke ? a nie jakieś cuda wymyślne? potem będziecie sobie w brode pluły że kupiłyście takie gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
czy twoje dziecko bedzie dzieki temu czulo ze je bardziej kochasz? ze sie o nie bardziej troszczysz? czy moze nowiki tech tylko beda odciagaly mamusi uwage od dziecka bo bedzie musiala sie wszystki "pbawic? czy tylko TY bedziesz wiedziala ze zaplacilas za wozek 5tys? i dzieki temu wyzej nosek zadrzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Sraty maty nie zesraj się z tej zazdrości :) Nikt Ci w portfel nie zagląda więc od nas też się odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
inlove niech moj stan konta cie nie martwi :) to ze kupuje sie rzeczy z GLOWA a nie zachcianki rozpieszczonej panienki to nie znaczy ze ktos sie gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyny stać, to ich sprawa co i za ile kupują, każdy robi takie zakupy na jakie moze sobie pozwolić... ja kupiłam dużo tańszy wózek od waszych, ale nowy i osobiście bardzo jestem zadowolona. Nie wiem czy nie pozwolilabym sobie na coś lepszego jakbym mogła, ale nie bujam w oblokach i mierze siły na zamiary... Straty maty nic Ci do tego. Każdy ma swój rozum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
zazdroscic? czego? glupoty, braku zmyslu rozsadnego gorpodarowania pieniedzmi? nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisalam ze ktokolwiek jest gorszy!!!!!!!! ;/ jak rozmawiacie o wozkach za 1000-1500 to spoko ;/ a jak aj chce podogadać o tym co mnie interesuje to juz nie spoko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Angel ja kupuję nianię z monitorem od razu. Sraty maty o co Ci chodzi? Skoro kogoś stać na wózek za 5 tys to czemu ma kupować za 1 tys? Żeby Tobie było lepiej? Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż interesowanie się tym co kto kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
rozum ma albo i nie :) ja im nie mowie co maja kupowac, tylko ze DLA MNIE to glupota i snobizm - tyle :) a ta prostaczka inlove wyskakuje z tekstami zeby ktos sie wziol do roboty - tylko na tyle ja stac? coz za poziom rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Mama2013 nie przejmujmy się tym w ogóle. Każdy kupuje to co mu się podoba :) A Ty jaki chcesz kupić wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×