Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość InLoveee
Skoro tak się tym podniecasz, że ktoś wydaje "nierozsądnie" według Ciebie SWOJE pieniądze to widać coś Cię boli. Zazdrość czy co? Bo nie rozumiem co Ciebie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie komntuje kazdy robi co uwaza to tak jak z zakupem auta moge kupic uzywke a moge tez nowe z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Angel przejrzyj sobie z angelcare te monitory, z tego co wyczytałam na forach są najlepsze :) ale to już każdy według swojego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrze czyms musze zabijac czas bo siedze w domu i sie nudze . hmmm moj znowu bedzie narezkac ze wymyslam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M chciał też taki a'la stary stylowy, ale wybiłam mu to z głowy. Nie dość, że niepraktyczny, to jeszcze za 2000 minimum :O W końcu uparłam się na używany i jestem zadowolona :) szczerze to wolę kupić ten monitor oddechu. Ale bez niani, bo dziecko będzie spało ze mną w pokoju. A dziś przyszły śpioszki z C&A, cud miód malinka :) słodkie, piękne, mięciusie :) Ja planuję kupić po 7 sztuk z rozmiarów 56, 62, 68 - body z długim rękawem - półśpiochów - śpochów -pajacyków - po 1 kombinezoniku (coraz cieńszym) z każdego rozmiaru. - 3szt body z krótkim rękawem. w miarę jak zauważę że czegoś więcej mi trzeba, to będę dokupywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Ja już mam prawie wszystko więc nie mam co wymyślać :) Jak tylko się dowiedziałam, że będzie my mieli na 100% dziewczynkę to zaczęłam zakupy :) Teraz tylko czekam na mebelki małej aż przyjdą, będę mogła wszystko poukładać w szafach i urządzać pokój :) już nie zostało dużo czasu :) a w zimie z wielkim brzuchem pewnie by mi się nie chciało biegać po sklepach, poza tym miałam zagrożoną ciążę, brałam leki na podtrzymanie i wolę nie ryzykować, że coś się stanie, będę musiała leżeć w domu czy szpitalu i nic bym nie mogła sama kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Na 56 kupiłam bardzo mało, jedynie bodów 11 sztuk ale to mnie poniosło na początku :) tak to pajaców 2 welurowe i 2 bawełniane i chyba nic więcej. Na 62 mam za to mnóstwo i 74, jakoś pominęłam 68 i mam mniej, ale jeszcze mam czas żeby uzupełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
nie rozumiesz bo jestes na to chyba zabyt malo inteligentka skoro czyjas irytacje odcztujesz jako "podniecenie" :) irytuje mnie glupota, irytuje mnie marnotractwo... skoro tak bierzesz do siebie to co "wyczytasz na forach" to ciekawe czemu nie bierzesz do siebie rowniez wypowiedzi kolezanki piszacej ze kupila tanszy wozek i tez jest zadowolona... ciebie robi cena czy produkt? zreszta nie bede tracic na ciebie czasu, takie dziewczynki itak nic nie pojma itak... do czasu... zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam prawie nic..tylko wózek, kołyskę, troszkę ciuszków. Z zakupami jeszcze się wstrzymam, aż poczuję się pewniej. myślę, że zamknę się spokojnie w 1500 z resztą rzeczy. W tym oczywiscie łóżeczko, materace, pościele i reszta ubrań i kosmetyków. Więc spokojnie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kupić tylko łóżeczko i taki nakładany przewijak na to wstawiam je na początek do sypialni, wiec więcej mebli Nam nie będzie potrzebnych. Ustaliliśmy z moim lubym, ze o pokoiku pomyślimy za jakiś czas. Okaże się w praniu czy zrobimy dobrze, czy lepiej było od początku wszystko urządzać. czy macie jakieś typy co do lozeczek, czy rzeczywiście rozmiar ma aż takie znaczenie, ja myślałam o takim 120/60??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Widocznie Ty jesteś za mało inteligentna, żeby zrozumieć ironię. Nie mam zamiaru tego komentować i zniżać się do Twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
heheh swoj poziom pokazalas piszac kilka odpiwedzi :) :D a czasu szkoda na ciebie "gruba pipo" hahaha :) zenada to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Też chciałam takie łóżeczko 120/60 bo przecież ten dzidziuś jest malutki więc po co mu wielkie łoże :) no, ale narzeczony się uparł że większe więc będzie większe. Kołyski w ogóle nie mam, waham się ciągle, bo przecież kołyska nie jest na długo. Jeszcze mam czas na decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbsjxjx
Hej,podczytuje Was czasem,masakra co za laska z tej sraty maty.porazka,totalna zazdrosc i gospodarowanie nie ma tu nic do rzeczy,dla mnie to normalne ze mama chce wszystko co najlepsse dla dziecka i nie chodzi o szpan,poza tym ktos znacznie biedniejszy moze to samo powiedziec o tobie ze jestes niegospodarna bo kupilas cos nowego zamiast uzywanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Szkoda, że nie czytasz tego co piszesz, bo po prostu na Twoją tępotę to ręce opadają. Odwal się zazdrośnico i zajmij swoim nieszczęśliwym życiem, bo pewnie takie właśnie jest skoro nie masz nic lepszego do roboty niż wypisywanie tych marnych wypocin. Mojego czasu na Ciebie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce takie standardowe , ale widziałam gdzies takie ze się sciag szczeble i wtedy robi się łóżeczko dla większego dziecka, ale nie pamietam jaka to była firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wezmę łóżeczko większe, bo na początek bedę miała tą kołyskę. W sumie moja córka spała w takim większym do 3 lat, więc długo jej posłużyło. A kołyskę dostaliśmy w prezencie, tak to bym nie kupowała :) muszę tylko materacyk do niej kupic i pościel, i na 3 miesiące starczy :) potem do łóżeczka :P Lubię sobie takie plany snuć, co jak urządzę, gdzie wstawię i co kupię... i że to wszystko bedzie czekało na moją dzidzię kochaną. Nie chcę wydawać bez sensu też kasy, więc wszystkie zakupy mam raczej przemyślane.. no i orientuję się, co potrzebne, a co mniej, bo już to przechodziłam :) W pierwszej ciąży wszystko absolutnie było mi potrzebne, a potem stało nieużywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... wiekszosc firm, czy producentow ma takie wyciagane szczebelki... Chyba tylko te najprostsze z Ikei maja wmontowane na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
Chyba w większości tych większych łózeczek później się je da przerobić na małe łóżka dla większego malucha ;) ja kupiłam takie rosnące meble, później można różne rzeczy dokupić, regały, większe łóżko itd na pewno wystarczą co najmniej na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tego sie obawiam Gosiu, ze bez sensu nakupuje rzecsy zupelnie nieprzydatnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
z pewnoscia moje zycie jest tak nieszczesliwe ze musze sobie rekompensowac wszystko dorgimi zabawkami :) smiechu warte to co piszesz... :) dzieki za dostarczenie mi i mojemu m rozrywki :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveee
No właśnie ta kołyska na 3 miesiące, trzeba kupić do niej jeszcze materacyk, pościele.. sama nie wiem. Niby chcemy mieć 3 dzieci więc fajnie by było, a z drugiej strony łóżeczko wystarczy i można się bez niej obyć. Jeszcze w razie czego mam 3 miesiące na podjęcie decyzji :) Szybko to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analenko, to nieuniknione :D niestety. Dla kogoś moze być nieprzydatne np.przewijak, a mi go brakowało wcześniej.. z kolei wyparzacz i laktator lezały, a moja znajoma bez tego nie moze fukcjonować :) każdy ma inne potrzeby...ale to dopiero zweryfikuje rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, wlasnie patrzę na to łóżeczko, mój luby przywiózł identyczne z niemiec używane oczywiście i sprzedał za ok.150 zł :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty maty
zazwyczaj was podczytuje bo WIEKSZOSC pisze madrze i przydatne rzeczy, ale ta jedna to poprostu masakra :) trzymacje sie mamuski... pewnie bede was podczytwac dlaej i odezwe sie znowu gdy znowu ktos bedzie rownie blyskotliwe pisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×