Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość Może styczeń, może grudzień
Hej dziewczynki. Mogę się dołączyć? Termin mam na 25 grudnia wg OM a z Usg wyszło że 5 styczeń. Nie wiem jakaś duża ta rozbieżność, więc nie mam pojęcia czy ja jeszcze grudniówka czy juz styczniówka, ale tam na grudniówkach duuużo juz dziewczyny zapisały i jakoś tak bardziej tu mi się podoba. Co do wyprawki to bardzo chętnie Was poczytam bo jestem na etapie kompletowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inloveee, wszystkiego szukam na allegro. Trzeba czytać opisy a w razie czego zapytać sprzedającego. Szukaj i czekaj na okazję jak ja ;-) Ależ dużo piszecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) ja znów po drzemce :D aż obudziła mnie pracownica telefonem z pytaniami ile na czym może dać upust jak ktoś robi duże zakupy. No i po spaniu... ale dobrze, że sobie radzi, bo się martwiłam jak to będzie jak mnie w pracy zabraknie. No i tak sobie myślę, że nie ma co cudować z tymi cenami, trzeba szanować pieniądze i pracę jaką się włożyło na ich zarobienie.. dlatego zdrowy rozsądek jest najważniejszy. W większości przypadków nie płaci się za jakość tylko za markę, dlatego szkoda przesadzić..lepiej zainwestować, np.w książeczkę oszczędnościową dla dziecka. Nie piszę tego złośliwie, tylko po prostu szkoda wydawać więcej niż trzeba :) Warto się rozglądnąć wśród tych średnich marek, bo często nie odbiegają niczym od tych "lepszych", poza tym, że zaprojektował je modny projektant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może styczeń, może grudzień
czuję się ogólnie dobrze, za bardzo nie narzekam. Ale czasami dopada mnie kolka, zgaga, no i ostatnio duszności i płytki oddech. Nie są to dolegliwości na tyle uciążliwe żebym mówiła że źle się czuje, da się przeżyć. Inne kobiety maja gorzej np muszą leżeć czego bym nie zniosła. Słuchajcie próbowałam się zalogować żeby być na czarno i coś z tym hasłem jest nie tak. Będę próbowała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gwoli krótkiego wyjaśnienia :) nie kupuję wózka za 5 tys tylko za 3 tys, bez przesady :) moim zdaniem nie jest to jakiś szokujący wydatek, bo chcę mieć ten wózek dla trójki swoich dzieci, zakup jak najbardziej przemyślany :) I na co miałabym wydawać jak nie na swoje dziecko? :) Nie zabiorę tych pieniędzy do grobu ze sobą :) Może styczeń też mam takie paskudne duszności i trudności w oddychaniu, a jak się objem to już całkiem :) już coraz mniej miejsca w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może styczeń, może grudzień
Moje maleństwo również ma się dobrze. Będzie córka. Ale wiemy to dopiero od poniedziałku i narazie przyzwyczajamy się do tej myślI jak również cieszymy. Do tej pory lekarz zaparcie szedł w syna. A że jednego już mamy to będzie parka i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty?! Myśleliście najpierw że synek, teraz powiedział że córa? :D fajnie, może jest szansa na dziewczynkę hehe :D Nie, zartuję oczywiście, ale myślałam, że raczej nie ma juz pomyłek :) Do synka już się przyzwyczaiłam :) bo najpierw dziwnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chyba troszkę załamała gdyby się okazało, że jednak będzie chłopak, pragnęłam mieć córeczkę :) Teraz chyba już się nie zmieni nic :) oby bo ja mam całą wyprawkę na pół roku typowo dla dziewczynki :) najwyżej chłopiec by chodził w różowych pajacach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy zdarzyła wam się biegunka w ciąży? Właśnie mnie dopadła i się kiepsko czuje, dopiero co przeziebienie opuściło, najpierw masakryczne zaparcia teraz to... :( zwariuje zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam czasem biegunki... z bólem brzucha, ale raczej nic się nie działo. Tak jednorazowo, co jakiś czas. Ciebie długo trzyma, czy też na razie jednorazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednorazowo, ale oczywiście już się naczytalam jakiś porabanych rzeczy w necie, chyba sobie daruje wygooglowywanie wszystkiego... :( muszę się ogarnąć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Hej :) Ale się naczytałam. :) Dziewczyny, po co w ogóle odpowiadacie na takie prowokacje? Przecież to tylko nakręca prowokatorki. Dajcie spokój, po prostu dalej piszmy swoje, jakby posta nie było. Biegunek nie mam, zaparć również. Waga ok. 2 kg na plusie, 25 tydzień. ;) Wymiary: biust 99 cm (o mamo :D) talia 70 cm (na wys. pępka) brzuszek 86 cm biodra 89 cm udo 47 cm (wysoko mierzone ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ale masz wymiary :) ciężarna modelka :) Ja na razie mam podobne, ale jak nie przestanę się obżerać to długo to nie potrwa. Chciałabym przytyć max 10 kg do końca, na razie na plusie 3. Może się uda, chociaż w takim tempie sama nie wiem :) Budzę się z nocy i pożeram krówki, czasem chyba nawet przez sen, bo rano zbieram tylko papierki koło łóżka :D Ostatni tydzień mam jakiś taki, tylko bym się przytulała, jadła pyszności i robiła sobie milutkie kąpiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Dzięki. ;) A to ja też mam ogrooomny apetyt, i niestety nie potrafię całkiem wyeliminować słodyczy. ;) Kusi mnie sernik, ciasta z owocami i inne pyszności. ;) O i taki domowy popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O słodyczach to ja nie wspominam nawet, bo to główne powody mojego obżarstwa :) Od samego początku pochłaniam niewiarygodne ilości, chociaż przed ciążą nie lubiłam słodyczy, czekolady wręcz nie znosiłam :) U mnie się sprawdziło, że słodkie to na dziewczynkę :) Ja jeszcze na początku zajadałam codziennie cytryny, nawet zdarzało mi się po kilka, taką miałam na nie ochotę :) teraz już mniej ale dalej jak kroję do herbatki to druga połówkę tak zjadam :) A wy jakie miałyście/ macie nadal zachcianki ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze styczen... witamy, w jakim wieku masz synka? blanka masz wymiary modelki, co twoj lekarz na to ze tak malo przytyłaś, bo juz sie gubie z ta wagą, jeden lekarz mowi ze jak sie przytyje 5kg to waga super inny ze 10. InLoveee przepiękne lozeczko, gdzie je kupiłaś? Dziewczyny nie dawajcie swoim dzieciom wszystkiego to niczemu nie służy, na poczatku dziecko i tak nie rozumie a z czasem tak sie przyzwyczai do tego ze ma wszystko, że w życiu nie uda wam się ich zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) czytałam wasze wypowiedzi z 3 h z przerwami na skanowanie wszystkich foto usg syneczka :) Na początek trzymam za was wszystkie kciuki, i wiem, że zabrzmi to bardzo samolubnie, ale póki co cieszę się, że nie przeżyłam "większych problemów"jak wy,mimo, że nie wiem co czujecie, jestem z wami :) bo niewyobrażam sobie jak ja bym sie czuła... Co do moich upławów zadzwoniłam do lekarza, bo spanikowałam, bo wyczytałam, że mogą to być drobne ubytki wody płodowej, ale uspokoił mnie, powiedział, że mam stosować globulki propolisowe na noc, i stosuje je od wczoraj, ale nad ranem sie przestarszyłam, bo miałam mokre majtki, ale to od tej glubulki, bo potem juz było sucho, ale ze mnie panikara... no i mam je brać przez 5 dni jak upławy nie miną, to będzie wizyta u gin... oby było oki!!! Wczoraj udało mi się kupić w lumipku parę ciuszków 0-3 msc z hiszpani :))) a uwielbiam ten kraj, hehe, najsłodsze są body z napisem "my dad rocks" (co jest prawdą ;) ) i "loud is the new quiet" :D:D:D i oby to nie było prawdą haha :D i poza ciuszkami to mam tylko wanienkę po moim chrzesniaku... dopiero po wypłacie jedziemy z mężem do ikei na zakupy :))) tam kupimy łożeczko, posciel, tekstylia, komodę, lampy, matę i inne :))) już nie moge się doczekać :D Od jutra Pan Malarz dokonczy pokoik synka, bo m. nie dał rady... za dużo pracuje :( Ostatnio mam na maxa wahania nastrojów, szybko się denerwuje, też tak macie??? Co do badania glukozy to ja muszę najpierw pójść po skierowanie do gin w mojej przychodni i na tej podstawie będę miała badania za darmo :) też się muszę nachodzić co msc, żeby nie płacić :P i lekarz prowadzący powiedział, że będę miała na czczo i po wypiciu roztworu, ale dodał, że ostani posiłek na dzień przed mogę zjeść o 19.00!! ja nie wiem jak ja to wytrzymam, bo ostatnio po 19.00 to robię na maxa głodna :P Ufff... ale się napisałam sorki za tak długi post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
U mnie również sprawdziło się, że jak słodkie to na dziewuszkę. ;) A na samym początku jadłam tony cytrusów. :) Moja gin mówi, że jest w porządku z wagą, ważne że dobrze się czuję, a mała rośnie i ogólnie wszystkie badania są prawidłowe. Ważniejsza jest waga dziecka niż moja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×