Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość akcjaReakcja//
Inlove niestety będziesz musiała sobie znaleźć inne forum bo te żmije nie dadzą Ci spokoju. Specjalnie przeniosły się na to forum, inne już im nie wystarcza. Zobacz co robia...teraz jesteś ta złą która wszczyna awantury..Jakos wczesniej ich nie było i pisałysmy sobie spokojnie. Od kiedy ty sie pojawiłas zaraz przyszły za Toba te dwie. Albo wszystkie stąd odejdzie. Lepiej nam było bez Was stuknięte psychopatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
chyba moja droga przegielas... sprawa zostanie skierowana do odpowiednich instytucji za znieslawienie/zniewazanie w internecie - nie mysl sobie ze jako "niezajerestrowana" nie zostawiasz po sobie sladow... przy okazji innej sprawy na policji zostnie zgloszne i to, na szczescie mam w rodzinie prawnika i jesli nie zobacze tutaj do wieczora przeprosin za te "zblazowana prostutuke" spotkamy sie w sadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
wiec zapoznaj sie moze najpierw z przepisami polskiego prawa mysle ze art 216 k.k powinien cie zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże a ta dalej swoje
Na tamtym forum pewnie też już co poniektóre miały dość dlatego się tutaj przeniosły. Dominika już się nie ośmieszaj, bo zachowujesz się jak psychopatka jak chcesz się spotkać w sądzie to proszę, bo to Ty się włamałaś na moje konto, przyznałaś się już tutaj do tego, poza tym przylazłaś tutaj za mną, prześladujesz mnie jak psycholka, rzucałaś moim nazwiskiem i wrzuciłaś moje zdjęcie bez mojej zgody więc się najpierw dobrze zastanów nim mi będziesz tutaj groziła sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie, ileż można? Urządźcie sobie bitwę w kisielu i będzie po sprawie. To naprawdę nie miejsce na takie porachunki, dziewczyny! Macie w sobie małe bąble, za każdym razem, kiedy się nawzajem wkurzacie, one to odczuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już w domku, byliśmy u lekarza z małym wszystko ok... :)))) szyjka sie nie skrocila, efekt ciagniecia i czestszego twardnienia to zdaniem lekarza wina tej zmiany leków. Ufff... Kochane strasznie sie denerwowalam, dziekuje ze mnie wspieralyscie... Jeździliśmy trochę, przy okazji po drodze do domu mamy kilka sklepów z art. Dla dzieci/niemowląt. Oglądałam lozeczka, podoba mi sie takie zwykle firmy drewex z kolyska, ale bardziej opłaca sie na Allegro bo można razem materacykiem i pościeli z dodatkami taniej kupić. Muszę poszukać. Dziewczyny przeczytałam kilka ostatnich postów zaraz nadrobie resztę i chciałam Wam tylko powiedzieć, ze nie wierze w to co czytam!!! Brniecie dalej w ta cała bezsensowna sytuacje. Opanujcie sie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankama gratuluje wygrania aukcji... bardzo fajne są te rzeczy, oglądałam kilka było tych aukcji mamas&papas :) z jednej strony zazdroszczę Wam tych remontów, tez chętnie pozmienialabym u Nas to i owo, wiele rzeczy zrobiłbym inaczej z perspektywy czasu... z drugiej strony to wcale nie zazdroszczę wiem ile to stresów i roboty :) co do lezaczka jestem na etapie szukania czegoś porządnego w rozsądnej cenie... My tez nie mamy ślubu i wcale nie rozpoczam z tego powodu, nie uważam, zeby Nasze dziecko było gorsze bo z bezslubnego związku... Rozmawialiśmy o tym nie raz i myśle, ze wszystko w swoim czasie :))) Jeszcze odnośnie kluc i pobierać jak rozmawiałam dzis z lekarzem stwierdził, ze od 23 tc zaczynaja sie właśnie bardziej uciążliwe i odzywają sie dziwne rzeczy typu klucza, ale w większości przypadków to takie uroki w ciazy... Powiedział, ze nauczę sie lada moment odczuwać wszystkie różnice pomiędzy ewentualnymi zagrożeniami. Nic to wysłuchalam i tyle :) pewnie i tak będę panować non stop. PANNA MŁODA Kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! Dużo szczęścia i miłości!!! :))) ❤️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże ta znowu swoje
Nie mam Ciebie zamiaru przepraszać. Od samego początku mnie obrazasz, poza tym To co wyprawiasz to prześladowanie więc żebyś się nie zdziwila, a moje zdjęcie upublicznilas w celu osmieszenia z pięknym komentarzem, więc jak chcesz to możemy się ciągac po sądach. Napisalas co miałas do powiedzenia na poprzednim forum, ale mało Ci było więc tutaj za mną przyszłas, żeby się czepiać. Opanuj się i odczep się ode mnie chyba ze Ci tak zależy na dalszej awanturze w sądzie. Chyba naprawdę obie się mamy czym zajmować jako przyszłe matki, a nie pierdolami i awanturami na forum. Poszłam sobie z tamtego forum, żeby się z wami nie kłócić i mieć święty spokój, a wy za mną i dalej swoje. Sama się zastanów jak to wyglada, bo masz prace, męża i dziecko, a jesteś taka zawistna. To są kłótnie na poziomie 15- latek i wszystkie to wiemy. Nie możesz sobie już dać spokoju? Nie mam zamiaru tu się wiecej wykłócać. Czy chcesz się dalej wykłócać skoro sama nie jesteś nie winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
jakbys nie zauwazyla, nie jestes pepekiem swiata, kazda znas NAJPIERW pisala na tym forum a pozniej czesc zostala a czesc poszla na prywatne... wiec nie tworz sobie wizji tego ze ktos cie przesladuje ;) bo to forum kazda z nas takze sledzila na bierzaco... a pisala na prywatnym... poki ciebie nie bylo mialy spokoj bo nikt tu takich bzdur nie pisal jak ty i nikt w nic nie ingerowal... ale pojawilas sie ty i ludzie, najacy "przyjmnosc" cie poznac nie wytrzymali :) ja swojego dopne o to sie nie martw, albo raczej zacznij... scriny rozmow z kilku dni juz przeslalam szwagrowi, zapoznal sie z nimi i jego stanowisko juz znam, wiec nie badz taka pewna siebie bo ten zadarty nosek szybko zostanie utarty... co bylo konsultowane z prawnikiem a ty znowu probujesz byc najmadrzejsza "zdjecie zostalo zamieszczone celem osmieszenia" prosze cie, zanim cos zaczniesz pisac skontaktuj sie moze z kims kto ma pojecie w tamecie w ktorym zaczynasz sie poruszac :) ja stanowisko w tej sprawie juz przedstawilam, masz czas do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże ta znowu swoje
Tak sobie tłumacz. Powodzenia Ci życzę. Sama mnie zaczęłaś obrażać, nie jesteś nie winna. Widocznie nie masz co robić i na co pieniędzy wydawać. Nie mam zamiaru wiecej tutaj pisać, ani zaglądać, więc możesz sobie odpuścić wywody. Chociaż zapewne się nie powstrzymasz, a mi się już nie chce tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
wiesz, moze dla ciebie nie ma zanczenia czy ktos pisze do ciebie ze to co robisz jest glupie, albo ze jestem chyba malo inteligenta do porownia cie do prostytutki... sa pewne granice ja rownie dobrze moglabym napisac o tobie ze np. ciagniesz druta struchowi 3x dziennie bo podoba ci sie zycie za jego pieniadze, ale mam odrobine wyczucia i pewnych graic nie przekrocze... skoro sama nie masz na tyle rozumu by dostrzec roznice to gdzie indziej sie tego nauczysz... i moglabys miec odrobine pokory, a nie byc tak zabufana w sobie, bo przegielas grubo... nie oczekuje przeprosin za to co rowniez wczeniej pisalas o psychicznych choroba, niezrownowanieniu i tak ale okreslnienie "prostututka" to gruba przeginka! TYLE i nie zamierzam ci wieceh odpisywac... swoje zrobie jak nie zobacze jednego slowa na forum do wieczora. ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
"Nie mam zamiaru wiecej tutaj pisać, ani zaglądać, więc możesz sobie odpuścić" to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże ta znowu swoje
A z tym zdjęciem to się jeszcze zdziwisz i Twoimi pięknymi wyzwiskami. Czy Ty naprawdę nie masz nic madrzejszego do roboty? Baw się dobrze dalej. Dziewczyny z forum przepraszam za zamieszanie i zdrowych dzidziusów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analena a czy lekarz Ci mówił , które to sa te złe objawy ? Bo ja swojego nie pytałam jakos nie było okazji. nJa wiem, że trzeba sie martwis jak się pojawia twardnienie brzucha krwawienie , brak ruchów, ale które kłucia sa te złe :( A jak nie bede umiała odróznic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość startaty
w koncu sie z toba zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analena dzięki że zauważyłaś w ogle moj wpis wśród tego zamieszania nie ma mzamiaru nawet tego komentowac co sie dzieje, trzeba ot ignorowaci tyle fajnie ze z maluszkiem dobrze a ja mam wizyte pod koneic pazdziernika - strasznie odległy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analenko, dobrze, że wszystko ok :) też jesteś wrażliwa na swój stan, jak ja :) ale to normalne, każda z nas troszczy się o swoją dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... Są to ponoć objawy powiązane, jak jest kłucie o bólu przeszywajacym, nienaturalnie ciągłym, nieustepujacym po odpoczynku, idących w parze z plaminiami, gorączka, omdleniami... To ak ogólnie, ale lekarz powiedział ,z to się czuje... Cokolwiek by to nie znaczyło. ankama czytam wszystkie wpisy... :) Kurczy rzeczywiście strasznie odległy ten termin... Ja mam na 9 października...wiem pewnie często chodzę, ale latam z każda pierdolach i mam problem z tym twardnieniem. czerwonag dziękuje :), swoją drogo masz racje, szczerze mówiąc przykro mi z tego powodu, bo było naprawdę bardzo fajne i pomocne forum, teraz większość nic nie pisze, bądź jak myśle odechciewa im się pisania!!! Po przeczytaniu takich wypowiedzi! Któraś z dziewczyn pytała tez o fenoterol... Ja się po nim kiesko czułam przez pierwsze dwa tygodnie, wszystkie efekty uboczne mimo brania 15 min wcześniej isoptinu miałam i to było tragiczne... Myślałam, ze zejdą :( teraz jest już znacznie lepiej i widzę efekty, mniej twardnienie, rzadziej i trochę mi lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje
Gratulcje za zepsucie forum. Wiekszosc z dziewczyn ucieklo na inne. Mam nadzieje, ze jestescie z siebie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ja__
A boli wasz czasem tak pod zebrami tak zaraz na poczatku (od dolu)? Nie wiem dokladnie jak to odpisac. Nie klujacy bol tylko taki inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wracajcie! plisss :) nie będziemy się przejmować, pomocne jest to forum, które same stworzyłyśmy do czasu tych kłótni... dziewczynki z listy porodowej wracajcie!! :) gdybym tu nie wyczytała, że macie takie same problemy i dolegliwości jak ja to bym oszalała ze zmartwienia bo panikara jestem. Fajnie bylo jak tak dużo już wszystkie pisałyśmy. Keerah Ty też wróć.. teraz tak dziwnie na obcym forum siedzieć, wszędzie już dziewczyny zżyte :( olejmy te anonimowe wpisy i już. Powiem Wam, że mam teraz ciągle te kłucie od kilku godz. tylko żadnych innych objawów i takie słabe narazie, napewno zapytam lekarza w pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, odpocznij jest weekend jak możesz lez grzecznie i tylko do łazienki smigaj... :), zobaczysz duża poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga, Hej Gosieńka i chyba malenka też się kiedyś pytała :) Dzięki za pamięć. Czasem podczytuję co się u Was dzieje, ale nie mam i tak o czym pisać bo u mnie nic się nie dzieje. Nie mam nic dla malucha jeszcze, nie robię zakupów nie biegam do lekarza i nic mnie nie boli. Więc siłą rzeczy moje posty byłyby nudne. Śpię długo i dobrze jak zwykle, w tych samych dżinsach chodzę. Jedyne na co mogę ponarzekać to na humorki i ciągłe narzekanie, stres i nerwy. Nawet nie wiem skąd się biorą bo w sumie wszystko jest w miarę OK. Także no teges.. 25 tydzień już i jakoś zaczęło szybciej lecieć odkąd wróciłam na studia. Rodzina moja jeszcze nie wie o ciąży, ale powiemy im 2 października. Trochę się ich reakcją stresuję ale będzie co ma być. No widzicie, że nie mam co pisać. Co u Was? Aga już po 2 scanie? Jak tam wszystko leci i się układa? Pozdrawiamy was z Maluchem. Buźka xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kerah, miło że wróciłaś. Myślicie, że już znudziły się koleżankom "rozmowy na poziomie"? Mam pytanie, co sądzicie nt szczepień zalecanych na pneumokoki, rotawirusy i ospę? Właśnie sobie uświadomiłam jakie to będą koszta przy dwóch lobuzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×