Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadumanaaa

Co sądzicie o imieniu Wojciech?

Polecane posty

Gość zadumanaaa

Jak się Wam kojarzy? Czy jest teraz popularne? Dalibyście tak na imię?:) Trochę trąci myszką, ale podoba mi się. JEszcze się waham, doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się bardzo to
imię podoba... Wojtuś :) dobrze się kojarzy, niestety nie mogłam nazwac tak synka bo męża brat tak ma na imię... więc było by to same imie i nazwisko ehhh ale imię cudne, osoby które znam o tym imieniu sa naprawde fejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma tak na imię :) Wszystkie Wojtki to naprawdę fajne chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek bez portek...........
:D mnie sie nie podoba, dla mnie takie wiesniackie, wojtek od pasania krow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumanaaa
hm, czyli dobry wybór? boję się, ze trafię w kolejnego potencjalnego Kube albo Kacperka, zatrzęsienie tego teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumanaaa
no właśnie takiego skojarzenia o tym pasaniu wolałabym uniknąć. Czy ktoś jeszcze ma podobne wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnmdnmsd
Często mówi się "Wojtek bez portek" ale wiadomo że to taka naleciałość z czasów dzieciństwa natomiast Wojciech nie kojarzy mi się pozytywnie ale czy to ważne i isotne jak kto uważa??? Autorko w tej sprawie potrzeba samodzielności i jak tobie się podoba to chyba to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumanaaa
ano, pewnie:) Jasna sprawa. Tak tylko zapytuję, opiniotwórczo:) Jeszcze Stanisław wchodzi w grę. Ale tez mam sporo wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość :)
To bardzo ładne imię , jak będzie malutki no to można mówić Wojtuś , a później dorośnie trochę to Wojtek , Wojciech , znam kilku Wojtków i bardzo dobrze kojarzy mi się to imię;) Bardzo dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaMaFasolkę
Wiesz mi się podobało do czasu... kiedy koleżance tak odbiło na punkcie chłopaka Wojciecha (rzuciła dla niego studia, przyjaciół, pracę, rodzinę), że dała tak na imię synkowi. Do dziecka nic nie mam. Pracuje w szkole i nie ma aż tak wielu Wojtków. Najwięcej jest Brajanów ;) A co do Wojciecha i małego Wojtka, mamie chłopca a mojej koleżance życie ciężko się układa, jest kurą domową, w każdym tego słowa znaczeniu i robi na Wojtusia. Mi się źle kojarzy. Inna koleżanka zrobiła tak, czytała imiona z księgi imion i na imieniu Kacper maluch kopnął ja w brzuch - to był znak dla niej, że syn chce być Kacper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość :)
Wojtek lepsze niż Stanisław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfrfrgggggg
Takie imiona wracaja do lask, osobiscie nie podoba mi sie za bardzo to imie, ale gdybym miala wybierac pomiedzy wojciechem a jakubem (notabene chcialam dac tak na imie synowi ale wtedy akurat bylo szalensto na jakubow i spasowalam) wybralabym wojciecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiowaKoleżanka
Mój syn ma na imię Wojtek, ma 19 lat i bardzo dobrze sobie radzi w życiu mimo młodego wieku. Dałam takie imię bo mi się podobało. Miałam sąsiada lekarza o tym imieniu. Bardzo fajny i sympatyczny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumanaaa
cfrfrgggggg no i własnie o to chodzi! Co rusz słyszę że kolejna koleżanka urodziła własnie Julkę albo Kubusia. No ludzie. Ja sama uczę w gimnazjum. Brajanów może i nie ma, za to mamy od groma Nikoli, Julek, Natalek, Bartków. A i Pamela się znalazła. Wojtków w tym pokoleniu deficyt, ale kto wie co z młodszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnmaghjkl
staromodne i takie dziadowskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadomamama
Wojtek ładnie :-) dla mnie jednak Staś ładniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się bardzo podoba :P ale szczerze sama nie byłam do tego imienia przekonana, mąż je wybierał tylko wiesz Wojtki to takie uparte chłopaki co zawsze muszą postawić na swoim :) a i wydaje mi się że znowu to imię wraca, co chwilą słyszę gdzieś Wojtuś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmn,
a co sądzicie o imieniu marcin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffix
straszne to imię,jak dla wieśniaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmn,
to znaczy wojciech czy marcin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffix
wojciech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmnbvfcdrtgyhjnbv
Wojtek to moj tesc:) kombinator pierwszej wody:) a co do Jakuba hmmmm ja od zawsze chcialam Kube mam sentyment do tego imienia i byly maz sie nie zgodzil(czyzby dlatego ze moja pierwsza paltoniczna milosc nosila to piekne imie;))ale moj drugi maz nie mial nic przeciwko i moj synek ma na imie Jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmmmmm
bardzo ładne imię, nieoklepane i ma super zdrobnienie wojtuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.j.
Mój synek ma na imię Wojtuś ma niecałe 4 lata. Faktycznie jest uparty:) A w przedszkolu pani mi mówiła że straszny z niego kombinator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja powiem
Coś w tym jest, mój synek (5 lat) ma na imię Wojtek i też potrafi być uparty. Nie ja wybrałam imię, ale teraz mi się bardzo podoba. Powodzenia w wyborze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskldkldkk
Wojtuś to śliczne imię :) Co do popularnosci tego imienie wśrod najmlodszych to znam 2 Wojtków do 3 roku życia, no i potem mój 20-letni kuzyn oraz mój chrzestny, starszy już facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsaa
mnie się podoba i dałam tak synkowi na imię, mam w nosie skojarzenia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×