Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

to jest odruch bezwarunkowy, że wydaje Ci się iż masz mdłości, że masz ochotę na kiszonego, że fajka nie smakuje, ja mam tak dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sukienka sliczna bardzo mi sie podoba...... mnie cos jajniki rwa od popoludnia nie mam pojecia co sie dzieje znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia na 11 masz termin? O a Hania 6 kurcze ja właśnie po:) U was będzie wiadomo za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ale rozpisałyście się przez te kilka dni:)Miałam długą lekturę do nadrobienia. U mnie dziś 10 dc.Już zaczęłam starania o dzidziusia mimo,że chyba jeszcze mam dni nie płodne. Do mojego ślubu coraz bliżej i coraz więcej rzeczy do załatwienia. Ale już się nie mogę doczekać tego dnia. Gratuluję wszystkim tym dziewczyną którym udało się zajść w ciążę. Fajnie,że tyle dobrych wiadomości się pokazało. Teraz dbajcie o siebie i o swoje fasolki i przesyłajcie nam staraczkom dobre fluidy:)Chciałam wkleić tabelkę,ale nie wiem jak to zrobić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża rzanuaria...............26...........2miesiące.......... .........ciąża Donusia28...............28...........2miesiące.............22 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam:)Udało mi się. I widzę pomaranczko,że razem będziemy czekały tego 22 czerwca czy @ przyjdzie czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!!! tak 11 mam dostac@ wiec za bardzo nie wiem o co chodzi dzis juz niby lepiej ale zastanawiajace to bylo wczoraj 'pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża rzanuaria...............26...........2miesiące.......... .........ciąża Donusia28...............28...........2miesiące.......... ...22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22............3....................... .....22 czerwiec Molly90..........22.......45.......03.06 Polariska...............21...........8miesięcy.......... ........ciąża rzanuaria...............26...........2miesiące.......... .........ciąża Donusia28...............28...........2miesiące.......... ...22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca BetiGl...................32............2miesiące.................6 czerwca i ja sie dołączyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:* okrasu nie ma. Kupiłam test ale boję się go zrobić... Miałam dużo stresów i to na bank jest przyczyną że jeszcze nie mam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmmmm ......jak nie zrobisz nie bedziesz wiedziala a jakies znaki wskazujace na to ze @ ma nadejsc????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśku miałyśmy ten sam termin @ tobie się spóźnia a u mnie była za wcześnie 3 dni i już się kończy hehe:) może to nie stres u ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia hymm w sumie nie. Nie bolą mnie piersi tylko mam twarde. Nic mi nie boli. Molly heh powinna być 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmmm....no to niewiem tescik zrob!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też proponuje zrobić test;) w sumie 2 dni spóźnienia to nie dużo ale jeśli chcesz się upewnic to zrob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie juz obgryzam olowki ihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nakręcajcie się i przy okazji mnie:P Take it easy z rannego moczu zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to czekamy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 4 dni temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po zażyciu 7 i 5 lat stosowania z przerwą 5 m-e dziś dostałam @.... I CHCĘ PRAGNĘ DZIECKA JAK NAJSZYBCIEJ.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczak92
Witam Was! ;) Ale jestem padnięta..:/ nie chciało mi się już nawet lapcia włączać, ale chciałam zobaczyć co tam u Was słychać :) Kaśku to pisz jutro jak tam test:) Oby to, czego pragniesz! :) Ja dziś byłam po odbiór sukni:) już mam u siebie , wisi i czeka na ten dzień - 14 lipca :) Zakupy mnie wykończyły, a jeszcze nie wszystko :/ chociaż nie powiem, że to nie była dla mnie przyjemność hihi:D Lecę na łóżeczko.. przytulić się do ciepłego ciałka obok i lulu :) no chyba że... skusimy się na coś więcej po drodze :D:D:D Miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czuje ze to blokada psychiczna... Jestem:) przespałam film, ale byłam zła ;p Monia rozrabiako!:P miłego wieczorku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×