Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Cześć,też czekam na wieści od Kaskuu.Może jej się udało i teraz z wrażenia nie potrafi pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioself ? na podstawie temperatury ? ja używałam, niby pokazywało mi kiedy dni płodne, a kiedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece jest tego od groma do jednego potrzeba śluzu do 2 temperatury masakra wyczytałam na forum jakimś że to określa i jest polecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONUSIA ciesz się że ją masz bo ja rok prawie siedze w domu i głupieje!!! dobrze że mam psiaki to chociaż mam buzie do kogo otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zazdroszczę tego siedzenia w domu.Pewnie bym zgłupiała gdybym nie pracowała.Ale i tak mi się nie chce tam iść.Pocieszam się,że tylko 2 dni pracy i 2 dni wolnego:)Zajrzę tu wieczorkiem.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Cześć dziewczynki :) Przepraszam że się nie odzywałam ale nie miałam neta;/... Beta wyszła pozytywna suuuupperrr strasznie się cieszę :) Gdzieś pod koniec tygodnia musze się wybrać do lekarza ... może teraz już coś zobaczy :) Bo według moich obliczeń to już 4 tydzień i 1 dzień od zapłodnienia :P ... Moooże na USG wkońcu ujrze swój najcudowniejszy Skarbek :) A Wy dziewczynki widzę że się tak rozpisałyscie że hoho... Trzymam za was kciuki :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i za tydzień, we wtorek idę do gina, dodzwonić się tam to porażka, pewnie zleci mi badania. dobrze, bo to będzie 12 dc, może sprawdzi na usg jak z moim jajeczkowaniem. trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam mieć @ dziś test negatywny. szok kolejny mmiesiąc musze czekać, ale Wam zazdroszczę kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz Polariska ogromne gratulejszyns! :) suuper . A jak tam, masz jakieś objawy ciąży? Czy na razie spokojnie? :) Hania może nie wszystko jeszcze stracone? Może ta menda nie przyjdzie..OBY!:) Ja mam dziś 14dc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dziewczyny jak się czujecie? :) mnie co jakiś czas kuje jajnik, trochę lewy trochę prawy. Ogólnie je odczuwam, nie jakiś mocny ból, a lekkie kłucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio Kaskuuuuu sie nie odzywa wcale...... u mnie dzis fajna pogoda rowerek nad Renem z kolezanka w przerwie a teraz siedzenie w domku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
co do samopoczucia ujdzie cycki bola ,nabrzmiale wczoraj swedzialy ze myslalam ze cholery dostane,brzucho sie uspokoil, do @ 6 dni czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polariska Cieszę się razem z Tobą! a mnie ktoś z tabeli usunął :P Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................... ..30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. ........3.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22................3...................... . .....22 czerwiec Molly90................22...............45.................. ........03.06 Polariska...............21...........8.......... ..................ciąża rzanuaria...............26...........2.......... ..................ciąża Donusia28...............28...........2......... .............22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca BetiGl...................32............2................... .........6 czerwca 89MONIAAA............23 ........... 1...................... 04.06 Hania_85_05..........27.............2.......................06.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................... ..30/31.06 Kaśkuu.................20................6.............. ........5.07 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22................3...................... . .....22 czerwiec Molly90................22...............45............... ... ........03.06 Polariska...............21...........8.......... ..................ciąża rzanuaria...............26...........2.......... ..................ciąża Donusia28...............28...........2......... .............22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca BetiGl...................32............2................. .. .........6 czerwca 89MONIAAA............23 ........... 1...................... 04.06 Hania_85_05..........27.............2.................... ...06.06 No i przyszła @;/ test rano negatywny wyszedł. Lipa jak 150 P jest zawiedziony. Co za los, jeszcze dzisiaj i jutro po 10 h robię, żeby czwartek mieć wolny. Paranoja dobrze że brzydka pogoda to zamówień nie ma ;D Tak Monia ja Kaśka jestem. Pozdrawiam mamusie i przyszłe mamusie i staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh kurcze, a już myślałam, że Ci się udało,szkoda, czyli nadal wspólnie działamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____________ Lat _____ Cykl starań _______ spodziewana @ kamisia_k..............26...............41.........................30/31.06 Kaśkuu.................20................6..........................5.07 Bubblegum.............21...............14.........................pojęcia nie mam pomaranczka92......22.................3.........................22 czerwiec Molly90.................22...............45.........................03.06 Polariska...............21................8.........................ciąża rzanuaria...............26...............2.........................ciąża Donusia28..............28...............2..........................22 czerwiec Magdalenka1976......36............8 lat.........................11 czerwca BetiGl...................32................2..........................6 czerwca 89MONIAAA............23 .............. 1......................... 04.06 Hania_85_05..........27................2.........................06.06 nudzi mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia głowa do góry już niedługo nam się uda a wiecie ostatnio czytałam artykuł o forach internetowych i wiecie że około 40% osób się tam udzielających jest tam tylko po to, żeby poprawić sobie nastrój że inni mają gorzej, i wcale nikomu nie współczują a wręcz przeciwnie :( fajnie, ze u nas jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kaskuuuuu.... kurcze a tak trzymalysmy kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie u nas jest inaczej ja tu na obczyznie i niewiem z kim bym miala gadac co prawda mam tu taka jedna psiapsiolke czasem sobie pogadamy ale napewno nie o wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_85_05 i żebyś wiedziała, że tak jest. jak ja sama zaczynałam posty, bo czegoś nie wiedziałam, a byłam pewna, że ktoś będzie znał odpowiedź na nurtujące mnie pytania, bo przecież tyle kobiet tu jest, to zaatakowały mnie, że jestem głupia i przytępawa, że nie wiem, mało tego, jak wchodzę na inne posty to jest to samo, jedna na trzy odpowiedzi ocieka jadem. złośliwość i egoizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ważne, żeby mieć komu się wyżalić, facetom to nie to samo, mój podchodzi do tego dużo spokojniej i bez parcia, ja mam gorzej i myślałam, że coś ze mną nie tak ale Wy macie podobnie to chyba instynkt macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 60km od rodziców, mój facet jest moim przyjacielem, ale też o wszystkim z Nim nie porozmawiam... nie mam tu żadnej przyjaciółki, mimo, że 3 lata już tu mieszkam, nie mam do kogo czasem buzi otworzyć jak mój jest w firmie. strasznie to jest przykre dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×