Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Molly ja to wiem, najgorsze jest czekanie. Stosunki były w płodniaki i był olej z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśku taka malutka rozrabiara tylko..:D:D nie skończyło się na przytulanku:D hihi I rób ten test! :P bo jestem ciekawa :) i pisz, pisz A ta stronka z tymi lekami bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny witajcie!!!!! jak tam Kaśkuuuu??????? millego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ po odstawieniu tabletek jest straszny....... :( pocieszam się tylko tym że po nim będzie owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
moniaaaaa.... witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy te zioła z tego linku można łączyć ze sobą??? np wiesiołek i liście malin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie odp bo nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka może Cię pocieszę moja koleżanka 33 lata zaszła w ciąże po 10 latach starań i w ciągu ostatniego roku usłyszla werdykt że za żadne skarby świata nie zajdzie w ciąże naturalnie a na in vitro 15 % szansy dawali jej Nigdy nie stosowała antykoncepcji przez 1 brała zastrzyki przed owulacją i kochala się z mężem w wyznaczoną godzinę normalnie cuda wianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 m-e temu dała sobie spokój z mężem nie było tematu starali się od 1 m-e o adopcje a tu 2 tyg wiadomość że jest w 8 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 m-e temu dała sobie spokój z mężem nie było tematu starali się od 1 m-e o adopcje a tu 2 tyg wiadomość że jest w 8 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam Ci to bo przeczytałam że aż 8 lat starasz się o dzidzię :) 2 przykład koleżanka mojej mamy 43 lata i 1 dziecko urodzone w weilkanoc. Trzeba mieć nadzieje i nie poddawać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tatk tylko kazda z nas ma inny problem,wiem ze cud sie zdazaja ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojego pytania na temat ziółek to nie wiem:/ bo nie stosuje żadnych jak na razie, tylko jedynie kwas foliowy biorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba mieć nadzieję :) nie pomyślcie o mnie źle nie chce się wymądrzać tylko dać trochę otuchy.... bo też nie wiem co dalej ze mną będzie bo ja jestem dopiero przy starcie starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kwas łykam :) i ograniczyłam kawę do 1 dziennie co jest cholernie trudne bo gdy sie siedzi w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41.....................30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. ........3.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22................3....................... .....22 czerwiec Molly90................22...............45..........................03.06 Polariska...............21...........8.......... ..................ciąża rzanuaria...............26...........2.......... ..................ciąża Donusia28...............28...........2......... .............22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca BetiGl...................32............2................... .........6 czerwca 89MONIAAA............23 ........... 1...................... 04.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj biorę femibion, w tym jest i kwas foliowy i żelazo, ale jeśli problem tkwi głębiej, a tak pewnie jest, to witaminy mi nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×