Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
zajmij sie soba dziecko!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
zal to powinni byc tobie samej siebie jesli juz ty jestes smieszna !!!i tak zostaje ci in vitro tak czy inaczej mozesz sie ludzic dalej kobieto SIJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
magdalenka1976 co prawda w oczy kole??? dziecko:D dzieckiem ty jestes bo sie zachwujesz jak dziecko a masz ponad 30 lat a wypisujesz takie bzdury we łbie ci sie poprzewracalo od tego mierzenia leczenie i sprawdziania temperatury i od tych caly staran zajmij sie robota bo pieprzysz jak potłuczona zbieraj na IN VITRO LEPIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a ja myslalm ze sie rok szkolny zaczal i dzieci poszly juz do szkoly???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
hamskie jest to co piszesz...... nie interesuje Cie temat ciąży i problemów jakie mają niektóre dziewczyny to znajdź sobie inny temat, gdzie możesz się udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko 15555555555555
hamskie??? hmm CALA PRAWDA!!!!! a magdalena sobie robie tylko zludne i nie potrzebne nadzieje ale wspomnisz moje slowa zobaczysz tylko nie placz jak zas dostaniesz@ a napewno dostaniesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokójcie się kobietki, nic nie osiągniecie tymi kłótniami poza tym, że możecie sprawić przykrość drugiej osobie. Magdalenka nie trać nadziei, osobiście znam osoby, które po 10 latań starań doczekały się dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w przyszłym tygodniu do gina się wybieram i nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka!!!! nie trace nadzieji i bede walczyc i bede pisac co mi sie podoba po to jest to forum zeby pisac o doznaniach leczeniach dzialaniu ziol i innych rzeczach bo in vitro to juz ostatecznosc i wiem ze w tym wieku trzeba szczescia i cudu zeby sie udalo ale poki co u mnie nadzieja umiera ostatnia!!!!!!!!!!!!!! a wredoty zawsze sie znajda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Magdalenka :) A jak to jest z tą owulacją, co miesiąc zmienia się, że raz z jednego a raz z drugiego jajnika, czy nigdy nie wiadomo z którego akurat będzie? nigdy w sumie się tym nie interesowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kolezanka mi mowila ze jej przejal prace ten zdrowy calkowicie i co miesiac tam bylo owulka a jak to naprawde jest nie mam pojecia......nie pytalam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka......szybko ten czas leci co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....28.08 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat...................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. ..ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3...................ciąża 8. pomaranczka92...22..............5...................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecka 9 tydz jakaś glista wpełzła nam na forum :)która nie wie do czego służy... magda 3mam kciuki za następny cykl oraz za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl....................@ annecka...............25................9.....................28.08 Kaśkuu.................20................7.....................04.09 bubblegum............21................16....................06.09 Donusia28.............28................5.....................11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44....................01.10 1.Polariska............21...............8...................ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................18 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2...................ciąża 4.Ninkaa86............26...............4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3...................ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja zaczynam dzień od mocnej kawy bo taka niewyspana jestem ;) Zmodyfikowałam trochę tabelkę bo ten czas tak szybko leci i zawsze się zastanawiam który to tydzień u zaciążonych :) Już za 9 dni do ginekologa, a od niedzieli przechodzę na dietę bo wcześniej mi mówił, że dobrze by było jakbym przed ciążą zgubiła 2- 3 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka...... witaj dziendobry..... ja juz po kawce..... milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to znak ze sie dobrze rozwija :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Kolejny dzień i coraz bliżej mojej wizyty u ginekologa. Już nie mogę się doczekać, na szczęście czas bardzo szybko mi leci bo mam dużo pracy ;) Kamisia, widzę, że @ przyszła niestety, a ruszyło się coś odnośnie badań? Jak tam Monia, lepiej dzisiaj się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! no juz coraz blizej fakt......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a kiedy dokładnie wracasz? Mam nadzieję, że zdążysz na dni płodne w październiku, będziemy razem się starały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka dziś też źle a myślałam że łagodnie to przejdzie... Jutro idę do ginekologa wreszcie zobaczę mojego malucha i usłyszę bicie serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mam nadzieje ze 20 pazdziernika bede juz w domu na 23 mam wizyte u lekarza,tym razem w Gorzowie ktos mi go polecil i chce isc zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mam nadzieje ze 20 pazdziernika bede juz w domu na 23 mam wizyte u lekarza,tym razem w Gorzowie ktos mi go polecil i chce isc zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mam nadzieje ze 20 pazdziernika bede juz w domu na 23 mam wizyte u lekarza,tym razem w Gorzowie ktos mi go polecil i chce isc zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
annecka...... 20 juz bede.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×