Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

89MONIAAA - ból w jajniku: albo owulacja, który masz dzień cyklu? albo może to być torbiel - niezbędne w takim przypadku jest badanie usg Natomiast nie wiem czy bol jajnika może oznaczać ciąże.... chyba raczej nie, ale 100% pewności nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bólem jajnika to róznie bywa,mnie wlasnie po owulacji zaczął bolec czego wczesniej nie mialam i okazalo sie ze jestem w ciazy,a co do opisanej przez ciebie bialej wydzieliny to u mnie pojawila sie zamiast @ raz przezroczysta raz wlasnie biala i mam ja do dzisiaj a jest to 5 tydzien ciaży.Moze wrato powtórzyć test albo najlepiej przejsc sie do lekarza i zobaczyc co to moze oznaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BetiGl, u mnie bol jajnika zawsze wystepuje przy owulacji (w tym miesiącu akurat nie, albo był tak niewielki że go przoczyłam;)). Wydzielina raz biała raz przezroczyta - bezwonna !!! Wczoraj kupiłam test i nawet planowałam dzisiaj rano zrobić, ale jakoś wolałam uniknąć rozczarowania.... Test robiłam 8 czerwca czyli 12 albo 9 dni od stosunku - cięzko mi określić kiedy była owulacja, więc tylko te dwa terminy wchodzą w grę.... Może za wcześnie?! Sama nie wiem.... nie chce się nakręcać, że to ciążą, bo może się okazać, że to zaburzenia hormonalne... A Ty w którym tygodniu jestes? Jak długo się starałaś? Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-9 czerwca miałam @ nie ma możliwości bym miała jakąś torbiel czy coś innego 2 m-e temu bylam u ginekologa i miałam usg dopochwowe i normalne i wszystko ok było. I nigdy jajnik mnie nie bolał czyba że czasem w trakcie @ i też coś dziwnego mi leci.... sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w 2 cyklu,test zrobilam dopiero dwa dni po spodziewanej @ bo zawsze byla w terminie a ty nic.Jajnik tez mnie bolal zawsze w owulacje ale tym razem bylo i w owulacje i kilka dni po zaczal mnie kluc i tak bylo prawie do terminu @ potem bol brzucha jak na @ tylko nie przyszla no i jak pisalam dwa dni po terminie pierwszy test i druga kreseczka byla bladziutka tak ze zastanawialam sie czy oby na pewno ona tam jest :) drugi test zrobilam znowu za dwa dni i tu juz bylo wyraznie dwie kreski.No i ta wydzielina jest u ciebie taka jak u mnie wiec nie zcekaj na nic tylko testuj niby najlepiej z rana ale ja robilam popoludniu i tez wyszlo wiec nie zastanawiaj sie tylko dzialaj :) jak pisalam to 5 tydz.ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jakby byla ta 2 kreseczka to mój M oszaleje nie wspomnę o rodzicach zaraz jadę do miasta to kupie od razu z 3 a o wyniku napisze jutro bo idę dzisiaj na bierzmowanie. Ale Kochana dałaś mi nadzieję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89MONIAAA jak dla mnie to Ty masz właśnie owulacje i nie testować tylko brać się do roboty ;) Wychodzi na to, że masz 12 dzień cyklu!!! Teraz musi intensywnie się starać przez kilka dni, a testować na początku lipca (w dniu spodziewanej miesiączki). Ale mam nadzieję, że się mylę i test pokaże Ci II kreski... BetiGl, miesiączka spóźnia się 4 dni... więc jeśli dzisiaj się nie pojawi to będę testować rano. Nie chce robić po południu bo jak wyjdzie jedna krecha to będę to zganiać na złą pore dnia... zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie ;) Jutro dam znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak mialas 4-9czerwca @ to hmm dopiero owulacja by sie zbliżała więc na test chyba za wczesnie chyba że coś źle zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa zrob z samego rana i mam nadzieje ze beda dwie kreski:) oczywiscie daj znac co i jak.A jakies inne dolegliwosci masz? mnie pobolewaja czasem piersi poza tym nie czuje ze jestem w ciazy :)i gdyby nie wizyta u lekarza to chyba bym nie uwierzyla mimo 2 krech :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że czuje sie dobrze, tzn. normalnie. Jedynie to towarzyszy mi ból piersi i są większe ;) Ale często miałam tak przed @, może teraz jest to bardziej intensywniejsze, albo doszukuje się ciąży ! W nocy śpię na plecach :P No i ta wydzielina, o której pisałam wcześniej.... Ale ani jajniki ani podbrzusze mnie nie boli, i sama nie wiem czy to dobrze czy źle... Albo powinno boleć na miesiączkę albo zarodek powinien się zagniezdzać... Kilka dni przed @ pojawiło się kilka krostek na twarzy, jak to w zwyczaju, ale od 3 dni mam ładną cerę. I nie wiem czy to efekt 'ciązy' czy nowych kosmetykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz takie doszukiwanie sie dolegliwosci ciazowych w niczym nie pomagaja bo ja w pierwszym nieudanym cyklu wlasnie doszukiwalam u siebie i nic z tego nie wyszlo w tym msc bylo wszystko jak przed @ czyli tez wieksze piersi bolesne krostki na trwarzy i tez mi znikły po terminie @ piersi mi dokuczaja szczegolnie w nocy tez nie moge zbytnio na brzuchu spac poza tym tez czuje sie dobrze a bólem brzucha to tez roznie jest jedne kobiety maja inne nie wiec najlepszym wyjsciem jest test i lekarz :)a ta wydzielina to jak sie pojawila to myslalam ze @ dostalam ale nic nie bylo kilka dni pozniej tez myslalam ze to juz @ przyszla i dalej nic nie bylo i do dzis tak mam tez bez zapachu,swedzenia poprostu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, ciągle chodzę do toalety, bo wydaje mi się, ze przyszła @, a tu tylko wydzielina. Ciągle mam 'mokro'... A noż widelec się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że jutro napiszesz że jestes w ciąży :D trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ Ninkaa86............26............4................... ...........11.06 pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.06 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam nie mały problem w lutym odstawiłam cillest i staramy się z mężem o dziecko zeszły cykl trwał 24 dni przy regularnym cyklu powinnam teraz dostać @ 11 czerwca a niema 12 zrobiłam test wyszły 2 kreski jedna jasna druga ciemna test robiłam popołudniu dzisiaj zrobiłam jeszcze raz i wyszedł negatywny pobolewa mnie podbrzusze jajniki niektóre rzeczy mi po prostu brzydko pachną zawroty głowy duszności i bym spała. dziewczyny doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma na co czekac tylko trzeba się do lekarza wybrać.Wiesz objawy ktore opisałaś mogą świadczyć i o ciąży i o chorobie więc nie ma co się zastanawiać tylko szybciutko do lekarza idz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co wiem, to objawy ciąży nie pokazują się tak wcześnie, idź do ginekologa, albo po prostu zrób badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam podobnie
wyszedł negatywny pobolewa mnie podbrzusze jajniki niektóre rzeczy mi po prostu brzydko pachną zawroty głowy duszności i bym spała. dziewczyny doradźcie pewnie ze tak a czemu by nie???? bóle brzucha jak najbardziej tez tak mialam i byla starsznie spiaca to mi nie dawalo spokoju test 3 robilam byly negatywne poszlam na bete i co sie okazlo ciaza wiec objawy jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc!!!!!! witam wszystkie nowe dziewczyny...... ja wlasnie dzisiaj kupilam test i jutro rano testuje do tego pojawil mi sie sluz taki jak na owulke lekko zabarwiony juz sama nie wiem co mam myslec...... jutro testuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no Tobie już się spóźnia okres 10 dni, tak? sporo mi najwięcej spóźnił się 2tyg, ale miałam wtedy mega stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nieeeeeeeeeeeee Kamisia mialam dostac 11.06 ktos mnie zle do tabelki wpisal powinien byc 05.07 wpisany plamienia mialam w 26dc w 28dc juz nic i wtedy test negatywny wyszedl i w tej chwili tez wyszedl negatywny sama juz nie wiem co mam o tym wszystkim myslec......jedno jest pewne nie jestem w ciazy poprostu sie cos pieprzy znowu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ Ninkaa86............26............4................... ...........11.06 pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie a ja nwet nie mam tu jak bety zrobic bo moze wtedy by mi cos pokazalo ale testy 2 i negatywne ..... 1 w 28dc 2 w 32dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście dość dziwne. Może to stres, a może testy się mylą. W każdym bądź razie w pn idź na tą bete jeśli @ nie przyjdzie. Ale pamiętaj, nie nakręcaj się tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia nie pojde na bete bo jestem w Niemczech w pracy, powtorze za jakis tydz test i zobacze ale ja mysle ze znowu sie cos porobilo i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catcherine ja cie nie chce straszyc i zycze ci zeby to byla ciąża :) poprostu mowie ze lepiej przejsc sie do lekarza dla wlasnego spokoju niz zamartwiac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, zapomniałam, no to powtórz test w pn. Wiadomo, chciałabym żeby to było TO, ale znając nasze szczęście to pewnie @ przyjdzie. A w której części niemiec jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jestem w Duseldorfie Kamisiu i jeszcze 3 tyg od dzisiaj mi zostaly i wracam do meza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×