Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Nick....................lat...............cykl.............. ......@ annecka...............25................9................ .....22.09 Kaśkuu.................20................7.............. .......04.09 bubblegum............21................16................ ....06.09 Donusia28.............28................5................ .....11.09 magdalenka1976.....36...............8 lat..................29.09 kamisia_k.............26................44............... .....01.10 1.Polariska............21...............8................ ...ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................1 8 tydz ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ....ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46...................ci ąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3.................9 tydz ciąża 8. pomaranczka92...22..............5.................7 tydz ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zgadza sie masz racje ja to wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no jak widze niektore dziewczyny nam pouciekaly!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pouciekały nam, ale narazie nikogo nie wykreślam, może się dziewczyny odezwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zostaniemy same hehehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś nowy się do nas przyłączy :) Ja dzisiaj w pracy do 19, masakra już dawno tak długo nie pracowałam, ale koleżanka poszła na zwolnienie lekarskie i muszę poczekać aż recepcjonistka na nockę przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
aaa gdzie pracujesz jesli moge zapytac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
oki....nie pytam wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia widzę, że szykuje Ci się pierwsza rocznica ślubu w grudniu :) do tego czasu będziesz miała 2 cykle do wykorzystania więc może się uda i będzie prezent na rocznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio szykuje mi sie 1 rocznica:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nieeeee......poznalismy sie w kwietniu.....przez 3 m-ce pisalismy i rozmawialismy przez skypa bo bylam za granica .....w lipcu sie spotkalismy .......w grudniu wiedzielismy ze chcemy byc na zawsze razem i na nastepny rok sie pobralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie długo, ale niektórzy po kilku latach dopiero się pobierają a i tak nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no czasem sie wie ze to ta osoba na ktora sie czekalo tyle czasu....ja wiedzialam odrazu praktycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!@ jeszcze nie przyszła.Ale moze się opóźnić,bo czasem mam co 30 dni.Dużo o tym dzisiaj myślę.Zrobiłabym test,ale nie mam wiec czekam,a poza tym boje się rozczarowania,że zaś wyjdzie 1 kreska.Jeśli jednak do jutra nie przyjdzie to polecę do apteki,bo nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
oooooo....pokazal sie ktos.....witaj Donusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to kupuj tescik kochana czekamy na pozytywne wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To informuj nas na bieżąco, trzymam kciuki żeby były dwie kreseczki :) Podziwiam Was dziewczyny, że takie cierpliwe jesteście i czekacie z tymi testami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś myślę,że i tak się nie udało.Ostatnio jestem ciągle przeziębiona więc @ może przyjść później.Nie wmawiam sobie żadnych objawów i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie jestem cierpliwa.Nosi mnie cały dzień,ale jeszcze do jutra wytrzymam.No chyba,że namówię męża na wypad do apteki jeszcze dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no trzymamy kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech kupi 2 testy żebyś miała na zapas :) mi w sumie wyszedł jak robiłam popołudniu ale podobno najlepiej robić rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hehehe no tak bo my takie niecierpliwe jestesmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w pracy jestem :( te ostatnie dwie godziny okropnie mi się dłużą, ale do 21 muszę jakoś wytrzymać. 14 godz w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×