Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Boże jakby facet przeczytał te nasze rozważania to by chyba pękł ze śmiechu :)) moja ciocia stwierdziła że trzeba faceta wypościć z tydz i go "dopuścić" w ten dzień żeby kijanki były w formie :P a po za tym mowiła że jak facet wyposzczony jest to jest "ciety na dupę" i wychodzi wtedy dziewczynka. nie wiem o ile to prawda ale dziś przy kawie nasłuchalam się :P a wczoraj to sie załamałam mojego męża brat z żoną ogłosili że zostaną rodzicami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to jak moj maz 6 tyg wyposzczony to co powinno byc 3 odrazu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mo chociaz jedno......jakims cudem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki idę wstawić pościel do prania bo moja sunia cieczki dostała i strasznie nabrudziła przez noc :( ale cóż to nasza księżniczka trzeba jej wybaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego męża występują w rodzinie bliźniaki więc jest szansa :P a po za tym po antykoncepcji jest "ryzyko" :) wystąpienia ciąży mnogiej ale chociaż jedno chcę najlepiej po tej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak chociaż jedno.Co do wyposzczenia:)to podobno też nie jest tak bo plemniki traca ruchliwosc i trudniej im potem dotrzeć do jajeczka przynajmniej tak czytalam poza tym zbyt dlugi okres przebywania w nasieniowodach tez jakos tam oslabia jakość plemniow ma to zwiazek z temperaturą hmmm ale moge się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wstawione u mnie w świętokrzyskim słońce wyszło wreszcie :) a Wy dziewczynki z jakich regionów Polski jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze śląska :)i tutaj też słonko nieśmiało zaczyna świecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lubuskie!!!! obecnie w Niemcach w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
znaczy zachodniopomorskie ale za mezem w lubuskie mnie wywialo hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja jade co jakis czas na 6 tyg do pracy zarobic jakies pieniazki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak juz jest ze jakos musimy na ten chleb zarabiac i sie rozstawac na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko 30km za miłościa się wyprowadziłam :) i wszytko bylo by ok gdyby nie to że człowiek tutaj czuje sie czasem samotny,mieszkam tu od 1,5roku i w zasadzie nie znam za duzo osob.Brakuje takiego wyskoczenia do przyjaciółek kilka blokow dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam już wrócę za jakiś czas :) muszę pupilkami zająć się trochę bo domagają się już uwagi i obiadek ugotować :) Miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką fajną książkę "CIĄŻĄ" :) i tam pisze: "aby zoptymalizować szansę na zajście w ciążę, zaleca się parom odbywanie stosunków płciowych co drugi dzień w czasie największej płodności w czasie każdego cyklu. Czas największej płodności trwa od 8.dnia przed owulacją i trawa do następnego dnia po owulacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
na ja ponad 100 ale mam duzo znajomych z ktorymi sie spotykamy czesto.teraz tez uciekam pogadalam z mezem troszke i biore sie za obowiazki .....do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuria
Hej dziewczyny:) nie pisze ale regularnie was czytam. Nie chce wam marudzic o moich dolegliwosciach, jak narazie jest ok:) nie mam co narzekać. Ale mówią ze od 8ego tygodnia dopiero zaczynaja się wymioty mdłości itp. Mam nadzieje ze mnie to ominie:) boli mnie jak na okres tylko i czuje się zmęczona po pracy:/ jakoś to będzie. W weekend widzę się z rodzicami i już się nie mogę doczekać aż im powiem. Bedą przeszczesliwi:) Wszystkiego najlepszego Monia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Mazowsza:) na pograniczu z warmińsko-mazurskim :) Powiem Wam, że mnie daleko nie wywiało.. 6km :D ale tak w inne strony, inny powiat i wgl . Nie tak, że tak blisko i każdy się zna :) nie znam tu nikogo :D prawie że :)a tak blisko:) ale zawsze to łatwiej to mamusi jechać :) Moja siostra mieszka na stałe w Irlandii, więc wiem jak jej ciężko:/ ona nie ma tam nikogo, za to szwagier praktycznie wszystkich oprócz matki i ojca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria fajnie, że nic Ci nie dolega i spokojnie upływają początki ciąży :* Tylko się cieszyć :) Mam nadzieję, że nie długo któraś dołączy do Twojego i Polariski grona :) Odwiedzajcie tu nas:)nasze ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,na początku wszystkiego naj życzę solenizantce:) Pomaranczko ja też mam ochotę i dlatego mam zamiar dziś swojego dopaść hehe.Ja w tym cyklu spróbuję kochać się codziennie w te dni płodne oczywiście.Może się poszczęści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane! :) ;* tylko trochę mnie nie było a tak się rozpisałyscie jak nigdy dotąd hihi:) ale ze wszystkim jestem na bieżaco :) ja jestem z woj. warmińsko-mazurskiego wszystkiego najlepszego moniaaaa !;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia mi też brakuje przyjaciółki i z która mogłabym pogadać o wszystkim i mimo tego że jej nie mam cieszę się że trafiłam w końcu na forum w którym nie zostałam wyzwana. Fajnie jest tutaj jak wszystkie mówimy sobie o swoich problemach i dzielimy się radosnymi wiadomościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojego Ł to jest naprawdę bardzo kochany niczego mi nie żaluje mógłby wydać na mnie ostatnie pieniądze niczego sobie nie kupując ale jego zazdrość o mnie przekracza wszelkie granice...to jego jedyna i najgorsza wada jaka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia ja już go namawiałam, ale powiedział, że wieczorem :) .. więc czekam cierpliwie :) Zaraz ruszamy po obrączki, bo już podobno przyszły i na zakupki, bo siostra ma mnie odwiedzić i zostać na noc , więc muszę coś pysznego przygotować :)i ogarnąć domek, już pranie wstawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90 u mnie tak było przez pierwsze 2 może 3 lata..:/ nie dało się tego znieść:( taka zazdrość prowadziła do ciągłych kłótni, a to że z kolegą za blisko siedzę w szkole (miał swoich kapusiów) a to że za długo z kimś siedziałam itd. ... ale teraz od ok.2 lat wszystko się zmieniło :) nie ma takiego czegoś :) Jakaś tam zazdrość (jak chyba u każdego i każdej) JEST, ale to już tak na spokojnie :) Uff..powiem Ci, że w ogóle inaczej jak jest pełne zaufanie i nie ma takiej chorej zazdrości..;/ Czasem sobie myślę, że może to była po części i moja wina.. jestem atrakcyjną , wysoką, szczupłą dziewczyną i chłopaki często się za mną oglądali, a ja lubiłam sobie pogadać :) teraz i ja się zmieniłam ;) nie ma co tak psuć związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×