Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hejka :) moja teraz śpi ale chcemy ją wykąpać więc mam nadzieję że się niedługo obudzi :) cosik kataru dostała, tzn oddycha normalnie ale raz na jakiś czas coś tam słychać że ma w tym nosku, wyciągnęłam jej dzisiaj gluty, może tylko tak jednorazowo :) dobrej nocki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> no w koncu!!! gratuluje:-D:-D ale zajebiaszcza data:-D tak jak myslalas urodzila sie 14 lutego:-D czekamy na relacje jakie masz odczucia z mamuskowania:-D a tak przyszlo mi na mysl ze mamucha splodzila Matylde w walentynki a ty urodzilas;-) u nas totalna masakra. nie z malym. remont w kuchni mamy. dzisiaj od rana sprzatanie. pozniej goscie troche odpoczynku i kapanie a teraz spanie. maly dzisiaj ladnie siedzial cichutko w pokoju najpierw a pozniej jak mu sie znudzilo to wsadzilam go do nosidelka i do kuchni razem siedzielismy:-) ja sobie sprzatalam a ten sie rozgladal;-) a jak marudzil to babcia a to dziadek zagadal i bylo dobrze;-) nie moge si na niego napatrzec jak slicznie sie do mnie usmiecha! szczegolnie rano po przespanej nocy;-) bo po poludniu to nie koniecznie;-) zaczyna bic rekordy w niespaniu;-) dzisiaj od 7 do 15 prawie nie spal. ze 2 razy po 10-15 minut tylko sie zdrzemnol. no i to tyle co u nas;-) buziaki milego wieczorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok 17 obudzilam go na jedzenie i nie dalam spac, po 19 kapiel i butla i do lozka. teraz cos sie kreci juz :/ martwi mnie ta jego wysypka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzoskiwnka GRATULACJE!! :) Super data! :) zdawaj relacje! a moj maly juz za 3dni skonczy 2miesiace jak ten czas leci :) robi sie juz taki fajny tzn jak sie do niego mowi to sie cieszy jak nie wiem i wogole tak patrzy na wszystko z zaciekawieniem :) Wieczory juz coraz lepsze , nie marudzi tak. Teraz sobie siedzi i sie buja :) Milego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha skorzystałam z twojej rady i podpowiedzi innych mamuś i wczoraj na wieczor dałam 150ml.wypiła wszystko,odbiła ładnie i spała Uwaga od 22:30 do 6:40.Nie za długa przerwa???dziś też dałam 150ml narazie zasneła ale w naszym łóżku...zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki- nie za dluga, jak by byla glodna to by sie obudzila i dopominala, ciesz sie przespana noca :) moja malo zjadla teraz i usnela przy butli, ledwo na oczy widziala wy nie wybudzacie malchow jak jest pora kapania? ja ja zawsze budze z 40min przed kpanie, dostaje butle integruje sie z nia i pozniej mycie i spac kropelka- moze maly jakos za duzo ciurkim spi w dzien ze takci wariuje w nocy? heheh dzis dalam M zupke i ladnie zjadla kilka lyzcezek (nie chcialam jej dawac od razu zbyt duzej ilosci) oblizywala sie po czym pieknie rzygnela na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha---> hahaha ladne podsumowanie zupki:-D podoba mi sie twoj wpis:-D u nas noc ciezka, tzn maly nie plakal ani nic ale zrobil sobie przerwe miedzy 2 a 4 rano:-/ a ja pozno zasnelam i wczesni pobudka jakos przed 7 i oto efekt jestem masakrycznie niewyspana:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u nas nocka dala rade, mala teraz spi dostala super mix i ciekawe co z tego bedzie- 120ml mleka, ok 10 lyzeczek zupki, 40ml herbatki :PP czekolady tam brakuje albo deserka jablkowego :PPP co do zupek proponuje uzbroic isie w gorsze ubrankia i dla siebie i dla dzidzi :PPP i troche cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola i jaktam autko sie sprawuje? co kupiliscie? bo my tez chyba zmienimy na wiosne lilka moj to sie juz na maxa do tych rak przyzwyczail.. kamilki sen fantastik heheh ja jeszcze nie poznalam co to znaczy tak przekimana noc mamucha gdzie tam on w dzien tez niewiele spi, dziecko ma poprostu wyłączoną tą opcje, ale dzisiaj noc w porzo dziewczyny karmiace piersia-czy jak wam dziecko zasypia przy cycku i to jest pewne ze spi, to bierzecie je do odbijania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............32... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............30.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....3450/57...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55...... ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a waszym w ogole sie odbija jak spia? bo ja jak zwykle karmie w nocy, zasypia i nie odbije sie wtedy jemu, w sumie dlugo nie czekam, tylko klade do lozeczka, zeby sie nie obudzil przypadkiem :) u nas noc tez ok. przetrzymalam go na wieczor to po kapieli, po jedzeniu po 20 poszedl spac i tak do 3, potem sama butla i do po 6 i znowu spac i tak do przed 9. teraz dopiero zasnal, wiec mial dluga przerwe, dam mu pospac do 17-18 i pobuda by w nocy spal. wysypke obserwuje. wydaje mi sie, ze na twarzy miej, ale na brzuchu tak samo. byla dzis tez duza kupa, tylko zielono-zolta. chcialabym zostac przy tym mleku hipp, ale zobaczymy. musialam otworzyc to duze opakowanie, bo juz male sie skonczylo. w ogole tam na opakowaniu jest napisane by inaczej przygototwywac to mleko, tak jakos na okraglo, przygotowywuje je jak dotychczas robilam. mamucha a to juz mozna dodawac inny pokarm w 4 mies? myslalam, ze po pol roku. tez bym juz chciala dodawac czegos innego niz tylko mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem dlaczego po porodze mamuski ''znikaja'' na chwile z forum :) trezba TO wszystko ogarnac , juz jest coraz lepiej :) A wiec zaczne od poczatku . wody odeszly mi o 24.30 pojechalam do szpitala ok 2 ale to niebylo fajne bo nie bylo ''plum'' tylko caly czas wody sie saczyly wiec juz na poczatku mialam wklady poporodowe zeby jakos dojechac do szpitala , a poszlam do kibelka na siusiu a tu poczulam takie pekniecie i sama nie wqiedzialam na poczatku czy ja sikam czy co ;) hehee ale po jakims czsie wyszlo ze to nie siusianie ;) W szpitalu na wstepie wzieli mocz pod ktg i odeslali na sale dla nie rodzacych bo skurczy nici ani rozwarcia;/ pojawil sie tylko lekki bol brzucha ale taki jak przy okresie . Kazali mezowy jechac do domu zebym ja sie przespala a jak bede rodzic zadzwonia do Niego .Oczywiscie nie spalam coraz regularniejsze skurcze ale rozwarcia nie widac ;/ ok 6 zaczelo sie poszlam pod prysznic zeby zmniejszyc bol ale go**o dalo;/ nagle kolo 8 mowie nie wytrzymam i zbadali mnie a tu juz ponad 3 cm rozwarcia zawiezli mnie na sale porodowa ( tylko ja na sali , wlasna lazienka - czulam sie jak w prywatnej klinice z prywanta polozna lataly kolomnie , jedna praktykantka caly czas za reke mnie trzymala dopoki maz nie dojechal ) krzyczalam o znieczulenie do kregoslupa i juz wolali anestezjologa , ale wczesniej musieli mnie zbadac i zanim zbadali krzycze '' co za wczesnie na epidural!!??'' a Oni '' Za pozno rodzimy naturalnie'' szok i zaczely sie parte dali glupiego jasia - pomogl miedzy skyrczami czulam sie jak pijana i pojawil sie moj maz a za godz urodzilam o 10.08 to bylo straszne myslalam ze flaki wypluje!!! Grdlo zadarte ...nie bylam cieta , ani peknieta !! szczesciara ze ,mnie ale i tak poja pipuszka wyglada tak jakos dziwnie , opuchnieta mam nadzieje , ze wroci do normy:). Julka zdrowa miala 9/10 punktow zaplakala na poczatku , potem lezala na mnie. badali ja w tym samym pokoju , ubrali , przyniesli mi i mezowy kawe tosty , potemposzlam sie wykapac i potem przeniesli na sale poporodawa juz Nas tam 6 lezalo ale kurtynami poprzedzielane , zec duzo prywatnosci , caly czas nas badali mnie i mala , co chwile jakies badania , a ktg mialam podlaczone przez cala akcje porodowa . A uroki maciezynstwa ...SUPER malutka grzeczna ale wczoraj malam dola , ale to opadly ze mnie emocje przemeczenie , ale po rozmowe z mezem przeszlo mi bo brakowalo mi jego przytulenia ,wsparcia tekiego psychicznego czuje sie jak dojna krowa , taka maciora , bo jestem po porodze spuchnieta bardziej niz po , nawet przepisali mi jakies tabletki . No to sie rozpisalam .....to tyle sprawozdania . Ale jestem szczesliwa , ze mala zdrowa , grzeczna ...aa... i karmie ale sutkow nie mam , zapadly mi sie ale walcze nie poddaje sie odsaczam troche mleko podaje w nocy butelka ale nie za czesto zeby sie nie przyzwyczaila no i uzywam tych wkladek ale mala dopiero wczoraj nauczyla sie nich pic , rany na sutkach mam zajebiste , teraz sie goja ,ale jestem trwarda i nie poddaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie poddawaj sie :) sliczna mala-chociaz dluga :) a moze to uczulenie od proszku?kupilam jakis czas temu z promocji proszek Lovela w Rossmanie za 20zl, patrze, a tam data waznosci 9-12-12. moze to go uczulilo?juz sama nie wiem.. bede go dzis kapac w takim krochmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka-super :) gratulacje jeszcze raz, ogarnij szybko Jule i wracaj do nas Matylda wpierdolila dzis caly sloiczek zupki.....a pozniej normalnie kupa baczki itd czyli wszysko powinno byc ok :) bylam w rossmanie jeszcze po jakies sloiczki i zpuki i deserki na wyprobowanie i po ten hipp- faktycznie instrukcja podawania mleczka jest totalnie od dupy strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek no wlasnie mojemu sie nie odbija jak spi hehe i sie zastanawialam czy to wogole jest sens go podnosic jak zasnal, tymbardziej wlasnie ze wtedy jak go trzymam w pionie to sie budzi;] a pieprzesz ubrania recznie czy w pralce? ja upralam jedne spioszki recznie w loveli i chyba zle wyplukalam bo po zalozeniu maly dostal wysypki na calym brzuchu. i jak tylko zalozylam pod wieczor inne spichy to rano juz nie bylo ani sladu wysypki wiec u mojego ewidentnie na proszek brzoskwinka alez skarbek fajny:)) ja tez tak mialam z wodami w koncu zaczelam na tylek zakladac pampersy malego zeby jakos chodzic bo podklady bella przesiakaly po 5min. ciekawie sie czyta takie sprawozdania z porodu:)) nie poddawaj sie w karmieniach, ja tez mialam takie poczatkiz sutkami i obkurczajaca sie macica, ale poszlo. pozniej go troche dokarmialam i sie b.szybko przyzwyczail do butelki, po 2 tyg juz nie chcial ssac cycka, ale powalczylam 3dni calkowicie wyeliminowalam butle i nauczyl sie od nowa, takze jakby ci sie twoja kruszyna tez przyzwyczaila do butli lub silikonowych nakladek to sie nie przejmuj;) u mnie kalas masakra z obsrywaniem sie;/ dzis 2x pod rzad, juz mamy dosc i powiedzialam mlodemu ze ma kolo mnie łazić na starość za to pranie obsranych gatek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka prześliczna córeczka!!!!:) super, że nie pękłaś ani nie byłaś nacinana, tez nie chciałabym.. moze mi sie uda zobaczymy :D Wszystkiego najlepszego dla Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - śliczna córeczka!! słodziutka :) zaprosiłam Cie na facebooku :) szybko zapomnisz trudy porodu - zobaczysz :) co do doła po powrocie ze szpitala też miałam i również pomogły bardzo rozmowy z mężem kropelka - auto super, kupiliśmy ford mondeo kombi więc jest strasznie dłuugi, niewiem kiedy naucze sie nim jeździć :D ale wszystko w niego wejdzie i wózek i bagaże jakby co :) kamilki - ooo ale sen zaciągneła twoja córa :) :) ja na naszego też nie mogę narzekać bo budzi sie w sumie raz w nocy i potem już ok 5-6 ale twoja dała czadu na maksa :D jak dzisiejsza noc?? głodek - mój teraz dostał 150ml mleka i też usnął bez odbicia, w nocy też nie odbija, kłade go w łóżeczku na boczku w razie ulania... i dziś zrobił meega dużą kupę :D a słoiczki niektóre są już od 4 m-ca od wczoraj podaje te krople sab simplex na te jego bączki i prutania, narazie nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie działały chociaż mniej sie pręży. i też Filip ma jakąś wysypkę na brzuszku - niewiem czy to potówki czy nie, taka 'kaszkę' czuć pod palcami jak sie przejedzie ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta wysypka to niewiem od czego miałaby by być, nic nowego mu nie zaczęłam podawać, proszek ten sam, żel do kąpania ten sam... głodek - a czy to jakaś różnica jak to mleko przygotujesz tak jak tamto?? aa i dziś tez byliśmy złożyć wniosek o becikowe i niestety nas odesłali... mąż musi zaświadczenie o dochodach za listopad 2012 bo zmieniał prace w zeszłym roku i go nie mieliśmy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w koncu chwila spokoju. Wczoraj maly mi wisial na cycu od 10 do 18 z przerwami 15 min na sen kupe i siku :P Dzisiaj bylismy w USC zarejestrowac babla i w mopsie po beikowe :) pozniej u lekarza na wizycie kotrolej i moje dzidzi wazy 4 kg :) Nowej mamie serdeczne gratki :) bo chyba jeszcze nie gratulowalam juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bujak mi przyszedl :) I postaram sie zrekompensowac i ogarnac ze zdjeciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka sliczna corcia:-) rowniez Cie zaprosilam na fb. U nas od dwoch dni masakra. Mala ma takie kolki ze nie wyrabiam. A i zrezygnowalam z mojego mleka bo i tak nie wyrabialam tyle sciagac a i wydaje mi sie ze szkodzilo jej mieszanie. Tak wiec koncerty zaczynaja sie tak po 20 i trwaja do 2-3 w nocy. Takze chodze jak neptyk. Dalam jej kropelki i dupa. Tylko nosic i konkretnie bujac no i pieluszki cieple troche pomogly. Z oczkiem juz lepiej.ropka jest ale widac poprawe. Kropelka-chyba Twoj maluszek mial cos z bioderkami?bo ja wczoraj bylam z Natalka i ma 2 czyli jeszcze nie do konca ok i zastanawiam sie jak to jest z tymi majtasami czy mam jej kupic. Za dwa mies mam przyjsc na kontrole. Centralnie jak nie urok to sraczka. Dobija mnie to ze Natalka tyle sie nacierpi. A i nie gadam z moim. Wkurwil mnie strasznie. Oczywiscie nie pomogl mi w nocy tylko lezal teraz tez spi bo rano okazalo sie ze ma wolne a ja glupia wszystko mam robic polprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano :) Ausia- wspolczuje kolek i bioderek wiem mniej wiecej jk to jest bo mala po bozym narodzniu miala problemy z brzuszkiem pare dni i sie darla od ok 20 do 24 mniej wiecej, dobrze bedzie jeszcze troche i minie- probowalas odkurzacza?- kolezanka wlaczala odkurzacz na pare godz jak maly wyl i pomagalo :P heheheh a takie zachowanie meza to ja znam bardzo dobrze :P moj jest teraz w delegacji i ustalilismy ze po powrocie 1 noc w tyg bedzie on dyzurowal przy malej hehehheeh jestem ciekawa jak mu pojdzie :PPP u nas noc przyzwoicie- o 1 w nocy tylko godzinna zabawa w ulewanie: najadla sie, i zaczela ryczec ze chce do lozeczka ale nie odbila no to ja polzylam i poszlam zaniesc butle, wracam szybko bo ryk- mala lezy cala zarzygana, i tak z 2 razy, wkoncu wzielm ja draca sie na odbicie, odbila, przebralam ja bo wszytsko usyfione i bylam pewna ze bedzie wesole zasypianie a tu niespodzianka bo usnela od razu :) teraz znowu spi ale juz costam slysze z lozeczka lece do wanny poczytac ksiazke1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha-a nie probowalam na dluzej wlaczac. Wczoraj na chwile usnela jak odkurzalam wiec to moze byc mysl:-) ogolnie dla niej moge wcale nie spac byleby jej ulzylo bo razem z nia placze. Teraz spi jak aniolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - jakby co to ja Cie zaprosiłam :D śliczna córeczka - jaka duża :) agusia - rzeczywiście spróbuj z odkurzaczem :) mój co prawda kolek nie ma (odpukać) ale puszczam mu dzwięk z wieży i przy nim zasypia a jeśli nie zaśnie to przynajmniej leży cicho i słucha :) twója Natalka taka malutka i już musi się męczyć z kolkami :( kolek to wogole powinno nie być!! my dziś znów wstaliśmy ok. 7, Filip usnął ok. 8.30 i za godzinkę pobudka na mleczko i przebranie pieluchy, chyba męczy go kupka albo brzuszek bo po wypiciu mleka strasznie zaczął krzyczeć i sie prężyć i puszczał bączki, a kupy brak.. no i usnął i śpi a ja biorę sie za prasowanie :) bo potem na spacerek idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe viola domyslilam sie :P hehehe zwsze podoba mi sie schemat postepowania lasek z forum- nas jak sie dodajemy na fb :P- po zaakceptowaniu zaproszenia zaczyna sie wielkie ogladanie fotek :PPPPPP mala miala spac 30 min a spi 1,5h....- nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - hehe a co - jesteśmy ciekawe samych siebie jak wyglądamy a w naszym przypadku naszych maluchów :D Filip też myślałam że usypia na troszkę a on nadal śpi od 11, chociaż za chwilę 3 godz od ostatniego karmienia i powoli od czasu do czasu zaczyna sie wiercić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znowu przysypia, spoko na raz zjadla 1/2 sloiczka zupki i nie pluje jakos specjalnie puki co dobija mnie moja Kocilla ma za duzo energii a musi siedziec w domu bo przeciez zimno, urzadza dzikie biegi przez mieszkanie, skacze po drzwiach i meblach, rzuca sie na firanki i wspina sie na sama gore....zeszczala mi sie do buta- kurwicy dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u Nas coraz lepiej jest ta noc fajna bo podalam jej z butelki mleko odsaczone wczesniej bo juz mi szkoda bylo jak plakala i sie meczyla . A mam mpytanie czy trzeba dawac dwie pieluszki na pampersa zeby mala nie miala problemow z bioderkami??mama tak mi mowi ale juz nei wiuem czy to mit i nie dziala czy jak ???duzo jest opini jak czytalam na forum a Wy co o tym myslicie/?? Przyjelam Wasze zaproszenia dziewczyny, dzieki po niku domyslilam sie ktora to ktora ale nie wiem kto to Maria Sz. i Karolina K.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×