Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

my jestesmy wlasnie po ok 2h ryku- nie cierpie takiego rozpiepszonego dnia- ja jeszcze w pidzamie doiero sniadanie zjadlam Matylda ma dzis ewidentnie zly humor, teraz usnela ciekawe czy jej sie polepszy dzis testujemy deserek bobowity- jablko i marchewka i sie bardzo oblizywala i jej smakowalo kropelka- ogladalysmy Drive i Kocha lubi szanuje :)- ladniusi jest w tych fimach :P Dziwne pytanie- nie daje klapow Matyldzie- jestem przeciwnikiem takich kar- co to da zw jak dzieci takie mlutkie? nic nie rozumieja a sbie koduja jedyne co robie -to jak ona placzze u mnie na rekach to ja poklepuje w tylek ale to bardziej dlatego ze ja to uspokaja i puszcza duzao bakow wtedy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze nasze chlopy niewyzyte hehemoj wczoraj jak tylko w drzwiach stanelam od gina to 1 pyt czy juz mozna:p ale sie zaczelam wykrecac nadzerka:p nie przyjal tlumaczenia:p mamucha to te 2 filmy ogladalam -fajne sa, i jeszcze stay..tez fajny tylko zamotany i idy marcowe ale ten juz nudnawy, ja tam za polityka nie przepadam, ja tez jestem przeciwna klapom dlatego jak mnie tylko taka mysl nachodzi to wychodze, ale kumpelki mi pow ze po latach podobno czasem puszczaja nerwy i klaps sie przewinie, mam nadzieje ze u mnie to sie nie zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy mogę się przyłączyć?? Jestem już mamą i będę znów we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj myślałam że wy jeszcze czekacie na swoje szczęścia a wy już macie swoje kruszynki przy sobie :) szczęściary :) Wszystkiego dobrego dla wszystkich mam i pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula pewnie. my po spacerku.w wozku jak zwykle zasnal i teraz spi w lozeczku.mam nadzieje,ze pospi,przygotowywuje zurek i ziemniaki musze obrac :D kupa roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no proszę czyli twój mały też potrafi dać w kość :) oby to była jedna taka noc ale też mam takie wrażenie że nasze dzieci mają zakodowane że jak mama chce zrobić coś dla siebie to wtedy akurat chce płakać albo na ręce :D głodek - tak tak mój miał a właściwie ma taką wysypkę a na buźce to chyba jednak uczulenie na coś... własnie widziała sie dziś ze znajomą i ona mówiła że może na mleko ale czy to możliwe skoro praktycznie od początku jest na tym samym zeby dopiero teraz?? jak do pon nie zjedzie to pójde do lekarza... he he no tak my też sie wysilamy czasem :) tylko u takiego maluszka to tak widać jak sie męczy... i aż żal go... dziś już kupa też była i bardzo duża :P kamilki - też mojemu wyciągam babole aspiratorem - idzie o wiele lepiej niż gruszką, najpierw zawsze wkroplę mu pare kropel soli fizjologicznej na rozluźnienie i potem wyci,ągam Co do seksu to powiedziałabym że bardziej ja bym już chciała niż mój, bo on twierdzi że lepiej poczekać za wizytą u gin, ide za tydz...:) moja znajoma właśnie mnie uświadomiła jak jej powiedziałam że Filip od kilku dni codziennie od ok. 18 do kąpieli jest taki marudny że to może kolki tylkko łagodnie przechodzone.. bo rzeczywiście nie krzyczy wniebogłosy że nie można go uspokoić ale jednak tylko na rękach i marudzi... są kolki słabsze i mocniejsze trudne do opanowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula witamy:) to ty juz doswiadczona mamuska:)i jakto jest miec juz takie duze dzieciaki? my tu wszystkie z niemowlakami to dopiero przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - pewnie przyłącz sie!! :) my tu wszystkie byłyśmy przyszłymi mamusiami, teraz powoli sie rozpakowujemy ale jeszcze kilka dziewczyn zostało :) pisz, udzielaj sie, pytaj :) głodek - u nas dziś dość zimno, -4st i niewiem czy wyjść z małym czy nie, może chociaż na chwilkę :) ale narazie śpi w leżaczku a to już pora karmienia :) dobrze że jak twojego przełożysz do lóżeczka to dalej śpi bo mój sie budził i zostawiam go we wózku u rodziców na dole :D oo ale pyszny obiadek - smacznego, mój poszedł na popołudnie do pracy więc juz po obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola moze twoj ma racje..mysmy probowali costam jakos tydzien temu, to bylo jeszcze przed wizyta i gina i uwierz przez cala noc nie moglam usiasc na tylek tak mnie krocze bolalo;/ normalnie mialam wrazenie jakbym w przeddzien rodzila, dlatego teraz tak latwo mnie nie namowi mimo ze gin dal zielone swiatlo ja dzis musze zaczac jakis program oduczania noszenia na rekach bo moj maly tak sie juz przyzwyczail ze lipa, sam w lozeczku juz nie zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za przyjęcie do grona :) Byłam gdzie indzej, ale tam jakieś dziwne osoby się wcinały i zamęt robiły,ale bleeeeeeee nie ważne. X Kropelka6983 mam 2 chłopaków rozrabiaków rocznikowo 12 i 9 lat i teraz mam nadzieję na córeczkę :) Ja wam zazdroszczę że już macie smyki ze sobą ,ja już zapomniałam jak to jest z takim maluchem i wiele rzeczy się pozmieniało,będę się uczyła od nowa wszystkiego :) . X Pytanko Czy rodziła któraś w Łodzi?? w którym szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedze sobie, mały usnął i myśle - mój ma drugi dzien popołudniówkę, jeszcze 2 przed nim a od niedzieli wyjeżdża na tydz na szkolenie i już mi jakoś pusto bez niego... nawet jak popołudniami ma fuchy to zawsze wieczorkiem kąpaliśmy małego razem a tu czeka mnie cały tydz kolejny bez niego.. jakoś mi smutno sie zrobiło :( za chwilę wpadnie teściowa na kawę to do wieczora zleci :) mamucha - ty wspominałaś ze twój w delegacji nie?? a mieszkasz sama z małą czy macie kogoś jeszcze np. babcie do towarzystwa?? kurcze że też tak zimno!! tak to można by popołudniu na spacer wyjśc czy na ogród posiedzieć :/ ale mnie dopadł nastrój... asiula - no tak to jest że na niektórych forach towarzystwo jest różne :) my tu ogólnie zgrane jesteśmy :D niee, ja w Łodzi nie, może któraś z dziewczyn. No rzeczywiście przerwe w opiece na maluchami masz sporą ale napewno jak maleństwo bedzie już na świecie to ci sie co nieco poprzypomina :) tyle że pozmieniało sie trochę w akcesoriach dla maluszków, a to coś nowego wprowadzili - ja widzę po moim bracie jak 14lat temu było inaczej a jak jest teraz :) no i kompletowanie wyprawki czeka cie od nowa nie?? trzymam kciuki za córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola No nie jestestem aż tak bardzo do tyłu bo dwie dalsze szwagierki mają maluchy chłopiec 7 i dziewczynka 5 miesięcy więc trochę pobawiłam szkraby :) i ubranka mi odkładają ,zanim urodze to będzie tego troche :) nawet już miałam propozycje wózka po małej :) ale na zimne dmuchałam do 1 usg a teraz czekam tylko na płeć maluszka i mam nadzieję że będzie córcia :) Nie martw się pojedzie i przyjedzie :) a z teścową jak masz fajnie to też ok.Zazdroszczę wam że zaraz ciepło się będzie robiło i z maluszkami na spacerki będziecie chodziły a ja na jesień dopiero urodzę :( może będzie taka ciepła i długa jak w tamtym roku to by było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witamy asiula- ja z wawy ale mam w lodzi kuzynke w ciazy i jestem z jej ciaza na bierzaca :) ona ma termin na poczatek czerwca i bedzie miala dziewuszke viola- jestem cakiem sama :) ale i tesciowa i moja mama tez w warszawie i wbrew pozoromnie jest ok :) nikt mi dupy nie truje takze ty tez przezyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lipa, mały dziś cały dzien nie spał i dopiero teraz zasnal ale juz sie kreci..jest marudny, strasznie sie poci i ma temp 37,2 wiec jutro z zrana do lekarza, dopadla mnie 'lekka' panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po kąpaniu i jedzeniu nastąpił wielki zwrot jedzonka :/ dostał ok. 19 30ml na posilenie i o 20 120ml i kiedy zostało mu 40 do końca nagle wielka fontanna... chyba za dużo miał. teraz leży w łóżeczku i ziewa ale oczy szeroko otwarte. niedługo będzie głodny bo brzuszek zrobił sie pewnie pusty... wiem wiem przeżyjemy :) damy radę :) asiula - aaa no to rzeczywiście jak masz w rodzinie takie szkraby to co innego. i fajnie że bedziesz miała ciuszki i inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka - a u maluszków nie jest tak że 37,2 to jeszcze nie temp?? chyba gdzieś czytałam że dop powyżej 37,8 jest powód do niep[okoju... może poczytaj ale jak sie denerwujesz to rzeczywiście lepiej udaj sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie u ginka wszystko ok,mala nadzerka jest ale pani doktor stwierdzila ze nie bedziemy z nia nic narazie robic bo jak to powiedziala "pewnie zdecydujecie sie na dziewuche to narazie nic nie robimy" hehe nie tak predko z tym ;P caly dzien w rozjazdach maly przespal caly dzien,posiedzial niedawno w bujaku teraz mleczko i mam nadzieje ze zasnie i ze nocka bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola No wlasniee, mama mi mowi w zwiazku z ta wysypka,ze moze skaza bialkowa, ale przeciez na wczesniejszy bebilon mialby juz uczulenie.. u mnie nie bylo dzis zmno, nawet nie spojrzalam na termometr. jutro znowu chyba sie wybiore na spacerek, dla mnie dobrze by sie poruszac i i on niech zasnie w wozku to moze w domku pospi potem :) w ogole jak nie spi to wlaczam muzyke-disco polo :P i wyglupiam sie przed nim, tancze i spalam kalorie :D a on sie patrzy na mnie i pewnie mysli "co ta glupia matka wyprawia" :D ja jego dzis wyjelam z lozka, rano i potem po poludniu i on caly mokry, jakis spocony, nie wiem czemu.. dotykam glowki i nie jest goraca, nie marudzil ani nic.. nie mam nawet termometra kurde! chyba tesciowka ma.. a moze ta kaszka to potowki? nawet nie wiem jak potowki wygladaja.. Moj po kapieli dostal mleko, w lezaku nie chcial usnac to na rekach mi usnal i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- mamusie prozba, ja sie n tym nie znm zupelnie zauwazylam u mojej malej po ostry placzu, ze jej pulsuje ciemiaczko- zwroccie uwag u swoich maluchow czy tez tak maja mala spi od 20 a ja chce cos obejrzec, zaraz jakis film ogrne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - też sie własnie zastanawiam, bo ta moja znajoma mówiła jeszcze że jak to uczulenie to może warto byłoby przez np. pół roku podawać ten bebilon pepti apteczny (na skaze właśnie) i potem wrócić do normalnego.. ale ja tak bardzo nie chciałabym przechodzić na to apteczne... tylko że dziś przy kąpieli zauważyłam że tych krosteczek ma coraz więcej na ramionkach nawet :( i w pon jak nie zniknie ide do lekarza, zobaczymy co powie. Jutro też sie wybieram na spacerek, nie ma co!! :) he he dobry sposób z tym skakaniem przy dico polo, szkoda ze u mnie to nie dam rady bo mieszkamy na poddaszu i strop jest drewniany wiec jakbym zaczęła skakać to czasem mojej mamie na dole mógłby żyrandol spaść na głowę :D kiedys jak próbowaliśmy tańczyć na macie tanecznej to dopiero sie wszystko trzęsło :) co do potówek to patzryłam na zdjęcia w google ale w sumie nic tam nie wypatrzyłam i też niewiem jak wyglądają :/ mamucha - oki ja sie postaram przyjrzeć małemu jak to u niego wygląda... papi - hehe dobra ta pani gin - już myśli o kolejnym potomku dla ciebie :D ja tam też narazie o tym nie myśle :P mój mały śpi po tym rzyganku od 21, ciekawe kiedy sie obudzi bo mleczka z brzuszka mu trochę ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis ta moja Natalka wkurza. O 19.30 wypila 120ml i zamiast spac to ona wielkie oczy potem kimala pol godz i o 21.40 krzyk o butle. Herbate miala gdzies i 90 mleka wypila i dopiero teraz przysnela ale tak niespokojnie ze na bank zaraz bedzie krzyk. Nie wiem o co jej dzis chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta;-) kropelka i jak tam maly? mial jeszcze pozniej goraczke? 37 u takiego malucha to chyba nie duzo. a w pupci mierzylas? wiesz ze jak sie w dupci mierzy to 5 kresek trzeba odjac? viola---> a ja wiem jak wygladaja potowki hihi ale nie powiem:-D:-D:-D nie no zartuje;-) potowki to takie male jakby krostki. tylko ze sa jakby ze skory ze nie maja w srodku nic bialego ze nie da sie wycisnac jak sywka:-D nie wiem jak dokladniej to opisac:-D . ja mam czasem na rekach takie potowki a moj maly ma na buzi na stronie na ktorej uwielbia spac ale nie duzo i schodza i znowu sa to zalezy czy go na noc nie ubiore ze grubo. anusiak---> ciesz sie ciaza, jestes w najlepszym okresie miedy mozna sie cieszyc z brzuszka a samopoczucie jest zajebistevi mozna chodzic. pod koniec juz nie bedzie tak fajnie:-D ja to czasem tesknie za brzuszkiem;-) oczywiscie ciesze sie ze maly jest juz ze mna ale brakuje tych kopniaczkow no i brzuszek byl ladny mimo ze duzy ale to takie inne uczucie bylo a teraz ten brzuch to nie jest ladny:-( trzeba troche nad nim popracowac... bylismy wczoraj u proboszcza zalatwiac chrzciny. jakie te prawo kanoniczne jest posrane! moj szwagier nie moze byc crzestnym bo sa po slubie cywilnym bez koscielnego i oni to traktuja jako zwiazek "nieformalny"... czyli zyja w grzechu. a chrzestna ktora wybralismy jest w ciazy i to im nie przeszkadza o ile nie zyje z ojcem dziecka pod jednym dachem.... glupota! ale szwagier sprobuje pojechac do swojej parafi zeby wziasc zaswiadczenie ze moze byc chrzestnym. zobaczymy. u nas noc dzisiaj duzo lepiej niz wczoraj. maly znowu ma zakaz spania na naszym lozku. bo zauwazylam ze przez to nie chce spac w lozeczku. dzisiaj ostatni raz polozna do nas przyjdzie. i juz nie bedziemy wiedzieli ile maly wazy:-( plim plim:-D bo my wagi nie mamy, sama jestem ciekawa ile waze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ale u nas chujwa noc!!! dawno nie bylo takiej lipy....malej wlaczyl sie tryb noworodek i ryczaca pobodka na jedzenie co 3h!! Pozniej jazdy z odbijaniem bo zaczynala ryczec jak ja bralam na odbicie (a musze to robic bo by zarzygala wszystko) to znowu ryk a jak jej wypadal smoczek to jeszcze wiekszy ryk, na dodatek sama bylam z tym wszystkim bo przeciez maz wyjecal i trudno mi bylo uspokaac wyjace dziecko (uspokajala sie na rekach jak kladlam do lozeczka to cyrk od poczatku) i robic mleko.....jedynym plusem w tym wszystkim bylo to ze opo ogarnieciu od razu usypialarano obudzila mnie bo bardzo glosno robila kupe :) rottana- ja miedzy innymi dlatego nie zamierzam chrzcic malej- kosciol wpierdala sie w zycie prywatne i jeszcze ma do tego postawe roszczeniowa ide sie ogarniac, mala oczywiscie spi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mialysciez viola racje, lekarz powiedzial ze wszystko ok, mierzylam i w dupci i 2x pod pacha, spanikowalam, poprostu w szpitalu polozne mowily ze jak jest 37 to juz stan podgoraczkowy i trza sie martwic;/ i z taka oto wiedza wyszlam sobie z tego szpitala;] rottana przyda sie tez opis potówek:D przyze sie mojemu czy ma. o ja nie wiedzialam ze tak sie na to patrzy myslalam ze slub to slub. a ile za chrzciny placisz? ja ciekawa jestem ile u mnie papi to tak jak ja masz ta nadzerke, a co ma dziewczynka do tego? o co jej chodzilo? głodek haha ja wczoraj puszczałam dzwiek odkurzacza i piosenki dla dzieci ale nic nie dało, wvczoraj wogle nic nie dawało rady mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk ze on wczoraj caly dzien nie spal. moj tez sie wlasanie strasznie poci, moze mmay za goraco w domu? mi dzis lekarka pow ze moze jak sie poci to ma za malo wit k - czy na spacer z nim wychodze i czy lapie slonce. mamucha u mnie tak jest caly dzien ze maly sie tylko na rekach uspokaja a jak do lozeczka to ryk i takim sposobem nie mam czasu nawet wziac kapieli a szkoda mi go nie brac na rece zeby sie zachodzil z placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie Muszę wam powiedzieć że mnie lekarka już kazała odstawić kwas foliowy a jestem w 10t5d ciąży,może dlatego że biorę falvit mama. Co do kremów na rozstępy-kiedyś używałam i pamiętam tube ale nie nazwę czy firmę,byłam zadowolona bo cena ok i zero rozstępów,ale i miało się te dwadzieścia pare lat a nie to co teraz ;) Ogólnie patrzyłam na te w rossmanie i chyba tam się zaopatrzę co coś czuję że brzuch będzie mega wielki ;) Co do allegro ja osobiście nie naciełam się chociaż zamawiałam różne rzeczy,ale znajomi nacinali się :( Kupowanie wózka i innych przyborów to ja się wstrzymuję do 8 miesiąca chociaż by z tego względu że w rodzinie mam chłopca 7miesięcy i dziewczynkę 5 miesięcy i już mi wszystko odkładają nawet padła propozycja wóżka po małej no ale zobaczymy bo jeszcze nie wiadomo jaka płeć będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda mi tych waszych maluszków i was też.Moje dzieciaki były spokojniutkie nawet po szczepieniach i w ciężkich infekcjach,mam nadzieję że i to będzie spokojne.Wiecie jak ja swojego starszego odzwyczaiłam od spania przy mnie?! szykowałam termofor z gorącą wodą owijałam grubym ręcznikiem i najedzonego kładłam do łóżeczka na boku do pleców przykładałam ten termofor z ręcznikiem :) spał całą noc albo budził się na jedzenie.W ciągu tyg. odzwyczaił się do spania ze mną :) od tamtej pory nie brałam go do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolki w tedy była super niemiecka woda koperkowa nazywała się GRIPE WOTER w szklanej butelce z dzieciątkiem na etykiecie,jak coś się działo z brzuszkami moich chłopaków zawsze pomagało albo masowanie brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no moja mała teraz śpi ale w nocy miała przerwę w spaniu jakieś 2,5 godziny :/ teraz się obsrała i wylądowała pod kranem, przebrałam ją i za 5 minut się obrzygała i znowu musiałam ją przebrać :P uroki macierzyństwa :) wczoraj byłyśmy na szczepieniu i w końcu zaszczepiłam ją tą płatną szczepionką, bo tamta położna mówiła mi żeby była raz kłuta to 190zł, chciałam na nfz ale za każdym razem 3 razy musiałaby mieć wkłucie, wczoraj była kłuta 2 razy bo dodatkowo żółtaczka była a później już tylko będzie po razie i koszt 110zł więc się zdecydowałam :) no i wypiła rotawirusy za 290zł :/ masakra ile kasy no ale moja będzie miała kontakt z małymi co chodzą do żlobka to wolałam ją zaszczepić żeby nie zaraziła się czym :P nio a moja mała już waży 4900 :) dzisiaj zapisaliśmy się na kolejne bioderka na 11kwietnia :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki kurcze cos ostatnio nie mam jakos czasu nic napisac konkretnego bo zawsze cos do roboy jest albo ktos u nas siedzi. Dzisiaj w nocy maly tez dal mi koncert polozylismy sie spac chyba okolo 2 a o 5,30 pobudka. Nakarmilam i zasnal na godzinke, a pozniej jak sie obudzil to plakal i pkakal chyba go brzuszek meczyl. Zasnal dopiero o 9.30 pozniej o pozniej karmienie o 13 (ja zreszta tez sie zdrzemnelam) i teraz spi. Wczoraj byla u nas polozna Kubus wazy 4150 :) Na 2 marca do ortopedy jestesmy umowieni ale prywatnie bo na NFZ bym sie nie doczekala. Dni mijaja bardzo podobnie cycek, kupa, kapanie i rozgladanie sie wielkimi oczetami :P Mialam isc na spacerek dzisiaj ale jest zimno, wieje i cos pada wiec duuuupaa. mamy karmiace cycem, na co do jedzenia sobie pozwalacie? Mi juz powoli pomysłów brakuje :( A mam jeszcze pytako odnosnie kupek? Jaki kolor i konsystencje powinny miec? Bo moj maly robi juz nie takie wodniste tylko troszke gestsze. Przewaznie maja kolor zółty ale raz na jakis czas zrobi zielonkawa, ma na to wplyw jedzenie np szpinak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - twója Natalka to chyba śpioszkiem nie będzie :D przynajmniej narazie :) rottana - hmm to u mnie chyba jednak nie potówki :( dziś na drugim policzku ma więcej znów krostek... kurcze a czy możliwe żeby na te krpleki sab był uczulony?? chociaż wydaje mi sie że krostki pojawiły sie zanim zaczęłam je podawać. ale jaja z chrzcinami - to co jak nie bedzie szwagier miał zaświadczenia to nie bedzie mógł byc chrzestnym?? masakra jakaś... to ich wybór czy chcą brać ślub cywilny czy kościelny.. my zamówiliśmy wczoraj sale na chrzciny a w kościele jeszcze nie byliśmy :P :) u nas sie trochę osob uzbiera ok. 22.. kropelka - teraz już bedziesz wiedziała ale czasem lepiej dmuchać na zimne :) ja gdzies tam czytałam że ok. 37st to jest norma u maluszków asiula - ciekawy sposób na usypianie bez mamy :) mój na szczęście w nocy bez problemu śpi w łóżeczku, w dzien mniej bo woli w leżaczku albo śpi we wózku po spacerze moje konto - ja chyba tez wezmę tą płatną, u nas 120zł kosztuje, na rota nie szczepie. a twója mała bedzie chodzić do żłobka?? jesli bedzie miała kontakt z dziecmi to lepiej zaszczepić tak jak piszesz Mój synek ślicznie leży i gada do karuzeli w łóżeczku :D najedzony i przebrany ale pewnie za chwilkę mu sie znudzi :) byliśmy dziś na dłuższym spacerku. popołudniu przychodzą znajomi do małego jeszcze w odwiedzinki. noc jak zwykle, pobudka o 6.30 i potem już tylko drzemka godzinna u nas w łóżku razem ze mna :) co do stanu ciąży to ja czasem też tęsknie - naprawdę czułam sie w niej super i fajnie sie z brzuszkiem chodziło, było co pokazywać bo teraz tak jak rottana pisze - trzeba nad nim popracować :P noo i brakuje tych kopniaczków zwłaszcza wieczorem jak odpoczywałam :) ide zjeść obiadek - mój poszedł do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×