Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Lalx
dziwi mnie tylko, że jeden produkt, a tyle ekspertów od żywienia, sportowców, lekarzy znalazło się właśnie w tym temacie na tym forum. Po pierwsze, uważam że nikt kto nawet nie spróbował produktu, nie powinnien się wypowiadać na jego temat. Po drugie, piramidy finansowe są zakazane i każdy kto pisze, że to piramida jest totalnym idiotą i wypowiada się na temat czegoś, czego nie zna. Najpierw zapoznaj się z planem marketingowym, to nie palniesz następnym razem takego głupstwa. Po trzecie, większość komentarzy na forum tych "lekarzy, jakże mądrego narodu polskiego itd" są negatywne. Dlaczego? Bo ktoś kto jest dystrybutorem albo używa produkt nie musi oświadczać na forach że to i to działa. Nie musi nikomu nic udowadniać. Wystarczy, że on to wie i dzieli się z najbliższym otoczeniem, rodziną. Ja nie będę się dzielił swoimi pozytywnymi skutkami produktu, bo było by to tak samo wiarygodne jak każde komentarze na forum. NIE ZNASZ, NIE SPRÓBOWAŁEŚ -- NIE PISZ GŁUPOT A jak wam za drogo to se rozcieńczcie matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prawie dołączyłam do MV ale po przeczytaniu chyba wszystkich stron z tego wątku mówię pas. Dziękuje Ci Kredi - głównie dzięki twoim wypowiedziom nie będę się w to bawić, Robisz dobrą robotę i mam nadzieję, że wytrwasz (a także twoje oczy) w śledzeniu tej dyskusji i obalaniu bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kolejna duszyczka uratowana przed banda oszustow i naciagaczy z monavie. Mlm nie jest zly ale musi posiadac faktycznie dobre produkty a nie sok jagodowy w ladnym opakowaniu. Do osoby powyzej jak chcesz podaj jakis kontakt cos Ci zaproponuje i nie bedzie to sok razem z garazem ktory trzeba magazynowac co miesiac bo zlodzieje sie na tym dorabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kolejna duszyczka uratowana" Hahahaha. Brak słów. Po pierwsze nikt nie będzie z tego powodu płakał. A Twój post jest typowy dla konkurencji, która to najliczniej udziela się na forum i wypisujecie bzdury by tylko zmieszać inną firmę z błotem. A robicie to bo się boicie, bo wiecie jaki potencjał ma firma Monavie Plan wynagrodzeń w MV jest najlepszym planem wynagrodzeń wśród MLM i to inne firmy chcą lub odgapiają ten plan. P.S w garażu to może Ty trzymasz swoje produkty, nikt normalny i przedsiębiorczy nie ma takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś odszedłem z MV, łacznie jestem w plecy ponad 9 tyś zł. Nie polecam tego MLM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP. Jestem ciekawy co zrobiłeś, że tyle straciłeś. Bo chyba NIC Przeczytałeś jakąś książkę? Byłeś na jakimś szkoleniu? Zrobiłeś jakieś spotkania? Sprawdzać codziennie czy sponsor nie spuścił jakiegoś spadochronarza to każdy potrafi. SAMO NIC SIĘ NIE ZROBI. Ale podejrzewam, że to ciąg dalszy podszywania się konkurencyjnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monaviscie trzymają bo muszą zamawiać co miesiąc aby ich guru kasę zarabiał taki wymóg aby kwalifikację mieć złodziejska firma i faktycznie są ludzi z konkurencji co takie monavie do pięt nie dorasta ani pseudo planem marketingowym ani sokiem z gumi jagód zryte łby żyjące marzeniami biznesmeni z Bożej Łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP. Jestem ciekawy co zrobiłeś, że tyle straciłeś. Bo chyba NIC Przeczytałeś jakąś książkę? Byłeś na jakimś szkoleniu? Zrobiłeś jakieś spotkania? Sprawdzać codziennie czy sponsor nie spuścił jakiegoś spadochronarza to każdy potrafi. SAMO NIC SIĘ NIE ZROBI. Ale podejrzewam, że to ciąg dalszy podszywania się konkurencyjnych firm Co zrobił kupował to badziewie bo wierzył jakiemuś palantowi ze na tym zarobi i magazynował w garażu dlatego stracił. przestroga dla wszystkich MLM tak ale nie z tą firmą, naciągacze złodzieje co tylko mózgi piorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalx
Widzę, że tu jedna i ta sama osoba próbuje za wszelką cenę oczernić firmę MV. Pewnie jesteś sfrustrowany życiem i siedzisz na takich forach byle by kogoś zmieszać z błotem, albo jesteś z konkurencji i stosujesz nie zdrowe i nie moralne praktyki. Od teraz ja też tu będę siedział i obalał twoje głupoty i teksty wyssane z placa. Mówisz, że to oszuści i złodzieje. NAPISZ DLACZEGO. Podaj jakiś sensowny argument. Bo takie pisanie na forach co się chce, to jest zaprzeproszeniem dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawijacie farmazony że monavie takie złe , a monavie ma się coraz lepiej.Mam dla Was radę konkurencjo kochana - p.i.e.r.d.o....e sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wypowiedzi wyżej AMEN i zamknijcie to p**********e forum co dzieciarnia pisze bo jej się nudzi. Nie tylko ten temat ale całe forum które ma poziom mniejszy niż zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalx, czy jakoś tak. Odnośnie Twojego zdania, że osoby które nie próbowały nie moga się wypowiadać. Prawdziwie naukowe i rozsądne podejście, przekichane muszą mieć Ci którzy moga wedle Twoich wymogów wypowiadać sie na temat cyjanku potasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też znajomy próbował namówic na "załozenie własnego biznesu" , roztaczał wizje pasywnego dochodu, niewielu godzin pracy jak stworzy sie wlasna organizacje, jak to inni beda na ciebie zarabiac itt itd i jaki to wspaniały cudowny produkt! Tak naprawde bedziecie nabijać kabze spasionemu amerykaninowi w graniturze,który omami Was wizją raju na ziemi, bedziecie namawiac znajomych i obcych Wam ludzi do kupowania soku za 700zł, do wydawania ostatnich pieniedzy na cud preparat, który ma uchronic Was i waszych bliskich od wszelkich chorób.To manipulacja, granie na uczuciach,, bo jak załowac dziecku? rodzicom? nie dbac o wlasne zdrowie? nie chciec realizować marzeń? a tak naprawde to na wszystko mamy wpływ.., i te cud uzdrowienia to zwykła manipulacja ufnymi ludźmi, kazdy moze wmówic sobie wszystko.. Jestem urodzonym sprzedawcą, odnosze sukcesy, przeczytałam te ich wszystkie ksiazki o biznesie MLM, których autorzy notabene zarobili niezłe pieniadze, aby to wypromować (biznes to biznes). Mogłabym robic prezentacje i agitowac dla Monavie, ale nie bede, bo to nie jest do konca uczciwe..nie i tyle.Naprawdę tym całym biznesem kręci zwykła przyziemna ludzka chciwość.. namawianie ludzi na szybka kasę, na lepsze jutro, na wizję marzen i bogactwa..Ktos tu napisał ze to cos jak Amway i mial racje..wystarczy posłuchać i poczytac wypowiedzi na tym wątku.. (Forbes firma która jest na 18miejscu itd. ) różni ludzie pisza to samo bo sa manipulowani, ta sama super rozwojową gadka.. błagam trochę obiektywizmu.. zacznijcie mówić własnym głosem, nie głosem Waszego super lidera, który Was wykorzystuje, a wy szukacie kolejnych ludzi, których bedzie mógł wykorzystać jak Was! Myslicie ze dlaczego chca zebyscie szukali 2 osób, które beda szukały nastepnych, bo wtedy maja pewnosc ze bedziecie zamawiac ich produkt stale, a oni beda miec stałe źródło zbytu..tak wlasnie wiaże sie kolejna pętla..Zycze wszystkim pełni zdrowia, spełnienia marzeń i dobrobytu, bo kazdy na to zasługuje,, tylko ze od nas zalezy w jaki sposób to zdobedziemy i czy bedziemy mogli spojrzec sobie w lustrze w twarz.. Szczescie i majatek budowany na krzywdzie innych to droga donikąd..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nigdy nie kupiłabym butelki soku za 100zł, dostałąm jedną wypiłam i.. na tym koniec.Im wiecej słuchałam i czytałam o Monavie,tym bardziej czułam ze nie można tak postepowac.. z jedej strony człowiek mysli ze odbiera sam sobie mozliwosc jakichś dodatkowych zarobków,a z drugiej mysli ze nie może byc takim sprzedajnym naganiaczem.. Nie mogłabym bez uszczerbku na sumieniu namawiac innych by kupowali tak drogi sok.. antyoksydanty mozna zwalczac w inny, duzo tanszy sposób. Jest duzo firm MLM ale w nich człowiek ma wybór i różnorodnosc produktów, które naprawde sa mu potrzebne.. a niech to! tylko Amerykaniec i to jeszcze chciwy i bez skrupułów mógł wymyslić cos takiego! Poczytajcie co pisza ludzie w Stanach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij sie w głowe, jak ty chcesz zwalczać antyoksydanty ... Ty nawet nie wiesz o czym piszesz.Co za pajace sie tu udzielają,wy nawet nie wiecie o co chodzi i co aie z czym je.A do tej powyżej-dobrze że jak zapieprzasz u swojego szefa i robisz co ci każe żeby szefuncio zarobił to jest ok.Dobrze że etyczne jest zatrudnianie przedstawicieli habdlowych którzy pozniej sprzedają gorzałe i papierosy aby pozniej koncern mogl nabijac sobie kabze,dobrze jest jak przedstawiciele koncernow farmaceutycznyvh przekupuja lekarzy aby przepisywali "wlasciwe"leki aby koncern mogl sie nachapać.To wszystko dla Was drodzy bezmózgowcy,bo inaczej ciezko nazwac ludzi ktorzy mając 5% wiedzy uważają sie za znawców.Monavie i marketing spolecznosciowy to najbardziej etyczny znany biznes,ale zeby to zrozumiec trzeba miec troszke wiecej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje tym którzy swoje opinie opierają o wpisy na forum.Świetne źródło informacji,brać pod uwagę wpisy osób którym nic w życiu nie wyszło i kasy mają tylko tyle żeby sobie neta wykupić.Naprawdę gratuluje autorytetów forumowych z podpisem gość.Jeszcze zacznijcie się doradzac na forum czy dobrego męża albo żonę wybraliście, na pewno forum pomoże wam w podjeciu życiowej decyzji być z nim czy nie być;) żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalx
UP do gość "Lalx, czy jakoś tak. Odnośnie Twojego zdania, że osoby które nie próbowały nie moga się wypowiadać. Prawdziwie naukowe i rozsądne podejście, przekichane muszą mieć Ci którzy moga wedle Twoich wymogów wypowiadać sie na temat cyjanku potasu smiech.gif" - Nie wierzę jak bardzo zawzięcie i za wszelką cenę próbujesz obsmarować firmę MV. Najpierw odpowiedz dlaczego nazywasz tą firmę oszustami i złodziejami to pogadamy. Ponad to. NIE ZNASZ - NIE KOMENTUJ. To tak jakbym ja, nazwał Ciebie kompletnym idiotą, a tak naprawdę Ciebie nie znam i może jesteś inteligentnym facetem, tylko piszesz farmazony na forum. Mam pewne wątpliwości czy wiesz co to cyjanek potasu, albo pomyliło Ci się z benzoesanem sodu, który naturalnie występuje w jagodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalx
A co do dwóch wypowiedzi od "gości z 01:57 i 02:16" To nie wiem czy wam odpisać osobno czy lepiej razem, bo oby dwa komenatrze napisała jedna i ta sama osoba podszywając się pod kogoś i wymyślając historie. Nikt nie karze wam pić soku za 100 zł, chociaż dla mnie przy odpowiedniej dawce to 7 zł dziennie. Jak jesteś inteligentny to wiesz, że witaminy trzeba jeść. I mam nadzieję że spożywasz minimum 3-4 porcje 19 różnych warzyw i owoców dziennie, albo że masz czas na robienie soków z różnych owoców najlepiej z ekologicznych upraw. Bo chyba te eko są lepsze, skoro są droższe od np tych w biedronce. Czy się myle? A co do waszego podejścia i niechęci do marketingu społecznościowego to nic nie poradzę. Ale uważam, że skoro firma daje szanse zykłym ludziom i jest w stanie wykreować kilkunastu milionerów, to tego typu system nie jest zły. Jedynym "+" jak i "-" marketingu społecznościowego jest fakt, że może to robić każdy, a nie każdy powinien. Bo jak ktoś myśli niemoralnie i nieeteycznie (np. jak konurencja wypisująca tu większość komentarzy), i jest np nachalny to szarga opinię na temat MLM. A trzeba zauważyć, że nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George123
Jagody Acai rzeczywiście dają spektakularne efekty, sprawdziłem na sobie i znajomych, niestety MonaVie zawiera tylko 20% jagód Acai, reszta to tanie wypełniacze. Wadą MonaVie jest również system wymuszający kupowanie produktów co miesiąc oraz małe zniżki dla dystrybutorów. Ponadto oferują bardzo mały wybór produktów. Jak ktoś chce mieć Acai w czystej formie i w pełni poczuć ich działanie to polecam Organic Acai z CaliVity (99,95% czystego biologicznego soku): witaminabcde.mycali.biz Przystąpienie do klubu nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Zaś można dużo skorzystać, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalx
Witaj George123 Znalazłem kilka nieścisłości w Twojej wypowiedzi. Monavie zawiera 25%, a nie 20% jagód Acai, a ta jagoda jest w dodatku liofilizowana. Wygoogluj sobie co to jest liofilizacja, albo żywność liofilizowana. A reszta tanich wypełniaczy o których piszesz, to 18 różnych owoców z ekologicznych upraw. Nie chodzi o to by zaspokoić organizm samą jagodą Acai. Każdy z tych 18 owoców dostarcza innych witamin oraz działa na coś innego. Tu też zapraszam do wygooglowania każdego z owoców. Np. żurawina - pęcherz moczowy, kiwi bardzo bogata w wit C, oraz wit. A,E,K. Śliwka suszona jest wyjątkowo bogatym źródłem kwasu chlorogenowego. itd itd. Nikt również nie wymusza do comiesięcznego kupna produktów. Każdy ma możliwość zrezygnowania z Autowysyłki jeśli ją posiada, lub niezamawiania produktów co miesiąc, tylko wtedy kiedy ma ochotę. Firma MV ma mało produktów? Do czego wy się jeszcze przyczepicie. 2 soki funkcjonalne, RVL, EMV - naturalny energetyk i Balace - naturalny produkt na stres. A firma dalej się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepreszam, że się wtrącę, ale co z tego że jest liofilizowana? To tylko chwyt marketingowy ;) Liofilizacja polega na pozbyciu sie wody z jagody acai, przez co susz nie traci swoich wartosci antyoksydacyjnych. Niestety, po zmieszaniu jej z sokiem znowu ten proces postępuje :) Monavie robi to tylko po to aby móc wciskać kit o tym, że mieszanka monavie nie traci swoich wartości ble ble ble... i oczywiście tak jest - tylko, że mieszanka monavie to susz, a nie sok monavie - taka sprytna manipulacja. Mieszanki moanvie jest zaledie ok 30g w całym soku, ponieważ te 25% to tyczy się owoców zawartych w soku, a nie całej objętości soku. Pozdrowienia dla zmanipulowanych. Jedna prosta rada - popatrz na ludzi, którzy są w monavie, sam wyciągnij wnioski, jaki typ człowieka udaje się na to namówić i dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znowu to samo.Jak chcesz dyskutować to przeczytaj co to jest liofilizacja kriogeniczna ośle .Możesz pić nawet sok ze szczochów mam to gdzieś .Ty masz swoją "wiedzę " a ja swoją WIEDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKL78
Uwierz mi, zdepczę każdy Twój argument popierający monavie bez wiekszego wysiłku. Znam Twój produkt kilkunastokrotnie lepiej od Ciebie i od większości dystrybutorów MV. W przeciwieństwie do Ciebie mam własny rozum, a do tego zanim coś powiem to dużo sie o tym dowiauję z różnych źródeł. Ty niestety wiesz tyle ile C***owie Pan na szkoleniu i ile przeczytasz w kilku artykułach udostępnionych przez kolegów na FB. Ewentualnie jak jesteś ponadprzeciętnie ambitny to przeczytasz jakąś książkę, jednak również to będzie jedna z pozycji "kreatorów sukcesu" itp. To jednak również nie wystarczy, bo kręcisz się kołowrotku sprzedawców i nie umiesz z niego wyjść. Nie umiesz, bo już tego Pan szkoleniowiec Ci nie powie jak zrobić. Oczywiście podam na wszytskie swoje tezy dowody, czego Ty nie będziesz w stanie zrobić. W gadke typu - tak jest, bo mi tak powiedzieli na szkoleniu nie będę wchodził, bo szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O uwaga, mamy kolejnego specjalistę na forum. Który doskonale wszystko wie, wszystkiemu zaprzeczy i obali wszystkie pozytywne aspekty MV. Bo przecież sztab naukowców, doktorów i profesorów to banda debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie debili tylko ludzi, którzy też muszą za coś żyć. Debilem jest w tym przypadku kto inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie jesteś debilem , i nie masz żadnego interesu zeby pisać tu a twoja olbrzymia wiedza jest przypadkowa .Po prostu akurat wpadaja ci do reki ksiażki gdzie napisane jest dlaczego wszystkie produkty monavie są sciemą .Proszę Cie , już nawet nie ma co komentować profesorze od antymonavie ;) spadaj do swojej konkurencyjnej firemki sprzedajacej suplementy może tam ktoś bedzie chciał to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natane
A ja weszłam w ten biznes, bardzo przekonywujaca prezentacja jak i caly model mlm. W chwili obecnej jestem raczkujaca w tym biznesie. Dostalam gratis butelke od dystrybutora na wyprobowanie, powiem Wam ze smakowo mi podpasowalo. A jakie beda skutki pozytywne to się okaze. Ja mam sporo dolegliwosci zwiazanych z zoladkiem, ze stawami i watroba. Dlatego chcialam to wyprobowac, zobaczyc czy w jakims stopniu to pomoze a przy okazji budowac drzewo. Ten biznes nie jest dla kazdego, niestety. Jak ktos zrozumie tak na prawde na czym to polega to się przekona. Poza tym nie rozumiem niektorych komentarzy typu ze trzeba wkladac non stop pieniadze by dostac sok? Jakies dziwne przeliczenia ile wydamy na to w ciagu roku. To sa bzdury. Gdy Twoi znajomi się zainteresuja podpinasz ich pod siebie, albo sa biorcami albo dystrybutorami tak jak ja. Kazdy z nich zamawia te produkty, mi przechodz pkt pv i za to mogę wykupic kolejne soki nie ponoszac zadnych kosztow no chyba ze wysylka kurierem. Dlatego warto zaglebic się w temat i postarac się zrozumiec go w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacasz go ze swojej prowizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natane
No tak, ze swojej prowizji, zgadza się. Z tym ze gdy pniesz się dalej to masz coraz to wiecej pv jedna butelka kosztuje Cie 25 pv a musisz miesiecznie do 100pv wybrac. Wybierasz bo i tak to spozywasz, a reszta prowizji nadal jest więc przelewasz sobie reszte na konto. Czemu ludzie ktorzy sa w tym rok, dwa lub 3 nadal robia to co robia? Chyba nie bez powodu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , no ludzie sa w monavie pol roku rok dwa trzy bo pewnie nie potrafią liczyć a produkt nie działa ale oni dajà sobie wmówic ze jest inaczej ;) a ci co piszą farmazony ze monavie jest be to mają racje bo nigdy w monavie nie byli ,nigdy nie pili ale wiedzą wszystko :)tak to właśnie wyglada.Dziwnie ci co są w monavie zarabiają, piją jedzą i cieszą sie ze przy wiekszym zaangazowaniu mogą zarabiac wiecej o samopoczuciu i zdrowiu nie wspomnę.Ci co wypisują że monavie nie dziala i nie idzie zarobić nigdy nie używali ani produktów a w monavie nie byli,sorry czasami mają troszke plan marketingowy rozkminiony (ci bardziej ambitni z konkurencji)ale wiedzą najlepiej co dziala co nie , czy sie zarabia czy nie.To się nazywa obłuda i nieuczciwa konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×