Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Nie wierzę własnym oczom jak można być tak podatnym na socjotechnikę.Niech żyje fanatyzm konsumencki!!Relkamy to przeżytek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darciopolo
Naiwniacy dalej pracujcie na etatach . Wyliczcie sobie ; 8 h w tygodniu x 5 dni x 40 lat i x 15 zł na godzinę . Na nic Was nie stać ,nawet na spełnienie własnych marzeń .Bo od całości odejmijcie około 80% kosztów zwykłego życia .Pierdoły życiowe zawsze takimi pozostaną , a narzekanie to swego rodzaju usprawiedliwienie na swoją szarość dnia codziennego .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelicz sobie jaki procen moanviestów odchodzi z biznesu ze względu na nieopłacałnośc i ile jeszcze trwa mimo że są na minusie ,podliczając koszty dojazdów, telefonow, soczków, czasu włożonego w pracę. Wtedy zobaczysz, że jeśli na plusie jest łącznie 15-20% to nie jest to zbyt dobry wynik. Nie dziwi Cię, że tak dużo ludzi sie wykrusza z biznesu ostatnio? Niestety, każda piramida dochodzi do punktu kulminacyjnego, gdzie jest zbyt dużo gęb do wyżywienia i zbyt mała populacja osób, które jeszcze można wciągnąć dobiznesu. Wtedy w szybki tempie piramida zaczyna słabnąć od dołu idąc cały czas na wyższe poziomy. Normalka w tego typu biznesach, zawsze tak było i zawsze tak będzie, bo jest to nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piramida się przewróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywam sie robert laskowski-jestem w randze rubinowego kierownika i jako jedyny sie przedstawiam i nie jest to anonim jak wszyscy pseudo znawcy.3 rok w monavie ,prowadze ten biznes na efektach dzialania produktu a nie na wmawianiu ludzia ze beda milionerami bo sam nie jestem.prowadze ten biznes etycznie i uczciwie.nie bede sie tu szabelkowal na argumenty bo kazdy ma swoja racje ,zalezy z jakiego pryzmatu sie na to popatrzy.wielu robi karygodne bledy z tad tyle rozzalonych ludzi i to forum .monavie to biznes jak kazdy ,tylko ludzie zawodza czasami .polecam ta firme bo jest uczciwa a nie uczciwi potrafia byc ludzie w niej .Napewno i na mnie to forum zadzialalo negatywnie gdyby nie dzialanie produktu -jestem po ostrym zapaleniu trzustki i duzych komplikacjach ,na produkcie activ jestem 3 rok ,mam wszystkie badania swoje od poczatku choroby jak i te terazniejsze.Lekarze oznajmili ze nie mam zadnych schorzen juz ,trzustka sie zregenerowala a mialem zwluknienia -jestem zdrowym czlowiekiem .dlatego mnie nie interesuje wnikanie czy ladna butelka czy cos tam inne .Dzieki monavie moje dzieci nadal maja zdrowego ojca i ludzie lidera ktory pomaga odnosic sukcesy .Dzis bylbym wrakiem czlowieka nasiaknietym chemia ,a tryskam zdrowiem i wrocilem do sportu .Apel do konkurencji -kto sieje wiatr ten zbiera burze ,monavie to firma spolecznosciowa i budujemy sobie przyszlosc oparte na szacunku ,uczciwosci ,itd.zawsze sie znajda czarne owce ,ale nie oceniac tylko sprawdzac ,wtedy mamy swoje zdanie a nie czyjes-pozdrawiam krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważam,że ci wszyscy nawiedzeni zwolennicy zawsze odpisują na wszelką krytykę w ten sam sposób:"że jak ktoś nie był dystrybutorem i nie spożywał tego cudownego i magicznego soczku to nie powinien się wypowiadać." Na tej zasadzie to można zamknąć usta tym co krytykują pracę policji ,lekarzy itd.. itp bo... przecież sami nie byli policjantami, lekarzami itp, itd to nie mogą nic krytykować. Albo inaczej: nie wolno krytykować stanu dróg jak się samemu nie zbudowało ani kawałka drogi itp itd Jak widać argument ten jest kompletnie bezsensowny bo tak samo nie potrzeba być naukowcem by stwierdzić,że lód umieszczony przy ciepłym kaloryferze się stopi tak samo widać że ten socze to ściema i te wypowiedzi to tylko kłamliwa reklama fanatyków mlm. Bo to przecież od razu widać że ta firma-sekta a ten sok to ściema a im on jest droższy tym bardzej czczony przez jego wyznawców. Zastosowanie prymitywnych socjotechnik na niektórych działa i są to ci nawiedzeni fanatycy mlm. Natomiast te opowiastki-świadectwa wiary pseudo religii MV o cudownych i zbawiennych dla zdrowia właściwościach soku są po prostu śmieszne i są to tzw ANEGDOTYCZNE DOWODY SKUTECZNOŚCI - proponuję poszukać sobie o tym w sieci. Ci naciągacze z góry tej piramidki chwalą się że gdzieś podróżują i spełniają te ich marzenia (oni zawsze nawijają o tych marzeniach) a was naciągają na ten pseudo produkt realnie wart max 5 zł bo ktoś musi im te marzenia finansować i robią to ci którzy wierzą jak ten osioł,że dosięgną też tej marchewki na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten sam co powyżej
Acha.. a panu w randze "rubinowego kierownika" chcę powiedzieć że dla normalnych ludzi tego typu nazwy stanowisk są śmieszne a was dystrybutorów one rajcują bo sztucznie zaspakajają wasze chore ego zbudowane na czymś co nazywa się rozwój osobisty i ma charakter New Age. Poniżej jest anegdotyczna historyjka która nieco oddaje śmieszność ludzi z mlm. OTO ONA Ja jestem na poziomie „ZWYCZAJNEGO PAJACA” w firmie MLM sprzedającej zabawki. One są może drogie ale za to są opracowane przez „profesorów” z USA niekonwencjonalnymi metodami holistycznymi i zapewniają zdrowie, szczęście, sukces i rozwój osobisty. Na razie sprzedałem 3 szt żonie, babci i szwagierce w tym: „łapacz snów o bogactwie” , „osiołka sukcesu atlantów” i „żabkę przyciągającą kasę” . Zwerbowałem już do firmy 2 osoby, matkę i babcię. Trudno było im z renty uzbierać te 5000 zł. wpisowego, ale dzięki nabytej na szkoleniach inteligencji finansowej mój sponsor, „RUBINOWY PAJAC”, doradził im wspaniałą pożyczkę w Provizencie. Ja nie dostałem jeszcze prowizji, gdyż ona należy się od poziomu „NADZWYCZAJNEGO PAJACA”, ale za to sam „SZMARAGDOWY PAJAC” osobiście uścisnął mi dłoń a w ramach płatnego szkolenia motywacyjnego mogłem podziwiać jego auto. Teraz „PLATYNOWY PAJAC” ma podwieźć mnie swoim autem do banku, skąd mam pożyczyć 10 tys zł. na wybitne szkolenie NLP, pt „Marzenia i kreowana rzeczywistość” które poprowadzi sam szef „PODWÓJNY DIAMENTOWY PAJAC”. Nabyta na tym szkoleniu bezcenna biznesowa ezo-wiedza tajemna zapewniająca wolność i niezależność finansową a pochodząca od wyższego źródła nieskończonej obfitości wszechświata to jest od istot nie-fizycznych imieniem Abraham zwana sekretnym „Prawem przyciągania” bogactwa i wszystkiego wg życzenia i bezgraniczny optymizm pozwoli mi na pewno zrealizować wszystkie moje marzenia i osiągnąć sukces bo obudziłem w sobie moje boskie możliwości jako kreatora rzeczywistości. Z wielkim zapałem czytam zalecaną przez guru-liderów literaturę w celu samodoskonalenia czyli rozwoju osobistego. Oto niektóre tytuły: „Bogaty dziadek biedny dziadek” , „Jak zdobyć odchody pasywne” „Pajacuj a będzie ci dane, „Możesz zarazić swoje życie”, „Myśleć jak miliarderzy”, „Jak wciskać kit naiwnym”, „Jak w 5 minut pozbyć się sumienia by oszukać znajomych”, „7 prostych kroków do zdobycia forsy po trupach”, „Samouzdrowienie ze wszystkich chorób afirmacjami i wizualizacjami”, „Wypranie umysłu metodą Sylwii” „Magiczna mikstura na wszystkie choroby” , „Przepowiednia bogatego dziada” „Samozbawienie i sukces” itp. wszystkie te wybitnie naukowe książki z dziedziny fizyki kwantowej, parapsychologii sukcesu i rozwoju osobistego do nabycia w sklepie: ezo-magia-occultus-wróżby.pl. dostępne w niewiarygodnie rewelacyjnych cenach po wpisaniu mojego numeru 666 jako sponsora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu na dyspute z idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty czlowieku chory jesteś i wiesz ciężko ci będzie pomóc bo na chorobe psychiczną nie ma dobrych leków.Oczywiście możesz z*********ć do konca życia na etacie i podlizywać soe szefowi zeby przypadkiem cie nie wyrzucił, szefuncio bedzie jezdzil po świecie za poeniadze ktore dla niego zarobiłes, mize nawet bedzie cie stac na wczasy w egipcie , lub oczywiscie mozesz miec swoja mała firemke( buznesmeni nie maja czasu pociskac takich kitów po forach) i myslisz ze zlapałes Pana Boga za nogi bo wszystko zalezy od ciebie.Tylko wlasnue zalezy od ciebie czyli zapieprAsz od rana do nocy zeby firma dochod przyniosla ni bo pracownicy pracuja do 16 a szef pracuje 24 h na d. Stac cie nawet na wakacje dwa razy w roku, co prawda wtedy masz lekka wtopę bo jak cie nie ma to obroty spadaja ale jest ok. Do monentu jak nie stanie sie cos co spowoduje ze przez pół roku nie mozesz zajmowac sie firmà ( wypadek, choroba) co wtedy ? Po ptokach i po dochodach i firmie.Widzisz mając mała firemke dalej jestes pionkiem. Jesteś przedstawicielem handlowym w korporacji ? Hehe , dni i godziny dziela cie od tego jak cie wypieprzą na zbity pysk bo moga wziac mlodszych i tańszych.Wszystkiego dobrego w twoim lepszym ;) świecie umysłowo chory człowieku.Nie znaczy ze jedyny ideal to monavie , wszystko ma wady i zalety , warto czasami sie zastanowic nad za i przeciw pod kątem tego co sie robi a nie walic stereotypami .Ale cóz z umysłowo chorym ciezko sie dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol infortmatyk reaktywacja
Skończyłem czytać po "etacie". :D Powodzenia w sprzedaży soczków wątpliwej jakości za 100 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powodzenia informatyk, o sobie tez bys tam poczytał. Zycze zdrowia i zapinaj pasy w samochodzie bo niezdolny do roboty jestes bezużyteczny i bez... kasy.Czasami nawet leki z apteki i szpital szybko nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znowu ten sam
Odp do roblas. Poniekąd masz rację bo idioci i pajace to są ci nawiedzeni dystrybutorzy cudownych mixtur poprzebierani w garniturki udający wielkich "byznesmenów" ta cała banda klakierów wpadająca w uwielbienie i skandująca czasem idiotyczne okrzyki jak tylko odzywa się ich bożyszcze guru-lider czyli naciągacz i manipulant. To wszystko jest sztucznie napompowane bo w ten sposób można sprzedać każde g***o zapakowane w ładny papierek i sztucznie wytworzoną otoczkę wyjątkowości (zobacz sobie reguły Cialdiniego) Praca na etacie ma swoje wady ale przynajmniej nie musisz robić za naciągacza i uwielbiać szefa jak guru sekty.Normalny sok kosztuje kilka zł bez dorobionej ideologii. Szukanie jeleni i manipulowanie nimi żeby robili wam obrót nie jest żadną pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość ten sam. Zastanawiam mnie fakt, skąd Ty się tu wziąłeś? Jest tu taki jeden co próbuje za wszelką cenę negatywnie przedstawić i firme MV i MLM i zastanawia mnie czy to nie Ty. Chcesz ostrzec ludzi przed "bandą złodzieji i oszutsów"? Taki pseudo forumowy bohater. Co do wypowiadania się na temat produktu, twoje przykłady o policjantach itp. są bezsensowne. Tu na forum mówimy o produkcie. Jak wypowiesz się na temat np. żółtego sera, a nigdy w życiu go nie jadłeś. No może zauważysz, że jest żółty. Coś więcej się wypowiesz na ten temat. Nie sądze. Jeśli wg. Ciebie produkt jest g***o warty, to dlaczego firma dalej się rozwija, ludzie chcą kupować i nie tylko Ci co są dystrybutorami, ale i klientami preferowanymi. Czemu masa ludzi jest zadowolona, a Ty piszesz o wykruszaniu się z biznesu. I to nie jest żadna cudowna mixtura, to tylko witaminy z naturalnych 19 owoców. Nic więcej. A ludzie nie jedzą owoców, i nikt nikogo nie zmusza do kupowania i picia tego produktu. Piją i kupują Ci co chcą. Masz czas robić sobie sok w sokowirówce - rób. Albo sobie kupuj Tymbarka za 5 zł karton i wypijaj litr dziennie. A dostarczysz tylko witamin z jednego owocu. A pajacem to chyba tutaj jesteś tylko Ty. Bo tylko Ty próbujesz kogoś na siłę obrazić. Jesteś jakimś sfrustrowanym mężczyzną. Nie zaspokajasz żony? Nie staje Ci? Może właśnie g***o mixtura C***omoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
do gość ten sam. Nie jestem w MV, byłem kiedyś w MLM i nic złego w tym biznesie nie widzę. Ale, nie rób ludziom wody z mózgu, przeczytaj sobie książkę Biznes XXI wieku Roberta Kiyosaki. I każdemu tą książkę polecam. Do każdego kto tą książkę przeczyta. Zastanówcie się czy lepiej słuchać ludzi, którzy większość niedzielnego dnia spędzają na forach i piszą swoje wypocinki jaki to świat jest zły, czy lepiej posłuchać kogoś kto odniósł sukces i w obiektywny sposób wypowiada się na temat przedsiębiorczości i MLM. Dlaczego obiektywny to dowiecie się jak przeczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co , nie ma co odpowiadać temu "informatykowi" o lekko nienormalnym umyśle :) Na tym forum oprócz niego jest moze jeszcze jeden który namietnie wypisuje negatywy o monavie.A my sie wkrecamy ,odpowiadamy i w wyszukiwarce google temat jest cały czas na wierzchu.Zwróćcie uwagę kiedy ten palant sie uaktywnia,jak w google temat spasa na niższe miejsca.Do tych którzy szukają tu infornacji-tu ich nie znajdziecie,możecie natomiast poczytać wymysły 2słownie dwóch gości którzy wypisuja bzdury wyssane z palca.Jesen jest umysłowo chory,ponoc informatyk a drugi z konkurencji na s .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten sam
Cytuję: Jak wypowiesz się na temat np. żółtego sera, a nigdy w życiu go nie jadłeś.… Skąd wiesz ze nigdy nie napiłem się tego MV? Ja nie wypowiadam się na temat smaku bo to rzecz gustu tylko śmiem twierdzić,że to tylko zwykły sok a nie cudowny specyfik na wszystko... łącznie z potencją. Więc trzeba sprać ludziom mózgi żeby zechcieli zapłacić ponad 100 zł za butelkę? Po to robi się te spotkania. To tylko manipulacja marketingowa której niestety ulega część społeczeństwa co nazywasz rozwojem firmy. Ludziom można wmówić różne rzeczy i gdy mam ufają to w nie uwierzą i nawet zaczną odczuwać coś czego nie powinni (tu poczytaj o eksperymentach Cialdiniego). Dowody naukowe na działanie czegoś nie polegają na subiektywnym odczuwaniu bo jak wyżej pisałem to są tylko nic nie warte opowiastki naiwnych łosi. Zobacz ilu jest świadków porwań przez UFO choć tak naprawdę istnienia UFO nikt ostatecznie nie stwierdził, a ci ludzie są niezachwianie przekonani że UFO ich porwało i wy też jesteście takimi wyznawcami że ten sok wam pomaga. A słyszałeś o sile sugestii albo o efekcie placebo. W identyczny sposób wypowiadają się zwolennicy homeopatii jak i wszelkiej maści tzw medycyny niekonwencjonalnej. A mlm to tzw niekonwencjonalny biznes więc to idzie w parze. A dlaczego to jak ktoś opowiada że ten sok jest taki cudowny i mu bardzo pomaga na jego schorzenia to zwolennicy tego soku twierdzą, że to niezbity dowód na to że soczek jest skuteczny a jak ktoś opowie że go wypróbował i stwierdzi że to g***o warta ściema to takiej osobie nie należy wierzyć bo ona jest zła bo krytykuje i to jest pomijane? DLACZEGO ŚWIADECTWO ZWOLENNIKA SOKU JEST DLA WAS WIARYGODNE, A ŚWIADECTWO KOGOŚ KTO SPRÓBOWAŁ I TWIERDZI ŻE TO OSZUSTWO I ŚCIEMA JEST NIEWIARYGODNE? Podobnie jest z taką osobą co wierzy w horoskopy bo jak mu się coś przypadkiem sprawdzi to zauważa efekt i wydaje mu się że horoskop działa a jak reszta horoskopu się nie sprawdza to taka osoba to ignoruje i w ten sposób potwierdza sobie fałsz i ulega manipulacji. Zobaczcie,że te lektury zalecane do czytania adeptom mlm występują właśnie w sklepach ezoterycznych obok wróżb i horoskopów,tarota i innego tamtejszego oszustwa. Czy tzw biznas XXI wieku był oparty na ciemnocie i zabobonie w nowym opakowaniu dla zmyłki? I tu jednocześnie jest odpowiedź do PAN MARCIN wpisz sobie w wyszukiwarkę słowa: „Sukces i pieniądze Prosperująca świadomość (sekcja: Książki ezoteryczne)” Albo słowa” bogaty ojciec biedny ojciec książki ezoteryczne” i pooglądaj wyniki wyszukiwania. Są one mocno podejrzane. Sklepy ezoteryczne te książki rozprowadzają i jest odpowiedni dział i kategoria no i tam jest ich miejsce bo są równie wiarygodne jak wróżby i horoskopy. Ten guru Kiosaki to przecież naciągacz taki sam jak wróżka. No śmieszni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wp.tv/mid,1392056,mklip.html Fajne , odpowiedz min po co pić sok z owoców z antyoksydantami.A twoich wypocin już mi sie nawet nie chce czytac. Sorry taki klimat mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak konkurencja to robi, że 100 procentowe soki acai sprzedają za 2 dyszki i nie muszą dodawać konserwantów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten sam
Taa... jak argumenty są niewygodne to najlepiej odwrócić uwagę, zmienić temat i napisać że się nie chciało czytać Eh manipulanci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu nie chodzi o 100 % pasteryzowany soczek z asai. Swietnie sie uzupełniacie z informatykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu troche info dla dwóch którzy twierdza ze jak ksiązka do czytania to telefoniczna.Min w ksiazkach ktore wysmiewasz takie informacje i argumentacja dlaczego tak sie stanie mozna poczytac od 8-9 lat i co nalezy robic zeby sie skończyc w tych procentach z biedakami . http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,15306622,Bogaci_boja_sie_biedy__A_85_osob_ma_majatek_taki_.html?biznes=opole Ktos kto siedzi na d***e przy kompie i tworzy strony internetowe itp oczywiscie mysli ze to go nie dotyczy.Pamietaj tylko ze dupka rośnie a jak cos zdrówko posłuszenstwa odmówi to strony i aplikacje same sie nie zrobią.I kasy bedzie brak ;) No ale coz dobraliście sie we dwóch super jeden z konkurencji ,drugi ignorant który wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalx
Ale g***oburza powstała od moich ostatnich odwiedziń. No to może odpowem na przedostatnie wypociny "gość ten sam" Padło wcześniej pytanie, jak się tu znalazłeś i dlaczego za wszelką cene chcesz obsmarować MV. Jak możesz-odpowiedz. Nikt tu nie wie czy piłeś czy nie piłeś sok funkcjonalny, ale wszyscy wiedzą, że bardzo, ale to bardzo boli Cię cena tego soku. Idea jest prosta, jak kogoś nie stać, to niech nie kupuje. A to, że firma MV daje możliwość posiadania produktów w niższych cenach lub nawet za darmo (oczywiście nie tak po prostu za darmo, tylko trzeba sobie na to zapracować) to nie widzę w tym nic złego. Ale nikt nikogo na siłę nie namawia. Nie wnikam dlaczego sok kosztuje 100 zł, ale są soki i soki. Fiat i Jaguar to też samochody, ale jeden drugiemy nie równy, a jaguar w dodatku droższy. Ciągle widzę, że używasz sformułowań "cudowny sok na wszystko", tylko tu na forum spotkałem się z tego typu opisem produktu MV. Albo trafiłeś na jakiegoś nadgorliwego dytrybutora co Ci to wmawiał, albo sam sobie to wymyśliłeś. Nie spotkałem się do tej pory, żeby krytykowali osoby na których sok "nie działa". Bo na co ma działać. To czyste witaminy, jak ktoś oczekuje cudu to się nie dziwię, że potem się żali wszędzie, że to nie działa. Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Jak ktoś niedość, że oczekiwał CUDU i to np. po jednej butelce, to nie dziwota, że tak wiele frustratów. Może dodam coś o sobie. Mam 23 lata - student. Nic mi nie dolegało, czułem się dobrze, ale mimo to piję sobie 2 kielony dziennie od 3 miesięcy. Dalej czuje się dobrze, dalej śmigam na siłkę, na imprezy, ale zauważyłem dwie rzeczy (czasem trudno dostrzec tego typu zaminy w organiźmie). Od 4 miesięcy nie mam żadnej opryszczki na ustach (a miałem stosunkowo często w porach jesienno-zimowych) i wstaję przed budzikiem (a lubię sobie pospać). Nie wmawiam sobie że to wszystko dzięki MV, ale trybu życia jakoś dyrastycznie nie zmieniłem, chodzę na studia, imprezy itp I możecie pisać, że młody umysł został zmanipulowany, że mam wyprany mózg i że się truje. Świetnie, niech i tak będzie, mogę być nawet nawiedzonym PiSowcem, ale to moje życie i moja decyzja. Ja się czuje dobrze, moja rodzina jakoś też i nikt na produkt nie narzeka. Możecie również pisać że MLM jest do d**y. Ale ja mam inne zdanie, a najbardziej przekonuje mnie fakt, że sam dla siebie pracuje. Po części rozumiem tych, którym nie wyszło i są sfrustrowani i tu piszą. Ale mi np. powoli wychodzi i to w etyczny, moralny i nadzywczaj spokojny sposób. Powiem Ci szczerze, że Twoje argumenty są dobre, ale odnoszę wrażenie, że są takie wyszukane i "na siłę". Ale na każdy argument jest inny. Stąd ta cała g***oburza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie ma tym co im nie wyszło , tu pisze jeden chory umyslowo i z konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zauwazylam ,ze opryszczka dala mi spokoj.suplementujemy sie od czerwca ubieglego roku z cala rodzinka.ogolnie czuje duzo lepiej.wzmocnil sie organizm.Pytanie do tych specow na forum,czy rozumiecie temat suolemetacja na poziomie komorkowym? ...ludzie macie strasznie plaskia wiedze na tenat wlasnego zdrowia..to jest praca bad naszym zdrowiem I calym organizmie.proponuje tematy polsat care albo zorientujcie sie na jakich stacjach mozna obejrzec tak Madre rzeczy.nie mysli sie do czasu jak zaczyba bolec I trzeba wladowac kase bo trzeba cos wyleczyc.powidzenia zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mlmowców:Dlaczego w urzedach pracy,funduszach gminnych itp. nie daja jakiejkolwiek dotacji,wsparcia dla osób które chcą wystartować (nawet jako bezrobotni)w branży mlm?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest na rękę pańswu. Tak dostaniesz pracę w takim urzędzie gminy to się cieszysz i robisz na szefa i państwo. Dostajesz prace, dostajesz 2500 zł na rękę, a pracodawca, żeby dać Ci te 2500 zł musi wybulić 3018.50. Na co te 518.50zł. Ubezpieczenie społeczne (emerytalne, rentowe, wypadkowe) 454.75, skłaska na fundusz pracy 61.25, fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych 2.50 Teraz sam sobie odpowiedz dlaczego państwo nie wspiera MLM. Dla nich lepiej dać Ci na rękę pare zł, byś robił 8h i wracając do domu robiąc po dordze zakupy (za które też jest podatek), usiadł spokojnie przed TV i oglądał trudne sparwy i dlaczego ja. Państwo jest szczęśliwe, a Ty siedzisz cicho i robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzedy pracy daja etaty a nie propozycje dzialalnosci gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzedy pracy daja etaty a nie propozycje dzialalnosci gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@roblas Mylisz się,nie tylko etaty ale wspierają rokujace(dobry biznes plan to podstawa)inicjatywy gospodarcze ale mlm niestety nie:(Odpowiedz mi dlaczego skoro podobno jest dobrym biznesem i wystarczy go zrozumieć i działać a sukces to kwestia czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×