Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik pogladowy

Czy sa tu jacys Panowie, ktorzy lubia puszyste kobiety?

Polecane posty

Ale co wczesniej napisałaś?To prawda ważne jakim jest się człowiekiem.Jednak otyłośc to dla mnie to nie powód,do zaszczytu bo to już nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Tu się z Tobą zgadzam. Należy dbać o siebie i o kondycję. Bo obojętnie jak piękna kobieta jeśli jest zaniedbana świata nie zwojuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio1 mozesz się odchrzanic :PJa na szczęscie Ci fotki nie wysłałam bo taka głupia nie jestem :PJa uważam że rysy twarzy łatwiej zmienic dobrym makijażem od 20 kilo nadwagi.A kształt nosa oczuw ust nie wybieramy sobie,ale otyłośc to jest zaniedbanie,i niestety niszczy również rysy twarzy jak i owal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Nie pisze ze się szczyce moja otyłością. Ale nie zabije się i nie schowam w mieszkaniu tylko z tego powodu. Mam inne atuty które mogę wykorzystać. I wierz mi ( choć to akurat nie jest dla mnie powód do dumy) wielu facetów widząc moje wielkie piersi Nie zwracają uwagę na resztę. Noszę rozmiar spodni 42 bluzek 46. Ważne by siebie akceptować a ja się akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czym Ty sie chwalisz?Co z tego ze masz piersi,jak zgrabnego ciała brak...uwierz to są faceci którzy lecą na wszystko co się rusza a nie na twoje cyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Ja bym zakceptował dziewczynę która waży 48 kg czy 58 kg ale panna o wadze 80 kg odpada.. Na takie nie zwracam uwagi na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 mozesz się odchrzanic<<< Póki nie powielasz swoich głupot, to jestem miły :). Nawet Cię z uśmiechem przywitałem :). x >>>Ja na szczęscie Ci fotki nie wysłałam bo taka głupia nie jestem<<< Ja nie chcę Twojej fotki, a o twarzy pisałaś na forum, dlatego pozwoliłem sobie do tego nawiązać. x >>>Ja uważam że rysy twarzy łatwiej zmienic dobrym makijażem od 20 kilo nadwagi<<< Są twarze, którym żaden makijaż nie pomoże :(. A 20kg nadwagi można odpowiednim strojem zamienić w 20kg biustu i pupy, które podniecą większość facetów :D. x >>>A kształt nosa oczuw ust nie wybieramy sobie,ale otyłośc to jest zaniedbanie,i niestety niszczy również rysy twarzy jak i owal.<<< I znowu piszesz głupoty, przez które nazywam Cię właścicielką małego rozumku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka kobiet które w młodości były piękne i szczupłe. Z wiekiem zaczęły tyć. Często nie ze swojej winy, a właśnie z powodu różnych chorób. I tak panowie może stać się z waszymi żonami ? I co wtedy, wymiana na lepszy model ? Przecież kryteriów super szczupłości już nie spełnia. Pomijam już fakt, ze kilku kolegów z mojej szkoły, przytyło i to sporo. Nienawidzę tępych ludzi szydzących z czyjegoś wyglądu. Ale los bywa bardzo przewrotny, oj bardzo. Czego z całego serca swego wam życzę. Na swoje otyłe mamusie, siostry też patrzycie z takim obrzydzeniem ? Wasze córeczki też mogą mieć kiedyś taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja bym zakceptował dziewczynę która waży 48 kg czy 58 kg ale panna o wadze 80 kg odpada.. Na takie nie zwracam uwagi na ulicy<<< I BARDZO DOBRZE :D :D :D. x Dla wyrównania WSZYSTKIE KOBIETY nie zwracają uwagi na Ciebie :D :D :D. x Ja jestem miły i dla tych ważących 45 :) i dla tych ważących 90 :). Odpowiadają mi tym samym i dlatego ja mam wybór, a Ty masz marzenia :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Prawidłowo Prawictwo<<< Mindy, ja wiem, ze Twój rozumek jest niewielki, ale popieranie faceta, który GARDZI Twoim wyglądem (wagą) to już jest SZCZYT GŁUPOTY :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio1 i znów pokazujesz swoje chamstwo,twarzy nikt sobie nie wybiera,racja ze czasem choroby przyczyniaja sie do tycia jak i do chudości,ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi jeszcze 20 kg brakuje do tej wagi :Pchodziaż idealna nie jest,zdaję sobie z tego doskonale sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Misio, i sory Ty też obrażasz twierdząc, ze jak ktoś ma szczupły tyłek to facet który nią się zainteresuje nie lubi kobiet. Lepiej się tak czujesz? Że 100kg będziesz wychwalał a obrażał kogoś kto ma niedowagę? x Ważę 43/163. I jesteście sobie w stanie wyobrazić, że moje ciało może być ladne? Znając życie nie, ale jak ktoś napisze "wazę 90kg i jestem sexy" to od razu będziecie spieszyć ze słowami "i o to chodzi, tak trzymaj, nalezy siebie kochac a pewnie jesteś piękna" x To się nazywa HIPOKRYZJA. x I zeby nie było, ja nic do zdrowych osób nie mam, dla mnie waga czy twarz nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Wszystko zalezy od tego co kto ma w głowie. Jednak powoli mnie irytuje to co sie dzieje - zamiast dążyć do rownowagi, promowania TYPOWYCH rzeczy to od jednej skrajności rzuca sie w drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 13:02 to prawda,albo zbyt chude laski albo promuja otyłosc,co do Prawictwa to on raczej daje szczupłe ładnie zbudowane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który lubi grube baby, ma skrzywioną psychikę, jak można preferować stan upośledzenia ciała, prowadzący do komplikacji życia i destrukcji zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio, i sory Ty też obrażasz twierdząc, ze jak ktoś ma szczupły tyłek to facet który nią się zainteresuje nie lubi kobiet.<<< Nie chciałem Cię urazić. Wybacz, jeżeli odebrałaś to jako przytyk do Twojego wyglądu. W modzie propagowany jest wzór chudej, pozbawionej biustu i bioder kobiety. Promują go projektanci ubrań, którzy w większości są homoseksualni. Dlatego jestem na to wyczulony. Byłem z kobietą o szczupłych pośladkach i choć jej pośladki nie były dla mnie nazbyt podniecające, to cała kobieta dawała mi wiele szczęścia :). Każdy ma inny gust, więc z pewnością znajdziesz wielbiciela takich pośladków :). Z drugiej strony prawdą jest, że homo brzydzą damskie krągłosci. Dlatego pozwoliłem sobie do nich nawiązać. x >>>Lepiej się tak czujesz?<<< Czuję się gorzej, bo nieświadomie sprawiłem Ci przykrość :(. x >>>Że 100kg będziesz wychwalał a obrażał kogoś kto ma niedowagę?<<< Nie obrażam ludzi mających niedowagę, tylko twierdzę, że kobiety z nadwagą mogą być piękne i ponętne (co moi oponenci stanowczo wykluczają :( ). x >>>Ważę 43/163. I jesteście sobie w stanie wyobrazić, że moje ciało może być ladne? Znając życie nie<<< A dlaczego nie? Mam dużą wyobraźnię :), a piękno kobiety nie jest uzależnione wyłącznie od wagi i wymiarów ;)> x >>>ale jak ktoś napisze "wazę 90kg i jestem sexy" to od razu będziecie spieszyć ze słowami "i o to chodzi, tak trzymaj, nalezy siebie kochac a pewnie jesteś piękna"<<< A Ty uważasz, ze nie należy akceptować i kochać samego siebie :( ? Każdy ma prawo czuć się pięknym i pożądanym. Obrzydliwi są Ci, którzy mu tego zabraniają i go notorycznie poniżają. x >>>To się nazywa HIPOKRYZJA.<<< Hipokryzją byłoby, gdybym pisał coś innego niż myślę. A ja piszę to, co uważam za prawdziwe. Nie zawsze mogę przewidzieć, jak to zostanie odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Facet, który lubi grube baby, ma skrzywioną psychikę, jak można preferować stan upośledzenia ciała, prowadzący do komplikacji życia i destrukcji zdrowia xxx Kieruj te pytania do Misia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Facet, który lubi grube baby, ma skrzywioną psychikę<<< Wolę mieć WG CIEBIE skrzywioną psychikę, niż byc TAK OGRANICZONYM, by nie rozumieć, że każdy ma inny gust :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Osoba chuda moze byc równie tak samo podła jak gruba,i na odwrót.<<< I to napisałaś mądrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, niezły poziom dyskusji... żenua... panowie i panie, żenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Dziękuję za przytyk, ze moje pośladki mogą być średnio podniecające, ale facet może być ze mną za osobowość -.- x Nie widzisz tego? Że każda Twoja wypowiedź dowala chudszym w imie bronienia grubszych? To jest właśnie hipokryzją. Że jakbym byłą gruba to by było super, a jak jestem chuda to facet mnie może pożądać MIMO CHUDOŚCI. Czemu nie twierdzisz, ze KAŻDA moze być piękna i ponętna? x Pomijam to, że faceta już mam i jedyne negatywne głosy dot. mojej figury padały od kobiet (co zabawne, z reguły grubszych). x Nikt nikomu nie broni wyrażania poglądów, ale TOLERANCJA cechuje się tym ze zwisa nam czy ktoś jest gejem, czarny, wysoki, a nie, że mowimy "niskie kobiety sa lepsze od zyraf" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Tu i tak jest wysoki poziom. Jeszcze nie padły słowa o tłustych maciorach i patyczakowych wieszakach. x Zobacz sobie tematy o niskich i wysokich - tam to jest szczyt kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie znam takich osób,które sa neutralne do wszystkich ludzi,kazdy musi sie do czegos przypieprzyć.Mimo ze sam w top model nie gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Mindy, zawsze mozna próbować jeśli mowimy o kwestiach wygladu, upodobań itd. gdy się nie szkodzi innym. Bo nie mówię o tolerowaniu głupoty na zasadzie "każdemu się zdarzyło prowadzić po alkoholu, nie przesadzajcie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mówuię o wygladzie,kazdemu facetowi cos przeszkadza w sylwetce kobiet niektórych kobiet.Dla mnie to zawsze było norma,że faceci na ogół wola szczupłe a czasami zbyt szczupłe dziewczyny,i się nie rzucam z tego powodu jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×