Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik pogladowy

Czy sa tu jacys Panowie, ktorzy lubia puszyste kobiety?

Polecane posty

>>>Dziękuję za przytyk, ze moje pośladki mogą być średnio podniecające<<< Teraz to już przesadzasz :(. Napisałem o KONKRETYNYCH pośladkach KONKRETNEJ kobiety, które dane mi było kiedyś pieścić. Nie mam pojęcia jak wyglądają Twoje :D. x >>>ale facet może być ze mną za osobowość -.-<<< Z tamtą kobietą spędziłem rok również z powodu jej ciała i tego, jak owe ciało wpływało na moje ciało :P :P :P. x >>>Nie widzisz tego? Że każda Twoja wypowiedź dowala chudszym w imie bronienia grubszych?<<< Nie widzę w jaki sposób dowalam chudszym pisząc, ze każda kobieta ma prawo czuć się piękna :) ? x >>>Że jakbym byłą gruba to by było super<<< Nie, to by tylko oznaczało, że prędzej zwróciłbym na Ciebie uwagę. x >>>a jak jestem chuda to facet mnie może pożądać MIMO CHUDOŚCI.<<< Czy wg Ciebie słowo facet oznacza tylko mnie? Każdy ma inny gust, więc inny miś może woleć chude :). x >>>Czemu nie twierdzisz, ze KAŻDA moze być piękna i ponętna?<<< A czemu Ty czytać nie potrafisz :D ? "piękno kobiety nie jest uzależnione wyłącznie od wagi i wymiarów" - to cytat z postu, do którego się odnosisz. x >>>Pomijam to, że faceta już mam i jedyne negatywne głosy dot. mojej figury padały od kobiet (co zabawne, z reguły grubszych).<<< To tak samo jak grubszym dogryzają zazwyczaj chude :D :D :D. x >>>Nikt nikomu nie broni wyrażania poglądów, ale TOLERANCJA cech*je się tym ze zwisa nam czy ktoś jest gejem, czarny, wysoki, a nie, że mowimy "niskie kobiety sa lepsze od zyraf" .<<< Poza gejami łapiącymi mnie za dłoń i pannami, które chcą na siłę mnie zmieniać, to ja jestem na prawdę tolerancyjny :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
A ja wiem, ze większe biusty też są fajne, ale no życie, przy niskiej wadze ciała to rzadko się zdarza (aczkolwiek raz widziałam zdjęcia takowej damy na balkonetce, raczej operacji nie miała - fenomenalna figura :) ). Jednak raczej nie mówię jak to komuś biust będzie sięgał kolan :P (po ciąży i małe mogą sflaczeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze sa faceci którzy maja w du/pie jakie kobieta ma wymiary,ale nie mówmy że osobysa takie atrakcyjne,otyłosc nie ważne w jakich miejscach się rozkłada jest nie estetyczna delikatnie mówiąc.A Ty Misio tak Cie denerwuje te szczucie otyłych kobiet?A sam jedziesz po osobach o których zielonego pojęcia nie masz,co do projetkantów sie zgodze ale tylko dlatego bo szczuja często zbyt chude dziewczyny wmawiajac im ze sa za grube.Ale jeśli młoda osov ba ma problemy z powazną nadwagą badz otyłoscią,to takie szczucie jest tylko dla jej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Misiek, ja pisze jaki jest wydźwięk Twoich postów dla osoby chudszej. Skoro w konkretnej dyskusji, używasz konrektnych argumentów to robią konkretne wrażenie. Skoro nie chcesz sprawiać takiego wrazenia to przestań palić głupa i zastanów się jak formułować zdania by odzwierciedlaly w pełni to co masz na myśli i byś przez 10stron nie musiał się z nich tłumaczyć co robisz nieustannie (i to nie tylko mi). x Nie trzeba wcale umniejszać jednym by dowartościować drugich (co pokazuje przykład 112kg kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misiek, ja pisze jaki jest wydźwięk Twoich postów dla osoby chudszej. Skoro w konkretnej dyskusji, używasz konrektnych argumentów to robią konkretne wrażenie. Skoro nie chcesz sprawiać takiego wrazenia to przestań palić głupa i zastanów się jak formułować zdania by odzwierciedlaly w pełni to co masz na myśli i byś przez 10stron nie musiał się z nich tłumaczyć co robisz nieustannie (i to nie tylko mi).<<< Nie można sformułować zdania, które będzie dowartościowywać pulchną kobietę (ze względu na jej pulchność) nie dyskryminując przy okazji kobiet, które opisanych w "dowartościowywaniu" elementów urody nie posiadają :D. A przepraszam osoby, które poczuły się urażone, bo nie urażanie ich było moim celem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Tak jak pisałam ważę 85 kg i kocham siebie. Szkoda, że niektórzy mają taką niską samoocenę, że jedynie obrażanie innych potrafi im ją na chwilę podnieść. Przykre to. Każdy ma inny gust. Znam dziewczyny szczupłe i niskie a piękne i cudowne jak i grube i brzydkie. To nie ma znaczenia. Co innego być chorobliwie otyłym i objadać się dalej w nieskończoność a co innego mieć parę kg więc lub być otyłym przez chorobę. Ja jem dużo mniej od moich szczupłych koleżanek, widać to w pracy. po pracy jadam tylko obiad i to tyle. A jednak mam nadwagę. Nie umiem jej pokonać (oczywiscie poza drakońskimi dietami, których nie uznaję i nie będę stosować) więc akceptuję moją nadwagę, skupiając się na moich atrybutach których mam duuuuużo więcej :) Nie zamykam się w sobie, odpowiednio się ubieram, ba kupuję odpowiednią bieliznę by i rozebrana wyglądać ponętnie. Dbam o skórę. Mój męzczyzna pragnie mnie a koledzy mu zazdroszczą. Mimo mojej tuszy mój wyląd komplementują też szczupłe koleżanki. Ale najważniejsze jest to, że ja akceptuję siebie i o siebie dbam. Generalnie wyglądam podobnie do tej pani tutaj. http://zaskakujaca.pl/3235/kobiety_z_lekka_nadwaga_maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>On Ciebie nie posłucha,on woli obrażać to mu jakaś frajdę sprawia.<<< Ja Ciebie nie obrażam, ja tylko płączę nad ograniczonością twoich poglądów :(. I jest mi naprawdę smutno, że żyjesz w takim świecie, który swoimi chorymi zachowaniami sama stworzyłaś. Nie zmienia to faktu, że nie mam ochoty odpisywać na Twoje maile, jeżeli obrażasz w nich moich dobrych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
"Nie można sformułować zdania, które będzie dowartościowywać pulchną kobietę (ze względu na jej pulchność) nie dyskryminując przy okazji kobiet, które opisanych w "dowartościowywaniu" elementów urody nie posiadają " x Nie wiem kto tu jest ograniczony, a to właśnie pisaleś do jakiegoś interlokutora. Wiesz co to dyskryminacja i umniejszanie? x Mindy, chyba masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Generalnie wyglądam podobnie do tej pani tutaj.<<< I tak wygląda prawdziwa kobieta :) :) :) x Mniam :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Mindy, dyskusja z Toba nie ma sensu. Pytanie w topiku brzmi: "Czy sa tu jacys Panowie, ktorzy lubia puszyste kobiety?" A nie: " Co szczupłe kobiety sądzą o puszystych"? Opisałam swój przykład, osoby puszystej, która nie narzeka i nie narzekała na powodzenie. Dla autorki topiku powinno być tu budujące, może mobilizujące do zmiany ubioru, zadbania o siebie jeśli tego nie robi. Twoja krytyka, świadczy tylko o Twoim ograniczeniu co może mi nasuwać wniosek, że ważę aż tyle więcej niż Ty gdyż mam CIĘŻKI ROZUM a nie malutki rozumeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Wiesz co to dyskryminacja i umniejszanie?<<< W odróżnieniu od Mindy wiem :). Niemniej jednak czyta to bardzo dużo RÓŻNYCH osób i dla niektórych użycie słowa dyskryminacja jest dużo bardziej czytelne od słowa umniejszanie. Poza tym pasuje do kontekstu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 mam pytanko,z jakiego Ty znaku zodiaku jesteś?<<< Publicznie nie odpowiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy
Dobrze, jak się założy temat "co panowie sądzą o szczupłych" to można tam pisać "bycie szczupłym jest najlepsze, a nie bycie grubym. Na grube lecą tylko Ci co im ich wielkich mamuś brakuje"? A jak ktoś grubszy powie, by się ogarnęli to ma wypierdalać? :) x Także miłego kółka wzajemnej adoracji życze.Warto jednak pamiętać, ze to jak traktujemy ludzi prędzzej czy później do nas wróci. x Ale popierać ubóstwiania anoreksji czy chorobliwej otyłości nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Ja też nie wyglądam na 85, jeśli kogoś zapytam o wagę moją każdy daje mi ok 75 kg. Ale tak jak mówiłam sporo cwiczę. Właściwie 5 razy w tygodniu, plus dużo wody piję, plus dieta no i jestem dość jędrna. I mam rozmieszczenie kg całkiem równe, proporcjonalne. No i ten spory biust bo 80G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiesz o osobach które ważą 85 kg , a wygladają na 100 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Może ta pani ze zdjecia też ma 85, ale u niej wszystko jest w brzuchu. Ma wiekszy niż biust. Liczą się proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Jak powiecie mi jak wkleić własne zjecie tu jestem gotowa dać moje, bez twarzy (choć mi się ona podoba). Ale generalnie chodzi o to by nie oceniać ludzi patrząc gruby, chudy, biedny bogaty, wysoki, niski. Ważne jest to co sie ma w serduchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz na fotosik.pl i klikasz dodaj zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosć14141414 kobieto szanuj się!!!!!!Masz faceta a chcesz tu dawac swoje nagie zdjęcie?Ja nawet jakbym miała idealne wymiary to bym nie dawała swojego nagiego zdjęcia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141414
Zdjecie w kostiumie kąpielowym. Widziało mnie w nim w tym roku mnóstwo osób na plaży. Więc jak zobaczy jeszcze kilkadziesiat wiecej niż sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×