Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna_Nitk

Wiecie co? Zakochałam się w Psełdonimie.

Polecane posty

Gość Panna_Nitk
"Spoko", jak mawia aktualnie gówniarstwo (i nie tylko, pojęcie "gówniarstwo" należy odnosić nie tylko to gówniarstwa w sensie wiekowym, ale również do gówniarstwa w sensie mentalnym), ni więc, Panno_Nitk, jako się rzekło - "spoko". Trzymam rękę na pulsie i nie pozwalam, aby sytuacja wymknęła mi się z ręki. Panny przebierają z nogi na nagę w swojej panieńskiej nadziei i naiwności, że może łaskawie skłonię ku której moje oko. A co za myśli, co za marzenia i fantazje kłębią im się pod ondulacjami, cóż, jako zakochanej kobiecie, wyjaśniać Ci nie muszę. Tymczasem idę malować, ponieważ muszę coś wreszcie skutecznie zmalować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Taaaaaaaaaaaa, puchy, jak zwykle o tej porze dnia. No i kiedy się weźmie pod uwagę piękny, majowy wieczór. Kląskanie ptasząt (a zwłaszcza słowików), odurzające zapachy maciejki i niezabudki, ścielące się cienie nadchodzącego wieczora, to cóż się dziwić nieobecności rozamarzonych, niewieścich serc, zajętych mniej lub bardziej skutecznym bajerowaniem w realu? :-) Udanych łowów, moje panny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Z ta maciejka troche przesadzam, bo to jeszcze nie pora ale co by nie pisać :) Maj to miesiąc zakochanych. Najpiekniejszy z miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Dla wrażliwej, poetyckiej duszy, każdy czas jest dobry dla kwitnącej maciejki. Wystarczy mieć nieco lirycznego serca i szczypty wyobraźni. Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Po co te ślozy o porannym, majowym czasie? Czyżby brak nocnego spełnienia i ponura perspektywa na kolejną noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Pseldnimie, od lutego w szufladzie kuchennej moja maciejka czeka na zasianie. Ciesze sie, ze moge te milosc dzielic z Toba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
ech i ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Być może nasza miłość do maciejki, drogi Mólierze, dałaby się sprowadzić do wspólnego mianownika, ale z polszczyzną chyba by już tak łatwo nie było. Co to? Nie chce Ci się pisać literek z polskimi ogonkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
Aż muszę sobie poczytać posty Psełdonima, żeby sprawdzić, co jest w nim intrygującego. A nuż (nóż?) widelec i jak się zakocham w nim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
:D Grzesznie poczytam juz sie nie wtrancając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
Już sobie poczytałam i wyrobiłam opinię ;) Powodzenia wszystkim Artemidom, które polują na Psełdonima :D Ja idę zakuwać matmę -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Mogłoby być jeszcze: "nusz", "nurz", "nósz", "nórz", a "widelec" każdorazowo w jednej postaci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Zakuwać matmę? A na jaką cholerę? Co da zakuwanie matmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
@Psełdonim:Może będę nietaktowna,ale zapytam:czy w realu też masz takie otaczające cie grono wielbicielek, które wszem i wobec ogłaszają wszystkim swą wielka miłość do twej osoby? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Przyjmujemy, Kadarko, do wiadomości, iż posiadasz pewne zapasy maciejki. A jak tam z perspektywą dzisiejszej majowej nocy? Posiadasz atrakcyjną perspektywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
Co da zakuwanie matmy? Wakacje. Szczęśliwe wakacje. Człowieku,ja sie bronię przed komisem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co mam perspektywę pięknego, majowego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Muszka? Już jesteś po matmie? Ale skoro chcesz wiedzieć, to proszę. Owszem. Posiadam. No nie wiem, skąd to się bierze, ale od babskości otrząsnąć się czasami wprost nie idzie. Taki jest już ten mój psełdonimiowy los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
To tak, Kadarko, jako dobry obiad, le bez perspektywy smakowitego deseru, który jest ukoronowaniem dobrego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
@Psełdonim Przed.Dzisiaj nie poszłam specjalnie do szkoły,żeby sobie uzupełniać wiadomości na całoroczny , a jutro mam ten cholerny sprawdzian :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Może niespodzianka. Skąd to mogę wiedzieć, skoro nie ja organizuję ani popołudnia, ani wieczoru. Nie ja też będę rozczarowany, jeśli jednak deser się nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
''Psełdonimowy los'' powiadasz :) Przynajmniej masz w czym wybierać,jeśli tak jest naprawdę -nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Cóż, Muszko, obym się okazał marnym prorokiem, na tyle, na ile znam się na rachunkach a znam się na tyle, żeby wiedzieć, iż liczenia ułamków w ciągu jednego dnia się nie nauczysz. :-) Czekają Cię więc dość parszywe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Wolność wyboru może stać się niekiedy przekleństwem. Sama rozumiesz: "osiołkowi w żłoby dano..."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×