Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna_Nitk

Wiecie co? Zakochałam się w Psełdonimie.

Polecane posty

Gość Psedłonim++
Owszem, właśnie Ty, skoro sama piszesz o atrakcyjnie szykujących się porach dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
Tak się składa,że w ułamkach jestem niezła drogi Psełdonimie :P Ty mi tutaj nie prorokuj, tylko z racji że już mnie chyba trochę lubisz zapewne :D bo nie wyznaje ci żadnych uczuć nie chołubię itp ^^ -pomódl się raczej o moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Psełdo, jak zwykle zbyt dużą wagę przywiązujesz do jednej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Psedłonimie, aby mi sie chcialo, musialabym miec jakas zachete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
(Osobiście wolałbym, żebyś była niezła w całościach, a nie w ułamkach.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Ja przywiązuję wagę do tego, co czytam, czyli do tego, co jest napisane wprost i między wierszami. A co czytam, to widzę, a jak widzę, tak i rozumuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Mólierze, doradza Ci się na zachętę, walnięcie sobie duszkiem walnięcie podwójnej lufki a zapał, zachęta oraz natchnienie same się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Raczej nie widzi, czego nie chce dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
Nie no uczyłam sie wcześniej coś tam teraz przeglądam stare zeszyciki od matmy i przypominam sobie co nieco. Ciesz się,Psełdonimie,że masz za sobą szkołę średnią i raczej nie miałeś matury z matmy. Skąd wiem? Zgaduję ;) Każdy ma swoją piętę achillesową . Mam wrażenie,że ty etap edukacji w szkole średniej masz już dawno za sobą,więc masz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka94fly
''Każdy widzi to,co chce zobaczyć'' O tak.... Idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Że niby, iż co? Kadarko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Muszko miła, jestem absolwentem liceum o profilu matematyczno-fizycznym, znaczy absolwentem klasy o takim profilu, gdzie mnie nauczano (oprócz liczenia ułamków) tajemnic dotyczących liczb zespolonych, paradoksu liczb urojonych, rozwiązywania skomplikowanych równań różniczkowych oraz tysięcy innych dziwolągów. Egzamin maturalny miałem z matematyki na poziomie o jakim się teraz nikomu nie śni. :-) Egzamin zdałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga
a ten cymbał znowu się przechwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Psełdonimie, sposób w lufkami na mnie nie działa. W ogóle co to za dziwny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga
A próbowałeś go, Mólierze? A może dawka była zbyt słaba albo destylat nieodpowiedni, lub o zbyt słabym stężeniu a może wszystko na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Mullier jest płci pięknej. Nie mam w zwyczaju pijać o poranku, tymbardziej do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Co nie zmienia postaci rzeczy, Mólierze, że jednak masz w zwyczaju pijać. Żeby pijać z umiarem, trzeba posiadać silną wolę, żeby potrafić przestać. A skoro z komputerem potrafisz rozmawiać, to dlaczego wzdragasz się z przepijaniem do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Wieczorem to juz pora na relaks wiec i lampeczka czerwonego trunku, cos delikatnego do tego, by podniebieniu dogodzic, ciepło świec i moze cos dla ostatniego zmysłu jakim jest słuch. kto to wie, co wieczór ze soba przyniesie. Noc jeszcze wiekszą jest zagadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
zaproszę Kadarkę :) Bedzie nam raźniej i moze byc przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A będzie z sześć tygodni temu jak zasadziłam cebulki szczawika. W doniczce, na parapecie. Na dziś dzień jest dziewięć listków na dość długich łodygach. Czy można je przenieść do ogrodu? Czy będą bezpieczne i się rozmnożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się, że w grunt jak najbardziej. :) A jeszcze bardziej, że te listki można konsumować. Wiedział kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Nie w tym rzecz. Umiar mnie nigdy nie zawiódł. Jak już pić, to z Kimś namacalnym i żywym. Widzę, że klona się dorobiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Noc dla Kadarki, Mólierze, żadną tajemnicą już nie jest. Ona sama wie, że noc, oprócz snu (oby), nic szczególnego jej nie przyniesie. Swoją drogą, cóż, nędza, skoro nie masz innej perspektywy niż noc spędzona przy wini z drugą kobietą... Co to? Kadarka w alkoholowym uniesieniu oszołomieni serenady będzie Ci śpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuIlier
Nie mam scenariusza :) Mysli luźne rzucam i czekam. Dopiero słonce południe pokazuje, zegar 12 wybija :) Do wieczora wiele moze sie wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadam ci mój klonie - zaprzestań prób podpisywania się moim peudonimem. Psedłonimie, nie ma to jak noc spędzona w ciszy i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuIlier
:classic_cool: to silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem święcie przekonana, klonie, że potrafisz się przemóc i wystąpienie w swojej prawdziwej postaci będzie dla ciebie tylko okazją do pokazania swego szlachetnego i dobrego oblicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×