Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

moja waży w każdym miejscy tak samo. a stawiasz ją na twardym podłożu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamówiłam na allegro .Jakąś taką zwykłą to może ja nadal warze 108kg!:D:( No w pokoju na panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było kupić w sklepie. te zwykłe nie są wiarygodne chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką dziwną wagę, ważę sie w przedpokoju gdzie są równiutkie płytki a w zależnosci od miejsca różnica w wadze to ok. pół kilo. Pytałyście jaka to dieta - najprostsza mż, staram sie nie przekraczać 1200kcal, a najlepiej wyrobić w 1000kcal i do tego ruch codziennie a 3 razy w tygodniu siłownia. Plus około 3 litry płynów w ciągu dnia. Jem lekko i pożywnie, ale sądzę, że jeśli najdzie mnie ochota na zgrzeszenie to to zrobię i odliczę sobie "grzeszek" od bilansu kcal. Wcześniejsze diety (kapuściana, dukana, kopenhaska) padły właśnie dlatego, że czegoś mi w nich brakowało i nie sama świadomość że nie można potęgowała ten brak. Teraz jest inaczej i oby tak zostało jeszcze przez najbliższe 25 kilogramów. Poczytałam trochę co pisałyscie, pisałyście o problemach finansowych - współczuję i doskonale wiem co przeżywacie. My z moim M też zaczynaliśmy wspólne życie jak przysłowiowi "gołodupcy", a teraz powodzi nam się całkiem dobrze. Ważne żeby być razem i się wspierać a reszta się ułoży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak jak pisałam.... jeśli nic nie ubyło-pełna mobilizacja na weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale chyba dobrze pokazuję będę stawiać w jednym miejscu i już:) Uciekam do R:P Dobranoc Jutro będę wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam stopkę i uciekam spać bo jutro znów będę niewyspana w pracy;/! Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior9022
Witam Was dziewczyny... Ja zaczynam myslec nad dieta tzn juz sobie cos tam wprowadzilam do swojego menu :) np chleb zytni wszystko light i woda 1,5 l dziennie. Ja bym chciala schudnac 30 kilo. Niestety nie wiem jaka diete zastosowac:( To moja pierwsza dieta i pierwsze prawdziwe odchudzanie. Jestem mloda mama i po ciazy przybralam i chce teraz te 30 kilo zrzucic tylko nie wiem zbytnio jak !! Nie znam zadnych diet ani cwiczen (nie mialam z tym stycznosci) Prowadze siedzacy tryb zycia zajmuje sie corcia... ruch jakis tam mam bo chodze na spacery z dzieciaczkiem ale mieszkam w Angli a tu czesto pada wiec tez te spacery nie sa zbyt czesto. Prosze Was o jakas rade, pomoc. Bylabym bardzo wdziecczna :) Pozdrawiam serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc poziomeczki!!!! Ja na nalusienka nimutke:) Jade kochaniutkie,mam nadzieje,ze troszke pomyslicie o mnie i nie zapomnicie;D bo w innym wypadku bede plakac!!!! Zycze Wam mile kobietki milego Wochenende i do zobaczyska w niedzieke wieczorkiem,najpozniej w poniedzialek rano. Pa.pa """kocham """was i juz tesknie!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzior-witam, ja nie mam jakiejś specjalnej diety, poprostu mniej jem;), wogóle nie jem chleba, ziemniaków, słodyczy itp;), duzo warzyw, kefiry, twarożki i ruch:) ja tez siedzę z dzieckiem w domu i nie mam za wiele czasu ale staram sie przynajmniej 4-5 razy w tygodniu jeździć na rowerze tak 15-16 km;) Ja juz po kawce i sniadanku, zaraz jadę na zakupy bo w lodówce pusto;) Paseczki-miłego pobytu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ancymonisia super spadek aż mi jest wstyd bo ja kilogram w dół i stoje w miejscu ale jutro mam nadzieje,że już będzie coś mniej na wadze gdyż dziś już się ostro ograniczam. Mjluska i Mimisia trzymam kciuki za wasze ważenie,pewnie też mnie zawstydzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiu 68,5 na wadze, ale zbliża się @ i czuję się spuchnięta, więc się nie przejmuje zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska bo nie masz czym,zważ się po i już na pewno zanotujesz spadek:) Ciągle siedze po 10 godzin w pracy i już ledwo wyrabiam psychicznie,tym samym nie mam w ogóle czasu ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiu ale @ dopiero za tydzień, zważę się jutro lub w sobotę, bo woda schodzi. piję dużo i często odwiedzam toaletę, a wczoraj niestety woda się magazynowała. żeby się zważyć po @ musiała bym poczekać 2 tygodnie. nie mogę tyle czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!! Co tutaj takie pustki???:( ja wróciłam z pracy teraz zjadłam obiadek i biore się za czyszczenie okna i porządek w pokoju:) Ja @ dzisiaj powinnam dostać jak nie dostanę do soboty to się zważę bo i tak nie wytrzymam:D No ja wczoraj tyle piłam i dziś też i do wc chodzę co pół godziny najbardziej mnie to wkurza w nocy:( Dzisiaj w planach jeszcze bieganie 2 km:)Rowery i brzuszki:D Już 15 dzisiaj zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stanowczo za mało ruchu :( jeszcze w taką pogodę to ani rusz z domu z jak nie ma potrzeby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska przecież kręcisz hula chop bardzo długo inne ćwiczenia też przecież robisz! Od soboty ma być ciepło to wszystkie będziemy siedzieć cały dzień na dworze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale brakuje mi normalnego ruchu, dlatego bardzo chcę iść do pracy. wychodzić codziennie z domu, coś robić... bo w domu zrobię co mam do zrobienia, jakieś sprzątanie, pranie, gotowanie i tylko wieczorem ćwiczenia. jak jest cieplej to jeszcze wyjdę z małym na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie naszykować 2 szklanki wody z cytryną, bo za 20 min muszę wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz na nowym domku tak szybko pisze moj pojechal na rozmowe o prace a ja mam wszystko na glowie a poza tym pije 2 lampke szampana ktora dostalam na urodziny prawie 2 tyg temu dzis grzesze ale zjadlam tylko 1 wase od rana nie mam czasu nie wiem gdzie co jest i nadrabiam ale od jutra juz nie pije i wg to moj pierwszy grzech od poczatku diety :( mam wrazenie ze was przez to nie zawiodłam ? buziaki kochane :*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinko nie żartuj :) pij szampana na zdrówko :) ja w niedzielę lampkę wina czerwonego wypiłam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by było jak by mi młody teraz usnął, bo mam natchnienie do ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na kolację zjem chyba tylko kawałek malutki chleba gwarka i ananasa a ile Go mogę zjeść??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia. u mnie na kolację serek wiejski ze słodzikiem i pomarańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak pełna, jak bym pochłonęła gorę żarcia... zjadłam sporo a nisko kalorycznie, a i bardzo dużo piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×