Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam, nie pisze bo w dzien brak czasu a wieczorem wciagnieta jestem w ogladanie pilki, niestety juz bez naszych, jesli chodzi o diete gorzej niz zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Kochane:) Ja już w łóżku jutro znowu trzeba wcześnie wstać:(z dietą oki choć zbliża się @ i czuje się jakąś spuchnięta:( Diabełku musimy walczyć razem! Paseczki w końcu wróciłas do Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie wszystko okej:) wiadomo lato to nikomu nie chce się siedziec przed komputerem ale mam nadzieję że przetrwamy:) Ja się mecze i pisze z telefonu sorki jak są byki:(mam nadzieję,że szybko mi naprawia laptopa.:( Uciekam spokojnej Nocy Wam życzę:-) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie wszystko okej:) wiadomo lato to nikomu nie chce się siedziec przed komputerem ale mam nadzieję że przetrwamy:) Ja się mecze i pisze z telefonu sorki jak są byki:(mam nadzieję,że szybko mi naprawia laptopa.:( Uciekam spokojnej Nocy Wam życzę:-) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas deszczyk-ale to i dobrze bo trzeba trochę oddechu po tych kilku dniach upalnych;) Dietka jest, mam nadzieje ze wytrwam:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo i podpisuję listę :) Macie już plany wakacyjne? Zarezerwowane jakieś Bermudy, Hawaje, Malediwy? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:) co za pogoda:( a miało być tak ciepło ech ciekawe gdzie u nas ledwo 16 stopni:( Co do wakacji to my jedziemy na 3tygodnie nad morze chcieliśmy też w góry ale czas pokaże:) a wy Laski jakie plany? :) już ostatnio pisałam o tym ale zero odezwu było niestety;) Natalka i reszta Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piatkowy poranek!!! Jestem po sniadanku: pomidorek,rzodkiewki,jajo na twardo musniete lekkim majonezem,papryczka czerw,2 plastry wedliny drob. Wlasnie dzwomil moj A. i powiedzial ,ze z przyczyn niezaleznych od niego jedziemy na Ranczo jutro po mojej pracy.Mnie jest ganze gal ,aby jechac!!!:)Wiec dzisiajszy dzione na luzie,moze pojde polatac po sklepach. Miluska-malo cie widac! Diabelku-odzywaj sie dziewczyno czesciej! Mimiska:) Poleczka:) Bilurbinka:) Czarna:) Natalinka-nie-chudzinka:) Pysia:) Jesli ktoras przegapilam ,sorki dziewczynki,hahahahahastarosc nie radosc!!!hahahahahahahaha cmokam was slodziutko,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przpraszam , ze nie pisałam ale jakos ostatnio poprostu brak checi. u mnie caly czas dietkowo jutro sie ważę i zobaczymy (choc mialam chwle załamania) ale nie obzerałam sie. Ostatnio tez nie dogaduje sie z moim M strasznie mi działa na nerwy. A po drugie jestem wykonczona bo mała sie zrobiła strasznie nie dobra marudzi caly dzien a ja musze wszystko ogarniac (kobieta ma jednak przejebane!) a w oczach faceta i tak nic nie robi :( juz sie nie moge doczekac lotu do polski na slub odpoczne troche bo przeciez ile czasu mozna byc robotem? juz mi glowa peka szczerze mam ochote sie spakowac i wracac do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntalinka ale
Ty masz wage straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,a kuku!!!! Jestem jescze -hahahaha Mala zmiana planow ,jedziem y jutro z rana na Ranczo.Dzisiaj moj A.ma przeciez mecz ,graja Miency,wiec same rozumiecie:D:D:D Natalinko-mam nadzieje,ze troche odsapniesz w Polcse,ja tez zawsze w Polsce odpoczywam!!! Trzymam kochana kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane laseczki z ranka !!!! Na 1 sekundke tylko dac was slodkiego buziaka i zyczyc wspanialosci ijuz wypadam,melduje sie w poniedziale -raniutko:D,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!:) Stopka już poprawiona troszkę jestem zawiedziona,bo myślałam że będzie już 7 no,ale muszę jeszcze troszkę poczekać:(nie było roweru bo non stop deszcz to i waga nie poszalała:) Paseczki miłego wypoczynku:):):)i do poniedziałku!:) Laski odezwijcie się!:) Ja lecę sprzątać za oknem w końcu słoneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoszki u mnie juz stopka tez zmieniona na lajcie mi sie to podoba :) dajcie mi wiare , ze te 5 kilosow zejdzie do 17 lipca bo sie zalamie :) moj mi komplementy prawi i wiekszosc ludzi jest mi bardzo milo. moja budowa ciala wskazuje na to ze najlepiej mi bedzie z waga 75-80 kg wiec walcze dalej do 2013 musze to osiagnac a jak ten topic padnie to leżę bo kto bedzie mnie wspierał ? buziaki laseczki :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka pięknie Ci lecą kilogramy w dół lepiej zostań przy tej diecie co jesteś po co eksperymentować? a te 5 kg do 17 na pewno Ci zleci!!!!!!! Zobaczysz!!!!!:* Topik nie upadnie na pewno!!!!! ZAPRASZAMY NOWE WYTRWAŁE LASKI DO NAS!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyglądu to mi też mówią,żeby już tak zostało ale ja się zawzięłam i walczę dalej!:D Nie mam jakiegoś specjalnego celu,ale na pewno mniej niż 80 kg!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Melduje sie i ja:) Dietkowo tak sobie, ale od poniedzialku biore sie do ''roboty'':) Zaraz do tatusia mykam:) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja po zakupach ale ciuchy dzis wyrwalam a co najlepsze kupilam sobie spodnie jeansowe czarne rozniar 16 -44 jestem w szoku sukienke sobie kupilam i 2 bluzki i torebke jestem zadowolona musze sie jakos do Polski ubrac :D:D bo mam same stare rozciagniete ciuchy :) i tak nowe kolekcjonuje od poczatku miesiaca.... DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIE NO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czasami kupie cos w new looku a czasami na zwyklych przecenach albo w lumpkach tu w uk lumpki wymiataja maja ciuchy jak nowe i cenowo mozna wyczaic cos super rzadko sie zdarza ze kupuje teraz drogie ciuchy poniewaz boje sie ze wszystko bedzie za małe ale zakupy mi sie udały. Ostatnio bylam w PRIMARKU i tez sie super ubrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski Akurat wstaliśmy!:D A co w końcu niedziela:P Piękna pogoda zjemy obiadek i caaaały dzień na dworze niestety o 21 R jedzie do roboty:) Natalka to podeślij mi jakieś bluzeczki :D Bo mam praktycznie wszystkie za duże:P a ich zmniejszyć niestety nie idzie:(:P tak czekam aż siódemka się pojawi:P reszta dziewczyn pewnie ostro weekenduje:D Ja zaczynam od czwartku teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slodziutko!!!! Mimiska-gratki,juz nie dlugo bedziesz miala swoja upragniona 7-meczka!!!! Natalinka-ty tez dasz rade ,tez pieknie sobie rdzisz!!! U mnie dietkowo bez zmaim zadnych zwytej ,ale tez po wypadzie zadnych znizek .niestety.Dobrze jest jak jest!!!!:):):) W czwartek jedziemy na Ranczo na dluzej,na cale 2 tygodnie!!!:DBardzo sie ciesze,ze wszystko bedzie bez pospiechu.Przydotowania do sobotnich moich urodzim robir ze znajomymi juz w piatek.Modle sie tylko o sobotnia pogode.Do 30.06 jeszcze troche i mam nadzieje,ze cos z tej pogody cos bedzie;P:P Pozdrawiam znowu slodko i do pozniej!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i ja:) Dietkowo narazie ok, oby tak dalej. Pogoda ładna więc zaraz zmykam z małym na spacer. miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×