Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość trollo
ta stronka jest stara. To było modne 2-3 lata tem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
niezła ściema.Identyko temat juz kiedys był.Tez facet miał być z kumplem na delegacji,a okazało sie ze kumpel jest w domu.tez miał stłuczke.Matura zaliczona i sie nudzi młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turnnnme onnn
W sumie sie nie dziwie że Cie moze zdradzac bleeee te "misiu pysiu" jak do małego dzieciaczka. zawsze rozamwiwąłjac z nim na każdą rzecz mówisz zdorbiniale? Gdzie ta kobiecość??? Kobieta powinna byc pociagajaca tajemnicza i uwodzicielka a nie jakas "cukierkowata". Teraz mozesz sobie pomyslec jak wyglada kochanka- przeciwieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do turnn....
a skad ta pewnosc ze tak do niego mowi? moze tu pisala o nim z szyderą? ale nie wiem czy wiesz co to szydera, cynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczyl Marcin Marcina
turnnnme onnn ....Kobieta powinna byc pociagajaca tajemnicza i uwodzicielka a nie jakas "cukierkowata". Teraz mozesz sobie pomyslec jak wyglada kochanka- przeciwieństwo. na pewno wygladasz na kurwe,stara wyge co umie wyciagac kase za dupe wygladasz pewnie jak szczur z malymi oczami i waskimi ustami jak taki paszczur moze byc pociagajacy? facet lubi dymac cie idiotko,to tylko sport,a ty lala do dmuchania ty gdybys nawet chciala to nie bedziesz cukierkowata jak autorka i ona nie musi chowac sie z dala od ludzi tak jak ty to robisz gdzie masz swoj burdelik? w plenerze? cha cha cha suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
do Marcysia12...wstaję rano do pracy, a dzisiaj szczególnie dużo wcześniej, by sprawdzić co sie dzieje tutaj u Was .Wróciłam i jestem z wami...pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
To jest temat dla bezrobotnych grubych locszysk którym można wcisnąć każdą bajke, łykacie wszystko jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Jesteście głupie że w to wierzycie. naiwne babska. Zaraz chłop z roboty wróci śmierdzące lenie obiad robić, albo choć parówek zagrzejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buławattbb
To są debilki że w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdddeavce
no i co ci do tego, zesmy grube , brzydkie i bezrobotne? i czytamy sobie to prowo, przeszkadza? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
Witam Marcysia12....no właśbnie siedze jak na szpilkach...kurde, szybko obiad i ...czekam...oby tylko wszystko sie juz wyjasniło...kochana samo zycie...aaaaaa podziwiam Ewę...silna z niej kobitka!!! pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
witam🌼 :D;) do tych wszystkich co to tak krytykują że provo nie ma znaczenia liczy się fun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
no Ewcia odważnie oby Wam się wiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
Autorko no wbijaj tu wieści;) pewnie chłop nadgodziny trzepie a ta myśli że bara bara:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
ło matko i córko...cisza... szerloka napisz coś, zlituj się ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
ja nie wiem jak wczoraj wysłałam info z prośbą o usunięcie no ale to nie zadziałało:O babeczki kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
chyba jest bara bara z misiaczkiem...i nie ma czasu na wpis...dobrej nocy do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdajmdajmwj
halo? Jestes autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Autorki
To straszne!!! Weszłam tylko nachwile, Kasia czyli autorka miała straszny wypadek samochodowy walczy teraz o życie. Dała mi wcześniej link do tego forum dlatego wiem że tu była. Pozdrawiam was Serdecznie jutro się odezwe i powiem coś wjęcej o stanie Kasi. Pozdrawiam jeszcze raz, to nie żart naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledząca detektywke
O kurwa to straszne, ja pierdole, ale mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provo nie provo dobrze
sie czyta:)autorko odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn-ori
Czasem dobrze jest nie robić nic, nie szukać, nie sprawdzać, nie kombinować tylko obserwować sytuacje im facet pewniej się czuje tym mniej się chowa ja odczekałam pewien czas i miałam czarno na białym co jest grane. Pewien był, że trafił na słodką idiotkę która nie zauważa drobnych wpadek a tu peszek, wyszło szydło z worka. www.my.oriflame.pl/ania-ori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
A ta kretynka znowu tu pierniczy o wypadku...chora baba..zal mi je...do lekarza babo szybko...dobrej nocy babeczki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opipli
Skonczyl sie polot pisarski i autorka musiala odejsc na jakis czas , moze ja znowu natchnie . Powodzenia w sledzeniu tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×