Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amandaa155

nienawidze siebie !!! juz nie wytrzymuje !!

Polecane posty

Gość miszkowata
Dziewczyno, nie panikuj i przestań gadać bzdury, że nienawidzisz siebie :O Przecież koibetki piszą ci, że piły i imprezowały, a dziecku NIC nie jest! Ja sama, mimo świadomości, że prawdopodobnie zaszłam w ciążę, jeszcze w weekend przed zrobieniem testu piłam alkohol i to nie piwo. Syn zdrowy jak rybka. Łożysko na tym etapie się nie wykształca, więc dziecko nic od ciebie nie "wzięło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pilyscie pewnie do 4 tyg od miesiaczki,a ja az do 6 :-(:-( czyli 4 od zaplodnienia !! a wtedy juz chyba jest lozysko...zreszta wszedzie pisze ,ze te pierwsze dni po zaplodn sa szczegolnie niebezp ,a ja wtedy czesto pilam ,bardzo czesto nawet.. nie raz,czy dwa tylko co drugi dzien praktycznie przez miesisc ajjj taki okres byl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pocieszajcie mnie tylko piszcie szczerze wszystko !!!! niby 2 tyg po xaplodnieniu ,max 3 dziecko jest bezpieczne tylko....no a przeciez lozysko wyksztalca sie pozniej wiec czemu juz od 2-3 tyg nie jest bezpieczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdfdfgj
Pisz tak dalej alenikt ci juz raczej nie pomose oprocz psychiatry. Pilas czesto czyli rozumiem ze bylas w stanie upojenia przez 6 tyg? Nawet jezeli to na tym etapie nic sie nie stanie... nie ma peepoywiny przez ktora dzieco by pilo ten alkohol. Poczytaj lepiej albo idz do innego lekarza... i zakoncz ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie czytam o tym caly czas i wszedzie jest napisane ,ze 1 trymestr najwazniejszy ,ze picie alkoholu w 1 mesiacu moze wplynac na wadliwy podzial komorek ,zle polaczenia w mozgu itp...a jak dziecko odzywia sie z tego cialka zoltego zanim zacznie funkcjonowac lozysko to skad ma pokarm w tym cialku,skad on sie bierze? a to przekazywanie ptokarmu przez lozysko ,w ktorym tyg sie zaczyna ? bo niemozliwe ,ze w 12 ,bo to koncowka 1 trym.a przeciez wszedzie trabia ,ze spozywanie alko w 1 trym jest najniebezpieczniejsze ...wiec jak to mozliwe skoro nie ma jeszcze lozyska ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no .przez 4 tyg od poczecia czesto pilam po prostu ,nie to ,ze bylam non stop na rauszu ,ale imprezowalam prawie codziennie ,lub co 2 dzien..czasem byly to 2,3 piwka ,a czasem wodka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Wiesz co, to już jest jakaś paranoja :O Co ci jeszcze napisać? Dziecko czuje twoje emocje i bredzenie, że zrobiłaś mu krzywdę i że nienawidzisz siebie na pewno bardzo "dobrze" na nie działa :O Chyba rzeczywiście pozostaje ci jakaś konsultacja u psychologa i poważnie piszę. Jesteś w ciąży, a nie wiesz, w którym tygodniu wykształca się łożysko? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja 150
alr przeciez serducho i twarz formuja sie zanim jeszcze jest lozysko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
kobieto ogarnij sie!!!! bo piszesz jak nawiedzona....bierz witaminy, zdrowo się odżywiaj i uspokój się bo stres szkodzi i Tobie i dziecku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcjncgjmvcjn
to spytaj sie do cholery lekarza jak nam nie wierzysz!!!! nic sie nie stalo a ty piszesz o jakis deformacjach twarzy. sa kobiety co pija cala ciaze i rodza chore dzieci ale nigdy nie slyszalam o jakis deformacjach. juz nie pijesz i jest ok. nic sie dziecku nie stalo. na twoim miejscu udalabym sie jak najszybciej do psychologa bo inaczej urodzisz chore dziecko ale nie przez alkohol tylko przez histerie i paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deformacje twarzy charakterystyczne dla fas ! zdjecia sa na google..brak rynienki podnosowej ,inny ksztalt oczu ,uszu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcjncgjmvcjn
heheheh a znasz kogos z takimi deformacjami? ty na prawde masz powazny problem psychiczny. uciekam zanim mi sie udzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te deformacje podobno robia sie w 1 trymestrze od alkoholu !!!!!! dziecko moze nie miec wszystkich ,ale jakas czesc !! a poza tym fas niewiadomo jaka dawka alkoh moze spowodowac !! w filmie wieczne dzieci ..kobieta mowi,ze raz upila sie podczas ciazy ,a dziecko ma fas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj moj moj moj
to usuń ciąże i będzie po problemie ..dziewczyny cie tu pocieszają a ty ciągle swoje jak nawiedzona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakiej odpowiedzi chcesz?
Chcesz usłyszeć, że dziecko będzie chor? O.k., będzie chore. Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja 150
nie wiem juz co zrobic...podobno juz wc4 tyg zaczyna ksztaltowac sie twarz ,a lozysko.tez juz od 4 tyg transportuje pokarm !!!!!!!!!!!!!! wypowiedzcie sie ,pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie serca:-( kompletna ignorancja .a ja naprawde potrzebuje rady i pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
ja czytałam ze pierwsze 19 dni od zaplodnienia dziecko nie czerpie nic z tego co przyjmuje matka a potem juz tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo
jakiej rady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffs
moja przyjaciolka do 4 miesiaca palila pila i wciagala amfe. dziecko urodzila zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffs
ja Ci tak powiem: po 1. nie denerwuj się teraz bo to Ci w tej chwili już nic nie pomoże, a Twoje dziecko odczuwa teraz wielki stres po 2. to co czytałaś to nieprawda, bo ważniejsze są ostatnie miesiące ciąży, w pierwszych tygodniach dziecko nie jest na tyle "połączone" z matką, alko i fajki do niego nie docierają po 3. kup sobie witaminki, dziecku się przydadzą po 4. naprawdę już czasu nie cofniesz, więc nie przeżywaj tak. Twojemu dziecku nic się nie stało, ale może się stać, jak dalej będziesz się tak stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bylo.wszystko dobrze ,boje sie ,bo dzieci z fas sa malutkie ,a ja wlasnie mam maly brzuch i w ogole nie przybieram na wadze :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj mnie amando
posluchaj i uspokoj sie:) pracuje w poradni i mialam kontakt z dziecmi z fas, matki tych dzieci pily dzien w dzien cala ciaze,jedna z nich zapila sie potem na smierc,totalna patologia, druga pila kazdego dnia bo jak twierdzila miala problemy rodzinne (taaaa). Twoj zarodek najprawdopodobniej byl bezpieczny i jest do tej pory wiec nie wariuj dziewczyno i uspokoj sie!przestan czytac wiadomosci z internetu i nie nakrecaj sie! to ze jakas kobieta twierdzi,ze upila sie raz a jej dziecko ma fas pozostawie bez komentarza. Kto udowodni,ze pila wiecej razy?bez komentarza. Natura dba na poczatku o zarodek i koniec kropka. Gdybys teraz pila i do konca ciazy - byloby tragicznie a tak jest ok i wyluzuj w koncu,ciesz sie ciaza.A lekarza zmien bo jest niekompetentny! Poza tym ja wyladowalam w spzitalu w 5 tygodniu ciazy,nie wiedzac o niej bo mialam jakis wstrzas anafilaktyczny,dostalam leki w zyle,lacznie z mala dawka sterydu i co?wszystko jest ok! :0 wiec glowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×