Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amandaa155

nienawidze siebie !!! juz nie wytrzymuje !!

Polecane posty

Gość hsjdvcrdjdvc
niema to jak pocieszac sie nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty palisz??? ja do tego 6 tyg zanim sie dowiedzialam chodzilam na aerobic ,robilam brzuszki.ajjj pilam napoje energetyzujace ,pilam,palilam,bralam leki w 3 tyg ,bo pochorowalam sie ..szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
ja niestety nadal pale ale ograniczylam do 4-6 papierosow dziennie . ja mam bardzo stresujaca prace i czasami nie wyrabiam a bez papierosow bym chyba oszalala za duzo nerwow mnie kosztowaly proby nie palenia i moj lekarz kazal mi tylko je ograniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chociaz na deformacje twarzy nie jestes narazona,bo ona w 1 trym sie ksztaltuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
ja tez zawsze lubilam imprezy i szalenstwo po nocach a teraz tylko sie martwie o malucha gdyby mu cos sie stalo to nie przezyla bym tego chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
ty tez nie musisz sie o to martwic wiesz ile dziewczyn nawet nie wie ze jest w ciazy do 3-4miesiaca i pija , pala a niektore nawet cpaja a dzieci zdrowiutkie. ja dowiedzialm sie o ciazy w 8tyg wiec tez do tego czasu niezle imprezowalam ale moj lekarz powiedzial ze w tym okresie dziecko jest chronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
spokojnie bylam w tej samej sytuacji. dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 3 miesiacu, do tej pory hmm alkohol papierosy itp co tydzien imprezy upijanie sie teraz zaluje bardzo ze tak robilam ale nie bylam swiadoma tego ze nosze w sobie malego czlowieczka, tez bardzo sie balam jakie tylko lekarz zlecil badania to robilam zaczelam odzywiac sie zdrowo dbalam o siebie zero alkoholu zero papierosow. urodzilam zdrowego synka tzn mial zakazenie wewnatrz maciczne ale bral antybiotyki i juz jest zdrowy. teraz ma 2 miesiace i ja nadal nie tykam sie alkoholu i papierosow, mam wyrzuty sumienia ale na szczescie wszystko jest dobrze:) a czasu nie wroce. takze nie przejmuj sie dbaj o siebie bo tylko nerwami mozesz amluszkowi zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek mam usg polowkowe !! martwie sie aby bylo ok ,mam malutki brzuszek boje sie ,ze moze zle sie maly rozwija :-(:-( nie odzywiam sie zbyt dobbrze tez niestety ,bo ciagle strez i nie mam apetytu..przytylam ze 3 kilo ,a to 22 tydz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie obawiaj się, oglądałam kiedyś film o ciąży od poczęcia do narodzin. Lekarz wypowiadał się, że dziecko do któregoś tygodnia nie pamiętam dokładnie którego jest zabezpieczone przed wpływem złych czynników typu właśnie alkohol, więc nie martw się na zapas. Natura wszystko dobrze obmyśliła. A poza tym poszukaj w necie na pewno coś jest na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possetka
Moja przyjaciółka zorientowała się 2 miesiące przed rozwiązaniem, że jest w ciąży. Przez ten czas w okresie wakacyjnym równo grzałyśmy, wszytko szło i faje... Czasem dzień w dzień, a już na pewno co weekend i dzidziuś urodził się szczęśliwy :) Weź się dziewczyno za siebie i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to mozliwe ,ze 7 mscy sie nie zorientowala ? miala okres ,nie czula ruchow ? przeciez juz w 5tym mies dziecko kopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujjkjkkjk
a jak będzie coś nie tak to te co ci piszą, że będzie dobrze będą ci pomagały finansowo i osobiście przy tym dziecku, także zbierz od nich teraz oświadczenia, bo później sie wyprą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
ja do 36 tygodnia przytylam 10 kg a do 39 15 kg, i urodzilam chlopaka 4920;) co do odzywiania zdrowo odzywialam sie w domu a jak tylko maz mnie wyciagnal gdzies to jadlam placki po wegersku ale na nic wiecej sobie nie pozwalalam, u mnie jest jeszcze to ze do 3 miesiaca gdy tylko zabolal mnie zab to zaraz ketonal albo nurofen i szczerze mowiac tego balalm sie najbardziej ze o to moge miec jakies powiklania... ale rozwijal sie dobrze tylko za duzo nabral w ostatm miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
no wlasnie to dziwne ze do 7go miesiaca nie wiedziala ze jest w ciazy jak to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
urodzilas naprawde due dziecko !!! nie zrobili ci cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdvcrdjdvc
ok ja ide spac bo juro do pracy ! Amandaa nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze. ja tez sie biore za siebie i juz alkoholu nie rusze napewno. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhjhjjh
co za pijaczki, chleją i chleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
sorki nie dodalam, tak mialam cc ale lekarze zdecydowali sie o tym gdy czekalismy az porod sam sie zacznie bo mialam skurcze ale bezbolesne i przebili pecherzyk i czekalismy i polozna zbadala mnie godzine po rozkurczowym i okazalo sie ze dziecko idzie noskiem i dlatego mialam cc bo na usg jeszcze dwa dni przed tym wszystkim wychodzilo ze dziecko wazy 4200 , dopiero jak wyjeli malego przyniesli i powiedzili ile wazy bylam w szoku, co jest najgorsze nie miala obowizaku zbadania mnie a zrobila to bo lekarz zbadal i od 9 kazal czekac do 15 az samo sie zacznie i ok 11 mnie badala 10 minut pozniej szybko robili cc. do 15 urodzilabym martwe dziecko tak powiedzial lekarz juz po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kolezanko (nie wiem jak masz na imie ) ,ale zycze Tobie i sobie aby wszystko bylo.dobrze ;-) i milo bylo pogadac ,odezwij sie jeszcze ,milo byloby byc w kontakcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ,to cale szczescie ,ze wszystko skonczylo sie dobrze ;-) dziekowac Bogu !!czuwal nad malenstwem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzaniepokojona
I Ty tak sie martwisz o to od poczatrku ciazy, az do 22 tc? Juz te nerwy mogly bardziej zaszkodzic.. wybierz sie moze na usg 3 d skoro sie obawiasz, tam ladnie widac twarzyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj mnie amando
pisalam cos do ciebie autorko ale chyba nie zauwazylas w tym swoim stresie....echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym tyg ciazy robia sie te znieksztalcenia na twarzy wiesz moze ?? wiem ,wiem co pisalas wczoraj i podnioslo mnie to na duchu ,ale teraz znow nie wytrzymuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni caly czas strasza fas ,ze nawet niewielkie dawki szkodza itd ,jestes pewna ,ze wszystkie te dzieci z ktorymi mialas doczynienia to ich matki popijaly cala ciaze ? czy tylko mnie tak pocieszasz?? naprawde myslisz,ze ten jeden miesiac nie wprowadzil tak wielkiego spustoszenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzaniepokojona
Dziewczyno, Ty tym stresem sobie zaszkodzisz. Niedlugo masz usg polowkowe, idz na 3 d, lekarz pokaze Ci buzke dziecka i bedziesz spokojniejsza. A znieksztalcenia na skutek fas sa bardzo rzadkie. Czesciej dzieci rodza sie np z rozszczepem wargi jesli matka ma za malo kwasu foliowego, za duzo witaminy A i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×