Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ano. Ale to w sumie smutne jest. Tyle mozliwosci daje wspolczesny swiat, media, net, rowerki treningowe z wyswietlaczem, hobby sobie mozna znalezc jakie sie tylko zamani. A te pindy czepnely sie jak rzep, jakby nic innego ich nie moglo podniecic. Ciemne i bagniste zaulki ludzkiej psychiki nie przestaja mnie zadziwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sobie myślę że i ja mam coś nie tego, skoro tyle czasu na kafe tracę:P ale to inna rzecz- znalazłam sobie swoje miejsce, ktoś ze mną gada. ale takie śledzenie to mi się we łbie nie mieści. jest tyle zajebistych topiców- o śluzach, o kupach, o tempkach- poszła by tam sobie taka sucz z innymi suczami pogadać. albo stworzyłąby specjalny topik dla suczów. to nie- przyłazi do nas i nie wiem czego szuka. może kasy na kawę nie ma i w ten sposób ciśnienie sobie z rana podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu dostałam to od mego Przyjaciela. Fajnie mieć Kogoś w Realu.. Nie umniejszając Wam Tutaj.. :D Dziś czytałam mu podczas powrotu Sceny z Życia Smoków.. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga uczepiłą się jednej książki i udaje, że my nie tylko o kupach. jak mamy w tym kierunku brnąć to teraz ja: Czytałam dzisiaj ciekawy "odcinek" Franklina...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nas tu tylko jakaś nie podpierdoliła. nie powinnyśmy i tu dawać namiarów na tamto bo tu też niezłe gadziny się kręcą. a jak tu nam wtargną to trzeba będzie graty pakować i spieprzać jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Smok jest stworzeniem ambitnym i potrafi pracować, jeśli zechce. A ponieważ taka ochota nachodzi go bardzo rzadko, niewiele jest smoczych dzieł na świecie.." Idę spać - czytając sobie Sceny w dalszym ciągu. Zaczęłyśmy o 22giej.. I dobrze mi idzie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to tylko wypieczenie zawodowe, ktorego doznajesz w swojej rozpalonej sloncem klitce Placowki? Glasku Krewno, miziam po czolku chlodna dlonia, specjalnie w tym celu chlodzona o szuflade zamrazarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja stawiam kawe na zas I na ranek:) Wlasnie se leb odinhalowalam,do lozeczka wbilam sie w mej zajebistej czapeczce I po zaplikowaniu konskiej dawki antibajotiku mysle isc spac:P Tez mysle ze to niezbyt fortunny pomysl wrzucac tu jakiekolwiek namiary,skonczy sie jak z "panierka kfc":O matko!ale niektorzy maja zryte czerepy:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne w myśl niektórych kafeteryjnych pseudoseksuologów "szukam fiuta" :P Opierając się na mylnym założeniu, iż Jeszcze Nie Znalazłam.. :classic_cool: Zadziwiające, że można iść tym torem myślenia.. ;) Wszak to akurat jest dość łatwe.. chętnych nie brak :P Przynajmniej ja nie narzekam.. :classic_cool: Aaa, zapomniałam.. Do tego trzeba mieć cokolwiek pod sufitem.. gdyż przecież najbardziej seksualnym organem jest mózg..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×