Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

hej, Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie czy już nie, ale ja Was jeszcze trochę pamiętam i korzystając z wolnej chwili, postanowiłam zajrzeć, :P zwłaszcza, że jakiś czas temu któraś mailowo przywoływała mnie do porządku. Hmmm, sorry, że tak przepadłam, ale u mnie ciągle coś i jakoś tak kulawo z organizacją czasu, że no tak wyszło. Nie będę ściemniać, że wiem co u Was, bo przeleciałam pobieżnie, a zaległości miałam już na poprzednim topie, no, ale z sabatem jestem na bieżąco :P Nikt nie streści pewnie, co? :P No to co, flaszka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebóg, Przeginka! Nieletnio, rzuć apelem niby-poległych, może korzystając z przyjaznej koniunkcji ciał astralnych i wirtualnych ciała swe fizyczne przyniosą łaskawie! To tak za koleją: Rozciumkana Havana JotBe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga kto to zawital! Ja tez na biezaco ale krucho z czasem, choc czytam (ksiazki tez:)) Zrobilam trzydniowe sprzatanie kuchni... A chujj jeden na drugi dzien wylecial chyba zza szafki.. No ale nic, poki co, wszystko szczelnie pochowane wiec niech wpierdala tynk ze scian. Jutro w necie sie pojawi nowy teledysk to Wam wysle linka na sabacie. Ale pada, ale lipa. No i moja tesciowa prace dostala. Ciesze sie z nia ale znowu mi sie wszystko wali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, No ja się zorganizować nie potrafię, staram się, ale ni chuja nie idzie:o Teraz młody poszedł do przedszkola to trochę luźniej się zrobiło, zwłaszcza z rańca, jak mam drugą zmianę w robocie - nie wiem co począć ze sobą. Wieśko, a teściowa z dziećmi siedzi? Ty na cały etat pracujesz? aaaa tydzień temu miałam urodziny to niech będzie, że flaszka z tej okazji, żeby nie było, że Was na złą drogę sprowadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy się zbiegniecie na pochlajparty to ja już będę miała prawdziwe- z Wężem bo poleciał po asortyment. i sobie pochlamy znowu w oddali:( A muszę się schlać niczym pijak z Małęgo KSięcia- :"Żeby zapomnieć". A zapomnieć o tym, że teść mi się zjeżdża na bite 3 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja chyba flaszki dostawie, jak tu się taka popijawka szykuje. Okazji też bym jeszcze kilka znalazła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sto lat! Nie mam co postawic, jedyne co mialam to krem z dyni, ktory skwaśniał przez noc nie wiadomo dlaczego. Ale jeśli ktoś chciałby mieć w nocy atrakcje typu sraka to proszę bardzo się częstować. Uśmiałam się z tego kempingu... Przeginka, ja na caly etat, tyle ze biore duzo weekendowych zmian i wybieram wolne w tyg, więc opieki mi było trzeba tylko na dwa dni... No i teraz chyba zabiore Mlodego ze zloba i poszukam niani na te dwa dni bo mi sie nie oplaca bulic i za to i za to, ale kurde gdzie ja znowu znajde nianie... A Młody jak wczoraj sie dowiedzial rano ze nie idzie do zloba bo idziemy do lekarza to sie poplakał ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój do 22 w pracy więc mam jeszcze chwilę, ale jutro mam na rano do roboty więc pospać trochę trzeba. Jak mi dziecko do przedszkola poszło to zdarza mi się czasem przed pracą pokimać. No masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×