Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

co nie przeszkadza Ci korzystać z cudzych;) chyba że Ty zajęłaś sobie lwią część strychu:) Ja tam przyznaję że korzystam ze sznurów starszej pani która wyraziła na to zgodę bo jej już nie potrzebne. A ja się nie mieściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Faktycznie wypadłyście z formy jeśli chodzi o popijawki, kiedyś to się działo... :P Wieśka , obejrzałam 2 razy - zajefajne na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uświadomiłam że zbliża się najgorszy okres finansowy. Od listopada mam jak zwykle ful wydatków- chociaż powoli rusza to od października. niech to szlag. skad tu kasę brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Niedzielna kawa dla chętnych. I gdzie tu sprawiedliwość - nie jadam po nocach, zapierdalam jak mały samochodzik, a opływowy kształt nie spada.. Chyba się złamię i kupię wagę (kolejny grzmot do małej łazienki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko, słońce wyjrzało.. szkoda, że dopiero teraz. Usypiaaaam przy tej pogodzie.. :O Eee prawdę mówiąc, nie pamiętam, kiedy się ważyłam i gdyby nie nietaktowna pytająca pielęgniarka na badaniach okresowych, nigdy nie wpadłabym na taki pomysł.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×