Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ale moje dziecko dluuugo śpi,w nocy i w dzień-zazwyczaj! Wiec wybaczam Jej,ze o 22 jeszcze nie śpi! a a Mnie Połówek tez sex obiecał,wiec sorry;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie wglebilam sie w Wasze wczorajsze dywagacje:p ale widzę, że się długo gimnastykowałyście w nocy ze jeszcze kawy nie ma. To ja stawiam. I rosół jak głodne:) Dzieci śpia. A te chuje latające mi skadś wylatują i nie wiem skąd. Nosz kurwa co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę tez mam! Dali mi dziś pospac jako,ze Połówek ma dziś wolne. Ale odkąd wstalam Lalka mi żyć nie daje,tak się stesknila:) I oglądamy Tomka i przyjaciół;obowiązkowo z ręka w cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieska musisz gniazdo znaleźć:/ i zagazowac to ustrojstwo! Ja ostatnio po tych Waszych inwazjach we wszystkich szafkach goździków narozkladalam.akurat mam duże zapasy kaszy,makaronów,fasoli itd,chyba by mnie szlag trafił jakbym przywlekla to dziadostwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Sarna - mój ulubiony drink mi przeszedł koło nosa :O Nie mogłaś przyjśc wcześniej? ;) Mini - padłam ze śmiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :-) Przepraszam, że wczoraj zniknęłam ale wyłączyli nam prąd!! Czyżby chcieli zwiększyć populację w mieście? haha A na serio od kilku tygodni mają mega awarię w naszym rejonie i wymieniają wszystkie kable, tranzystory i inne i to pewnie dlatego. a Sarna, fajne są takie imprezki w środku tygodnia :) a Moje dziecko często chodzi spać o 22 i za nic nie daje się położyć wcześniej. Więc jak mam wysłuchiiwać lamentów i ryków od 20, to niech już się bawi, a o 22 i tak zasypia. Choć tfu tdu od kilku dni chodzi spać po 20 :D a kawę świeżą zrobiłam :) Częstujcie się :) a od poniedziałku w lidlu mają być rajtki, skarpety, takie fajne grube, więc jak któraś by chciała, to polecam. Kurtki narciarskie też mają być, a nóż którejś wpadnie w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce.. piękne. Tak trzymać. Dzień mam chujowy, jakieś sploty niefartów mnie prześladują. A do tego zaraz muszę do dentysty.. :O Koniec tygodnia, a ja w lesie z załatwianiem spraw.. Grrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna ślinka mi ciekanie ;) Nieletnia - znowu dentysta??? Kiedy te cholerne niefarty się skończą? Funik - czyżby mały Brestuś miał mieć rodzeństwo? :P No bo coś musicie robić przy tych świecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Wam tak humor poprawiłam:) a PAdam. A jeszcze mnie sesja w kuchni czeka bo wąż jutro świętuje i goście się zlecą. a Moje starsze dziecko nadall ma ten skok rozwojowy i mam ochotę go rozszarpać na kawałeczki. ale dzisiaj byłam spokojna- aczkolwiek ostra i stanowcza. zdaje się jakbym gdzieś dostrzegała światełko w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwoncu-wszystko na stole poustawialam;napitki,przepitki,gadzeciki i mieszadelka.kto chce niech sobie polewa! a a Wylazlam z rozgrzewajacej kąpieli,byliśmy na spacerze i zmoklismy jak diabli.gdyby mi znowu Połówek ciśnienia nie podniósł,wypad byłby udany:O co za cholerny,obraźliwy ksieciunio!! a a No i teraz musze sis nazwać frytek z żółtym serem i kapusty resztek:Oz tych nerwów normalnie musze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Wczoraj mnie pochłonął prawdziwy drink :P bo mieliśmy coś do oblania ;) No i zapomniałam już posiedzieć z wami. a Sarna - ładnie powiedziałaś - księciunio. Od razu mi się skojarzyło jak kiedyś mój niespotykanie spokojny mąż, który nie używa wobec mnie żadnych obraźliwych słów powiedział do mnie - pierdolona księżniczka :D Zatkało mnie, a po chwili padłam ze śmiechu. To dopiero był szczyt wzburzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o kawie zapomniałam Stawiam dzban świeżo parzonej i pachnącej. Mleko dla chętnych. Tylko dorzućcie coś słodkiego, bo u mnie wyjedzone przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze sie dobrze bawicie i nikt za mna nie teskni wiec postanowilam sie wtracic :P pisalam kilka dni temu o weltbildzie i coz z pzrykroscia musze stwierdzic ze firma chamska naciagnela tysiace ludzi na ujawnienie danych soobowych pod plaszczykiem promocji :/ ja tez dalam sie anciagnac bo zamowienie zrobilam a zostalo anulowane jak i tysiacom innych osob :( tyle lat pracuje w reklamie i do glowy by mi nie przyszlo komus proponowac ten sposob promocji :/ widac czasy sie zmieniaja... ja na pewno juz w swiecie ksiazki nic nie kupie taka oto reklama :D pisze wam tez dlatego z emam na zbyciu kurtke zimowke na 92, wiem ze tu macie takie szkraby wiec mzoe jak raz ktoras potrzebuje http://allegro.pl/show_item.php?item=2709819828 moze nei jest to jakas firmowka i luksus ale fajna kurtka za niewielkie pieniadze :) identyczne sa teraz po 49zl :D niestety nie doniose sie do tematow biezacych przez Was poruszanych bo jestem na deficycie czasowym :( jak sie odrobie to wpadne na dluzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzia - wiesz przecież, ze my tutaj nie jesteśmy sentymentalne i tęsknota nam obca :P Ale przyznam sie, że myślałam o Tobie ;) Ja ostatnio też rzadko bywam, więc nawet nie widzę, od kiedy kogoś nie ma. Niezły chwyt wymyślili z tymi zamówieniami. Ale nie łącz ich ze światem książki, bo oni ich po prostu wchłonęli, nad czym tez ubolewam, bo lubiłam. Tam b=to byłą prawdziwa księgarnia, a teraz to jest mydło i powidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie rzadko bywamy więc za wszystkimi trza by było tęsknić:D Dobrze, że nie dokonałam tam zakupów chociaż przyznam, że myślałam o tym. a Jestem sama z dzieciakami w wieku niespełna rok, niespełna dwa, niespełna trzy i niespełna cztery:O kocioł nieziemski- prawie jak w przedszkolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę kupić siostrzenicy jakiś zestaw figurek, ludzików. w domku, w skrzyneczce, z mebelkami czy innymi pierdołami. pony sa zarezerwowane. pet shopy nie na moją kieszeń. znacie coś fajnego? mogą być zwierzaki, laleczki czy inne syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się napiję kawy :) a Mini-może pójdź do jakiegoś zabawkowego sklepu i poszukaj. Tam często się zdarzają takie domki z zawartością, całkiem niefirmowe a więc i w znośnych cenach. Ale żeby to był sklep z zabawkami taki wiesz zwyczajny, niefirmowy zupełnie. Kiedyś pamiętam swojej siostrzenicy takie kupowałam, jeszcze mu przed drzwiami wyjściowymi świeciła lampa i dzwonił dzwonek :D Zapłaciłam niecałe 100 zł chyba a był naprawdę wypasiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×