Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hej Miśka,a jak opieką poporodową? prawda to,ze tam masówka straszna?po ilu dniach Was wypuscili do domu?masz synka czy córe?moze do nas dołączysz? nie mamy jeszcze mamusi z Ujastka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny las mniem w czwartek i w piatek jadłam:) Inezz w inteligo sie składa wniosek internetowo i oni przesyłają Ci papiery do domu i im odsyłasz:) mam ten wózek co chciałam tako warrior:) Zęby przeszły nie wiem co sie im działo. Ogólnie bardzo leniwy weekend spędzony w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synka ;) mnie po 5 dniach maluszka po 10 bo niestety jest chory(amnezja ciala modzelowatego,wady wrodzone.)... ale przychodziła pielegniarka pomagała mi :wsiaśc: na wózek i zawoziła mnie do maleństwa kiedy tylko chciałam nawet w nocy jak odciagałam pokarm .. opieka poporodowa też ok ;) . Ja byłam przewożona do 3 sal bo akurat u mnie było mało kobiet zazwyczaj były 1-2 sale sa do 4 osob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a co z tym wozkiem co dostałaś?ten tako to nowy masz czy uzywany?dobrze,ze zeby nie bolą cholerstwo potrafi dac w kosc! po ilu dniach kasa moze dosc na konto wplacalam na poczcie a laska napisała ze nie ma.WRRRRR Miśka biedny ten Twoj synuś przybliz na czym polega ta wada wrodzona czym sie objawia?to widac mit i masowek nie ma w Ujastku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też nikt niewie skad to się wzieło... w ciaży wszystko było ok mam 18 lat wiec dobrze sie odzywiałam 0 uzywek alkoholu papierosow nic a jednak... bylam chora tylko raz na grype i to chyba przez to.. wady wrodzone ..nie wiadomo po kim ja zdrowa narzeczony tez,,Amnezja ciala modzelowatego polega na tym ze to ciało łączy impulsy nerwowe z prawej półkuli mózgowej do lewej.. a on tego wogóle nie ma i nie maja jak sie łączyc. Pani dr Genetyk z Prokocimia niestety podejrzewa ze maluszek bedzie upośledzony lub nie bd mógl chodzic , ewentualnie mówic.. także nie słyszy na jedno uszko... Ma także dysmorfie ale niewiem dokladnie co to jest.. wolałam nie pytac.. i ponadto jest malutki.. ma 3 miesiace i wazy 3700 (normalne dzieci ok.5-6kg)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka kurcze,ale nieszczeście Was spotkało;(biedne maleństwo i Wy w tym wszystkim.Widzisz mozna dbac o siebie,a i tak to nie jest gwarancją,ze urodzisz zdrowego maluszka.Ile ml mleczka wypija?byliscie u gastrologa z tą wagą?moja córka też mało waży,ale przy tych Waszych problemach moje nawet problemami nie nazwę!z jakiej części Krakowa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz mam dwa tako uzywany, musimy tylko zakupić taka wkładana gondole na uszach , mam upatrzona na all za 58 zł , no adapter do nosidła 40 zł + nosiedlko 50 zł:) Misia witaj kurcze faktycznie przekichane, a jest jakas szansa zeby to sie cofnęło? Z dwojga złego chyba bym wolała zeby maluch chodził, i nie słyszał tylko , no ale tego sie nie da wybrac:( Inezz jak wpłacasz na poczcie to moze nawet do 10 dni iść kasa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane polatałam dziś po czyżynach kaw nie kupiłam :( ale jest dobrze :) humor lepszy choć zakupów jako takich nie było ;) hahahah Ineezz wypelniasz on-line i przyjezdza kurier z umowa do podpisania :) Miska miło ze zawitałaś do nas :) życzę powodzenia i trzymam kciuki !!!!!!!! Angel ale inny nam pokazywałaś chyba niż warrior ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny tylko niebieski :) ale nie pamiętam jakiej firmy :) tak jak mówiłam Tatuś wybrał łóżeczko i nr pościeli 6 tzn niebieskie misie ;) tyle że nie zamawiam muszę poczekać na wypłatę no i jutro wizyta więc może co nieco nam pokaże :) Dziewczyny pierwszy dzień bez zgagi :O jestem w takim szoku tylko nie wiem czy to niezdrowe jedzenie tzn mac i zapiekanka bo cały dzień poza domem czy przeszła sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a kolor łóżeczka ten co Ty chciałaś? Aniu ja po macu wymiotowałam i potem miałam zgagę;/ moze przeszło oby :) nie mow mi o zakup[ach kurde bo jestem goła z kasą. Tzn mam na zycie ale chciałam kupic pare rzeczy bo sie promocje koncza i będe musiała matkę prosić, a ja tak starsznie nie lubie , wiadomo ze jej oddam w listopadzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak farba, kłaków nie zetnę, zrobiłam to półtorej roku temu i w sumie sa ok nie rozsdwajają sie , robie maski raz na jakis czas i nie susze jak nie musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu wszystko się podoba co niebieskie :) szczotkę i grzebyk do włosów kupiłam niebieski to od razu zauważył że leży na szafce ;) a żółtego ręczniczka już nie ;) ale tak ma ;) hehehe co do maca wzięłam sobie duża latte pychota i czisa bez ogórka strasznie smaczny może dlatego że na Czyżynach nie dawno otworzyli i się jeszcze starają ;) a ja ścięłam z do pasa na boba ... głupek ze mnie, zapuściłam i teraz mam troszkę dłuższe niż ramiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam za połowe pleców, a sćieła mi laska tak do połowy szyii myslałam, że mnie trafi bo ani spiąć ani nic. Najgorsze ze moje włosy się kręcą i od fryzjerki wyszłam w ładnych prostych i bylo super , a jak umyłam głowe to załamka ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę że masz podobnie ... ja mam falowane ... więc do fryzjera muszę iść z głową żeby póxniej dużo nie męczyć prostownicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy z ronda czyzynskiego. Własnie terminy sa dopiero na styczen... i teraz ma problemy z jedzeniem bylismy w wtorek w szpitalu na strzeleckiej na szczepieniach dla dzieci z wysokim ryzykiem i pani doktor zrobila badania krwi i okazalo sie ze ma anemie do tego... bo nie chce pic.. kiedys pil 80-100 a teraz 60-70.. i schudl 300 gramow dlatego zrobila te badania i ma anemie niestety bo ma strasznie malo zelaza w krwi.. a co do cofniecia no to niestety jedynie rehabilitacja no ale to tez za duzo nie pomoze... ;( jeszcze jego kochany tatus szuka nowej panny...Ale jak widze Dawidka usmiech bo tak ma naimie to od razu sie cieplej za serduszku robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzięki za info o mBanku to jednak dobrze mi mama mowila;) Angel to masz wózków tyle,ze jak sie zbierzemy to wozkownie we dwie mozemy smialo otworzyc hah ten tako u mnie na ul ma dziewczyna Miśka gdzies kolo tomexu ? co za palant z tego tatusia ! cisną mi sie na usta gorsze słowa.Dawidek na pewno wszystko wynagradza Ci usmiechem.Cięzko musi Ci byc bez wsparcia a pisałaś ze to narzeczony ?skoro szuka innej to nie wart jest Was.Anemie łatwiej byłoby pokonac jakby mały jadł juz stałe pokarmy jakies buraczki czy cos a tak to w mm niby jest zelazo ale skoro malo pije hmm.Ja byłam u super gastrolog ale niestety prywatnie.A jak karmisz w ogóle?ja tu o mm pisze a moze karmisz piersią to musiałabys wtedy bardziej zwazyc na swoja diete jakies miecho wcianac wlasnie buraki,jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przystanek od tomexu ..no niestety nie karmie piersia poniewaz mialam pokarm tylko przez 2 tygodnie pozniej nie wiadomo czemu zniknal.. i poźniej pojawiła sie ropa w piersiach i musialam isc na odciaganie.. karmilam go bebikiem ale od tego nie mogl kupki zrobic i przeszlam na bebilon kupki sie unormowaly no ale niestety jesc nie chce dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, rozumiem trudna sprawa chce sie dziecku pomóc, a nie wiadomo jak! zageszczaj czyms to mleko zeby pozywniejsze bylo od 4mies masz kleik ryzowy, czy kukurydziany,Sinlac.Mozesz tez kupic Fantomalt bez recepyt jest, ale lepiej skonsultowac z lekarzem mi gastrolog go poleciła.To jest proszek wysokoenegetyczny taki dodatek do pokarmów, ale mozna dac np do herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska a może mleko takie jak Asia podawała / pisała dla wczesniaków ? Ono podobno wysoko energetyczne jest i ma powodowac przyrost wagi. Faceci nie umieją sie odnaleźć w takiej sytuacji, ale ja bym spróbowała jeszcze pogadać z nim jest ojcem dziecka , sama Go sobie nie zrobiłaś! A jak nie poskutkuje to kopa m u w tyłe. Co do rehabilitacji to powiem tak, Babka ode mnie z pracy ma wnuczka który miał jako niemowlę wylew i jakieś problemy z sercem i ze słuchem Lekarze mówili, że on nie będzie mógł samodzielnie egzystować. Chłopiec ma 8 lat i jest jak normalne dziecko. Mówiła, że duzo czasu mu poświeciła mimo, że nikt nie dawał jej żadnych szans Teraz każdy uważa , że to cud, guzik cud to jej ciezka praca owocuje. Dziecko uczy się normalnie chodzi, mówi , jedynie ma aparat słuchowy. Kobieta nie ma żadnego medycznego doświadczenia , jedyne co to to, że ze swoim synem tez miała problemy tez mówili, że nie będzie chodzić, a chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska witaj :) Bardzo wspolczuje z powodu choroby synka ale badz dobrej mysli, nie zawsze to co lekarze mowia musi tak byc. Byc moze wszystko sie ladnie skonczy i bedzie biegal za pilka ze swoimi rowiesnikami, trzymam kciuki aby tak bylo a co do partnera to straszny palant, mam nadzieje ze zrozumie ze to co robi rani Ciebie i poniekad dziecko mimo ze jeszcze tego nie rozumie. Angel dobrze prawi z tym mleczkiem, sprobuj podac Bebilon Nenatal jest ono duzo slodsze niz inne mleka (sama probowalam :P ) jest ono co prawda dla wczesniaczkow ale powoduje szybszy przyrost wagi i ma wiecej cennych witaminek dla takich slabszych bobasów lub kup glukoze i dosyp do tego mleczka co masz a moze Maly bedzie chetniej zjadal, ja dosypuje ja do wody bo moje male gardza czysta woda a jak dosypie glukozy to wcinaja chetnie :) Ania ja tez uwielbiam kolor niebieski i wszystko co niebieskie :D Widzialam sie wczoraj z kolezanka jest w 13tc i juz ma takie fajne male wybrzuszenie na brzuszku :P ale ona bardzo szczupla wiec jej szybciutko widac :) bylismy tez na meeeega spacerze nie wiem co mi odbilo ale uparlam sie zeby z buta isc z Piastów do Reala na Bora :D szlismy 1,5h oczywiscie z wozkiem ale juz nie mialam sily wracac na nogach to wpakowalismy sie w autobus i zaluje ze to zrobilismy bo czulam sie caly czas obserwowana, nawet przez kierowce w lusterku :O no mowie Wam masakra jakas, szalu mozna dostac. Smialam sie do mojego ze musi mi zamontowac do wozka atrape karabinu maszynowego i co kto popatrzy to bede w niego celowac :D a najgorsze jest to ze kazdy sie gapi ale jak jest ciasno to nikt sie nie usunie czy cos tyle lezie srodkiem chodnika jak swieta krowa. No znowu sobie ponarzekalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja tylko na chwilkę dzwonili z pracy i muszę się zbierać podpisac jakieś papiery :/ Asia spokojnie ! ja Cię podziwiam że dajesz radę ogarnąć dwójkę na raz ! życzę miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jeszcze zapomnialam dodac ze jak bylismy w Realu to jakas dziewczynak (ok7lat) popatrzyla do wozka i pyta mame 'mamo czemu te dzieci sa takie dziwne?' a mama na to 'Myszko to sa blizniaki' no juz mialam podejsc do niej ale moj mnie powstrzymal , dobra dobra juz nie narzekam, chyba mi hormony swiruja bo mam jakas wscieklizne na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Podziwiam Cię Miśka za optymizm i siłe! Dziewczyny dobrze napisały. Dawidkowi trzeba zorganizować rehabilitację tylko pewnie z terminami będzie ciężko ;/ Wszystko się może jeszcze pozytywnie rozwiązać. Mam nadziję, że Twój narzeczony stanie jednak na wysokości zadania chociaż osobiście uważam, że bez rozmowy się nie obędzie. Mam nadziję, że ma Ci tutaj kto pomóc? Asiu właśnie miałam pytać jak Ci spacery idą bo my wychodzimy tylko jak mój M wróci z pracy. Niby 1 piętro ale bez windy nie daje rady wyciągnąć wózka. Swoją drogą Ania spała dzisiaj od 22-6 i ktoś mi powiedział, że takie małe dziecko nie powinno tak długo spać ;/ Nie mam zamiaru się jednak przejmować bo rano obudziła się uśmiechnięta i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mnie ktoś powiedział że to jest głupie żeby budzić dziecko, ono śpi tyle ile potrzebuje a jak śpi to rośnie więc niech sobie jak najdłużej wypoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, ze pierwszy raz w nocy nie krzyczała. Kolkę za to wieczorem miała ale zaczyna się wszystko pomału normować. Ciekawe jak u Inki? I dziękuję za miłe słowa co do zdjęć. Jest okrąglutka na buźce ale wg siatek centylkowych wzrost ma taki jak większość rówieśników tylko wagę trochę mniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak miała żółtaczkę to ją musiałam budzić co 3h na jedzenie ale teraz nie zamierzam. pewnie nadrabia te bezsenne noce i dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×