Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja znam taka Jedna slodka blondyneczke :P wlasnie takie siwo biale wlosy duzo rozu itp ale wiecie co tak szczerze to inteligentna z niej dziewczyna i bardzo fajna ale taka hmm typowa blondynka z gadki. ten jej ton glosu taki slodki i jak cos opowiadama a ona taaaaak? naprawdeee?? Jezu zastrzelila bym ja za to :D ale tak to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest tylko w ejdnym sklepie w krakowie na zamojskiego, czasem w auchanie mozna trafic . Zaraz poszukam stronę i Ci wrzucę : http://www.bingosklep.com/maska-wlosow-blotem-karnalitowym-lupiez-lojotok-bingospa-p-74.html, http://www.bingosklep.com/maska-wlosow-spirulina-keratyna-bingospa-p-79.html Do tego miałam to : http://www.bingosklep.com/kolagen-mycia-pielegnacji-wlosow-bingospa-p-126.html Ktos mi polecił i byłam zadowolona . Kurcze szkoda , że się wczesniej nie zgadałysmy bo mogłam Ci odlac Mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widzisz ja miałam opaske na głowie jak byłam u Ciebie a jak mam przedziałek to mam jasne bardzo hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel i tak ciemno było:) kurde strasznie tania ta maska... ja tez mam takie pół litrowe z profesjonalnych ale mało daja- takie odbduwujace od srodka niby-NIBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ufff jak gorąco... ale żyję :) Ejjj ja mam taki jasny blond na głowie :( co prawda nie jest to typowo biały blond bo mam balejaż ale ogólnie po ostatniej wizycie dość jasne te włosy wyszły i czasami robię sobie popielate płukanki, żeby ten blond był taki delikatny a nie żółty. To co nie lubicie mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh inka mamy przekichane :D Ty jesteś na fb ? hmm ja muszę dziś tą farbę nałożyć. Iwcia dobrze wiedzieć , że Ty jesteś fryzjerka :d Fajny zawód, żałuję, że ja nie poszłam w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to kupie sobie ja, moze jakos zdobede, moze mi pomoze:) Inka Ty jestes lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja eee tam nie ocenia sie po wygladzie;) pije kawe normalnie taki senny mam dzien dobudzic sie nie moge,a od 7 na nogach więc zle nie jest... angel ja tez bym chciala taka maskę :) szkoda ze na zamoyskiego mam kawal drogi.Co do kolorku na wlosach to planuje zmiane na czekoladowy jasny brąz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Inka wlasnie mialam wczesniej pisac ze Ty masz fajne wlosy i chyba taki balejaż :) ale nie masz takich doslownie bialych wlosow przeciez, tym bardziej tak jak mowilam ze nie kazdemu pasuje taki siwy, jak nie pasuje to zwykle rzuca sie w oczy. A po za tym nie jestes takim plastikiem ubierajacym sie na rozowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja Wam dam znać jak będe w tym sklepie , umówimy się jakoś w któryś weekend :) oo wiem ja mam 10 września wolne ( z wyjatkiem wizyt u lekarza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to nie jest łatwy zawod i nie zawsze niestety przyjemny:/ bo najgorsza jest praca z ludzmi... a najgorsze nie zdecydowane klientki:/ jak cos to polecam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba nie mogla byc fryzjerka... grzebac komus obcemu we wlosach a nie daj boze jak przyjdzie jakas taka nie zadbana z tlustymi blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia żadna praca z Klientem nie ejst łatwa. Ja pracowałam wcześniej w gastronomi na rynku przez pare lat, teraz pracuję z przedstawicielami handlowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie ze zadna praca z ludzmi nie jest przyjemna niestety. Angel to daj znac jak bedziesz w tym sklepie chyba ze dorwe ja jakos wczesniej. ale watpie. Asia to zalezy gdzie pracuje sie, ja na takim osiedlowym zwykłym to raczej nie za bardzo:/ własnie przez takich ludzi syfów:/ bleee ja pracwoałam w takim bardzo drogim salonie gdzie naprawde rachunki wystawiało sie zajebiste i tam to raczej przychodzili porzadni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie ze zadna praca z ludzmi nie jest przyjemna niestety. Angel to daj znac jak bedziesz w tym sklepie chyba ze dorwe ja jakos wczesniej. ale watpie. Asia to zalezy gdzie pracuje sie, ja na takim osiedlowym zwykłym to raczej nie za bardzo:/ własnie przez takich ludzi syfów:/ bleee ja pracwoałam w takim bardzo drogim salonie gdzie naprawde rachunki wystawiało sie zajebiste i tam to raczej przychodzili porzadni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys była u takiej laski w domu co pracowała w galeri krakowskiej u niej zapłaciłam 60 zł za farbę i za cięcie, mówiła, że w salonie nie zeszło by poniżej 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja pracowałam własnie w takim salonie, nieraz nawet po 700-800zł ludzie zostawiali- masakra skad wziasc tyle pieniedzy na włosy jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wiem ze fryzjerzy lubia robic przekrety w takich drozszych salonach :P klientka np kupuje sobie jakas kuracje na wlosy co od razu fryzjer naklada, a on zamiast tej kuracji naklada zwykla odzywke a kasuje ja jak za ta ampulke i kasa w kieszen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam FB ale chyba pora sobie założyć bo coraz częściej by mi się tam konto przydało, nawet żeby jakieś strony z dzieciowymi rzeczami przeglądać. Za to mam mega stare konto na NK ale w ogóle z niego nie korzystam i strasznie stare mam tam fotki ostatnią najnowszą z tamtych wakacji czyli sprzed roku a tak to wszystko sprzed 3 czy nawet 4 lat. A w między czasie trochę się zmieniłam. Wyślę wam na e-mail dane na NK to kto chce niech sobie podglądnie a najlepiej wyśle zaproszenie bo też chętnie popatrzę ;) A z FB muszę się zmobilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka tez mam konto na nk ale nawet zdjec nie mam :D a FB to chwila moment z zalozeniem :) ja mam fb na telefonie tak ze myslalam sobie wczesniej ze jak urodze to najwyzej dam znac ktorejs na fb i przekaze reszcie ale jak mam miec planowane to bedziecie wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia masz raci z tymi ampułkami ze sa,ale ja z reka na sercu moge powiedziec ze nigdy nikogo nie oszukałam:) jak wyslesz fotki nac FB to szybko sie rozejda:) na nk tez mam,ale wchodze tam raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u swojej fryzjerki a chodzę do niej już chyba z 6 lat zostawiam tak 60-100 zł w zależności co sobie na głowie zażyczę. Ostatnio jak byłam to poprosiłam o bardzo gęsty balejaż bo nie wiem kiedy uda mi się znów iść na rozjaśnianie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ta kobieta uratowała mnie z opresji bo wpadłam do niej kiedyś z polecenia koleżanki z nieudanym rozjaśnianiem, co było dziełem innej fryzjerki - miałam od skóry ze 2-3 cm istnej marchewki a poniżej słoneczny blond. Udało się jej to jakoś wyprowadzić na prostą. Od tamtej pory zawsze do niej chodzę bo robi mi taki blond, że mi żółtkiem nie zalatuje. I nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mi po jej rozjaśnianiu włosy garściami wypadały, nie mam nawet problemu z rozczesywaniem tuż po samym rozjaśnianiu, a u innych fryzjerek to miałam jedno wielkie spalone sianko. Ehh moje włosy są w ogóle do du... 3 na krzyż, cienkie i przetłuszczające się :( Chciałabym mieć bujną czuprynę ale widocznie nie było mi dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tu i tu bo mam znajomych co nie maja fb i odwrtonie;)ale sie wnerwilam mala spala przeciąg strzelil drzwiami i juz pospane wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moja znajoma tak wychowala swojego maluszka ze jak spi to moze sobie impreze nawet w domu zrobic z tancami :D teraz ma chyba roczek i od samego poczatku nie bylo czegos takiego ze cisza w domu bo dziecko spi tylko wszystko sie robilo normalnie, odkurzanie sluchanie muzyki glosniej itp i tak sie maly przyzwyczail ze moze sobie urodziny w domku zrobic a maly w pokoju obok sobie kima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe No mój sie tez będzie musiał tak nauczyc :d chociaz Mój G wier, i zdaje sobie z tego sprawę, że jak się młody urodzi to goście przenosza sie do kuchni ( mam tam łózko stół i krzesła ) więc tragedi nie ma :d palic tez tam moga bo jest okno a jak nie to niestety na pole , bo balkon ma wejście tylko z pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka bywaja fryzjerkii pseudofryzjerki znam takie i takie:) tez mam grono swoich wiernych co do tej pory dzwonia po mnie, wczesniej to musiałam małego zawsze ciagnac za soba a teraz jakjuz tak podrósł to tatus z nim zostaje a ja jade w swiat:) Ineezz a jak Ci Maja zasypia wogole? chodzi mi o to czy sama czy np na rekach? mi sie w miare mały tez do chuków przyzywyczaił chyba dzieki tym nieszczesnym autbusom co maja przystanek pod blokiem hehe jedyenie co go zawsze budzi to telefon jak mi dzwoni... a goscie do nas nie przychodza raczej wiec to mam z głowy bo raz ze nikomu sie nie chce taki kawał jezdzic a dwa ze i tak nie ma na nich miejsca wiec zazwyczaj to my gdzies jezdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×