Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

haha dziewczyny tak patrzylam na poczte teraz na to moje zdjecie z 19tc i widzialyscie jak mi sie reka ulozyla? jak bym pisiorka miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak na blizniaki to tez calkiem malutki :) moze jak znajde gdzies swoje zdjecia z tego okresu to podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placek się już piecze jak mi nie wyjdzie to będę zła... Ja już w sumie na końcówce ciąży i stwierdzam, że mam dynie ale myślałam, że będzie większa. Jest mi z nią ciężko, ale moje wyobrażenia o ciąży był gorsze, ja jakoś tak słabo urosłam, ale za to szybko mnie wybrzuszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moge to tutaj napisac :) co do tej sprawy to w koncu sie odwazylam i powiedzialam mu. Przed wczoraj w nocy spac nie moglam a on juz usypial, widzial ze cos jest nie tak i co chwile pytal a ja ze nie ze jest ok. Wkoncu mowie ze musimy pogadac, i jak wcezsniej nie cislo mi sie na lzy to jak zaczelam mowic to wielki placz. No ale nie jest zle powiedzial ze sobie jakos poradzimy, przytulil, wyglaskal i przez godzine mnie jeszcze uspokajal bo wpadlam w taki placz ze nie moglam przestac. Troche sie martwi o dzieci ze ja w takim stresie chodzilam a przeciez maluszki tez to czuja. a teraz nazywa mnie ksiezniczka interesow... niby zlosliwie ale w zartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w którym tyg robiłyście usg stawów? pamiętacie może? Znalazlam za 60zl na 19wrzesnia ale to bedzie juz 8t a nie 6 jak wszedzie mówią i nie wiem co zrobic ;/ Krakuska mam bio gaia i jak zadzwonilam dzisiaj do lek to powiedziała ze raczej niemożliwe żeby przez to takie darcie za przeproszeniem było ;] i kazala ten nutri do konca weekendu podawać a jak sie tak kreci to pol godz później wodę malej proponować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakusk widze ze wszystkie macie takie odstajace a moj mi tak lezy na psipsi nawet jak stoje :O i przez to kazdy mysli ze ja juz zaraz rodze bo brzuchol sie obniza pod koniec. Ost nawet pani z kiosku sie o mnie pytala czy urodzilam wreszcie bo tak chodze i chodze z ta pilka. a listonoszka za kazdym razem jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inak trzymam kciuki za placek:) ASia ciesze sie ze tak maz zareagował! ufff to jeden problem masz z głowy, teraz szukacie rozwiazania-powodzenia!!! Iza ja chyba tez robiłam w 8tyg tak jak Ty miałabys. z tego co pamietam. ja wogole miałam zalecenie do 3tyg przez jego ułozenie ale mnie pediatra odradziłą ze to bez sensu, kurde ja mam tak mało zdjec z brzuszkiem ale moze cos znajde to tez podesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i bardzo dobrze, że wreszcie to zrobiłaś. Widzisz jakiego masz dojrzałego faceta :) Każdy by się wściekł, ale nie ma o co robić awantury, bo już się czasu nie cofnie a ta awantura i tak by nic nie zmieniła. Fajnie, że twój zareagował tak a nie inaczej, to dobrze o nim świadczy. Hehe księżniczka interesów :D Jak bym swojego słyszała, pewnie też by mnie jakoś tak nazwał takie żarciki z odrobiną złośliwości są w naszym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu cieszę się, że powiedziałaś swojemu o tej sytuacji i że masz w nim wsparcie. Ma rację, że teraz tym bardziej powinnaś się oszczędzać i nie stresować chociaż to niełatwe. Niestety ja nie mam pomysłu jak to można rozwiązać prawnie ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Dzisiaj na tapecie temat fryzjera a mi się marzy obciąć końcówki ale obecnie muszę to przełożyć może na przyszły miesiąc bo z kasą coraz gorzej. Jeszcze wózek jako nieplanowany wydtek wyskoczył ;/ aaaan i ja nigdy włosów nie farbowałam bo za leniwa jestem a po drugie lubie swój kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawic Was na chjwile i tyle postów:d z auta lipa podobno rzęch starszny. Asia muszę ten numer do Twojego odsuzkac i zadzwonić bo potrzebuje tył do auta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ostatnio jak zauważyłam, że mi się brzusio w dół przesuwa to nie mogłam w nocy spać bo się obudziłam koło 3 i przez jakąś godzinę myślałam o tym, że ja mam tylko parę zdjęć brzuszka a jak urodzę, to nawet pamiątki nie będzie. I spać nie mogłam bo mi było smuto, że nie zrobiłam sobie zdjęć z brzuszkiem. Muszę to nadrobić przez weekend a później sobie zrobię ładny album :) 2 dni temu skręcaliśmy łóżeczko na szczęście udało mi się pstryknąć zdjęcie do archiwum :) To taki USG się robi dzidziusiowi obowiązkowo? Jest tyle rzeczy, o których jeszcze nie wiem a przez które będę musiała przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke lzej na sercu ale stres jednak nadal jest. Iza to dobrze ze nie farbujesz wlosow, przynajmniej masz pewnie zdrowe i mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jeżeli to był twój naturalny kolor to się nie dziwię, że go lubisz. Bardzo ładny taki mocny a nie wyblaknięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a tak wogole to jak znajdziesz chwilke to wstaw zdjecie Ani na mjla :) pisalas moze ile wazyla i mierzyla jak sie urodzila? bo gdzies mi to umknelo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Iwcia wydaje mi sie taki balonik w sam raz :) idzie jeszcze uciagnac a nie jest za maly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie własnie wydaje ze wcale takiego duzego nie miałam tego brzucha, taki akurat, ale pod sam koniec juz go nie dałam rady dzwigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja to coraz bardziej zaczynam myslec o tym jak w koncu bede mogla prztulic swoje Maluszki, ale nie powiem troszke sie stresuje ze sobie nie poradze z dwojka... Jeszcze jak sie okaze ze ja tez moge miec takie proplemy z karmieniem jak piszecie to nie bedzie ciekawie, ale to sie okaze :) kurde strasznie zaluje ze nie bede mogla od razu po wyjeciu wziac Maluchow na siebie tylko jeszcze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplement. Wszyscy zawsze się dziwią jak to możliwe, że mam prawie 30 i nigdy włosów nie farbowałam. Faktycznie mam włosów dużo i są mocne więc nie mam co narzekać. Asiu usg jest obowiązkowe.W szpitalu zaznaczyli między 4-6tyg a moja pediatra po 6tyg i teraz nie wiem co zrobić ;/ Boje się, ze jak będzie jakaś nieprawidłowość to te 2tyg zrobią dużą różnicę w leczeniu. Z drugiej str w rodzinie babcia miała problem ze stawami;/ Chyba zaczynam z tym wszystkim przeginać. Albo przewrażliwiona jestem albo zmęczona i ciężko mi decyzje podejmować ;/ Zdjęcia dziewczyny super:) az milo oglądać. Postaram sie dodać jak najszybciej zdjęcie Ani ważyła prawie 3kg i miała 52cm jak sie urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel hehehe to musisz sie nastawiac ze taki bedzie:) Asia powiem Ci ze strasznie dziwne jest to ze nie beda dawac odrazu dziecka-nosz kurde, spoko poradzisz sobie a jak nie to wiesz daleko nie mieszkam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka w sam raz była :d mnie wszyscy starsza ze ciuszki 62 i 68 beda szybko za małe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeraża wizja bóli porodowych a jeszcze bardziej się boje komplikacji :( bóle na pewno da się ścierpieć najdalej po dobie w końcu przejdą :D a komplikacje ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja tez myslalam na poczatku jaka to bedzie tragedia nosic taka beczke przed soba ale uwierz mi ze to czasem nawet mile jest ze wiesz ze tam siedzi sobie taka mala istotka i tylko dzieki Tobi sie rozwija i daje o sobie co chilke znac kopniakami :) staje sie taka coraz bardziej realna :) ja szczerze powiem ze dlugo nie moglam tak do konca pojac ze mam w sobie dwa brzdace dopoki nie zaczely sie wierzgac w srodku to wtedy chyba tak naprawde uwierzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem, że mnie to nie ominie , ale powiem Wam, że długo mi sie wydawało, że ciaża to taki dziwny stan.Bo jak to w moim ciele ma cos rosnąc i to się ma ruszać. :d I że ja to mam urodzic ;/ Tak sie troszkę nabijam, że mam małego obcego :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×