Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

To angel tym bardziej muszę konto na fb zakładać ;) A ty mnie nie kojarzysz? Wysłałam wam zdjęcie na samym początku i jak na złość musiałam być akurat na tym zdjęciu w różowej bluzce hehehe :D wysyłam na pocztę jeszcze raz dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a wiesz ze ja sie dlugo zastanawialam jak Ty masz na imie? ;) ale mo mejlu stwierdzam ze chyba Agnieszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asiu dobrze wyczaiłaś ;) Iwcia tak mi się ten twój synek podoba... cukiereczek i te miny jakie on robi :) Kochany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Inka:* ja wlasnie robiłam kolejna probe usadzenia go do baseniku- nie da sie:) ucieka z niego gagatek mały, he wogole to teraz zwrocilam uwage ze na nk mam jeszcze zdjecia w czarnych włosach hehe kiedy to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia moze za goraco mu na balkonie :) ja raz wyszlam na balkon dzisiaj i wiecej juz nie wyjde taka sauna tak ze hoho. Ale mi sie dzisiaj nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się i takl wydaje, że dziś jest lepiej niż wczoraj. Hurra ide dzis odebrać Moja kartę z super pharm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale w baseniku chłodna a w cieniu siedzi do tego go cały czas polewałam ta woda zeby go schłodzic ale nic-ucieka:) on poprostu ma teraz taka faze ze chciałby tylko chodzic wszedzie... wylezał sie juz swoje:P ja musze isc pozniej do sklepu mam nadzieje ze dam rade, ale to pozniejjak sie ochłodzi moze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój naturalny kolor mam ciemny blond, na co dzień mam jasny blond, kiedyś mi odbiło i zrobiłam sobie gorzką czekoladę hehe mój się załamał jak mnie zobaczył... Ide robić imieninowy placek dla mojego M :) Oby mi wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez przyłaczam sie do zyczen, Angel jakos nie widze Cie w czarnych włosach:) ja juz nigdy nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle ze nie pasowal by Ci czarny :P ja Cie widze w takim ciemnym blondzie albo jasnym bronzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie mam zdjęcia w czarnych na komputerze w pracy . Imię wybrane Krzysztof Grzegorz :) Ej przyszła mi własnie taka wredna baba która na mnie naskarżyła, że siedzę rozjebana na krześle, a ja wtedy miałam takie bóle brzucha bo w ciąży byłam cipsko wredne wrrr. I , że gumę żuje , a ja mam kolczyka w języku i czasami mam tiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie chcesz mnie uczesac na wesele ?:P Iza a jaki masz probiotyk ? jest to mozliwe, my mielismy takie jaja po delicolu probiotyku codziennie 5 rano i byl wrzask choc ja mam bardzo spokojne dziecko, ostatnio poprosilam o zmiane, dostalam enterol dopodbno w tym momencie najlepszy z probiotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel imie Krzysztof jest mi bardzo znane hehe napisze ci na gg czemu bo tu na forum nie bede, drugie imie po tatusiu? moj mały tez tak ma:) Krakuska spoko:) zlezy co chcesz:) a co do złobka to ja nie znam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moje dziecko tez takie jest ze moge imprezy przy niej urzadzac , sluchac glosno muzyki tv , odkurzac nie obudzi sie :) ale fakt od pierwszy dni jest tak wychowywana ze nie ma w domu ciszy i chodzenia na paluszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke bo gdzies zaginela jakies 50 stron wstecz :D i uporzadkowalam troszke daty porodu zeby bylo po kolei :) i pozwolilam sobie przeniesc dziewczyny ktore juz urodzily do krakusek- pomocna dlon LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital fabi784-----------------27.08-----sn?----------syn-----------Narutowicz? inka_1988---------------15.09------sn---------córka-------------Rydygier? maryjka-----------------07.10------cc-------córeczka----------Kopernika? Asia1160----------------19,10------cc---------parka---------------Rydygier Jopka-------------------16.12-------CC?---------?----------------------?---- Angel--------------------19.01------CC----------syn--------------Kopernika Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn------Rydygier Krakuska123 ineezz------------Maja Anna ur 6.12.2011-----------------------Kopernika Iwcia00-----------Dawid 3.10.2011-----cc-----------------------Zeromski esistere---------------- 25.07------sn---------syn---------------Rydygier Iza1508-----------------15.08-----CC?---------córka------------Rydygier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chcialabym miec w 20 tc taki brzuszek jak ty :) ja to mialam mega balon , teraz po ciazy mi zostal wiekszy niz ty teraz masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×