Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ------------*W.Szpital Jopka-------------------16.12------CC?---------?------------------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn-------------Kopernika ania01985 GosiaqKR Muszynianka-------------26.02------?-----------syn-------------Kopernika dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja 2012------------CC----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-----SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011---------CC----------Żeromski esistere----------Gniewko--29.07.2012------SN----------Rydygier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Rydygier asia1160-----Milena,Maksymilian14,09.2012--CC----------Rydygier inka_1988----------Aleksandra--...09.2012--SN----------Rydygier fabi784------------...........--1.09.2012--CC----------Nartowicz maryjka------------........................CC----------Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ------ ------*W.Szpital Jopka-------------------16.12------CC?---------?------------ ------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn---------- ---Kopernika ania01985 GosiaqKR Muszynianka-------------26.02------?-----------syn---------- ---Kopernika dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja 2012------------CC----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-----SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011---------CC----------Żero mski esistere----------Gniewko--29.07.2012------SN----------Rydyg ier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Rydyg ier asia1160-----Milena,Maksymilian14,09.2012--CC----------Rydyg ier inka_1988----------Aleksandra--17,09.2012--SN----------Rydyg ier fabi784------------...........--1.09.2012--CC----------Narto wicz maryjka------------........................CC----------Koper nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz ja nie mam sily robic 3 obiadow w ciagu dnia - dlatego staram sie tak gotowac, zeby Nati cos dostala, ale nie ukrywam glownie gotuje dla mojego 7 latka (bo maz zjada wszystko, byle by byly ziemniaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeszcze poniedziałek myślałam o twoich urodzinach. twój pamiętał w końcu? STO LAT i spełnienia marzeń :) O macie myślę tylko czekam na kasę z zus. Bedzie dopiero w piatek ;] A może coś jeszcze polecicie? Asiu pytałam o pepti bo właśnie u Ani po tym mleku pojawiła się krew w kupie;/ a nutramigenu nie chciała pić i okropnie po nim płakała. mam nadzieję, że Ci pomoże bo faktycznie jest refundowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji ciągle jak do Was piszę to coś mi umyka i zaczyna mnie to wkurzać. Ale fajna duża tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-------------------*DP--------*FP---------*PŁEĆ------ ------*W.Szpital Jopka-------------------16.12------CC?---------?--------- --- ------?---- angel-------------------19.01-------?----------syn------- --- ---Kopernika ania01985-------------27.02------?-----------?------------------Żeromski GosiaqKR Muszynianka-------------26.02------?-----------syn------- --- ---Kopernika dzielna z mielna Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn----Rydygier Krakuska123-------Patrycja 2012------------CC----------Galla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011-----SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011---------CC----------Ż ero mski esistere----------Gniewko--29.07.2012------SN----------Ry dyg ier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Ry dyg ier asia1160-----Milena,Maksymilian14,09.2012--CC----------Ry dyg ier inka_1988----------Aleksandra--17,09.2012--SN----------Ry dyg ier fabi784------------...........--1.09.2012--CC----------Na rto wicz maryjka------------........................CC----------Ko per nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to super:) pisałam, że tak będzie :D Angel jak ja Cię dobrze rozumiem! Mi się cała ciąża dłużyła okropnie mimo, że do ostatnich dni pracowałam. Głowa do góry Dziewczyny bo zaraz długi weekend, później andrzejki, mikołaj i święta więc zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do wtorku w prcay potem 5 dni wolnego, ehh nie chce mi się juz tak w pracy siedziec, że szkoda mówić, w grudniu mi sie znowu l4 nie opłaca brac bo jest mało dni pracujacych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano :) zleci mnie się na początku dłużyło a teraz .... leci 18 tyg jesce wydaje się że to długo a właśnie tu andrzejki, święta, sylwester, walentynki i już zastanawiam się jak dzień kobiet będę obchodzić czy jesce 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kurcze ale nas jest dużo już na tym forum i coraz więcej dzieciaczków. Niesamowite jest to, że te dzieciaczki z naszych brzuszków się biorą, już ponad miesiąc po porodzie a jak tak patrzę na moją Olę to się nadziwić nie mogę, że ona jest 50% ze mnie i 50% z mojego M :) Asia 3mam kciuki za dzieciaczki - oby to był tylko chwilowy spadek formy a nie coś poważnego! A ty karmisz jeszcze piersią czy po tej akcji z macicą musiałaś zrezygnować? Iza głowa do góry! Już niedługo Ania skończy 3 msc więc prawdopodobieństwo przespanych nosek, spokojnych dni i szczęśliwego, niecierpiącego malucha z dnia na dzień jest coraz większe. Ja każdego dnia sobie mówię, że mała jest dzień starsza i brzuszek o dzień bardziej rozwinięty :) U nas na szczęście (odpukać w niemalowane) wczorajszy wieczór noc (mała spala od 23.15 do 6.30) i dzisiejsze pół dnia jest bardzo przyjemne Olcia albo śpi albo leży sobie z otwartymi oczkami i się rozgląda a jak zaczyna lekko marudzić to ją przekładam na inny boczek albo w inne miejsce i dziś o dziwo jej to wystarcza :) Angel co do twoich włosów to pasują ci zarówno blond jak i ciemne - wiesz jak to jest ładnemu we wszystkim ładnie ;) Dziewczyny brzuszki rosną :) Cieszcie się chwilą, dla mnie okres kiedy nosiłam brzuszek był najfajniejszym okresem w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no wiesz Inka ładna nie jestem normlana bym rzekła :) No z każdym dniem Wasze maluch większe więc fakt problemy brzuszkowe powoli pewnie będa zanikać :) Dla mnie ciaża nie jest fajnym omresem meczy mnie juz to , a tyle jesczez przedm .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle od wczoraj 4 strony do nadrobienia:) ale jak tak przeczytałam to jeszcze większe mam przerażenie, to karmienie, te kolki, te płacze, ja niewiem czy to ogarne, teraz jak tak czytam o Waszych dzieciaczkach to mi sie płakac chce a co dopiero jak tak przedemną będzie leżeć maleństwo i płakać,eh... a jeszcze sie nakręciłam że jak mojej siostry dzieci dały spokój to moje nadrobi za wszystkie w rodzinie... Byłam na chwile w pracy uzupełnic papierki to jak ludzie zobaczyli mój brzuchol to sie śmiali, ze mnie tak wywaliło, wszyscy mnie tylko dobijają, a przecież jeszcze nie przytyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nie przejmuj się innymi mi w ciąży przybyło 14 kg i przy moim wzroście 160cm wyglądałam jak kula wszyscy mi mówili, że dobrze wyglądam, że mam super krągły brzuszek i nic mi się nie przytyło, tylko mój złośliwy szef mi dokuczał tekstami w stylu czy mi dźwig zamówić, żebym się nie musiała w pracy po schodach toczyć, ale to na pewno tak gadał z zazdrości, że się tak dobrze trzymam bo sam jest mega tłusty i pewnie zakompleksiony z tego powodu :) A pro po moich 14kg ciążowych - nie zostało mi już z nich nic :D brzuszek lekko większy jak przed ciążą ale flak nie wisi, brzuch jest do wyćwiczenia za to ubyło mnie w ramionach i udach - Olcia wysysa wszystko co się przed ciążą odłożyło. Dobre dziecko niech wyjada tłuszczyk mamusi. Robią się jej już takie fajne śmieszne faldy na udach :) Aaa właśnie brzuchatki nie bójcie się! Początki może są ciężkie bo to całkiem nowa, inna sytuacja ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Z każdym dniem nabiera się więcej wprawy i wszystko przychodzi łatwiej i szybciej. Mimo płaczu, kolek i pogryzionych brodawek kocham moją Olcię całym serduszkiem i nie zamieniłabym jej w życiu na inne dziecko nawet jak by mnie ktoś zapewnił, że w ogóle nie będzie płakać, hałasować i spać całe nocki. Bo co to za przyjemność mieć dziecko jeżeli miało by ono spać 24na24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wczoraj w necie o kolkach i magicznych sposobach jak z nimi walczyć, jak inni sobie radzili i gdzieś doczytałam, że rewelacją są anty kolkowe butelki firmy Playtex i wiecie co? Dosłownie szczęka mi właśnie opadła, dostałam paczkę z rzeczami dla małej od cioci, która mieszka w USA i między innymi były tam 3 buteleczki anty kolkowe Playtex :D dosłownie mam ochotę skakać z radości. Musiałam się wam pochwalić bo mam takiego banana na buzi, że jak się z kimś nie podzielę szczęśliwą nowiną to mnie chyba skurcz policzków złapie. Lecę szorować butlę i będę z niecierpliwością czekać aż mała się obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to teraz niech zadziałają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja lecę na pocztę bo mi zamkną od rana na telefonie siedzę, aż mi miło na serduszku :) i szkoda że ten dzień tak szybko przeminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie spadek formy, przeleciałam po łepkach więc na razie nie wbijam się w szerszą dyskusję :) 😴 Inka fajnie wyszło z tymi butelkami, takie prezenty są najlepsze, jestem ciekawa ile u nas te butelki kosztują o ile są dostępne. Co do kolek to zastanawia mnie czy któraś miała do czynienia z tym: http://allegro.pl/windi-kateter-dla-niemowlat-na-kolke-kolka-gazy-i2717043735.html 😴 Dla mnie ciąża była fajna przez 8 miesięcy, teraz zaczyna się pod górkę :( , nie mogę się w nocy ułożyć, od paru dni nie mogę wziąć głębszego oddechu ani ziewnąć sobie porządnie bo mnie żołądek boli, mała pewnie gdzieś uciska, opuchły mi nogi tak że jak mój M wrócił wczoraj z pracy to z politowaniem wziął mi stopy i zaczął masować, z pytaniem - Kochanie , a gdzie ci się kostki podziały ? Zaczyna brzucho pobolewać i ogólnie nie najlepiej się czuję , może to chwilowe przesilenie i zaraz przejdzie ale wątpię. 😴 Uzupełniam tabelkę ------------------------------------ Przyszłe Mamy --------------------------------------- LOGIN-------------------*DP-------------*FP---------*PŁEĆ---------*W.Szpital GosiaqKR-------------23.11.2012--------?-----------córka---------Rydygiera Jopka----------------16.12.2012-------CC?------------?-----------------?---- angel-----------------19.01.2013--------?------------syn-----------Kopernika Muszynianka--------26.02.2013--------?------------syn----------Kopernika ania01985-----------27.02.2013--------?--------------?------------Żeromski dzielna z mielna -------------------------------Krakuski -pomocna dłoń---------------------------------- Kanatika-----------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn------------Rydygier Krakuska123------Patrycja-------------2012---------------CC---------Galla ineezz--------------Maja Anna-----------6.12.2011--------SN----------Kopernika Iwcia00------------Dawid-----------------3.10.2011--------CC----------Żeromski esistere-----------Gniewko--------------29.07.2012-------SN----------Rydygier Iza1508------------Anna------------------15.08.2012-------CC----------Rydygier asia1160-----------Milena,Maksymilian14,09.2012-------CC----------Rydygier inka_1988---------Aleksandra-----------17,09.2012-------SN----------Rydygier fabi784--------------..............---------1.09.2012--------CC----------Narutowicz maryjka-------------..............----------.............-------CC----------Kopernika 😴 przepisałam się na początek , bo chyba terminami będzie lepiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie odnosze sie do wszystkiego co sie dzieje bo tez czytam po lebkach ze wzgledu na brak czasu :/ Asia wspolczuje nie ma nic gorszego niz latanie z dzieciakami po lekarzach :* Inka a probowalas na kolki czopki Viburcol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam ta tabelke na kompie w razie czego. Inka z butelkami super sie udało :) Co do problemów z dziecmi itd to wole sie nastawic na najgorszei sie miło zaskoczyc niż rozczarowac i idealizowac :) Koło 10 list mam sie zgłosic do komisu z łóżeczkiem i wózkiem może sie sprzeda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrr DZIEŃ DOBRY ;D witam moje drogie :) humorek dopisuje :) M się wczoraj spisał ! :] Angel Ty jeszcze nie urodziłaś a już sprzedajesz :D może któraś dziewczyna z forum chciałaby kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie ma co sie zle nastawiac, bo np Moje dziecko bylo cudownym dzieckiem, jadla co 3 h i spala zero kolek zero problemow :):) gdyby nie to niedotlenienie po porodzie to bysmy nie odwiedzily tylu lekarzy i specjalistow :) przez 5 miesiacy w sumie najgorsza choroba to rota ale trwala tylko 7 dni i bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bo ja mam podwójne :) To co mam zrobic ja by to nawet komuś dała :) A dziewczyn hmm w sumie tylko Inezz pytałam wózek wątpie żeby sie którejs podobał :) łóżeczko mam takie jak w linku z tym, że wykończenie zielone http://www.ceneo.pl/1414071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×