Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

asel- ja mam plan wychodzenia łączenie z wprowadzeniem soli od kolegi z facebooka, moge przesłac do porównania . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonisek chętnie popatrzę.Po kliknięciu na nicka masz maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonisek, też poproszę - coś pokombinujemy:) agnieszka.stolinska@wp.pl Asel, wlaśnie na tamtym forum powiedziałam, że mam zamiar od czwartku. Boją się jak cholercia :( pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziesz pierwsza:) SUPER Ja już sobie CLA z Olimpu na konto wyprowadzania zaupiłam a pzecież to dopiero za 2 mce, jak mi za dużo w Turcji nie przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wczoraj nie mogłam dojść do tego o co tu chodzi, musiałam sie przespać żeby zaskoczyc :-)! Ja do wyjścia to mam jeszcze trochę, ale warto się zapoznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w dni wyprowadzenia tylko takie menu? tzn. na obiad kurczak? te gramatury powtarzać kolejno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kapuję tego wyjścia? dziewczyny jak rozumiecię to wyjscie z diety j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-m a konkretnie czego nie rozumiesz? pisz, to moze coś razem uradzimy, ja tego co wyżej, nie jestem pewna co do owoców, wczesniej była gramatura a wyprowadznie x 2, tzn, że dwa dowolne owoce? W pierwszych 4 tygodniach wyprowadzenia z diety, II i III posiłek są zawsze wzmocnione węglowodanami. mam rozumieć że dodatkowy owoc na II posiłek to to wzmocnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asel napisałam na tym drugim forum, przeskakujemy :) owoce, tez myslę,ze wzmocnienie, witaminki. Nie byłam pewna gramatur na samym poczatku, ale już wiemy chyba o co chodzi,ze te gramatury dotyczą dni wyprowadzania, oczywiscie z SOLĄ,ale w wyjsciowce z str.37 wprowadzenie do obiadu soli jest w 4 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę jeszcze o tych owocach, w dni wyprowadzanie ja miałam 0,5kg owoców, a w tym wyprowadzenie jw jest x2, pewnie chodzi o 400gram, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asel tabelkę zrobiłam, rozciągnęłam, z całą pewnością jest czytelniejsza rozpiska,dopytuje się, ponieważ moja siostra też ma zamiar wychodzić z tej diety, moze ta wyjściowka jest lapsza niz ta którą ja stosowałam ze str.37, ale tamta jest napewno bardziej zrozumiała i czytelna.Dziękuję Ci jeszcze raz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia_m - patrzę, patrzę na to wyprowadzenie, ale jakoś mi umyka:( mogę się 'uśmiechnąc" o tabelkę? moze wtedy ogarnę - mój e - mail zielonooka111@gmail.com z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyliu, wyślę Ci jutro bo teraz jestem w pracy do późna :), rano prześlę z domu, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy z tymi tabelkami?? to ja też chcę, asel, Ty masz mojego maila to pliz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lucyliu jutro Ci wyślę bo mam w pracy zapisaną tabęlkę na kompie, a teraz pisze z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ;) jak dostaniesz tabelki na pocztę, prześlij mi proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacanko czy ja mogę z kolei prosić Ciebie o przesłanie tabelki na mojego maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Kto chce żeby mu przesłac tabelkę prosze o podanie emaila, akurat siedzę przy komputerze więc moge przesyłać :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×