Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

wysłałam jeszcze raz :), mam nadzieję że dojdzie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło-bardzo Ci dziękuję🌼-rzeczywiście bardziej zrozumiałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski to jutro zaczynam :( Boję się , że mamo :( na tamtym forum też napisałam, że mam stracha. Konsultantka usiłowała mi chyba przekazać, że chyba za wcześnie :(. I zasiała we mnie tyle wątpliwości, że sama już nie wiem, czy dobrze robię :(. No chyba przed maturą miałam takiego pietra jak teraz. Boję się tych trzech kg na plusie, które mają się pojawić po wprowadzeniu soli. Ale jednocześnie myślę, ze jak przysiądę mocno do treningów? Tak nie po łebkach, tylko porządnie? Albo zastosuję jeszcze jakieś zdrowe odżywianie (nie używając słowa dieta)? Coś w stylu mniej żreć? Przecież oni mi w rozpisce kazali jeść pół kg owoców. Przecież ja nie zmieszczę dwóch sporych jabłek!! Pół kilo truskawek to też kopiasta miseczka. Tak na jedno posiedzenie???? Aż tyle ?? O mamo ratunku :( Jezu, ile wątpliwości........ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha Aga, pamietaj,że na wyjściówce też sie chudnie :) dasz radę, ja mam tylko +1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, zapomniałam................ Gosia, jak dobrze, ze jesteś ................. cmok cmok cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha_Aga bardzo dobrze rozumiem Twoje obawy.Chce jeszcze podietkować 1,5 tyg i też wychodzić. Jak o tym pomyślę to aż mnie ściska ze strachu.Opuścić bezpieczną rozpiskę diety ,przejść wyjście i co dalej?????? W życiu się tak nie bałam!!!!! Trzymam za Ciebie. Pisz , dużo pisz do nas-plissssss!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się da zrobić, aruna :P z tym pisaniem w sensie:) chyba sama zapiszę ze strachu całe to forum :P DZIEWCZYNY!!!!! CO JA BYM BEZ WAS ZROBIŁA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja śniadania i kolacje jem podobnie, tak jak było u Gacy, nawyk pozostał. Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z suplementacją przy wyjściu? ta sama co w trakcie diety ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kazała na wyjściu dalej vitamin kinga, milion tych co zawsze , i doszło jeszcze jedno - jakiś After - kazala hmb. Ale u nich cena kosmiczna. Sprawdziłam opis i sklad - jest to jakieś CLA, wezmę sklad i pójdę "do sportowców" - w sensie sklepu z odżywkami. Może tam będzie taniej? A może takie CLA z apteki? muszę poównac skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia+m
Dyziewczyny a jak tam Wasze włosy?mi od dwóch tygodni na maxa wypadają :(cały czas biorę witaminki, zużyłam już 2x vitaminy Cing i z Olimpa,włosy wypadają,hm>>>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia kup sobie w aptece seboradin lotion do wcierania we włosy z tej serii: http://www.snobka.pl/artykul/seria-seboradin-niger-4988 Podetnij troszkę włosy a to wcieraj co drugi dzień ja kiedyś miałam wypadanie ze stresu i mi to lekarz polecił. Jeszcze on mi kazał przez dwa tygodnie co 2 dni rozkruszyć wit. B compleks wymieszać z seboradinem i natrzeć na noc skórę głowy. Tylko z witaminą to męczące bo rano musiałam myć bo ta witamina mi szopkę zabarwiła. Włosy się poprawiły i od kilku lat co jakiś czas powtarzam kurację ale już bez witaminy tylko samym lotionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie witaminy bierzesz bo właśnie chyba przy braku wit b mogą wypadać a ta dietka była w nie uboga dlatego kingi olimp miał sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonisek ja też bardzo proszę o tabelkę pulanki1963@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha ja pomogę w jedzeniu truskawek czy jabłka, mnie się wcale nie zmniejszył żołądek, chyba od tej wody co jak wielbłąd piję. Gosiu dziewczyny na dieta.pl też piszą, że włosy zaczynają wypadać. Ja mam lepsze niż przed dietą, rosną błyskawicznie może to po siemieniu lnianym które jem 2 x dziennie zamiast colonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam 2 opakowania vitamin Cing i teraz biorę witaminy z mienerałami dla kobiet z Olimpu,dziękuje Franka kupię napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamela ja siemie lniane zamiast Colonu też piję,codziennie rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie wiem co masz na myśli pisząc piję ale ja to robię tak, mielę ziarenka i 2 łyżeczki z wodą na surowo piję, jak zaparzysz to masz już tylko ochronę układu pokarmowego a w surowych jest sporo cennych minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelko, ja siemię lniane kupuję zmielone i zaparzam gorącą wodą 1 łyżeczkę, więc faktycznie inaczej, ale jutro zrobię tak jak Ty mi podpowiedziałaś,dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jeśli masz czym zmielić to namawiam na zakup całych ziarenek, jednak te cenne właściwości które są w siemieniu bardzo szybko się ulatniają po zmieleniu. Zielonafiona też pisała o mieleniu tuż przed zażyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelko dziękuję za radę, musze tak spróbować jak piszesz, bo zależy mi na zdrowym odżywianiu, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia59
Gosiu, Komelo dla dobrego zdrowia i pracy naszych brzuszków polecam to co jadam codziennie rano (po za tłuszczówką). Przygotowuję taką mieszankę: 250g płatków owsianych, 250g otrąb owsianych, 250g słonecznika, 250g siemienia lnianego (białego z ciemnym w stosunku 1:1). Na patelni beztłuszczowej prażę wszystko około 30 minut wsypując w wyżej wymienionej kolejności. Należy ciągle mieszać aby się nie przypaliło. A kiedy przestygnie wsypuję do pojemników i zgodnie z zaleceniami: 3 łyżki + 4 śliwki. Polecam Wam i innym jeśli chcą posmakować. Nie mamy w naszej " grupie wsparcia" żadnych problemów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne dzięki za Wszystkim Wam dziewczyny za tabelkę z wyjściem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, czy konsultantka powiedziała Ci, jak długo potrwa twoje wyprowadzenie z diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×