Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

A swoją drogą to bardzo zastanawiające co się tak naprawdę stało, że usunięto wątek Dieta Gacy - drakońska ale skuteczna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia jak byś mogła opisać twoje odżywianie po diecie, będę wdzięczna. No i Adam się nie odzywa ciekawe co u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszłam przez wszystkie tabletki i gace, bez rewelacji myślę, że to działa tak jak chcemy żeby działało wydajemy kasę i czekamy na spektakularne efekty teraz mam taką umowę, trzyma mnie i chudnę wszystko działa jak się trzymamy, trzeba mieć bat nad sobą mam taki www.mojkontrakt.pl schudłam już 8 kg, jeszcze 2 w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mnie nie było i trochę się zdziwiłam że temat DRAKOŃSKA ale skuteczna zniknął. Tak sobie myślę że szkoda bo jak ktoś czytał ten forum regularnie to można było zauważyć jak ta dieta się zmieniała. Ja zaczynałam od 3 tygodni na karczku, potem był tydzień, potem wprowadzili kurczaka na maśle, potem inne tluszczówki, potem kolejne rozpiski białkowe itd. Co ciekawe to po każdej zmianie pojawiały się rzeczy wcześniej zakazywane przez Gacę. Ludzie pisali tu na forum ze podjadają żurawinę, ziarna, smażą na maśle zamiast smalcu, jedzą owoce, wprowadzają różne modyfikacje itd. Oczywiście Gaca i jego fanatycy odsądzali ich od czci i wiary a po jakimś czasie w rozpiskach Gacy pojawiały się dokładnie takie same modyfikacje. Czyżby sam pan Gaca czerpał wiedzę z forum? Kopiował pomysły gapowiczów? A może to jest tak że kto mądrzejszy to na podstawie jego rozpisek i wiedzy znalezionej w necie potrafi sobie sam ułożyć lepszy program żywieniowy? Ja mam wrażenie że ludzie na tamtym forum motywują się sami na wzajem lepiej niż potrafi to zrobić to całe cudowne centrum i właśnie dlatego temat zniknął. Ludzie widzieli że wszystkie opowieści o indywidualnych programach żywieniowych to ściema bo dostawali od konsultantów to samo co mogli znaleźć za darmo na forum. A do tego pojawiały się informacje o tym że jego dieta to nie jego wynalazek tylko stara sprawdzona metoda stosowana przez kulturystów. I jeszcze coś: Jak wyglądają dziś Pavlovic, Fat Killersi z programu w telewizji i inni pionierzy akcji. Jakoś nikt ich nie pokazuje... Niewątpliwie pan Gaca jest ekspertem tyle że nie od odchudzania a od przyciągania do siebie naiwnych. A ze naiwni mieli narzędzie w postaci najpopularniejszego forum do radzenia sobie samemu no to im trzeba było ukrócić to narzędzie i dalej prowadzić business bez żadnych zagrożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>:-3 :8] :8) BI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet nie to, że gaca robi sobie eksperymenty na żywych osobnikach i jeszcze mu za to płacą na tamtym forum bardzo dużo dziewczyny ostatnio pisały o problemach zdrowotnych o wypadających włosach problemach z woreczkiem żółciowym z kamieniami to wszystko skutki tych eksperymentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiejkaKasiejka
Dziewczyny pomóżcie, w trakcie ciąży przytyłam prawie 30 kg córka ma już 3 lata a ja mam dalej nadwagę jakieś 12-15 kg. Znajoma odchudzała się na diecie GACY i schudła ponad 20 kg (powtarzał tą dietę już około 3 razy na przestrzeni 6 lat) ale oprócz tego że je karkówkę niczego się nie dowiem ponieważ jej zdaniem ona za nią zapłaciła i twórcy diety należą się profity. Podajcie zasady jadłospis, co można i ile jeść. Mój e-mail leasing@piaseczno.com.pl Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Ewa i mnóstwo kilogramów do zgubienia. Moja waga to 86, 5 kg. Chciałabym rozpocząć gacowanie od piątku i dlatego bardzo proszę o przesłanie mi diety gacy. Bardzo proszę o taka dietę, która nie jest z internetu, a od osoby, która korzystała z gaca system. Będę bardzo wdzięczna. Mój e-mail: nadzieja_13@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czy ktoś mi może napisać jak się stosuje tluszczowke z Soja? Tamto forum zostało usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_tunia
Witam mam pytanie czy na poczatku jak chodziliscie na silownie to mieliscie po cwiczeniach zawroty głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbytni wysiłek i mała ilość węgli w diecie moga powodować takie niepokojące objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 2
Szukałam starego tematu ale zniknął...?! Więc napiszę tutaj może komuś się przyda takie info. Jakieś 3 lata temu przeszłam całą dietę na legalu, potem oczywiście jojo, włosy, cera i paznokcie jak u wszystkich... dramat. Po roku powrót na dietę na gapę i również tragedia: spadki wolniejsze, mega głody i brak chęci do ćwiczeń. Ale się zmuszałam przez 2 miesiące. Po 2 miesiącach poukładałam sobie według różnych wskazówek w necie dietę 1500 - 2000 kalorii. Po 6 miesiącach osiągnęłam to samo co na Gacy. Bez konsultantów, opłat, skutków ubocznych, cudownych suplementów i innych rewelacji rodem z ulotek. Efekt utrzymuję do dziś choć oczywiście dalej muszę się pilnować. Pytanie: czy warto było płacić, wysłuchiwać wiecznej krytyki ze strony konsultantów, zbierać włosy po poduszkach, i faszerować się chemią? Same sobie odpowiedzcie... Ja już sobie odpowiedziałam: szkoda było kasy, zdrowia i nerwów. Można inaczej tylko trzeba w siebie uwierzyć. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.04.10 trolu,nudzisz się to bierz się do pracy efektywnej.Życzę powodzenia z efektów pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naninka
Mam pytanko dziewczyny, czy na diecie Gacy można zamienić ze sobą 2 i 3 posiłek? Tzn. do 16 w pracy ciężko będzie mi wytrzymać o 2 jajkach i owocu, ponieważ potrzebuję energii na cały dzień, która po południu nie jest mi już tak niezbędna. Wiem, że owoców nie powinno się jeść po południu, natomiast mam dylemat. Może, któraś z Was będzie umiała odp. na moje pytanie za co będę bardzo wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj,niestety nie można zamieniać posiłków,owoce jemy do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po gacy 5 lat prawie po 3 latach jojo. Walczę. Ciekawi mnie co u dziewczyn z tamtego okresu, odezwijcie się Andzia,Gosia M, aga. Pozdrawiam aneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gacowicze, zapoznajcie sie z prozdrowotna dieta ketogeniczna, dzienny limit weglowodanow 20 g, po tluszczowkach Gacy temat ten jest wam na pewno bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia40
Cześć Aneczka,pamiętam Cię! U mnie też będzie 5 lat ,bo 30 XI 2012 zakończyłam wyprowadzenie z diety z wagą 62kg.Dwa lata trzymałam się,a póżniej powolutku waga szła w górę mimo,iż jadłam regularnie i robiłam tłuszczówki zgodnie z zaleceniami.Teraz ważę 69kg-nie jest źle,bo zaczynałam od 73,5kg,więc nie ma jojo! ale nie mieszczę się w spodnie sprzed kilku lat.W styczniu poszłam do dietetyczki i do wakacji byłam na diecie,niestety ani kilogram nie spadł,ale za to poprawiły mi się wyniki(niedoczynność tarczycy)-planuję ją kontynuować,ale prawdę mówiąc już nie chce mi się myśleć o dietach!!! Pozdrawiam Cię,napisz co było powodem jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,pomyliłam się-stopka pokazuje prawdę,w XII zaczęłam wyprowadzenie z diety,ale skończyłam z wagą 62kg.Ale jaki piękny mam pseudonim ! Teraz już Andzia45 ! Dziewczyny odezwijcie się,może ożyje forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia 103
Tez jestem 5 lat po Gacy na legalu. Schudłam 30 kg. Trzymam wagę myślę,że dlatego że utrwaliłam sobie zasady.Jem regularnie 5 posiłków, cztery razy w tygodniu ruch, który pokochałam u Gacy i co najwazniejsze nie wróciam do dawnych nawyków żywieniowych. Nie miałam wypadania włosów ani innych skutków ubocznych.Muszę tylko walczyć z ochotą na słodycze.Mam prawie 62 lata i kilka chorób. Po diecie zmniejszyłam dawki leków i tak już zostało. Po schudnięciu poczułam się dużo lepiej, pokochałam siebie i nie lubię wracać do czasów kiedy było mnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuconaaaaaa
Konrad Gaca zmarł dzisiaj nad ranem w swoim domu pod Lublinem :-(. Miał kuźwa tylko 42 lata :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo master
I po Gacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryju

Viola i po tobie niedlugo tez Jak sie nie wstydzisz...wygladasz jak orka warto bylo zmarnowac tyle m-cy

Przyczyna zachłannie chcialas grajac nie fair schudnąc tzn idąc skrótami i co tyle razy wyje..sie na plecy

Skutek twoj mąz jest marny o kant d....on tez sie do tego przyczynił chlaczko lubisz zeżrec i tyle puchnij

powiekszaj swoj efekt yoyo teraz to juz chyba ze 110 idz w górę a ludzie smieją sie z ciebie Patrzac na

twoje zdjecia to czasami chyba musze rozdzielczosc zwiekszac zrobilas sie jak gesslerowa krowa 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwojaMama
Dnia 14.12.2015 o 16:14, Gość KasiejkaKasiejka napisał:

Wstydziła bys sie jestes sobie winna skoro wp....tyle puchnij dalej zapomnij o odpowietrzeniu sie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×