Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

Agnieszko przepraszam Cię, nie miałam zamiaru Cię urazić. Robię sobie notatki i nie wiem czy pamiętasz, pisałaś kiedyś na forum. 7-8 tydzień miaś metabolizm a wtedy ryż do rybki:) tylko to miałam na myśli. Jeśli chodzi o tamto, nauczona doświadczeniem, nawet nie komentuję. Szkoda energii na karmienie t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam teraz rybki :) - z premedytacją nie wybrałam tego rybiego wariantu, a już nie pamiętam, czy tam był ten ryżowy dodatek. Ryba bez soli mi nie podchodzi, więc omijam ją szerokim łukiem od tamtej pory . spoko - to ja chyba jestem przewrażliwiona po tamtym forum przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dopiero teraz zerknęłam na stopkę. Naprawdę SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam takie żarełko, rybę i płatki mogłabym jeść non stop, więc powtarzałam. Nawet nie wiem co napisać:( Gacanka włożyła tam tyle serca.Nic to ❤️ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER, że mimo tak zwiększonych węgli, waga jednak w dół. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakaś uczynna koleżanka podała adres tego forum osobie obrażającej Gacankę i Pigułę i inne dziewczyny:(. Komu aż tak bardzo zależy na rozwaleniu czegoś dobrego??? skąd w ludziach tyle jadu:(. Mam nadzieję, że my tutaj przetrwamy - nie powinno być większych problemów, bo tu już mówimy o naszych perypetiach przy wychodzeniu. Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam was nie odpowiadajcie(ignorujcie) na te podłe wpisy!!!!!!!!! Tylko tak ocalimy to forum!!!! "OBOJĘTNOŚĆ JEST GORSZA OD NIENAWIŚCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wami jakiś wysyp depresantów przy tej pogodzie. Komuś dieta nie wyszła i chyba z zazdrości się mści. Trzymajmy się dziewczyny tylko spokój nas uratuje ;) Damy radę. Olewka dla troli tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha ja mam prośbę, pooglądaj jutro na spotkaniu tych odchudzonych jakie mają ręce bo ja już powoli w depresje wpadam z powodu moich pelikanów, może coś podpowiedzą. Dziewczyny jak u was ze skórą bo u mnie najgorzej wyglądają ręce, piersi to zapakuje do stanika i wizualne jeszcze to ujdzie ale ręce albo rękawek albo, no właśnie co ? U sportowców wyczytałam o kolagenie takim co to jest dobry i na stawy i ktoś polecał takie coś http://allegro.pl/nutrend-flexit-gelacoll-360-kaps-kolagen-okazja-i2374315427.html bo podobno to się najlepiej opłaca a przyjmować troszkę trzeba. Agucha mam i ja ....................6 z przodu ;) i przyleciałam tu ci się pochwalić bo przecież obiecywałam no nie ;) Wymiarami to ja się nie chwalę, kurczę gdzie ja właściwie chudnę bo nie tu gdzie najbardziej mi zależy, też chcę aby mi portki spadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komela to niestety chyba bolączka większości z nas:(( Ja ostatnio pożyczyłam urządzenie "wiosła' i jadę nimi ile dam radę (niestety nie mają regulacji obciążenia) bo słyszałam ,że daje to efekt. Ćwiczę niestety za krótko żeby były efekty.Jak nic z tym nie zrobimy to czekają nas niestety rękawki.Ja zresztą i tak od dawna nie chodzę w bluzkach odsłaniających ramiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aruna prawdę mówiąc już przed dietą moje ręce nie wyglądały najlepiej a teraz niby przykładam solidnie się do ćwiczeń, masuję i smaruję a i tak jest źle. Jak oglądam sobie ten filmik z metamorfozy pani Mikulskiej gdzie pokazuje swoje ciało a w tym ręce to na bank jestem pewna, że piloci mają jakieś zabiegi na ciało. Popatrzcie na ten filmik. http://www.chudniesz-wygrywasz.pl/metamorfozy/elzbieta-mikulska Ja tez chcę mieć takie ręce, mam już chyba kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komelko Gratuluje szósteczki! Ja już miałam blisko, ale wyjazd i mogłam trzymać diety tak do końca. Teraz wczasy i aż się boję co będzie po. Wezmę meal drinka i może tragedii nie będzie. Piloci to inna para kaloszy, czytałam w gazetce, że oni mają specjalny program na skórę, przed flexi mają masaże na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, dołączam sie tutaj i ja :) coprawda dietkowanie jeszcze w trakcie, ale mam nadzieje ze wychodzenie bedzie blisko :) Ilonisek, przesdlij mi tą tabelke z wyprowadzeniem również, prosze magda2310@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie wiem czemu, ale nie moge tego otworzyc, ani zapisac.... ma ktos pomysl co moze byc nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja też jeszcze nie, może Aga nas tu przygarnie:) Franka również poproszę, mail w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wysłałam ci raz jeszcze tylko zapisałam na pulpit i wzięłam z pulpitu może dlatego że wcześniej wzięłam prześlij dalej. Sprawdź;) i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, Dziewczynki, ja to mam cosik nie tak tutaj, dalej to samo.... poczekam na swojego, on przynajmniej zna sie na komputerach i moze cosik zaradzi... tak czy owak bardzo Wam dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asel a co ty myślisz o pomyśle zakupu kolagenu, pomoże nie pomoże ale może stawy wzmocni ;) Ostatni czytałam o czym takim http://www.chudniesz-wygrywasz.pl/aktualnosci/badz-piekna-szczupla-i-zrelaksowana te gazetki też można poczytać a wracając do pilotów to na filmiku sama pani mówi o 2 latach doprowadzania się do tego co zaprezentowała a przecież samo odchudzanie było znacznie krótsze, wniosek nasuwa się taki, że jak schudniemy to i tak dalej należy ćwiczyć i dbać o ciało aby jeszcze bardziej utrwalić efekt. Te moje ręce jak są w normalnej pozycji tzw na baczność, mogą ujść, podparte pod bok jak panie z Mazowsza tez okej ale wyciągnięte w bok jak ptak do latania ......to skrzydełka wiszą. Pod żadnym pozorem tak się nie prezentować mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, proszę przyjmijcie mnie do swego grona, mało piszę, bo nie mam czasu, ale staram się czytać Wasze cenne rady. Pisałam na poprzednim forum, ale tam jakieś "cuda-niewidy się" dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam to na poprzednim forum i wkleje tutaj, bo chcę Wam napisac o pseudo "moim odkryciu". Na stronie 217 JUSTA (poprzednie forum) podała kilka kosmetyków do ciała i zaczełam sobie je przeglądać. kliknęłam na OLEJ KOKOSOWY i .... zaniemówiłam, jak przeczytałam jego właściwości. zaraz tu Wam wkleję. kupiłam i ... ZAKOCHAŁAM SIĘ W OLEJU KOKOSOWYM!!! polecam go Wam z całego serca, zamierzam go wprowadzić do diety, jak myślicie czy ten olej skoro piszą ,że ma właściwości odchudzające to można go stosować zamiast smalcu??????? ma bardzo ciekawy smak, dzis już smarowałam nim kanapki dla dzieci, bo można go stosować jako masło, do pieczenia, smażenia, sałatek itp. Wczoraj zrobiłam piling kawowy, usmarowałam siebie i wannę a potem caluśka się wysmarowałam olejem kokosowym. Pięknie się wchłania, zapach bardzo delikatnu, prawie nie wyczuwalny, nie zostawia tłustej powłoki, skóra po pilingu jest mięciutka a po tym olejku to już naprawdę super jest. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×