Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

codziennie teraz już smaruje się tym olejem kokosowym, tak jak balsamem do ciała. Skóra naprawdę jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdac skopiowałam i zlikwidowałam tabelkę ... napisz czy teraz rozumiesz;) Buziaczek. DIETA Przy komponowaniu jadłospisu należy przestrzegać kolejności posiłków tzn., że I posiłek z wybranej diety zawsze musi być I-szym, itd. II i III posiłek są zawsze wzmocnione węglowodanami, tak jest w pierwszych 4 tygodniach wyprowadzenia z diety, Działanie w tym okresie jest nastawione na ustabilizowanie wypracowanej wagi. „WYPROWADZENIE Etap polegający na wprowadzeniu soli znajdującej się w produktach; produkty na ten okres wg rozpiski: I posiłek: ciemne pieczywo 2/3 kromki + masło + chuda wędlina II posiłek: owoc x 2, godzinę później: jogurt owocowy 150g III posiłek: kurczak 100g/120g/150g (w każdy dzień po kolei inna gramatura) + ryż brązowy 50g + warzywa 200g IV posiłek: serek wiejski UWAGA: dzień przed „wyprowadzeniem i w dni „wyprowadzenia płynów zmniejszamy ilość wypitych płynów o połowę. I tydzień Poniedziałek-Dieta Wtorek- Dieta Środa- Dieta Czwartek- Dieta Piątek- Dieta Sobota- Wyprowadzenie Niedziela- Dieta II tydzień pn-Dieta wt-Dieta śr-Dieta czw-Dieta pt-Dieta sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie III tydzień pn-Dieta wt-Dieta śr-Dieta czw-Dieta pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie IV tydzień pn-Dieta wt-Dieta śr-Dieta czw-Wyprowadzenie pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie V tydzień pn-Dieta wt-Dieta śr-Wyprowadzenie czw-Wyprowadzenie pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie VI tydzień pn-Dieta wt-Dieta śr-Wyprowadzenie czw-Wyprowadzenie pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie VII tydzień pn-Dieta wt-Wyprowadzenie śr-Wyprowadzeni czw-Wyprowadzenie pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie VIII tydzień pn-Dieta wt-Wyprowadzenie śr-Wyprowadzenie czw-Wyprowadzenie pt-Wyprowadzenie sb-Wyprowadzenie nd-Wyprowadzenie Pierwszy i drugi tydzień Dieta na dzień: 1, 2, 3, 4 I posiłek 2 jajka gotowane na twardo pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchew - 150 g III posiłek pierś z indyka - 135 g warzywa mrożone (np. bukiet warzyw kawiatowy HORTEX) - 225 g jedna łyżka oliwy z oliwek ryż brązowy - 50 g IV posiłek ser biały chudy - 110 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 5, 6, 7 I posiłek 3 łyżki stołowe płatków owsianych na wodzie 4 śliwki suszone kefir - 250 g II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek pierś z kurczaka - 130 g warzywa mrożone (np. sałatka jarzynowa HORTEX) - 130 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 8, 9, 10, 11 I posiłek 2 jajka gotowane na twardo pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek pierś z indyka - 135 g warzywa mrożone (np. bukiet warzyw kwiatowy HORTEX) - 180 g dwie łyżki oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 12, 13, 14 I posiłek 3 łyżki stołowe płatków owsianych na wodzie 4 śliwki suszone kefir - 250 g II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek pierś z kurczaka - 90 g warzywa mrożone (np. sałatka jarzynowa HORTEX) - 180 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 120 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Trzeci i czwarty tydzień Dieta na dzień: 1, 2, 3, 4 I posiłek 3 plastry sera białego - 65 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchew - 150 g III posiłek udko z kurczaka - 110 g warzywa mrożone (np. włoszczyzna krojona w paski HORTEX) - 180 g dwie łyżki oliwy z oliwek IV posiłek jajko gotowane warzywa (np. pomidor, cebula) - 135 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 5, 6, 7 I posiłek schab pieczony - 50 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek pierś z kurczaka - 130 g warzywa mrożone (np. leczo HORTEX) - 130 g dwie łyżki oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 8, 9, 10, 11 I posiłek 3 plastry sera białego - 65 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek udko z kurczaka - 160 g warzywa mrożone (np. włoszczyzna krojona w paski HORTEX) - 180 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek jajko gotowane warzywa (np. pomidor, cebula) - 130 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 12, 13, 14 I posiłek schab pieczony - 45 g pieczywo WASA żytnie - 3 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchew - 150 g III posiłek pierś z kurczaka - 90 g warzywa mrożone (np. leczo HORTEX) - 180 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Piąty i szósty tydzień Dieta na dzień: 1, 2, 3, 4 I posiłek płatki kukurydziane - 40 g mleko 2% - 1 szklanka II posiłek kefir - 250 g warzywa - 150 g III posiłek zupa (np. zupa jarzynowa jesienna HORTEX) - 180 g z piersi z kurczaka - 135 g IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 5, 6, 7 I posiłek Pasta: *jajko gotowane na twardo *ser chudy biały - 110 g II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchewka - 150 g III posiłek ryba gotowana w warzywach *ryba - 135 g *warzywa - 180 g ryż brązowy - 50 g IV posiłek ser chudy biały - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 8, 9, 10, 11 I posiłek płatki kukurydziane - 40 g mleko 2% - 1 szklanka II posiłek kefir - 250 g warzywa - 150 g III posiłek zupa (np. zupa jarzynowa jesienna HORTEX) - 180 g z piersi z kurczaka - 135 g IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 12, 13, 14 I posiłek Pasta: *jajko gotowane na twardo *ser chudy biały - 110 g II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchewka - 150 g III posiłek ryba gotowana w warzywach *ryba - 135 g *warzywa - 180 g ryż brązowy - 50 g IV posiłek ser chudy biały - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Siódmy i ósmy tydzień Dieta na dzień: 1, 2, 3, 4 I posiłek 3 plastry sera białego - 65 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchew - 150 g III posiłek udko z kurczaka - 110 g warzywa mrożone (np. włoszczyzna krojona w paski HORTEX) - 180 g dwie łyżki oliwy z oliwek IV posiłek jajko gotowane warzywa (np. pomidor, cebula) - 135 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 5, 6, 7 I posiłek schab pieczony - 50 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek pierś z kurczaka - 130 g warzywa mrożone (np. leczo HORTEX) - 130 g dwie łyżki oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 8, 9, 10, 11 I posiłek 3 plastry sera białego - 65 g pieczywo WASA żytnie - 2 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g III posiłek udko z kurczaka - 160 g warzywa mrożone (np. włoszczyzna krojona w paski HORTEX) - 180 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek jajko gotowane warzywa (np. pomidor, cebula) - 130 g kefir - 250 g lub Meal Drink koktajl Dieta na dzień: 12, 13, 14 I posiłek schab pieczony - 45 g pieczywo WASA żytnie - 3 kromki II posiłek owoc (do wyboru, oprócz bananów i winogron) - 200 g marchew - 150 g III posiłek pierś z kurczaka - 90 g warzywa mrożone (np. leczo HORTEX) - 180 g jedna łyżka oliwy z oliwek IV posiłek ser biały chudy - 110 g jogurt naturalny - 150 g lub Meal Drink koktajl Ser biały niekoniecznie chudy, może być półtłusty . Żelazne zasady: -Jedzenie systematyczne co cztery godziny -Ćwiczenia minimalnie dwa razy w tygodniu -Na kolację białko czyli ryba, jogurt, ser, jajko -Systematyczna kontrola wagi -Ostatnie cztery dni miesiąca ---- tłuszczówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komelko zerknęłam na ten link, kolagen jak kolagen, mnie się wydaje, że bardzie pomoże na stawy. Też jeszcze nie całkiem doprowadziłam ręce do porządku, jakieś 5 kg wzięłam się za nie ostro i jest zdecydowanie lepiej. Ćwiczę, teraz „chcę mieć takie ramiona i pozostałe serie, to robię zamiast flexi i brzuszków, zwiększyłam obciążenie hantli do 3kg, ćwiczę z drążkiem flexi bar. Robię sobie kąpiele na ściągnięcie skóry- z mleka i miodu, albo z szałwi i herbaty- na zmianę. Masuję, masuję w każdej wolnej chwili czym się da, ostatnio taką kolczatką na rolce i siniaków sobie narobiłam, masuje bańkami i widzę, że jeszcze trochę i będzie całkiem dobrze. O oleju kokosowym wyczytałam na topiku u Melisy. Smaruję nim często skórę, włosy, czasami używam zamiast smalcu. Zaznaczam, że to są moje metody i nie polecam nowym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pellargonia zapraszamy, myślę, że Aga nie będzie miała nic przeciwko:) To Ty pytałaś o olej, jakoś mi umnkęło. Jednyne co mi w nim nie pasuje, to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia Mellisa pisała, że stosowała zamiast, tylko nie wiem czy to w uzgodnieniu z konsultantem robiła. Możesz zapytać na jej temacie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do wyprowadzania pierwszych 2 tyg. to mam podobnie z tym .że owoców mamy 500g .a nie 200 .a ryż można zamienić na kaszę.Co do ćwiczeń dostałam flexi1 flexi 2 i cardio.Suplementy takie same plus after.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko czy któraś mogłaby mi napisać jak wygląda zestaw FLEXI 2, bo przekopałam wcześniejsze forum i jeśli chodzi o flexi 1 to jest nawet filmik ale na temat flexi 2 niestety nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komelo, na pewno skóra to nasz problem ale trzeba popatrzeć na nią z innej strony. Rozciągałyśmy naszą skórę całymi latami i teraz trzeba dać ej czas. Kremy, masaże, ruch dadzą rezultaty. Trzymam kciuki za wytrwałość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary filmik z flexi 2, z tego co wiem, nie został jeszcze nakręcony. Opisy tych ćwiczeń dziewczyny dostawały na maila i szły w tym do trenera na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia masz święta rację i jak pisałam, przed odchudzaniem tez nie wyglądało to dobrze więc teraz tym bardziej, no trzeba więcej w takim razie popracować. Asel proporcje tych mikstur poproszę ;) i o tym drążku też już chyba któraś z dziewczyn wspomniała i chyba cena była dość wysoka a może coś pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje domowe SPA Kąpiel Kleopatry: szklanka miodu, liitr mleka, do wanny sypiemy cała sól do kapieli i zalewamy ciepłą wodą dolewamy miód rozpuszczony w mleku i robimy sobie kąpiel ujędrniającą. Kąpiel ta nawilża, uelastycznia skórę oraz ją odżywia i ujędrnia. Kąpiel ujędrniająca z szałwi, 3 łyżki czarnej herbaty, 3 łyżki suszonej szałwi zalewamy gorącą wodą 1l, podgrzewamy pod przykryciem na słabym ogniu przez 20 minut,uwazać żeby się nie gotowało, przecedzamy odwar i wlewamy do wanny napełnionej ciepłą wodą. A tutaj znalazłam coś takiego http://www.wyspa-kobiet.pl/kosmetyka_naturalna/spa/64.html. Drązek kupiłam na allegro, wcale nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aruna71 do Agi
Mam pytanie odnośnie wyjścia : zauważyłam,że ta nowa rozpiska różni się tym,że nie ma w drugim posiłku piersi z kurczaka a za 0,5 godz owoce (różni się-jak już ktoś zauważył-gramaturą owoców Ty masz 0,5kg )czy Ty tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aruna71 do Agi
Kurcze nie wiem dlaczego zrobiłam się pomarańczowa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aruna71 do Agi
Nie wskakuje mi str. z hasłem :(i nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asel fajna jest ta strona i chyba część porad zastosuję, ciekawa taka kąpiel czekoladowa a mleko dodawane do wody to przecież stary sposób naszych mam. Dziękuje za przypomnienie. Ja wczoraj robiłam maseczkę z płatków róży z siemieniem lnianym i tez buzia milusia. Czereśnie tez maja fajne właściwości to dziś dla odmiany będę miksowała czereśnie, dostałam sporo a teraz mam karczek więc wykorzystam je inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelargonia kilka dni temu poczytałam o oleju kokosowym i od razu następnego dnia kupiłam jest REWELACYJNY smaruję nim całe ciało , twarz i szyję skóra robi się super jest głaciutka i zdrowiej wyglonda .A ze swojej strony polecam maseczki Dermiki pod oczy i na powieki z wypełniaczami zmarszczek są super polecam bo sama ich używam i już sprawdziłam ich działanie . Gacanka , komela , agucha aga super że jesteście . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigula a jeszcze zrób tak: w kąpieli wodnej rozpuść trochę tego tłuszczu kokosowego i dodaj do tego na około 30g kokosu 10 kropli witaminy E, można to jeszcze na wiele wariantów wzbogacić a zapach cudny i skóra milusia. Ja już przetestowałam kąpiel Asel tą z szałwią a na buzię dałam miks czereśni,drożdże,olej z pestek dyni a resztę czereśni dodałam do wody. Skóra boska, buzia promienna i wypoczęta. Wysmarowałam się cała masłem do ciała z Lidla z tej naturalnej serii Suheda masło sheaa i granat, mało brakowało a do oblizywania by doszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha jak będziesz mieć chwilkę czasu to napisz jakie wrażenia po spotkaniu :) Pellargonia a czy próbowałaś tłuszczu kokosowego użyć do żywności bo ten nierafinowany taki pachnący kokosowo jakoś do mnie nie przemawia, a może tylko się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komela Ja mam chyba olej rafinowany, nie ma zapachu kokosowego, bardzo delikatny moze, ale nie wyczuwalny prawie. Pisalam wczesniej, smaruje pieczywo, smazylam placuszki na tym oleju i jak dla mnie to jest naprawde super! Zostalo mi troche smalcu, bo sama go zrobilam i jak skoncze smalec to wprowadzam do diety olej kokosowy.... Dla reszty domownikow tez :) olej kokosowy nadaje sie do pieczenia, gotowania, smazenia, plus zalety kosmetyczne. Tez smaruje sie cala, robilam juz maseczke na wlosy :) jak dla mnie... Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przyjmiecie mnie do swego grona, co prawda jestem dopiero w połowie drogi i do wyprowadzania z diety jeszcze mi daleko ale fajnie jest poczytać że ktoś już kończy i mu się udało, wasze przepisy na kąpiele są cudowne, pozdrawiam :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) W końcu nadzieja na normalność. Słońce świeci i może będzie cieplej :D Poczytałam o oleju kokosowym i zamówiłam, szkoda że dopiero wczoraj :( Na ten długi weekend było by jak znalazł, domowe SPA. A te kąpiele, aż chce się spróbować :P Piguła 🌼 dzięki. Dermika jest naprawdę warta swojej ceny. Kupiłam maseczki. Pod oczy i tę nakładana na całą noc. Ale super maseczka jet ta nakładana na krem na dzień - pod makijaż. Buzia jest taka świetlista i świeża. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pellargonia narobiłaś mi ochoty na ten olej kokosowy.Możesz podać linka gdzie kupowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do ciała to jednak polecałabym ten nierafinowany bo zawiera dużo więcej cennych składników. Może macie w okolicy jakieś sklepiki ze zdrową żywnością lub z ziołami tam powinien być a jak nie to może allegro, tam jest wszystko. U mnie też słoneczko nieśmiało zagląda :) Miłego dnia życzę :) Czasami można jeszcze o olej popytać w aptece np w mojej w miarę możliwości różne rzeczy są na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
Pomozcie mnie plizzzz Wam siem udalo a ja kcem schudnac a nie mam kasiory na diedetyka-podeslecie mnie diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×